Esileht Kodunurk Lihakonservid mis poes müügil

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lihakonservid mis poes müügil

Postitas:

Milleks ja kus te neid kasutate? Saatusin täna juhuslikult konservide riiulite vahele ja vaatasin et päris suur hulk erinevaid lihakonserve poes müügil. Mõtlesin et mida head nendest valmistatakse. Kas kellelgi on mõnda head retsepti või head nõuannet? Ja millised konservid teile meeldivad? Tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konservi ostan aastas 1 karbi. Mingi sealihakonservi. Suvel koos värskete keedukartulitega on imehea. Peale veel rohkelt tilli. Aga jah, millegipärast saab seda toitu vaid kord aastas teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ostame, nii sea- või loomalihakonserve. Turisti einet, mis eriti hea. Hea matkamisele kaasa võtta, kas lõikad külmalt võileivale või kuumutad ja segad kokku koos riisi või makaronidega.
Alternatiivina hakkliha asemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keedan tatart ja lõpus lisan karbi lihakonservi, maitsestan sojakastmega. Kõik konservid ei jää head, nt põdraliha või vürtsisealiha on ok, tuleb katsetada. Minu mehe lemmik ja kui seda toitu soovitakse, siis on hea mugav päev- 1 pott, 10 minutit ja ei mingit hakkimist ega ettevalmistamist. Ok, konservi pealt riisun rasva ära ja hakin selle karbis kuubikuteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milliseid lihakonserve soovitate? kas on ka nö puhast kraami olemas, mis ei sisalda kanalihamassi? Ma vahel olen ka selle konserviriiuli juures peatunud, aga kui juba kolme erineva toote etiketilt olen lugenud, et koosneb kanalihamassist, siis jätan ostmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poeg tahab ka seda viimast retsepti laagriaegade mälestuseks(süüa tehti lõkkel). tema jaoks on veel parem see makaronide variant- makaronid keema ja konserv lõpus juurde. ei mingit makaronide loputamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan Turisti einet ja teen teinekord kui aega pole või suvel maalt tuleme suppi.
Panen vee ja puljongikuubiku keema, väike purk tomatipastat, üks konserv ja peale rohket rohelist sibulat. Kui rahvast rohkem siis võib ka 2 konservi panna. Peaasi enam mitte keeta kui konservi lisad.
Meestele maitseb..pidi suure nälja ilusti kustutama..võib ka ube lisada kui kodus juhtub purk olema, või herneid..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne konservitoidule minekut toksige neti otsingusse \”konservid ja Bifenool A\”. Vast eelistate seejärel teha toitu värsketest toiduainetest…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Lihakonservid mis poes müügil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.