Esileht Ilu ja tervis Lihased on koguaeg haiged

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lihased on koguaeg haiged

Postitas:

Enam ei mõista, mis asi see on, et koguaeg on lihased haiged.
Hakkasin kuskil aasta tagasi regulaarselt trenni tegema. Ikka tasapisi, vaikselt harjutasin kuni lõpuks jõudsin selleni, et tegin trenni 3, mõnikord isegi 4 korda nädalas.
Imelik oli see, et koguaeg olid lihased haiged. Jätsin siis mõneks ajaks pooleli, ootasin, et lihased ära paraneksid ning alustasin vaikselt uuesti, aga ikkagi, koguaeg olid lihased haiged.
Nüüd olen trenniga kuu aega pausi teinud, aga ikka annab siit sealt tunda, näiteks püsti tõusmisel seljas, jalgades ja ristluudes, samuti on kaelalihased valulikud. Tean kindlasti, et see on lihase, mitte kondivalu.
Nüüd ma ei ole kuu aega sporti teinud, aga aias ikka rohin ja teen selliseid tavalisi aiatöid, mis ei ole suurt füüsilist pingutust ega koormust nõudnud. Isegi niitmine toimub ainult traktoriga.
Aga ikka on lihased haiged.
Kas see võib hoopis mingi haiguse sümptom olla?
Olen 40-aastane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 21:28; 24.06 21:43; 24.06 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas enne ja peale trenni ikka venitad lihaseid???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka venitasin. Aga praegu pole ma juba kuu aega trenni teinud, aga ikka olen nii haige kerest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 21:28; 24.06 21:43; 24.06 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesiumi puudus ehk.

Minul samuti lihtsalt ilma trennita suvalised lihased valutasid.

Nüüd olen 3 nädalat magneesiumi söönud ja hakkab paremaks minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea soovitus. Homme lähen ostan. Mul on vist muud vaevused veel, mida magneesiumi söömine peaks leevendama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 21:28; 24.06 21:43; 24.06 22:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Lihased on koguaeg haiged

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.