Esileht Kodunurk Lihasööja taime

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Lihasööja taime

Postitas:

seemneid kust saab? Lapsed tahavad kasvatada. See pisike taim, mida aknalaual saab kasvatada. Kärbseid tahetakse sööta ja nad muidugi loodavad, et mingis vanuses hakkab taim ringi jalutama ja ise kõike hoovis püüdma. Reaalsus saab muidugi valus olema…. Aga las proovivad.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 09:47; 19.02 10:09; 19.02 12:21; 19.02 12:27; 19.02 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks just seeme peab olema, taime ei taha osta?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 09:57; 19.02 10:57; 19.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks just seeme peab olema, taime ei taha osta?

Seemnest oleks huvitavam ma arvan ja taimi ma pole müügil näinud. Otseselt ei viitsi mööda poode kammima hakata ka. Ei ela Tallinnas- seal kindlasti valik suurem.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 09:47; 19.02 10:09; 19.02 12:21; 19.02 12:27; 19.02 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otseselt ei viitsi mööda poode kammima hakata ka.

Proovisin siis sinu eest ise “kammida”.
Esimene tulemus: https://www.funbox.ee/kasvata-oma-karbsepuunis.html

Neid on veel, kõiki ei viitsi mugavale prouale siia kopeerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:39; 19.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin foorumis oli kunagi, mõne aasta eest, üks vahva teema lihasööja taime kasvatamisest.
Nagu järjejutt kohe.
Soovitan lugeda: https://foorum.perekool.ee/teema/kas-kellelgi-on-kodus-lihasoojataim/

Ei tea, kuidas neil, taimel ja perenaisel, läheb.
🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

taimi ma pole müügil näinud. Otseselt ei viitsi mööda poode kammima hakata ka.

https://www.hansaplant.ee/karbsepuunis-valik-p8-5-75819

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 09:57; 19.02 10:57; 19.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin foorumis oli kunagi, mõne aasta eest, üks vahva teema lihasööja taime kasvatamisest.

Nagu järjejutt kohe.

Soovitan lugeda: https://foorum.perekool.ee/teema/kas-kellelgi-on-kodus-lihasoojataim/

Ei tea, kuidas neil, taimel ja perenaisel, läheb.

????

See oli hea lugu, mulle meenus ka see kohe. Tore, et sa selle üles otsisid ja siia linkisid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

taimi ma pole müügil näinud. Otseselt ei viitsi mööda poode kammima hakata ka.

https://www.hansaplant.ee/karbsepuunis-valik-p8-5-75819

Tänan, aga ei ela Tallinnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 09:47; 19.02 10:09; 19.02 12:21; 19.02 12:27; 19.02 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otseselt ei viitsi mööda poode kammima hakata ka.

Proovisin siis sinu eest ise “kammida”.

Esimene tulemus: https://www.funbox.ee/kasvata-oma-karbsepuunis.html

Neid on veel, kõiki ei viitsi mugavale prouale siia kopeerida.

Tänan, hea link.
Aga selle mugava proua kommentaari peale ma natuke solvusin. Nimelt ma guugeldasin “lihasööja taim” ja ma ei leidnud sealt sellist usaldusväärse välimusega kohta, kust tellida. Sõna “kärbsepüünis” peale poleks ma eales tulnud. Ma elan väiksemas linnas ja ma olen läbi käinud kolm kohta, kus nagu rohkem meil toalilli müüakse. Mis ma valesti ütlesin kui “ei viitsi” on selline eesti keele palju kasutatud- mitte ropp väljend oma meeleolu väljenduseks? Mis mugav proua? Kui suuremad poed “pole kunagi neil seda kohanud”, siis ei ole ma sellepärast “mugav proua”, et ma loodan saada foorumist kiiret vastust.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 09:47; 19.02 10:09; 19.02 12:21; 19.02 12:27; 19.02 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

taimi ma pole müügil näinud. Otseselt ei viitsi mööda poode kammima hakata ka.

https://www.hansaplant.ee/karbsepuunis-valik-p8-5-75819

Tänan, aga ei ela Tallinnas.

Nad toovad igale poole, kuhu soovid, see on e-poe link.
Kui küsid oma kohalikust lillepoest, siis ehk saavad hoopis nemad sulle tellida. Tean, et mu ämma elukohas (alev Eesti keskel) on see võimalik – mida elanikud tahavad, seda ka tellitakse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 09:57; 19.02 10:57; 19.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

taimi ma pole müügil näinud. Otseselt ei viitsi mööda poode kammima hakata ka.

https://www.hansaplant.ee/karbsepuunis-valik-p8-5-75819

Tänan, aga ei ela Tallinnas.

Nad toovad igale poole, kuhu soovid, see on e-poe link.

Kui küsid oma kohalikust lillepoest, siis ehk saavad hoopis nemad sulle tellida. Tean, et mu ämma elukohas (alev Eesti keskel) on see võimalik – mida elanikud tahavad, seda ka tellitakse.

Tänan! Perekool on ikka hea asi! Saab abi ikka ka!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 09:47; 19.02 10:09; 19.02 12:21; 19.02 12:27; 19.02 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga selle mugava proua kommentaari peale ma natuke solvusin.

Kõik lugejad aga solvusid su teate peale, et “ma ise ei viitsi kammida, aga olge head, kammige minu eest”.
No ei saa ju nii. Nok, ei solvunud otseselt, aga kergitasid ühte kulmu.
Nüüd tuleb välja, et sa ei oska guugeldada veel ka.

P.S. Vaatasin oma arvuti ajaloost, mida mina siis kell 10.34 googeldasin, et kohe see ette tuli: “lihasööja taime seemned”
Sest jutt oli seemnetest. (su enese jutt, nii teema esimene sõna, kui pärast veel korduvalt)
Be cool.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:39; 19.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas suuremas aianduspoes on, ka ehitusmaterjalides nagu bauhof jms, kus aiaosakond. Helista lähimad läbi. Neil enamikel ka e-pood. Aga see taim kaua ei ela, vb suve peab vastu. Kui just pole aknaga täispäikses vannitupa, kus troopiline niiske kliima valitseb. Meil neid mitmeid erinevaid välja läinud. Jahedama ilmaga kustub vaikselt ära ka köetud toas. Aga see, et sa ise otsida ei viitsi, siis see jättis tõesti kuidagi halva mulje. Aga noh, sa ei ela ju ka Tallinnas :D, seega põhjendatud, miks google ei tööta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen neid mitu ostnud, alati on üsna kiirelt ära surnud minu pingutustele vaatamata. Laps on alati väga kurb olnud. Ei tea, kas seemnest üldse õnnestub kasvatada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see, et sa ise otsida ei viitsi, siis see jättis tõesti kuidagi halva mulje. Aga noh, sa ei ela ju ka Tallinnas :D, seega põhjendatud, miks google ei tööta.

Kui te nii palju vähimalgi põhjusel saagida viitsite, miks siis laiska aidata ei taha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt ma guugeldasin “lihasööja taim” ja ma ei leidnud sealt sellist usaldusväärse välimusega kohta, kust tellida. Sõna “kärbsepüünis” peale poleks ma eales tulnud.

Huvitav, kui mina guugeldasin lihasööjataime, siis tuli sealt kohe ka hulk lehekülgi märksõnaga “kärbsepüünis”. Mh tuli selle otsingu peale ka Vikipeedia artikkel “Putuktoidulised taimed”, mille alt saab eri liikide kohta edasi uurida – sh liigi kärbsepüünis kohta.
Aga ma lugesin ka, et kärbsepüünise seemned vajavad idanemiseks külmaperioodi (2-3 kuud külmkapis). Huvitav, kuidas need Funboxi omad oma seemneid töödelnud on, et seda justkui vaja pole? Ma ise olen aiandust õppinud ja elu jooksul proovinud külvata ka igasugu eksootilisi taimi; nii mõnelgi juhul ei ole asi õnnestunud, ilmselt tingimused pole ikka päris õiged olnud. Aga katsetada võib ju alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Lihasööja taime