Esileht Ilu ja tervis Lihasuuring

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lihasuuring

Postitas:

Tere. Kas siit keegi on käinud lihaseid uurimas ja on tehtud lihasbiopsia? On see ikka üldnarkoosis ja kas ka midagi selgus? Mis kaebused olid, et üldse uuringule saadeti? Kas peab arvestama pärast ka taastumisajaga ja kuidas see taastumine üldse on, et kas selline kerge või tõsisem katsumus? Kui kaua tavaliselt haiglas hoitakse uuringu puhul? Tänan juba ette vastajaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 13:08; 26.05 16:28; 26.05 17:16; 28.05 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei tehta lihasbiopsiat üldnarkoosis! Ma ei ole kindel, kas kohalikku tuimestustki tehakase. Põhimõtteliselt torgatakse korra jämeda nõelaga ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei tehta lihasbiopsiat üldnarkoosis! Ma ei ole kindel, kas kohalikku tuimestustki tehakase. Põhimõtteliselt torgatakse korra jämeda nõelaga ja kõik.

Natuke olen uurinud, kus oli kirjas, et proovitükk peaks olema nii suur, et saaks korralikult uurida, et muidu pole kasu. Ei tea, kas nõelaga saab sellise tüki, aga kui seda nii tehakse, siis jääb küll ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 13:08; 26.05 16:28; 26.05 17:16; 28.05 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsele tehti 2a tagasi. miks ja kas ja millise tulemuse sain, jätan kirjutamata.
täisnarkoos, jalal haav ca 12cm pikk, samal päeval 2h peale oppi saime haiglast välja.
peale oppi taastus kiiresti.
biopsia vastuseid ajasin taga pool aastat, sest keegi mitte kunagi midagi ei teadnud.
lõpuks kui kirjutasin haiglasse kirja, et soovin vastuseid, siis sain kurja telefoni kõne, et miks ma küll kirjutan, et arstil mega kiire jne. ühesünaga, digiloos pole märget siiani biopsiast ja selle vastustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 16:38; 26.05 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühesünaga, digiloos pole märget siiani biopsiast ja selle vastustest.

Mis mõtet on patsientide digilool, kui sinna jäetakse midagi märkimata või märgitakse seda, mida patsiendile ei räägita. Ntx uuringu leiu kirjeldus täiesti olemas, kuid arstipoolne diagnoos või otsus puudub.

isegi biopsia tegemisest pole märkigi digiloos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 16:38; 26.05 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsele tehti 2a tagasi. miks ja kas ja millise tulemuse sain, jätan kirjutamata.

täisnarkoos, jalal haav ca 12cm pikk, samal päeval 2h peale oppi saime haiglast välja.

peale oppi taastus kiiresti.

biopsia vastuseid ajasin taga pool aastat, sest keegi mitte kunagi midagi ei teadnud.

lõpuks kui kirjutasin haiglasse kirja, et soovin vastuseid, siis sain kurja telefoni kõne, et miks ma küll kirjutan, et arstil mega kiire jne. ühesünaga, digiloos pole märget siiani biopsiast ja selle vastustest.

Kuidas küll nii saab, aga üldiselt isiklikult ma ei imesta tõesti enam millegi üle me riigis.
Arst, kes soovitas uurima minna, mainis negatiivse poolena seda, et arm jääb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 13:08; 26.05 16:28; 26.05 17:16; 28.05 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljuti üks umbkeelne taksojuht viis mu Alexela kontserdimaja asemel Alecoq Arena ette 😀 Ei ole normaalne küll, arve tuli suurem ju ja omaarust tegi veel sooduka, et võttis 1 euri maha 😀 Oli muidu pätt ka, sest võtsin tegelikult takso sealt, kust alati ja kus ühe konkreetse firma taksod seisavad, seekord kirja ei lugenud, sest sama värvi auto oli. Ta poleks tohtinud seal seistagi.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 13:08; 26.05 16:28; 26.05 17:16; 28.05 14:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Lihasuuring

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.