Esileht Ilu ja tervis Lihasvalu

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Lihasvalu

Postitas:
Kägu

Poleks kunagi pähe tulnud, et keegi peab rinnahoidja sulgemise normaalseks viisiks eest sulgemist ning siis ringiga selgapanekut – ja täiesti harilikku selja tagant sulgemist ebaloomulikuks. Või saan ma millestki valesti aru?

Ei ole kedagi näinud sinu moodi tegemas tõesti. Kui just rinnatu pole.

? Ujulas oled kunagi käinud? Valdav osa naisi ikka paneb haagid tagant kinni, mitte eest. Kuidas rinnatu olemine siia puutub? Üldse ei saa enam millestki aru.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poleks kunagi pähe tulnud, et keegi peab rinnahoidja sulgemise normaalseks viisiks eest sulgemist ning siis ringiga selgapanekut – ja täiesti harilikku selja tagant sulgemist ebaloomulikuks. Või saan ma millestki valesti aru?

Ei ole kedagi näinud sinu moodi tegemas tõesti. Kui just rinnatu pole.

Misasja?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

? Ujulas oled kunagi käinud? Valdav osa naisi ikka paneb haagid tagant kinni, mitte eest. Kuidas rinnatu olemine siia puutub? Üldse ei saa enam millestki aru.

Kuidas suurte rindadega inimene eest neid selga saab, kui taga haagid lahti? Või rinnad topib hiljem sisse, kui tagant haagid kinni on saanud?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas suurte rindadega inimene eest neid selga saab, kui taga haagid lahti? Või rinnad topib hiljem sisse, kui tagant haagid kinni on saanud?

Panen käed läbi, tõmban rinnaka rinna alla ja panen tagant haagid kinni. Minu arust võiks probleem tekkida just neil, kellel rind lame, siis läheb tagant sulgedes rinnakas lõua alla kortsu kokku. Kui rind olemas, siis see hoiab rinnakat kinnitamise ajal paigal.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama teema-valu nagu jookseks mööda keha ringi. Analüüsid põletikku ei näidanud, MRT- tuvastati ulatuslik artroos. Vanus ka sama, nagu TA-l.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas suurte rindadega inimene eest neid selga saab, kui taga haagid lahti? Või rinnad topib hiljem sisse, kui tagant haagid kinni on saanud?

Rinnakude ei ole kõva nagu oleks kaks korvpalli lõua all ja ei saa ette, taha, ega küljele liigutada. Tõmbad käed läbi, sätid rindu korvis, käed taha ja haagid kinni. Vajadusel kohendad uuesti. Suurerinnalised on sellega harjunud ning ei tee midagi eriskummalist, et end riidesse saada. Erakordselt suurte implantaatidega naistel võib küll alguses probleeme tekkida, kuid ka nemad saavutavad aja jooksul vilumuse ja riietumine käib kiiresti.

Pigem võib takistuseks olla käte painduvus. Mõnel inimesel, eriti vanematel, on raskem käsi selja taha viia nii kõrgele, et saaks haagid kinni panna.

Minu arust võiks probleem tekkida just neil, kellel rind lame, siis läheb tagant sulgedes rinnakas lõua alla kortsu kokku. Kui rind olemas, siis see hoiab rinnakat kinnitamise ajal paigal.

😀 Võib-olla kui nahk on libe nagu lutsul, siis tõmbab rinnaka lupsti lõua alla. Pigem hoiab rinnaka pingutatud alumine äär selle nahal paigal, kui käed selja taga haake kinni panevad. See haakide kinnipanemine võtab umbes kaks sekundit.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vana tõde-jõusaal ei ole päris see mida su tervis tegelikult vajab- treeningu fookus peaks olema suunatud aeroobsele arengule-käimine-ujumine-rattasõit jne.

Seda juttu mine räägi oma vanaemale. Just nimelt lihaste hoidmine ja arendamine on see mida selles vanuses naine eriti vajab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tunduvalt noorem ja lisaks lihasvaludele, kätenõrkusele on ka ühe jala säär paistes. Arstivisiit on ees, aga medõde arvas, et midagi on lihastega, et okei see pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tunduvalt noorem ja lisaks lihasvaludele, kätenõrkusele on ka ühe jala säär paistes. Arstivisiit on ees, aga medõde arvas, et midagi on lihastega, et okei see pole.

Ühe paistes säärega ma läheks kohe arsti juurde, mõlemad paistes on OK.

Aga teemasse ka: rohisin hiljuti aias kummargil paar tunnikes, tavaliselt kas kükitan või olen isegi põlvili. Seal kus rohisin, olid taimed kõrged. Järgmisel päeval olid tagumised reielihased veidi valusad, no selge harjumatus asendis olnud pikalt. Ülejärgmisel ka, öösel ärkasin selle peale, et reielihased otseses mõttes valutasid. Võtsin magneesiumi, ei midagi. Kõndida ei saanud, istuda oli valus, kuidagi vaevu liikusin. Mõtlesin ka igasuguseid diagnoose: tromboos pole mõlemas jalas, lihaserebend ei teki paar päeva hiljem ja ainult pinges olemisest, no midagi asjalikku ma välja ei mõelnud. Õnneks järgmisel päeval hakkas leevenema.

Ma teen ka sporti, erinevat füüsilist tööd aias, liigun palju. Talvel peale esimest suusatamist on ka lihased mida pole aasta otsa pingutanud haiged, aga sellist lihasvalu pole mul kunagi olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tunduvalt noorem ja lisaks lihasvaludele, kätenõrkusele on ka ühe jala säär paistes. Arstivisiit on ees, aga medõde arvas, et midagi on lihastega, et okei see pole.

Reumatoidartriit.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tunduvalt noorem ja lisaks lihasvaludele, kätenõrkusele on ka ühe jala säär paistes. Arstivisiit on ees, aga medõde arvas, et midagi on lihastega, et okei see pole.

Ühe paistes säärega ma läheks kohe arsti juurde, mõlemad paistes on OK.

Aga teemasse ka: rohisin hiljuti aias kummargil paar tunnikes, tavaliselt kas kükitan või olen isegi põlvili. Seal kus rohisin, olid taimed kõrged. Järgmisel päeval olid tagumised reielihased veidi valusad, no selge harjumatus asendis olnud pikalt. Ülejärgmisel ka, öösel ärkasin selle peale, et reielihased otseses mõttes valutasid. Võtsin magneesiumi, ei midagi. Kõndida ei saanud, istuda oli valus, kuidagi vaevu liikusin. Mõtlesin ka igasuguseid diagnoose: tromboos pole mõlemas jalas, lihaserebend ei teki paar päeva hiljem ja ainult pinges olemisest, no midagi asjalikku ma välja ei mõelnud. Õnneks järgmisel päeval hakkas leevenema.

Ma teen ka sporti, erinevat füüsilist tööd aias, liigun palju. Talvel peale esimest suusatamist on ka lihased mida pole aasta otsa pingutanud haiged, aga sellist lihasvalu pole mul kunagi olnud.

Olen sellega juba mitmete arstide juures käinud. Muud tarka pole siiani osatud teha kui vaid tehti selgeks, et ega trombi sääres pole. Õnneks ei olnud, et elu ohus siis ilmselt ei ole, aga lahendatud pole see konditsioon siiani juba päris mitu aastat. Ehk nüüd tehakse kuskile pädevale eriarsti juurde saatekiri. Magneesium ei sobi mulle üldse. Olen juba proovinud erinevaid variante, nii pihustamist otse jalgadele, kui ka suukaudseid. Tekivad veel hullemad jalakrambid ja siis ei saa magadagi. Et ühesõnaga magneesium teeb hullemaks mu olukorra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tunduvalt noorem ja lisaks lihasvaludele, kätenõrkusele on ka ühe jala säär paistes. Arstivisiit on ees, aga medõde arvas, et midagi on lihastega, et okei see pole.

Reumatoidartriit.

RA analüüsid on korras. Nüüd kahtlustatakse pigem mõnda lihashaigust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Ilu ja tervis Lihasvalu