Esileht Kodunurk Lihtne roog heeringast

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Lihtne roog heeringast

Postitas:
Kägu

Ärge mingil juhul makroid unustage

Makrodega on heeringal kõik hästi, ära muretse! 🙂 kui tegu pole õlis ligunenud fileega, siis soolaheeringas+hapukurk+punapeet salat on täiesti hea koostisega ka dieeditajale (palju selle “isu taltsutaja” arvates seda korraga süüakse?) , kodujuustu-(kurgi/tomati)-heeringasalat juba väga suure valgusisaldusega. Hoiab kõhu täis, annab toitaineid. (Kaks piirangut on- kusihappesisaldus on kõrge ja suuri heeringaid tuleks harva süüa elavhõbedareostuse pärast, kilu ja räim on ok).

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toidurasvadel on puhastav toime, nad on olulised sapiväljutajad soolde, vastasel korral sapp peetub sapipõies ja on oht sapikivide moodustumiseks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, just täpselt seda see tähendabki – ei olda nõus. Vahet pole, kas hindajale endale ei maitse ehk heeringas või on mõni muu põhjust – see pole oluline. Sa ju ei nõua ka reaalselt vestluspartnerilt selgitust, või nõuad? See on väga pealetükkiv ja ennastimetlev, kuna sa eeldad, et sinu jutt peaks kõigile meeldima. Oled ilmselt inimene, kes ka sotsiaalmeediasse postitatud piltide/arvamuste kohta ainult laike ja südamekesi ootab? Häda neile, kes seda ei tee või sootuks negatiivse hinnangu annab. Väga-väga enesekeskne käitumine.

Pole ammu enam nii imelikku kodunurga alt lugenud.

Paistab, et see perekooli vaimse häirega naine, kes muidu pereelu all tegutseb, on nüüd ka kodunurka jõudnud.

Mis seosetu pläma mingist sotsiaalmeediast, piltide postitamisest, südamekestest? Jutt käib heeringast, kui panid tähele.

Kui sa seoseid leida ei oska, on see ikka sinu viga.
Kedagi vaimse häirega pidamisel pea meeles, et see võidakse diagnoosida mingil hetkel ka sinul v sinu lähedasel. On mõnus siis seda mingist lobafoorumist lugeda? Sa muidu tänaval v mujal avalikus ruumis ka inimesi diagnoosid ja invaliide mõnitad?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks mingit isu taltsutama, kui heeringas annab samavähe kaloreid kui kanafilee?

Olen 100% kindel, et TA pidas silmas neid “õliheeringaid”, mis on nagu viinerid, mida inimesed mingil põhjusel armastavad. Maitsetugrvdajad! Kui ta oleks õlita fileed silmas pidanud, poleks seda teemat siin.

Steroide täis poe kanafileed on nagunii mõistlik haruharva süüa. Maheliha puhul aga tuleb ilmselgelt järjekordne teema siia elukallidusest ja hakkamasaamisest.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 100% kindel, et TA pidas silmas neid “õliheeringaid”, mis on nagu viinerid, mida inimesed mingil põhjusel armastavad. Maitsetugrvdajad! Kui ta oleks õlita fileed silmas pidanud, poleks seda teemat siin. Steroide täis poe kanafileed on nagunii mõistlik haruharva süüa. Maheliha puhul aga tuleb ilmselgelt järjekordne teema siia elukallidusest ja hakkamasaamisest.

Oled ve? Mina, teemaalgataja lausa kirjutasin välja, et ostsin poest lahtist heeringat (minu kommentaar 24.01.2023 kell 22:17), aga loll, kiuslik kägu teab ikka,  et ma ostsin maitsetugevdajatega õliheeringaid. Vähe sellest, et õel, ei oska lugeda ka!

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ve? Mina, teemaalgataja lausa kirjutasin välja, et ostsin poest lahtist heeringat (minu kommentaar 24.01.2023 kell 22:17), aga loll, kiuslik kägu teab ikka,  et ma ostsin maitsetugevdajatega õliheeringaid. Vähe sellest, et õel, ei oska lugeda ka!

Appi milline labane teemaalgataja! ????
Sellisele ei taha küll midagi soovitada.

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi milline labane teemaalgataja! ????
Sellisele ei taha küll midagi soovitada.

Ju see kehakaal heeringa vitsutamisest ei lange piisava kiiruse ja kogusega, sestap proua nii tige ongi.
Tegel’lt ka kedagi lolliks nimetada, ise ootab kasutajate abi? Kui kommentaar ei meeldinud, oleks saanud seda haritud inimese moel väljendada.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 100% kindel, et TA pidas silmas neid “õliheeringaid”, mis on nagu viinerid, mida inimesed mingil põhjusel armastavad. Maitsetugrvdajad! Kui ta oleks õlita fileed silmas pidanud, poleks seda teemat siin.

Pole ka nendel midagi häda, heeringa tõmbad ju õlist sõrmede vahel nagunii kuivaks. Annab samavähe kaloreid. Heeringas on väga kasulik.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju see kehakaal heeringa vitsutamisest ei lange piisava kiiruse ja kogusega, sestap proua nii tige ongi. Tegel’lt ka kedagi lolliks nimetada, ise ootab kasutajate abi? Kui kommentaar ei meeldinud, oleks saanud seda haritud inimese moel väljendada.

Miks mul peaks kaal langema? Ma ei ole kaalulangataja. Olen 170/57. Tegelen kaaluhoidmisega, kuna olen selles vanuses, kus kaal kipub kergesti tõusma. Lisaks põen haigust, mis tõstab kaalu, kui toitumist mitte jälgida.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fitlapis on ka üsna mitu retsepti heeringaga. Heeringas on tugeva maitsega ning piisab vähesest, et annaks salatile hea maitse.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha jumal mis teil ometi viga on? Iga jumala teema suudate oma haige inisemisega ära rikkuda.

Teemaalgatus oli igati normaalne ja neutraalne ja ikka kurat ajate mingit kakat suust välja.

NB! Mina ise heeringat ei söö(ei maitse) aga no see ei anna põhjust ka teemaalgata üle ilkuda…

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha jumal mis teil ometi viga on? Iga jumala teema suudate oma haige inisemisega ära rikkuda.

Teemaalgatus oli igati normaalne ja neutraalne ja ikka kurat ajate mingit kakat suust välja.

NB! Mina ise heeringat ei söö(ei maitse) aga no see ei anna põhjust ka teemaalgata üle ilkuda…

Ei ole siin mingeid pühasid jumalaid ega kakasid (päriselt räägib üks täiskasvanu nii?). Tavaline Perekool.
Aga sinu head soovitust ei näinud küll kusagil. Tulidki ainult näpuga häbi-häbi tegema ja moraliseerima? Pardon, inisema ikka.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole siin mingeid pühasid jumalaid ega kakasid (päriselt räägib üks täiskasvanu nii?). Tavaline Perekool. Aga sinu head soovitust ei näinud küll kusagil. Tulidki ainult näpuga häbi-häbi tegema ja moraliseerima? Pardon, inisema ikka.

Ja, kus sinu soovitus on? Oled siia mitu kommentaari kirjutanud ja täpselt null soovitust peale selle, et heeringat süüa ei tohi. Millegipärast.
Imelik on see, et kõik teised käod peale sinu vastavad normaalselt, aga kõik sinu kommentaarid on mõnitavad ja agressiivsed. Ja siis, kui teemaalgataja vastab ühe korra sulle sinu enda keeles, siis kutsud teda korrale, ja õpetad kuidas oleks pidanud sulle viisakalt teada andma, kui midagi ei meeldi.

Täitsa imelik kohe! Mis sul küll viga on, et niimoodi teistega suhtled. Ega sa ju ainult siin teemas ülbitse ega mõnita. Sa oled perekoolis mitmeid erinevaid teemasid täis sodinud. Teemasse endasse ei sõnagi, aga otsid erinevaid nurki, mille alt kõige õelamalt teistele ära panna.

Niimoodi käituvad inimesed, kes on ise väga õnnetud ja kelle elus on midagi väga halvasti.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui heerinagas maitseb, siis söö ikka. See rikastab toidulauda, kindlasti siis, kui veel piirata ja dieeditada. Inimene, kes sööb ja valib poest selle ilma õlita variandi (õlis leotatud ja maitsestatud fileed), ju ka teab, mida ja kuidas süüa. Ja ei tee see heeringas midagi halba. Sest kindlasti ei söö ta seda iga päev. Kõik ju vaheldub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, kus sinu soovitus on? Oled siia mitu kommentaari kirjutanud ja täpselt null soovitust peale selle, et heeringat süüa ei tohi. Millegipärast.

Selgeltnägijat sinust ei saa – ma olen siin juba oma retsepti andnud ja heeringa mittesöömist pole propageerinud. Tuletan meelde, et ma pole ainus kägu siin alafoorumis.

Imelik on see, et kõik teised käod peale sinu vastavad normaalselt, aga kõik sinu kommentaarid on mõnitavad ja agressiivsed. Ja siis, kui teemaalgataja vastab ühe korra sulle sinu enda keeles, siis kutsud teda korrale, ja õpetad kuidas oleks pidanud sulle viisakalt teada andma, kui midagi ei meeldi.

Vt eelmist kommentaari.

Täitsa imelik kohe! Mis sul küll viga on, et niimoodi teistega suhtled. Ega sa ju ainult siin teemas ülbitse ega mõnita. Sa oled perekoolis mitmeid erinevaid teemasid täis sodinud. Teemasse endasse ei sõnagi, aga otsid erinevaid nurki, mille alt kõige õelamalt teistele ära panna.

Vt veelkord esimest kommentaari. Sinu tät-tät-tät manitsemine ja isetegevuslik oletamine on lausa naeruväärsed. Kui täpselt ei tea, kes midagi kirjutas, oleks mõistlikum mitte rünnates peale lennata. Kas sa ei leia?

Niimoodi käituvad inimesed, kes on ise väga õnnetud ja kelle elus on midagi väga halvasti.

Niisuguseid kulunud klišeesid pilluvad inimesed, kes muud välja mõelda ei oska.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, kus sinu soovitus on? Oled siia mitu kommentaari kirjutanud ja täpselt null soovitust peale selle, et heeringat süüa ei tohi. Millegipärast.

Selgeltnägijat sinust ei saa – ma olen siin juba oma retsepti andnud ja heeringa mittesöömist pole propageerinud. Tuletan meelde, et ma pole ainus kägu siin alafoorumis.

Imelik on see, et kõik teised käod peale sinu vastavad normaalselt, aga kõik sinu kommentaarid on mõnitavad ja agressiivsed. Ja siis, kui teemaalgataja vastab ühe korra sulle sinu enda keeles, siis kutsud teda korrale, ja õpetad kuidas oleks pidanud sulle viisakalt teada andma, kui midagi ei meeldi.

Vt eelmist kommentaari.

Täitsa imelik kohe! Mis sul küll viga on, et niimoodi teistega suhtled. Ega sa ju ainult siin teemas ülbitse ega mõnita. Sa oled perekoolis mitmeid erinevaid teemasid täis sodinud. Teemasse endasse ei sõnagi, aga otsid erinevaid nurki, mille alt kõige õelamalt teistele ära panna.

Vt veelkord esimest kommentaari. Sinu tät-tät-tät manitsemine ja isetegevuslik oletamine on lausa naeruväärsed. Kui täpselt ei tea, kes midagi kirjutas, oleks mõistlikum mitte rünnates peale lennata. Kas sa ei leia?

Niimoodi käituvad inimesed, kes on ise väga õnnetud ja kelle elus on midagi väga halvasti.

Niisuguseid kulunud klišeesid pilluvad inimesed, kes muud välja mõelda ei oska.

Soo-soo! Tahad öelda, et andsid siin hea ja sõbraliku soovituse, aga siis otsustasid selle õela käoga ühte kampa heita?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soo-soo! Tahad öelda, et andsid siin hea ja sõbraliku soovituse, aga siis otsustasid selle õela käoga ühte kampa heita?

Ma oskan iseenda eest mõtteid avaldada ja kui need sinu omadega ei klapi, siis pole kahjuks midagi teha. Labasused on küll kindel nr.1, mida ma ei kannata ja selle ka välja ütlen.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Kodunurk Lihtne roog heeringast