Esileht Veebikonstaabel Lihtpaki kadumine,ostja soovib raha tagasi?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lihtpaki kadumine,ostja soovib raha tagasi?

Postitas:
Kägu

Tere,minul juhtus siis esimest korda selline lugu et ostja väidab nagu ei oleks tema pakki kätte saanud.Esiteks panin paki teele lihtpostiga,eelnevalt veel pakkusin talle et kas ta smartposti ega tähitut posti ei soovi,tema keeldus.Nüüd siis kirjutab mulle ja ähvardab politseisse minna ja 4 eurose asja eest mulle kriminaalsüüdistuse esitada.Palun öelge kas ma olen kohustatud talle raha tagasi maksma ja kas politsei üldse tegeleb ka selliste asjadega ja kas kuidagi ei saa kindlaks teha et ta seda pakki ikka ei saanud?Minu postkontorisse igatahes seda pakki jäänud ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Lihtpaki kadumine,ostja soovib raha tagasi?

Kui sul on olemas sinu postkontorist saadud kviitung või muu dokument, mis tõendab, et sa paki saatsid, siis ei ole see üldse sinu probleem.
Ja igal juhul naerab avaldusi vastuvõttev kohtu sekretär ta välja, kui ta 4 eurose kahju avaldusega kohtusse tahab minna. Avalduse tegemise ja kohtusse viimise aja ja vaeva kulu on ka suurem.

Osta ja müüa tasub spetsiaalkeskkondade kaudu nagu osta.ee ja eBay, seal on müüjate-ostjate ajalugu ja teiste ostjate-müüjate hinnangud. Sellepärast ongi petised igale poole mujale oma kelmusi tegema kolinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valides kõige odavama saatmisviisi, võttis ostja vastutuse ja tagantjärgi pole tal midagi nõuda ega ähvardada ning loomulikult pole sa kohustatud talle raha tagasi maksma. Soovitan sul ähvardusi lihtsalt eirata.

See on, muide, üks variant petmisskeemist, et endale tasuta asju saada.

Please wait...
Postitas:
andero-

4¤ kahju kohta on kriminaalsüdistuse esitamine võimatu. 4¤ on väärteokahju. Ja isegi juhul kui avaldus esitatakse lõpetatakse menetlus kui Te tõendate paki postitamise. Siinkohal abiks postkontorist saadud kviitung vmt.

Eriline tähelepanu muidugi 08.05.2012 12:54 postitanud \”Käo\” viimasele lausele.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Veebikonstaabel Lihtpaki kadumine,ostja soovib raha tagasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.