Esileht Väikelaps lihtsalt ei söö…

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: lihtsalt ei söö…

Postitas:

olen täitsa mures, laps sööb väga väga vähe ja nii on olnud enamuse ajast, nüüd on eriti lootusetuks asi läinud. Näiteks täna sõi 2 tl putru + 1/2 juustuga leiba, Lõunal supist keeldus sõi 1 leiva, peale und 5 ampsu makarone-kanakastmega ja õhtul 3 ampsu putru, keeldub puuviljadest, kohupiimakreemist, jogurtist. Üldsielt ei söö liha ka, õnnestub väga peeneks tehtult kartuli vms koos anda, joob piima ca 50ml päevas ja umbes vett sama palju. Kuhu peaksin pöörduma, kas on mingit spetsialisti /nõustajat/ söögiisu tõstvat preparaati?
Laps ärkab siis on kohe viril, nagu oleks näljane ja kui söömiseks läheb süüakse ainult paar ampsu, isesöömist ei ole, ei tunne huvi. Kaal on 9,5kg, seda on vähe ma tean. Andke nõu! Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dietoloogo n6uandeid> http://www.pampers.ee/et_EE/parenting-articles/maitseelamused-vikelastele/14010

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil (1,4k)on samamoodi, juba beebina (peale 8k) olid sellised söögivabad päevad – keefiri läks selle eest topelt, ok, saan aru, keefir täitis kõhu ära.
Aga nüüd on nii, et paar nädalat sööb normaalselt ja siis paar nädalat sööb paar ampsu päevas! Kui sööb, siis kakab kohe välja ka.
Ma ei kujuta ette, siin räägitakse väga spetsiifiliselt, kuidas lapsed toituma peavad ja mitu gr mida nädalas saama peavad – no minu laps sööb ainult juustu ja keefiri. Liha ei taha, kartulit, makaroni, riisi ka mitte, vahel sööb putru, vahel mitte. kamapallid on enam-vähem aktsepteeritud ja kuiv. puuviljad.

Mina ei tea, mille pealt tema kasvab üldse, üsna pikk on(80cm), aga kõhnemapoolne siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps lihtsalt ei söö…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.