Esileht Pereelu ja suhted Lihtsalt kurdaks…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lihtsalt kurdaks…

Postitas:

Olen lõpurase.tähtajani jäänud veel 3 nädalat.
Asi siis selles et mees töötab Soomes ja meil oli kokkulepe et mees ennem koju nüüd ei tule kui tita hakkab välja tulema.Siis kui selle´kokkuleppisime olin ma sellega nõus,ongi hea veel üksinda olla ja oma mõtteid mõlgutada,aga nüüd on tohutu igatsus peal,igal õhtul mõtlen ja nutan patja(vb raseda hormoon möllab).Kõige hullem on veel see et mul oli eile sünnipäev ja see on juba teine aasta kus pean oma pidupäeva ilma meheta :(.Üritasin küll mehele rääkida et ta ju ikkagi võiks koju tulla aga ei,raha peab koguma.Samas ma saan temast ka aru et keegi lihtsalt peab perre ka raha sisse tooma aga see ajab mind nii kurjaks,miks elu peab nii ebaõiglane olema:(Ma tahan oma meest koju mitte raha aga paraku ilma rahata ei saa
Ja ongi täielik surnud ring,millest välja ei saa 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 19:21; 29.07 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnne sünnipäevaks. Ega täiskasvanu jaoks sünnipäev enam nii oluline olegi, kui laspsele.

Aga kui nüüd laps sünnib, siis mees tuleb loodatavasti ju ikka Eestisse tööle? Sinna ei ole enam palju jäänud. Pai-pai, ära nukrutse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on ka jälle üks probleem,kuna mees sai nüüd Soomes parema pakkumiseja ei kavatsegi sealt ära tulla siis pean kahjuks mina ólema see kes loobub oma elust siin Eestis ja minema Soome kui ma tahan et pere koos ikka oleks 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 19:21; 29.07 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see on ka jälle üks probleem,kuna mees sai nüüd Soomes parema pakkumiseja ei kavatsegi sealt ära tulla siis pean kahjuks mina ólema see kes loobub oma elust siin Eestis ja minema Soome kui ma tahan et pere koos ikka oleks :([/tsitaat]
Aga proovi mõelda positiivselt. Kohe sünnib sul laps ja siis oled sa nagunii ju mõnda aega kodune. Oled seda lihtsalt Soomes. Nagunii pead mehega arutama kui kaua ta Soomes töötab ja mis teie edasised plaanid on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase Käoga täitsa päri.Ära nüüd nukrutse seal.Su mees tuleb nagunii laps sünniks tagasi ja oletatavasti peale sündi kohe rabelema ei hakka jälle.Keegi võiks sind aidata ja toetada ka alguses.Magamatus jne….
Igal juhul, ära nuta nüüd seal.Varsti olete kõik koos:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on nii suur igatsus, kaalu tõsiselt mehe juurde kolimist. Su hing on ju katki. Ja parem on olla koos kõige kallimaga ja igatseda teisi lähedaste inimeste järele, kui olla koguaeg üksi. Sest ega sul need teised lähedased inimesed ei ole ju ka lähedal. Igaühel oma elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see on ka jälle üks probleem,kuna mees sai nüüd Soomes parema pakkumiseja ei kavatsegi sealt ära tulla siis pean kahjuks mina ólema see kes loobub oma elust siin Eestis ja minema Soome kui ma tahan et pere koos ikka oleks :([/tsitaat] Nii see paraku on. Kui sa tahad, et pere kokku jääks, pead mehe juurde elama minema. Kaugsuhted jäävad kaugeks, ja isegi laps ei hoia eraldielavat peret koos.

Iseasi muidugi et väljend \”kui tita välja tuleb\” jätab sinust mulje kui 16-aastasest. 😛 Sorry, kui sa seda oledki…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Lihtsalt kurdaks…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.