Esileht Rasestumine ja lapse ootamine lihtsalt kurdan :(

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: lihtsalt kurdan :(

Postitas:
Kägu

Tahaks juba sünnitama. Igapäev leian kehalt uusi igasuguseid striiasid..

EIle nt avastasin, et mõlemad kannid on täis neid…uskumatu.. Kõht on täiesti sebra. Võtab ikka pisara täiesti silma….

Lihtsalt kurdan 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: lihtsalt kurdan :(

Ma tean mida sa tunned:(
Esimese rasedusega olin ka väga masendunud sellepärast. Minul siis ka kõhul, külgedel ja külgedelt lähevad kanni peale veidi..Lisaks veel säääremarjade peal ja reitel eespool(aluspüesu äärtel) ja rindadel ka veidi.
Lohutan sind et suvi tuleb ja päevitades need veidi lähevad vähem märgatavaks aga alguses peale sünnitust tunned ka tõenäoliselt ennast halvasti nende tõttu.
Minul teine rasedus ja parasjagu nii kaugel et need vanad armis jälle esile tulevad ja tunnen ka halvasti ennast 🙁 Nüüd vaid kreemitan selleks et juurde ei tuleks 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul läks kann pubekana täis. Usu mind, pubekana on see asi enesehinnangule ikka kordades hullem.
Praegu on üksikud kriimud puusadele juurde tulnud, kõhul veel pole, aga ilma neist ei jää päris kindlasti (tean seda pubeka kogemuse ja ka ema põhjal). Kreemitan siiski ja loodan, et neid tuleb võimalikult vähe.
Mind lohutab see, et pubekana tulnud armid on peaaegu et märkamatud. Pole juba kaua-kaua nende pärast põdenud ja usun, et kui kõhu omad hääbuvad tasapisi, kaob ka mure nende pärast.
Lisaks kavatsen ise ja anna ka sulle soovituse kindlasti kanda peale sünnitust kõhu tuge ning näha vaeva kõhu trimmi saamisega, sest striiad on küll masendavad, kuid näevad 90% paremad välja trimmis kõhul (ja kannil) kui rippuval kõhul.

0
0
Please wait...

Postitas:
mammu22

Mina ka siin ei jõua ära oodata, millal haigla poole sõit on. Iga päev loodan, et äkki täna.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine lihtsalt kurdan :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.