Esileht Pereelu ja suhted lihtsalt mingi suhe

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: lihtsalt mingi suhe

Postitas:

Kohtun mehega, kellega on tore aeg-ajalt koos aega veeta ja väljas käia. Aga suht kiiresti saab temast villand ka, sest tal on palju selliseid omadusi, mis pikemal koos olemisel mind tugevalt häirivad ja meie iseloomud on ka liiga erinevad. Ma ei tunne et ta mind armastaks ja mina teda ka mitte. St on nagu miski visiitsuhe juba paar aastat. Mõtlen, et äkki sellises suvalises suhtes olemine on jällegi pidur selle õige leidmisel, kellega tõeliselt õnnelik olla. Mul pole midagi selle vastu et üksi olla, paaniliselt pole mingit suhet vaja. Aga tahaksin leida mehe, kellega oleks lisaks füüsilisele ka hingeline klapp ja ühised väärtushinnangud. Ei tea, kas peaks selle suvasuhte lõpetama, või tiksuda edasi? Midagi halba meil ju omavahel juhtunud pole, lihtsalt on selge, et koos elama me ei sobiks, ainult vahel lõbutsemiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 10:53; 23.05 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kepisõber seega. jah, selline suhe võib olla täitsa tore, vahepalaks. aga nagu isegi aru saad, kui tegelikult tõsisemat suhet tahad, siis kindlasti kepisõprade pidamine sellele kaasa ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru, mis sa küsid. Et kas see on suvaline suhe ikka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk see õige ei julge sulle läheneda, sest teab, et oled suhtes ja kui sellise teksti välja käid, et olete vaid kepisõbrad, siis ei võta sind kuigi tõsiselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga miks ei vöiks vabal inimesel olla kepisöpra kui see asi toimib? Kui kohtud kellegagi, kellega tahaks midagi enamat, siis teatadki kepisöbrale, et aitähh, tore oli, aga ma nüüd üritan selle teisega midagi enamat. Kui on mölema teadmisel ja nöusolekul vaid kepisöbrad, siis sellest probleemi ju ei teki. Ei saa küll aru, miks see peaks kuidagi takistama selle öige leidmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on vist pigem selles, et kuigi jah, see ongi vaid kepisuhe, siis ma olen sellist tüüpi, et suhtes olles olen truu ühele mehele ja ei vaata samal ajal (ega isegi näe) teisi mehi, kes võibolla võiksid olla isegi huvitatud. Kui suhe on läbi, siis avan ma oma vaimu jälle uutele tutvustele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 10:53; 23.05 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama teema ausalt öeldes ja sama kaua see visiitsuhe kestnud nagu sul.Pole ju võttagi head meest nagu kuskilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted lihtsalt mingi suhe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.