Esileht Ilu ja tervis lihtsalt vihane, et olen naine!

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: lihtsalt vihane, et olen naine!

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kujuta ette, olen küll. protsentuaalselt ei ole arvestanud, aga umbes 20 eurot läheb iga kuu.
mirena vist maksab ikka kordi rohkem…ja kui arvestada juurde veel see meeletu söögiisu peale suitsetamisest loobumist ja antidepressandid( sest kehakaalu tõus minu niigi üsna ebastabiilse närvikava ja madala enesehinnangu juures põhjustab mulle väga suuri psüühilisi probleeme)ja kõhnumisvahendid… odavam on suitsetada
tean mida räägin, sest olen kaks korda katsetanud suitsust loobumist ja tulemused on just sellised mida kirjeldan[/tsitaat]Kogu see jutt, mida sa siin teemas oled kirjutanud ei ole küll ühe 40-aastase haritud ja küpse naise jutt.
Pigem jääb mulje, et siin kirjutab mingi väga vähe haritud ja ebastabiilne teismeline.
No sellist rumalust annab ikka kirjutada, ausalt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.03 12:30; 24.03 12:38; 24.03 12:40; 24.03 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

anatoomilisi ja tervislikke eripärasid ei hakka kirjeldama avalikus foorumis. lapsi ei taha ka seoses tervisega saada ning pealegi pole ma üldse selline ema-tüüp.
seksin sellepärast harva, et mul pole juba ligi kaks aastat ühtegi suhet olnud ja selle praeguse suhtega olen veel selles järgus, kus asjad ei ole minu jaoks selle nii oodatud olukorrani jõudnud.ja suuresti selle on olnud põhjus ka justnimelt selles neetud perioodis, sest juba mitmes kuu ,kui ta soomest töölt tuleb paariks päevaks, on mul olnud see jama aeg jälle.
nii, vastasin. ja nüüd ootan ka omapoolse lubaduse täitmist, ehk siis nõuandmist.[/tsitaat]Sa oled küll avalikus foorumis, kuid anonüümses foorumis.
Ka mind huvitab väga, milline see eripära seal allotsas peab olema, et tampooni kasutada pole võimalik?
Üldjuhul räägivad sellist mina-ei-saa-eripära-tõttu-tampooni-kasutada sellised naised, kellel on mingi kiiks hoopis peas selles suhtes. Kas ei oska kasutada või on mingi psühholoogiline kiiks selle kohta pealt.

Ütleme nii, et sinu jutt kubiseb rumalatest vastuoludest a la suitsud on palju odavamad kui Mirena. Tavalise spiraali kasutamine ehkki sekselu tegelikult ei toimu aastate kaupa jmt.

P.S. Kõikidel naistel on päevad. Suur osa naistest kannatavad päevadega kaasneva ebamugavuse, kõrvalhädade jmt. all. Aga noh, osad inimesed millegipärast arvavad, et nendel on kuidagi alati palju raskem…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.03 12:30; 24.03 12:38; 24.03 12:40; 24.03 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutan süsti mis tehakse kolme kuu tagant. Olen ka suitsetaja(loobun vaikselt, olen palju vähem suitsetama hakanud ja loodan peagi täielikult loobuda). Peale selle süsti kasutamist ei ole mul päevi juba 3a. See süst maksab üsnavähe ja kolmeks kuuks rahu majas. Ma pole seksinud 2a(mees lasi jalga uuejuurde jättes meid 2a tütrega) uut suhet pole otsinud kah.[/tsitaat]See on kõige \”lahedam\” valik, mida teistele soovitada.

Soovitan ka sinul enne natukene tutvuda sellega, mida sa endale sisse lased süstida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.03 12:30; 24.03 12:38; 24.03 12:40; 24.03 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutan süsti mis tehakse kolme kuu tagant. Olen ka suitsetaja(loobun vaikselt, olen palju vähem suitsetama hakanud ja loodan peagi täielikult loobuda). Peale selle süsti kasutamist ei ole mul päevi juba 3a. See süst maksab üsnavähe ja kolmeks kuuks rahu majas. Ma pole seksinud 2a(mees lasi jalga uuejuurde jättes meid 2a tütrega) uut suhet pole otsinud kah.[/tsitaat]See on kõige \”lahedam\” valik üldse, mida teistele soovitada.

Soovitan ka sinul endal enne natukene tutvuda sellega, mida sa endale sisse lased süstida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.03 12:30; 24.03 12:38; 24.03 12:40; 24.03 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäta suitsetamine maha, siis sa enam ei haise nagu läppunud tuhatoos ja leiad rohkem kepivendi.
Kuidas sa üldase ilma kondoomita seksida julged??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hakka tablette kasutama ja ära pause jäta. Päevad muutuvad oluliselt harvemaks ja väga lühiajaliseks.[/tsitaat]Sellise asja peale annab ikka tulla. Ei tea, mida arstid sellest arvavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 13:06; 25.03 05:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu ja tervis lihtsalt vihane, et olen naine!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.