Esileht Ajaviite- ja muud jutud lihtsalt vinguteema

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: lihtsalt vinguteema

Postitas:
Kägu

Täitsa võõras teema minu jaoks. Äkki on teil depressioon, siis tekivad igasugused kujutluspildid.

Alusetuid süüdistusi ja etteheiteid on keeruline endale ette kujutada. Eriti, kui ka teised kolleegid sama meelt on.
Depressioon tekib loomulikult sellistest tööandjatest. Ja mitte ainult minul, minu pereliikmetel, eriti aga lapsel, samuti.

Ja siis me imestame, miks koolides on vägivaldsed ja koolikiusajad lapsed.
See ahelreaktsioon algab meie tööandjatest, kes ennast jumalateks peavad ja oma stressi alluvate peal välja elavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See ahelreaktsioon algab meie tööandjatest, kes ennast jumalateks peavad ja oma stressi alluvate peal välja elavad

Mitte meie vaid teie. Siin on juba mitu kägu, kes ütlevad, et neil seda probleemi pole olnud. Lepi sellega. Ega kegi ei väidagi, et sinuga pole see juhtunud, aga raudkindlalt pole see mingi süsteem. Ei hakka kokku lugemagi, mitmes töökohas ma olen elus töötanud – vast ehk 8-9 ja vanust on ja juba 60. SUl on mingi probleem.
Ja ma tean, et see ei abista, aga – kui sina vihkad nii palju kõiki tööandjaid, mida sa ootad, et sa vastu saad. Nagu eeespool öeldud…koer ja küla. Kumb on koer ja kumb küla polegi oluline, Ahelreaktsioon niikuinii.

Keegi pole püüdnud alatult ära kasutada. Veelvähem “vedela ja paksuga” üle valada, ehkki muidugi on inimesi, kes mind ei salli, mind ebameeldivaks peavad ja see on täiesti okei!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ka ei suuda selle teemaga samastuda. Olen väga nõus kõigega, mida siin varasemalt on pikalt kirjutanud kägu, kes käsi südamel vandus, et tema elus midagi sellist pole. Minu poolt siis ka mõned tähelepanekud. Ei tasu hoida suhteid inimestega, kellega sul tegelikult häid suhteid pole. Mul näiteks on vähe sõpru-tuttavaid just sellepärast, et ma ei soovi mingitel küsitavatel ajenditel suhelda inimestega, kellega tegelikult klapp puudub. Ja kuigi ma olen oma erialaseid oskusi vahel kasutanud tuttavate abistamiseks, siis pole ma veel kordagi tundnud, et mind ära kasutataks. Kui ma nii tunneks, siis ma lihtsalt keelduks. Jobudega muidugi puutun aeg-ajalt kokku, aga ma annan endale aru, et jobu ongi jobu ja probleem on temal, mitte minul. Üldiselt tundub mulle, et teemaalgataja kas võtab kõike liiga isiklikult või jätab tema enda käitumine soovida.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud lihtsalt vinguteema