Esileht Kodunurk Lihtsat valvekaamerat

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lihtsat valvekaamerat

Postitas:
Kägu

Tere,

 

Kas keegi siin oskab soovitada valvekaamerat, mille pilti saaksin näiteks telefonist otse vaadata? Meil maakodu 200 km eemal ja iga nädalaselt seal ei käi. Soovin mehele jõuludeks kinkida sellise kaamera, millega ta saaks nt maakodu hoovi vaadata iga kell. Ei pea olema salvestatav. Voolu ja WiFi võimalus on olemas. Kas on olemas ka näiteks selline variant, et annab signaali telefonile, kui hoovi peal keegi liikumas? Ma netist olen vaadanud neid kaameraid ka, aga olen pisut rumal ja ei saa päris täpselt parameetritest ja võimalustest aru 🙂

Hind võiks kuhugi kuni 150 € jääda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea kaamera on Hikvision aga see on oluliselt kallim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on Ezviz kaamera. Oomipoest sai ostetud. Salvestab ka heli. Hind äkki jäigi 150€ kanti

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad vaadata hoovi, siis pead ostma välitingimustesse sobiva. Lihtsalt akna peale panek pimedas ei aita, sest klaas hakkab vastu peegeldama. Valges muidugi toimib hästi. Põhimõtteliselt vastavad neile nõudmistele ka igasugu odavad hiinakad. Eviz on hea, aga näiteks Imou kõlbab ka ja näitab head pilti, samas hind on odavam. Neil kõigil saad seadistada alarmid, mis siis telefonile annavad teada kui on mingi liikumine või ebatavaline heli. Imou kaameratel on veel lisaks seadistatav funktsioon, mis tunneb inimese ära – ehk siis mingi kassi peale alarmi ei anna, aga kui inimene vaatevälja satub, siis selle peale annab. Äkki on Eviz kaameratel ka, enam ei mäleta, ei ole tükk aega kasutanud. Ja kindlasti võta suunatav kaamera – jube tüütu on, kui kuskil all paremas nurgas nagu midagi oleks, mida tahaks lähemalt uurida, aga kaamera on staatilise asendiga ja juhitamatu.

Soovitan ka kaamerasse osta mälukaart, kuhu mingi hulk kaameravideot salvestatakse. Praegu arvad küll, et tahad ainult otsefeedi näha, aga kui ikka naabrimees hoovi peal kondamas käib, siis tahad juba ka seda, et see video sul reaalselt salvestatuna olemas oleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks see kaamera:

https://www.megateh.ee/tooted/videovalve/imou-ipc-s41fap-1080p-p-t-poe-kaamera

Ma ei loe välja, kuidas ta netti läheb ja kas tal on kaasas ka mingi äpp, mille kaudu saan telefonist live jälgida. Ja kas ma saan õigesti aru, et ta vajab voolu töötamiseks? Mõni pädevam ehk oskab siin parameetreid paremini lugeda? ????

Tänan juba ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei loe välja, kuidas ta netti läheb ja kas tal on kaasas ka mingi äpp, mille kaudu saan telefonist live jälgida. Ja kas ma saan õigesti aru, et ta vajab voolu töötamiseks? Mõni pädevam ehk oskab siin parameetreid paremini lugeda? ????

See kaamera tahab saada ühendatud võrgukaabli abil, ehk siis ei toimi Wifiga. Oma voolutoite saab sealt samast võrgukaablist. Seega kui võimalik ruuterist kaabel tirida kaamerani, siis on ühendamine võimalik. Telefoni tuleb tõmmata Imou Life äpp, mis tuleb siis kaameraga juhendi järgi ära ühendada ja siis on kaamerapilt kogu aeg taskus kaasas ja saadab sulle ka teavitusi.

Kui Wifi ühendusega tahad, siis näiteks see. Aga sellel on vaja siis toitejuhe elektrikontaktini viia, et see sealt voolu saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei loe välja, kuidas ta netti läheb ja kas tal on kaasas ka mingi äpp, mille kaudu saan telefonist live jälgida. Ja kas ma saan õigesti aru, et ta vajab voolu töötamiseks? Mõni pädevam ehk oskab siin parameetreid paremini lugeda? ????

See kaamera tahab saada ühendatud võrgukaabli abil, ehk siis ei toimi Wifiga. Oma voolutoite saab sealt samast võrgukaablist. Seega kui võimalik ruuterist kaabel tirida kaamerani, siis on ühendamine võimalik. Telefoni tuleb tõmmata Imou Life äpp, mis tuleb siis kaameraga juhendi järgi ära ühendada ja siis on kaamerapilt kogu aeg taskus kaasas ja saadab sulle ka teavitusi.

Kui Wifi ühendusega tahad, siis näiteks see. Aga sellel on vaja siis toitejuhe elektrikontaktini viia, et see sealt voolu saaks.

Oh, see tundub küll hea. Voolu saab igati ühendatud. Mugavam jah Wifiga ühendada. Kui ma ostan mälukaardi juurde siis huvitav, mis aja peale see täis saab? Ta salvestab siis kogu aja sinna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei loe välja, kuidas ta netti läheb ja kas tal on kaasas ka mingi äpp, mille kaudu saan telefonist live jälgida. Ja kas ma saan õigesti aru, et ta vajab voolu töötamiseks? Mõni pädevam ehk oskab siin parameetreid paremini lugeda? ????

See kaamera tahab saada ühendatud võrgukaabli abil, ehk siis ei toimi Wifiga. Oma voolutoite saab sealt samast võrgukaablist. Seega kui võimalik ruuterist kaabel tirida kaamerani, siis on ühendamine võimalik. Telefoni tuleb tõmmata Imou Life äpp, mis tuleb siis kaameraga juhendi järgi ära ühendada ja siis on kaamerapilt kogu aeg taskus kaasas ja saadab sulle ka teavitusi.

Kui Wifi ühendusega tahad, siis näiteks see. Aga sellel on vaja siis toitejuhe elektrikontaktini viia, et see sealt voolu saaks.

Oh, see tundub küll hea. Voolu saab igati ühendatud. Mugavam jah Wifiga ühendada. Kui ma ostan mälukaardi juurde siis huvitav, mis aja peale see täis saab? Ta salvestab siis kogu aja sinna?

Salvestusaegasid saad seadistada, näiteks salvestad ainult öösel vms. Kui mälukaart täis, siis saad selle äpist ära tühjendada ja saab uuesti salvestada. Eks see maht ja täituvus sõltub pildikvaliteedist ja muustki, aga pideval salvestamisel saab minul 64GB mälukaart kuskil 2/3 mahus täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga pideval salvestamisel saab minul 64GB mälukaart kuskil 2/3 mahus täis

Eh, kuu ajaga siis 2/3 mahust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Lihtsat valvekaamerat