Esileht Ilu Liibuvad püksid- kuidas te suudate kanda selliseid pükse?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Liibuvad püksid- kuidas te suudate kanda selliseid pükse?

Postitas:

Naised, tüdrukud, kes te tannate liibuvaid teksapükse ja retuuse. Kuidas te suudate selliseid tihedalt ümber hoidvaid riideid kanda? Kas ebamugav ei ole? Kuidas te suudate selliseid riideid talvel ja külmal ajal kanda, kas teil külm ei ole?

+3
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 06.10 17:34; 24.10 08:24; 17.03 19:57; 05.04 16:01; 11.07 23:34; 24.07 11:46; 15.08 18:19; 16.08 20:49; 20.08 05:13; 17.01 05:59; 25.01 19:00; 08.04 17:30; 15.04 16:44; 27.06 18:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ainult selliseid suudangi. Venivaid.

Ei kanna väga õhukesi, aga kindlasti venivaid. Neid on ka paksemaid ja soojemaid, nii et talvel külm tõesti pole.

Mida ma ei suuda kanda, on need püksid, mis on kas liiga jäigad  ja paksud või liiga õhukesed ja lotakad.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jabur küsimus. Lihtsalt kannan ja suudan. Mis seal arusaamatu on?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skinny teksad saavad olla ka stretch teksalaadsest materjalist (ei ole liibuka või retuusi materjal), ega mitte ka jäik nagu päris teksa. Nendega on tõesti ülimugav ja vahet pole kas on talv või suvi.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll külm retuusidega talvel, ma kannan neid talvel teksade all lisakihina. Ebamugav ei ole kuidagi, kui on õige suurus, mis seal ebamugavat peaks olema? Retuusid on just mugavaimad püksid, mis võimalik. Mul on muidugi olemas veel ka soojad retuusid, mis on seest fliisiga, aga talvel eelistan ikkagi kanda mingeid pükse veel nende peal, kui päris külmaks läheb. Samas, kui sulle ei meeldi, ei pea ju kandma neid.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin suuta on? Mulle ei meeldi just lohvakad püksid (ja ega ei meeldi ka sukkpüksid, eelistan retuuse või strechpükse).  Talveks on olemas voodriga retuusid, eriti tore on miinuskraadidega kanda selliseid, mis näevad välja nagu õhukesed sukkpüksid, kuigi on tegelikult paksud voodiga retuusid- sellised. Või siis päris villavoodriga püksid. Suvel pole ju üldse probleemi, kas õhukesed puuvillaretuusid või üldse paljasääri ja kleidiga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 17:17; 17.04 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see olene ka vormist. Kui ma noorena võistlusspordiga tegelesin ja keha oli trimmis, siis kandsin ka ja olid mugavad. Nüüd aga lodevana ei suuda ka enam kanda. Võimalik, et sinagi lodevamat tüüpi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb õige number võtta. Kuigi venivuse tõttu mahub ka väiksematesse numbritesse  kui muidu kannad, siis liibuvad püksid tuleb siiski õige number võtta. Ma võtan isegi numbri-kaks suuremad, nii et ei lötenda, aga on mugav ja mitte liiga tihkelt ümber.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, tüdrukud, kes te tannate liibuvaid teksapükse ja retuuse. Kuidas te suudate selliseid tihedalt ümber hoidvaid riideid kanda? Kas ebamugav ei ole? Kuidas te suudate selliseid riideid talvel ja külmal ajal kanda, kas teil külm ei ole?

Kuule, pöördu oma häirega arsti poole.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, pöördu oma häirega arsti poole.

Alusta endast, häirega tobedik.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 16:44; 15.04 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole mugavamaid ja praktilisemaid pükse, kui venivast stretšmaterjalist (suhteliselt) liibuvad taskutega teksad (mis iganes nende täpsem nimetus on). Mustad sellised kõlbavad pealegi igale poole – tööle, õue, matkale, poodi, koju, kuhu iganes. Talvel seest fliisiga – jälle mine kuhu iganes ja kui eriti külm on, tõmban laiad talvepüksid veel peale.

Retuusid, dressid on mugavad samuti, aga nendega näiteks tööle ei lähe.

Üldse ei kannata enda jalas neid moekaid ribideni värvliga, jäikasid, lohvakaid pükse.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole mugavamaid ja praktilisemaid pükse, kui venivast stretšmaterjalist (suhteliselt) liibuvad taskutega teksad (mis iganes nende täpsem nimetus on). Mustad sellised kõlbavad pealegi igale poole – tööle, õue, matkale, poodi, koju, kuhu iganes. Talvel seest fliisiga – jälle mine kuhu iganes ja kui eriti külm on, tõmban laiad talvepüksid veel peale.

Retuusid, dressid on mugavad samuti, aga nendega näiteks tööle ei lähe.

Üldse ei kannata enda jalas neid moekaid ribideni värvliga, jäikasid, lohvakaid pükse.

Kuskohast selliseid saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult selliseid kannangi, minu jaoks kõige mugavamad. Kuidas aga naised suudavad kanda neid korsette ja korrigeerivaid pesusi, seda ma küll ei mõista, need esemed reaalselt ju pigistavad, mitte lihtsalt ei ole ümber.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, neil pole häda midagi. On vaid üks aga – pikem ürp peaks peal olema, et ei oleks inimene nagu alasti või meenutaks meesbaleriini. Et teatud koht oleks kaetud, olgu inimene kui noor ja ideaalse kehaga, see ei loe. Niimoodi ilma katmata sobib vaid spordiks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja et ei kantaks pükse nii, et tekib “kaamelihargivahe” (inglise keeles küll camel toe) 🙂 või vähemalt pluus peale:

 

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 17:17; 17.04 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja et ei kantaks pükse nii, et tekib “kaamelihargivahe” (inglise keeles küll camel toe) ???? või vähemalt pluus peale:

Kuidas see strech liibuvate teksadega tekkida saab ? Teksadel on ju ka teist pidi õmblus sees. Ja retuusid tuleb valida sobiva suurusega, et midagi ei kisuks, siis ei teki ka seda tõesti mitte kõige ilusamat pragu. Sama jube on kui aluspükste kummide vagu välja pressib. Seda isegi seelikut või kleiti kandes, kas need naised ei näe või ei taha näha oma voltide vahel seda kummipunnitamist ?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 15:28; 19.04 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ongi erinevad.

Mina nt loobusin teksadega tööl käimast ebamugavuse tõttu. Liibuvus polnud oluline. Aga ei meeldinud teksa materjal istudes nö kintsuvahele kogubemas ha nööp/vööpannal kõhtu surumas. Mingi hetk just nööbi/vööpandla tõttu istuvas asendis läksin täielikult üle kleitidele ja strech-värvliga seelikutele. Ma ei talu, kui mul miskit tugevat ümber kõhu on. Nt rasedana ka eelistasin sukad+kleit ha spets rasedapükse kandsin ainult hädavajadusel, kui sukkadega ei sobinud (nt mingi õueüritus ja termoretuusid vajalikud või aias toimetades).

Aga teised küsivad, kas seelikuga tüütu pole, et koguaeg vaata, kuidas istud-astud ja et sukad katki poleks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 11:08; 20.04 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ongi erinevad.

Mina nt loobusin teksadega tööl käimast ebamugavuse tõttu. Liibuvus polnud oluline. Aga ei meeldinud teksa materjal istudes nö kintsuvahele kogubemas ha nööp/vööpannal kõhtu surumas. Mingi hetk just nööbi/vööpandla tõttu istuvas asendis läksin täielikult üle kleitidele ja strech-värvliga seelikutele. Ma ei talu, kui mul miskit tugevat ümber kõhu on. Nt rasedana ka eelistasin sukad+kleit ha spets rasedapükse kandsin ainult hädavajadusel, kui sukkadega ei sobinud (nt mingi õueüritus ja termoretuusid vajalikud või aias toimetades).

Aga teised küsivad, kas seelikuga tüütu pole, et koguaeg vaata, kuidas istud-astud ja et sukad katki poleks.

Osta kvaliteetsed ja sinu kehakujuga sobivad teksad, midagi ei sega ega ole trimmis ümber ….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 15:28; 19.04 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ongi erinevad.

Mina nt loobusin teksadega tööl käimast ebamugavuse tõttu. Liibuvus polnud oluline. Aga ei meeldinud teksa materjal istudes nö kintsuvahele kogubemas ha nööp/vööpannal kõhtu surumas. Mingi hetk just nööbi/vööpandla tõttu istuvas asendis läksin täielikult üle kleitidele ja strech-värvliga seelikutele. Ma ei talu, kui mul miskit tugevat ümber kõhu on. Nt rasedana ka eelistasin sukad+kleit ha spets rasedapükse kandsin ainult hädavajadusel, kui sukkadega ei sobinud (nt mingi õueüritus ja termoretuusid vajalikud või aias toimetades).

Aga teised küsivad, kas seelikuga tüütu pole, et koguaeg vaata, kuidas istud-astud ja et sukad katki poleks.

Võib-olla oli värvel valel kõrgusel. On ju pika ja lühikese vöökohaga teksaseid. Lõikest oleneb palju. Iga paar teksaseid ei olegi jalas mugavad, aga kui enda kehaga sobiva leiad, siis on väga mugavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ongi erinevad.

Mina nt loobusin teksadega tööl käimast ebamugavuse tõttu. Liibuvus polnud oluline. Aga ei meeldinud teksa materjal istudes nö kintsuvahele kogubemas ha nööp/vööpannal kõhtu surumas. Mingi hetk just nööbi/vööpandla tõttu istuvas asendis läksin täielikult üle kleitidele ja strech-värvliga seelikutele. Ma ei talu, kui mul miskit tugevat ümber kõhu on. Nt rasedana ka eelistasin sukad+kleit ha spets rasedapükse kandsin ainult hädavajadusel, kui sukkadega ei sobinud (nt mingi õueüritus ja termoretuusid vajalikud või aias toimetades).

Aga teised küsivad, kas seelikuga tüütu pole, et koguaeg vaata, kuidas istud-astud ja et sukad katki poleks.

Osta kvaliteetsed ja sinu kehakujuga sobivad teksad, midagi ei sega ega ole trimmis ümber ….

Vaata, istudes ikka koguneb püksivolt kintsu vahele. Ja siis on kehad erinevad – osadel tekib istudes topeltkõht ja värvel on seal voldivahel. Minul tekib istudes punnkõht ja värvel hakkab pigistama. Katsetanud olen kõiksuguseid pükse ja päev läbi istuda on mugav ainult laiade pükstega, aga siis vajuvad kõndides alla

Ja ei ole mõtet targutada ja õpetada oma kehajutuga. Ma olen leidnud enda jaoks sobiva lahenduse ja ei tunne teksadest puudust. Vabal ajal, kui pükse vaja, eelistan retuuse või dressipüksilaadseid.

Sest tegelikult häirib ka teksapükste hargivahe paks õmblus – alternatiiv oleks jälle lohvakaz püksud – aga milleks, kui need ei meeldi?

Ega teksa pole mingi kohustuslik element garderoobis.

Milleks õpetada, kuidas teistel peab mugav olema.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 11:08; 20.04 12:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu Liibuvad püksid- kuidas te suudate kanda selliseid pükse?