Esileht Pereelu ja suhted liiga ilus mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: liiga ilus mees

Postitas:
Kägu

Kas teil on ka vahel selline tunne, et vaatate mõnda meest ja mõtlete, et ikka nii ilus mees. Kas tekib ka mingi aukartus, et ta on minu jaoks liiga ilus?

+14
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli nii, siis kui ma pubekas olin. Hiljem ma pole kunagi nii mõelnud. Ilu ei tekita minus mitte kunagi aukartust.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka vahel selline tunne, et vaatate mõnda meest ja mõtlete, et ikka nii ilus mees. Kas tekib ka mingi aukartus, et ta on minu jaoks liiga ilus?

Enamus neist meestest on geyd olnud.

+13
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga ilusa välimusega mehed tüüpiliselt ei köida mind ega tekita mingeid sügavamaid mõtteid-tundeid, ei viitsi väga analüüsida, mis selle taga on.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka vahel selline tunne, et vaatate mõnda meest ja mõtlete, et ikka nii ilus mees. Kas tekib ka mingi aukartus, et ta on minu jaoks liiga ilus?

Kui ma mehest lahku läksin kohtusin klubis ühe sellise mehega. Tõesti ilusam enam olla pole võimalik. Täiuslik mees. Tantsisime ja suudlesime öö otsa kuni ta wcsse läks ja ma kiirelt jalga lasin. Ma teadsin, et see oli liiga hea, et tõsi olla. Ühe öö naine ma olla ei oska.

+7
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tekib ka mingi aukartus, et ta on minu jaoks liiga ilus?

Seda ei teki, et minu jaoks liiga ilus. Pigem ei julgeks sellisega suhtesse minna, sest kardaks, et kindlasti mingi aja pärast petab mind. Neil ilusatel on nii suur valik, et kui hall argipäev minuga kätte jõuab, ei ole nii kindel, et ta järgmist ei võta, sest järjekord on ju ukse taga. Enesealalhoiuinstinkt.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud ilusad inimesed ei ole sugugi meeldivad oma olekult, siis ei tunne ka mingit tõmmet.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma olen ise väga ilus naine, siis sellist tunnet, et mingi mees on minu jaoks liiga ilus, küll ei teki.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. Olen ise keskmise välimusega ja mind häiriks kui mees oleks minust ilusam. See tekitaks ebakindlust.

Kui oleksin kaunitar, siis ehk vaataksin ka teistsuguseid mehi.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka vahel selline tunne, et vaatate mõnda meest ja mõtlete, et ikka nii ilus mees. Kas tekib ka mingi aukartus, et ta on minu jaoks liiga ilus?

Ühe mehega on kunagi olnud selline mõte. Lisaks ilule oli 1,90 pikk, ilusa keha ning suurepärase huumorimeelega. Mõni päev hiljem olime armunud, kolisime kokku ning meie laps sai just 29-aastaseks. Ta on väga kena siiani. Kuigi ammu mitte minu mees.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka vahel selline tunne, et vaatate mõnda meest ja mõtlete, et ikka nii ilus mees. Kas tekib ka mingi aukartus, et ta on minu jaoks liiga ilus?

Ühe mehega on kunagi olnud selline mõte. Lisaks ilule oli 1,90 pikk, ilusa keha ning suurepärase huumorimeelega. Mõni päev hiljem olime armunud, kolisime kokku ning meie laps sai just 29-aastaseks. Ta on väga kena siiani. Kuigi ammu mitte minu mees.

Rõõm kuulda sellist lugu! Millegi pärast on enamus naisi arvamusel, et kui tervet torti enda lauale ei saa, siis viilu ka ei taha. Larbin parem eluaeg kaerakörti

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka vahel selline tunne, et vaatate mõnda meest ja mõtlete, et ikka nii ilus mees. Kas tekib ka mingi aukartus, et ta on minu jaoks liiga ilus?

Ühe mehega on kunagi olnud selline mõte. Lisaks ilule oli 1,90 pikk, ilusa keha ning suurepärase huumorimeelega. Mõni päev hiljem olime armunud, kolisime kokku ning meie laps sai just 29-aastaseks. Ta on väga kena siiani. Kuigi ammu mitte minu mees.

No aga siis oligi ju s.tt valik:)

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ammu kedagi selle pilguga vaadanud, aga noorena eriti teist korda ilusate poiste poole ei vaadanud, eelarvamusest, et ilus poiss on kindlasti edev, ja edevaid mehi ma ei talunud (ka koledaid edevaid mitte).

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilu ei ytle inimese iseloomu kohta suurt midagi. Pigem on uuringud kindlaks teinud, et ilusad inimesed on keskmisest targemad, sest neil on rohkem erinevaid kogemusi ja kontakte, kuna koik tahavad nendega suhelda, neid kutsutakse igale poole, jne. Selle all ei moeldud voodiseiklusi, nagu moni siin kindlasti oletab, oma piiratuse tasandil.

Enda isikliku kogemuse pohjal on ilusad inimesed ka enamasti meeldiva kaitumisega, sest neil ei ole vaja kellelegi midagi toestada. Nad teavad, et tahelepanu on nagunii garanteeritud. Kehtib nii meeste kui naiste kohta.

Palju hullemad on moned keskparase valimusega, pisikeste silmadega ollekohud, kes tahavad toestada, et on ikka naiste hulgas tahetud, kompleksidega ja igat pidi ebameeldivad. Pigem valdiks sellist tyypi, kui ilusat meest. Ilusate meeeste hulgas tundub olevat paris palju korralikke pereisasid, keda nende ymber sebimine on ilmselt ara tyydanud.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna seda ei saa ise teha ega valida, siis ei suhtu kuidagi eriliselt. Aga hea õpetaja ja hea hooldaja vanadekodus – on aukartus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilu ei ytle inimese iseloomu kohta suurt midagi. Pigem on uuringud kindlaks teinud, et ilusad inimesed on keskmisest targemad, sest neil on rohkem erinevaid kogemusi ja kontakte, kuna koik tahavad nendega suhelda, neid kutsutakse igale poole, jne. Selle all ei moeldud voodiseiklusi, nagu moni siin kindlasti oletab, oma piiratuse tasandil.

Enda isikliku kogemuse pohjal on ilusad inimesed ka enamasti meeldiva kaitumisega, sest neil ei ole vaja kellelegi midagi toestada. Nad teavad, et tahelepanu on nagunii garanteeritud. Kehtib nii meeste kui naiste kohta.

Palju hullemad on moned keskparase valimusega, pisikeste silmadega ollekohud, kes tahavad toestada, et on ikka naiste hulgas tahetud, kompleksidega ja igat pidi ebameeldivad. Pigem valdiks sellist tyypi, kui ilusat meest. Ilusate meeeste hulgas tundub olevat paris palju korralikke pereisasid, keda nende ymber sebimine on ilmselt ara tyydanud.

Psühholoogias on selline mõiste nagu haloefekt. Kui inimene näeb hea välja, siis eeldatakse, et ta on ka tark, hea jne. Kehtib ka vastupidi: kole inimene on halva iseloomuga, paks on laisk jne. Sinu jutt tõestab selle efekti paikapidavust väga hästi.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilu ei ytle inimese iseloomu kohta suurt midagi. Pigem on uuringud kindlaks teinud, et ilusad inimesed on keskmisest targemad, sest neil on rohkem erinevaid kogemusi ja kontakte, kuna koik tahavad nendega suhelda, neid kutsutakse igale poole, jne. Selle all ei moeldud voodiseiklusi, nagu moni siin kindlasti oletab, oma piiratuse tasandil.

Enda isikliku kogemuse pohjal on ilusad inimesed ka enamasti meeldiva kaitumisega, sest neil ei ole vaja kellelegi midagi toestada. Nad teavad, et tahelepanu on nagunii garanteeritud. Kehtib nii meeste kui naiste kohta.

Palju hullemad on moned keskparase valimusega, pisikeste silmadega ollekohud, kes tahavad toestada, et on ikka naiste hulgas tahetud, kompleksidega ja igat pidi ebameeldivad. Pigem valdiks sellist tyypi, kui ilusat meest. Ilusate meeeste hulgas tundub olevat paris palju korralikke pereisasid, keda nende ymber sebimine on ilmselt ara tyydanud.

Psühholoogias on selline mõiste nagu haloefekt. Kui inimene näeb hea välja, siis eeldatakse, et ta on ka tark, hea jne. Kehtib ka vastupidi: kole inimene on halva iseloomuga, paks on laisk jne. Sinu jutt tõestab selle efekti paikapidavust väga hästi.

Usun, et selline efekt voib olemas olla, tundub loogiline. Aga ilusate inimeste mingil maaral korgem intelligentsus on teaduslik fakt:

Attractive People Are Smarter, Science Says. But Maybe That’s Due to How We Treat Them | Inc.com

Kuidas siis psyhhoogia aga seletab fakti, et kenasid inimesi sildistatakse tihti rumalateks, pealiskaudseteks, jne? Sellist fenomeni vast ei tasu eitada. Piisab suvaline kommentaarium lahti teha voi kuskil “saunas” inimeste jutukatkeid pealt kuulda, kui kuuled, ilus kyll…aga…

Vaatad siis huviga seda ytlejat, ja nojah… OK, kui seda oeldakse kellegi kohta, keda toesti hasti tunned, aga inimene, keda sa isiklikult ei teagi, voib-olla oled kuskil bussipeatuses paar korda nainud? Tavaliselt on need “ohvrid” naised, aga isegi mitte ainult.

…et mis selle taga siis oleks? Mingi poordvordeline haloefekt voi midagi muud?

 

 

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga siis oligi ju s.tt valik:)

Kuidas nii? Väga hea valik oli-meil on isa välimuse saanud erudeeritud poeg ning omavahelised suhted samuti väga head.

Väga hea valik oli, teisiti ei valiks kordagi, kui uuesti peaks valima.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka nii, et oletame kui tänaval tuleks teile vastu puhas, kena võiks öelda, et isegi ilus mees/naine küsima mingi aadressi kohta, siis aitaksite hea meelega, kuid samas tuleks mingi välimuselt mitte meeldiv, siis otsiksite võimalust, temaga pikalt mitte suhelda, kas selline eristamine on siis inimesele loomulik?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole olnud sellist arvamust, et minust ilu poolest üle olev (st. mees, kes on mehelike standardite järgi ilusam kui mina olen naiselike standardite järgi), kindlasti ei sobi.

Küll aga olen kogenud, et igati nö. mehelikele standarditele vastav välimus ei garanteeri automaatselt tõmmet. Noorena on olnud, et istud kohtamisel kena mehe vastas ja mõtled, et mis jama on, kena mees, peaks nagu rõõmus olema, aga tõmmet kahjuks üldse ei tekita. Ei kohtunudki teist korda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tekib küll see tunne, kui mees on minust kenam. Tekitab ebakindlust ja samamoodi mõtet, et tal valikut palju ja järjekord pidevalt ukse taga, kui meil ei peaks enam suhe nii uus ja põnev olema. Mõtlen, et leiaks väga lihtsalt kenamaid ja paremaid naisi kui mina, sest minust ilusamaid naisi on ikka väga palju. Üldse, ilusaid naisi on nii palju. Ise olen selline keskmine. Seega jah, mingi väga kena mees mulle ei sobiks ja ei usu ka, et huvi pakuks sellisele.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka nii, et oletame kui tänaval tuleks teile vastu puhas, kena võiks öelda, et isegi ilus mees/naine küsima mingi aadressi kohta, siis aitaksite hea meelega, kuid samas tuleks mingi välimuselt mitte meeldiv, siis otsiksite võimalust, temaga pikalt mitte suhelda, kas selline eristamine on siis inimesele loomulik?

Jah, ilmselt on loomulik puhtamat ja kenamat usaldusväärsemaks pidada. Ja seetõttu ju näit. ärimaailmas pööratakse sellele, et oleks puhas ja ilus (või kui pole klassikaliselt ilus, siis vähemalt hoolitsetud), palju tähelepanu.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ilu eksisteerib naiste seas üldse?

Nägu ju meigitakse.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka nii, et oletame kui tänaval tuleks teile vastu puhas, kena võiks öelda, et isegi ilus mees/naine küsima mingi aadressi kohta, siis aitaksite hea meelega, kuid samas tuleks mingi välimuselt mitte meeldiv, siis otsiksite võimalust, temaga pikalt mitte suhelda, kas selline eristamine on siis inimesele loomulik?<br /><br />

<br />No kuule, kui minuga tuleb rääkima keegi, kelle suitsu- ja pesematuselehka on viie meetri kaugusele tunda, siis otseloomulikult ma üritan temast niipea kui võimalik pääseda kaugemale kui see viis meetrit!

Ja mis pikka suhtlemist seal aadressi küsimise puhul üldse olla saab – või sa oled sellest anekdoodist pärit, kus telefonikõne lõpeb kahe tunni asemel poolega ainult siis, kui valeühendus on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis eriti seda liiga ilusa mehe probleemi tekkida ei saa.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ilus ei pruugi olla ju teiste jaoks ilus. Enamus mehi, keda naised peavad ilusateks, on minu jaoks täiesti ebahuvitavad. Just ka välimuse poolest. Mind ei tõmba trennihundid ja pruunisilmsed Adonised.
Andke mulle üks prillidega, kartulikooore värvi juuste, heledate silmade ja kõrge laubaga mõne ülekiloga mees pikkusega umbes 1,8 kuni 1,9 m, kellel on kaunid käed, st pikad sõrmed ja piklikud küüned ja ma olen müüdud. Muidugi kui ainult välimusest rääkida. Kombed, mõistus, kehahoiak, puhtus, huumorimeel, haritus siia juurde.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka vahel selline tunne, et vaatate mõnda meest ja mõtlete, et ikka nii ilus mees. Kas tekib ka mingi aukartus, et ta on minu jaoks liiga ilus?

Ühe mehega on kunagi olnud selline mõte. Lisaks ilule oli 1,90 pikk, ilusa keha ning suurepärase huumorimeelega. Mõni päev hiljem olime armunud, kolisime kokku ning meie laps sai just 29-aastaseks. Ta on väga kena siiani. Kuigi ammu mitte minu mees.

Appi, kui hea puändiga kommentaar ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kui hea puändiga kommentaar ????

Pole siin mingit puänti, kui te nüüd arvate, et ta mind maha jättis. Ei jätnud-hoopis mina jätsin.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andke mulle üks prillidega, kartulikooore värvi juuste, heledate silmade ja kõrge laubaga mõne ülekiloga mees pikkusega umbes 1,8 kuni 1,9 m, kellel on kaunid käed, st pikad sõrmed ja piklikud küüned ja ma olen müüdud. Muidugi kui ainult välimusest rääkida. Kombed, mõistus, kehahoiak, puhtus, huumorimeel, haritus siia juurde.

Kirjeldad ikkagi klassikaliselt ilusat meest, kes oleks top 10% meeste seas oma välimuselt. Kui sa eeldad, et kõik naised eelistavad pruune silmi ja sellepärast sinu heledasilmne pikk viiking jääb tähelepanuta, siis eeldad täiesti valesti. Sulle meeldivad ilusad mehed täpselt samamoodi nagu teistele naistele ja su meestemaitses pole midagi eriskummalist.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andke mulle üks prillidega, kartulikooore värvi juuste, heledate silmade ja kõrge laubaga mõne ülekiloga mees pikkusega umbes 1,8 kuni 1,9 m, kellel on kaunid käed, st pikad sõrmed ja piklikud küüned ja ma olen müüdud. Muidugi kui ainult välimusest rääkida. Kombed, mõistus, kehahoiak, puhtus, huumorimeel, haritus siia juurde.

Kirjeldad ikkagi klassikaliselt ilusat meest, kes oleks top 10% meeste seas oma välimuselt. Kui sa eeldad, et kõik naised eelistavad pruune silmi ja sellepärast sinu heledasilmne pikk viiking jääb tähelepanuta, siis eeldad täiesti valesti. Sulle meeldivad ilusad mehed täpselt samamoodi nagu teistele naistele ja su meestemaitses pole midagi eriskummalist.

Just. 30-ndate Saksamaal oleks selline mees just iluideaalile vastanud, pruunide silmadega Adonised aga kahtlane element.

Muidugi, kui see moni ylekilo ei tahenda rasvast ollekohtu. Siis muidugi mitte. Aaria mees pidi ikka vormis olema. Voi vahemalt intellektuaalselt kohn.

 

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted liiga ilus mees