Esileht Pereelu ja suhted liiga ilus mees

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: liiga ilus mees

Postitas:
Kägu

Andke mulle üks prillidega, kartulikooore värvi juuste, heledate silmade ja kõrge laubaga mõne ülekiloga mees pikkusega umbes 1,8 kuni 1,9 m, kellel on kaunid käed, st pikad sõrmed ja piklikud küüned ja ma olen müüdud. Muidugi kui ainult välimusest rääkida. Kombed, mõistus, kehahoiak, puhtus, huumorimeel, haritus siia juurde.

Kirjeldad ikkagi klassikaliselt ilusat meest, kes oleks top 10% meeste seas oma välimuselt. Kui sa eeldad, et kõik naised eelistavad pruune silmi ja sellepärast sinu heledasilmne pikk viiking jääb tähelepanuta, siis eeldad täiesti valesti. Sulle meeldivad ilusad mehed täpselt samamoodi nagu teistele naistele ja su meestemaitses pole midagi eriskummalist.

Muidugi pole mu meestemaitse midagi eriskummalist. Lihtsalt kergelt kiilanev ja veidi ülekaaluline minust vähemalt 9 cm pikem mees prillidega.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga siis oligi ju s.tt valik:)

Kuidas nii? Väga hea valik oli-meil on isa välimuse saanud erudeeritud poeg ning omavahelised suhted samuti väga head.

Väga hea valik oli, teisiti ei valiks kordagi, kui uuesti peaks valima.

Ilusal mehel võib ennast panna lasta enamus naisi. Sina teda endale meheks ei saanud/sind ta naiseks ei soovinud, seega mis hea valik see katkisesse perekonda laps saada ikka nii väga oli?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusal mehel võib ennast panna lasta enamus naisi. Sina teda endale meheks ei saanud/sind ta naiseks ei soovinud, seega mis hea valik see katkisesse perekonda laps saada ikka nii väga oli?

Kuidas nii? Muidugi sain. Me olime ikka kaua koos 😀

Oled ikka päris veider ning kibestunud.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nooremana liikusin väga palju ringi gay-meeste seltskonnas, olin selline gayde sõbranna, juhtus lihtsalt nii, saad ühega tuttavaks ja siis oled tuttav kõigiga ja tekib mingi oma punt, kui veel kuskil ööklubides ja pidudel käia.

Nad kõik olid vist sellised, et nii mõnelgi möödujal vajus suu lahti, et issand, kui ilusad mehed, pooled neist olid muidugi meesmodellid ka. Mina enda kohta ei saa öelda, et ma mingi hirmus ilus naine oleksin, aga no ma olin ikka ka sätitud ja mukitud ja moekad riided seljas. Töötasin ise ka kohati koos moekunstnike ja stilistidega, olin neile assistendiks (tegelik töö oli hoopis kuiv riigiamet).

Ma harjusin selle aja jooksul nii ära sellega, et missugused need sõbrad mul välja näevad, et ei pannud mingit erilist ilu üldse tähele. Siis ükskord üle pika aja sain varasema aja sõbrannaga kokku juhuslikult, Vabaduse väljakul. Ja tema siis õhkas, ei taevakene, kuidas sa NII ILUSATE meeste seltsis oled ja ära ei minesta. Krt siiamaani naeran seda. Aga alles siis ma hakkasin ise ka vaatama, et vist on jah kuidagi ilusamad kui muidu.

Ühe mehe puhul on olnud elus selline tunne, et ta on nüüd küll liiga ilus. See mees elab Rootsis ja on mu sõbra sõber. Väga nunnu ja sõbralik inimene.

Ega seal muud saladust ei ole tegelikult, kui ikkagi enda eest hoolitsemine. Nägu, juuksed, riided, kreemid, palsamid, õlid, juuksur, niisama suva riietes kodust välja ei astu, ei pea olema butiigist ostetud asjad, me käisime palju second-hand poodides.

Kui sa paned oma välimusele rõhku, siis sa näed parem välja, nii lihtne see ongi. See kehtib ka meeste puhul. Ja see tähendab, et sa pead teemasse ka veidi süvenema, mis SULLE sobib. Modellidel oli sellevõrra lihtsam, et seal pidevalt ilumaailma spetsialistid ümber.

Mulle meeldis see elu. Kui praegu noorema enda pilte vaatan, siis imestan mõnikord, et väu, ma olin ise ka ikka täitsa püss tädi. Sest ma tõesti pöörasin palju rohkem tähelepanu sellele, mis välimusega ma uksest välja astun. Nüüd ma olen varsti 50, need mehed, kes olid noorena ilusad, on endiselt ilusad. Üks on vahepeal paksuks läinud. Mina olen ka paksuks läinud.

Seda teemat lugedes mõtlesin vanadele aegadele tagasi ja mõtlen, et võiks ikka end jälle käsile võtta, et mitte mutistuda ja hakata ilusaid mehi kartma. Esimese asjana lähen juuksurisse, kus ma ei ole käinud koroonapandeemia algusest alates.

P.S. mul on elukaaslane ka ilus mees, ja laps on ilus. Olen neid vaadanud ja mõelnud, et küll nad on ilusad. Iseenda kohta ma arvan endiselt, et olen suht kole. Aga ma ei vaeva pead sellega, et miks mu ümber on palju ilusaid inimesi. Mul ei ole sellist kogemust, et keegi peaks end ise selle pärast uhkeks.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ilusad mehed on oma ilust teadlikud ja üritavad oma ilu ära kasutada ärimaailmas minuga suheldes. Nt oli üks hotelli müügimees väga kena, kellega pidin kohtuma töölõunatel. Nägin teda unes aga ma poleks iiiial temaga olnud nõus vabal ajal välja kohvilegi minema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusal mehel võib ennast panna lasta enamus naisi. Sina teda endale meheks ei saanud/sind ta naiseks ei soovinud, seega mis hea valik see katkisesse perekonda laps saada ikka nii väga oli?

Kuidas nii? Muidugi sain. Me olime ikka kaua koos ????

Oled ikka päris veider ning kibestunud.

No aga maha sind ju jäeti ikka 🙂 Seega mis vahet seal on, et korraks ilusa mehega voodit said jagada.

+1
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No aga maha sind ju jäeti ikka ???? Seega mis vahet seal on, et korraks ilusa mehega voodit said jagada.

Ahh? Mind pole elus ükski mees maha jätnud, kust sa seda nüüd võtsid?

Me elasime üle 10 aasta koos, pole päris korraks voodisse.

Jõulud veedame siiani koos.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga maha sind ju jäeti ikka ???? Seega mis vahet seal on, et korraks ilusa mehega voodit said jagada.

Ahh? Mind pole elus ükski mees maha jätnud, kust sa seda nüüd võtsid?

Me elasime üle 10 aasta koos, pole päris korraks voodisse.

Jõulud veedame siiani koos.

Jajah muidugi. 20a tagasi läksite lahku, aga siiamaani veedate jõulusid koos. Midagi pole teha, koledad naised ilusatel meestel kaua ei püsi kõrval, vaid vahetataksegi peale 10a parema vastu välja.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah muidugi. 20a tagasi läksite lahku, aga siiamaani veedate jõulusid koos. Midagi pole teha, koledad naised ilusatel meestel kaua ei püsi kõrval, vaid vahetataksegi peale 10a parema vastu välja.

Olen ilus naine. Mina vahetasin ta välja. Sul jäi eespool see kahe silma vahele?

Jajah, veedame tõesti siiani jõule koos-mis selles imelikku? Tema vanemate juures.

Kui hapud need viinamarjad sinusugusel ebameeldival ning kibestunud kuivikul olidki?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi pole teha, koledad naised ilusatel meestel kaua ei püsi kõrval, vaid vahetataksegi peale 10a parema vastu välja.

Sinu kõrval ei taha isegi kole mees olla. Millest see tuleneb, oled mõelnud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kohanud nii ilusat meest, et ennast temaga võrdväärseks ei peaks ilu poolest. Samas gay mehed tunnen kaugelt ära ja nende ilu jätab täiesti kûlmaks. Homomehed on ikka kuidagi haletsusväärsed meherollis, kuigi inimesena võivad toredad olla.

Mida vanemaks olen saanud, seda vähem kütkestab mehe väline ilu ja väga kenad tunduvad sageli isegi naeruväärsed. Eriti mehed, kes ise oma välimusele suurt tähelepanu pööravad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi pole teha, koledad naised ilusatel meestel kaua ei püsi kõrval, vaid vahetataksegi peale 10a parema vastu välja.

Sinu kõrval ei taha isegi kole mees olla. Millest see tuleneb, oled mõelnud?

Minu kõrval on 20a juba sama mees  erinevalt sinust, ma ei kasvata lapsi katkises peres.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Just. 30-ndate Saksamaal oleks selline mees just iluideaalile vastanud, pruunide silmadega Adonised aga kahtlane element.

Aga meie ei ela 30-aastate Saksamaal. Me elame maal, kus noored neiud õhkavad Stefani ja hulgiti Robert Rooli järgi ning suur osa naistest unistab päevitunud, pikast, tulisest Kreeka-, Itaalia- või Prantsusmaa tüüpi mehest, kes veel surfaks ning ideaalsel juhul omaks kena baritoni ja kaht rida kriiskavaks valgendatud hambaid. Mis on väga erinev kirjutuslaua taga istuvast nohikust prillide ja taanduva kartulikarva juuste piiriga.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi pole teha, koledad naised ilusatel meestel kaua ei püsi kõrval, vaid vahetataksegi peale 10a parema vastu välja.

Sinu kõrval ei taha isegi kole mees olla. Millest see tuleneb, oled mõelnud?

  1. Minu kõrval on 20a juba sama mees erinevalt sinust, ma ei kasvata lapsi katkises peres.

Haige inimene oled.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noored neiud õhkavad Stefani ja hulgiti Robert Rooli

Stefan ehk veel, aga Robert Rool? Mis ilu temas küll on peale selle, et tumedat verd.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noored neiud õhkavad Stefani ja hulgiti Robert Rooli

Stefan ehk veel, aga Robert Rool? Mis ilu temas küll on peale selle, et tumedat verd.

Mina ka ei saa, aga kuulates nooremate töökaaslaste jutte ja vaadates kommentaare, on see lihtsalt näha. Ka siin teemas on mainitud, et eesti verd mehed ei saa ilusad ollagi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noored neiud õhkavad Stefani ja hulgiti Robert Rooli

Stefan ehk veel, aga Robert Rool? Mis ilu temas küll on peale selle, et tumedat verd.

Mina ka ei saa, aga kuulates nooremate töökaaslaste jutte ja vaadates kommentaare, on see lihtsalt näha. Ka siin teemas on mainitud, et eesti verd mehed ei saa ilusad ollagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stefani tüüpi mehed ei olnud isegi noorena minu maitse. Tagantjärele mõeldes pole mul kunagi ühtegi tumedasilmset peikat olnud. Minu jaoks on tumedat verd meeste puhul näiteks vastikud nende mustad ihukarvad. Tumeblond karvastik on palju meeldivam.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga meie ei ela 30-aastate Saksamaal. Me elame maal, kus noored neiud õhkavad Stefani ja hulgiti Robert Rooli järgi ning suur osa naistest unistab päevitunud, pikast, tulisest Kreeka-, Itaalia- või Prantsusmaa tüüpi mehest, kes veel surfaks ning ideaalsel juhul omaks kena baritoni ja kaht rida kriiskavaks valgendatud hambaid. Mis on väga erinev kirjutuslaua taga istuvast nohikust prillide ja taanduva kartulikarva juuste piiriga.

Kõik naised kooris alati ütlevad, et keegi ei taha mingit tõmmut musklimeest jne.

Ja mis arvamus see veel on, et prillid = kole? Nii algklasside mõtteviis või nagu kuskilt 90ndate romcomist, kus imeilus peategelane on maskeeritud “koledaks” prillidega ja kampsuniga. 😀

Sul on väga stereotüüpne ma ei tea kust laest võetud mõttemall. Need mehed, kes sulle meeldivad, meeldivad teistele naistele ka ja neid peetakse igati atraktiivseks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga meie ei ela 30-aastate Saksamaal. Me elame maal, kus noored neiud õhkavad Stefani ja hulgiti Robert Rooli järgi ning suur osa naistest unistab päevitunud, pikast, tulisest Kreeka-, Itaalia- või Prantsusmaa tüüpi mehest, kes veel surfaks ning ideaalsel juhul omaks kena baritoni ja kaht rida kriiskavaks valgendatud hambaid. Mis on väga erinev kirjutuslaua taga istuvast nohikust prillide ja taanduva kartulikarva juuste piiriga.

Kõik naised kooris alati ütlevad, et keegi ei taha mingit tõmmut musklimeest jne.

Ja mis arvamus see veel on, et prillid = kole? Nii algklasside mõtteviis või nagu kuskilt 90ndate romcomist, kus imeilus peategelane on maskeeritud “koledaks” prillidega ja kampsuniga. ????

Sul on väga stereotüüpne ma ei tea kust laest võetud mõttemall. Need mehed, kes sulle meeldivad, meeldivad teistele naistele ka ja neid peetakse igati atraktiivseks.

Arvan, et see proua on lihtsalt liiga palju ajaloolisi dokke vaadanud. Tema kirjeldust lugedes meenus midagi:

https://en.wikipedia.org/wiki/Heinrich_Himmler

Vastab ju igati kirjeldusele? Pole kyll kindel, kas viikingiga tegemist on.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teaduses on leitud, et nohiku tüüpi mehed on atraktiivsemad kasvava majandusega ühiskondades, kus nende välimus annab märku, et nad suudavad kiiresti kohaneda ja selles ühiskonnas domineerida, kus on vajalik hea taip ja rahumeelsus. Machod musklimehed on naistele atraktiivsemad kahaneva majandusega ühiskondades, kus targad tööd pidevalt kaovad ja võitlema peab mõnikord konkreetselt jõuga.

Ma ise pakun, et see valik sõltub ka iga naise isiklikust seisusest. Kui mõne põhjakihi naise tavalise elu osaks on reedesed baarikaklused, siis ta ei taha valida meheks mingit “mökut”, kes jaurab investeerimisest. Ja haritud kontoritöötaja ei taha minna viisakasse veinibaari mingi dressides kiilaka käevangus. Samas see kiilakas oleks teatud kohtades kõva tegija ja ihaldatuim mees.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teaduses on leitud, et nohiku tüüpi mehed on atraktiivsemad kasvava majandusega ühiskondades, kus nende välimus annab märku, et nad suudavad kiiresti kohaneda ja selles ühiskonnas domineerida, kus on vajalik hea taip ja rahumeelsus. Machod musklimehed on naistele atraktiivsemad kahaneva majandusega ühiskondades, kus targad tööd pidevalt kaovad ja võitlema peab mõnikord konkreetselt jõuga.

Ma ise pakun, et see valik sõltub ka iga naise isiklikust seisusest. Kui mõne põhjakihi naise tavalise elu osaks on reedesed baarikaklused, siis ta ei taha valida meheks mingit “mökut”, kes jaurab investeerimisest. Ja haritud kontoritöötaja ei taha minna viisakasse veinibaari mingi dressides kiilaka käevangus. Samas see kiilakas oleks teatud kohtades kõva tegija ja ihaldatuim mees.

Viiteid sellistele uuringutele tahaks kyll naha. Kasvav majandus, naera puruks. Mille jargi seda valimust siis maaratleti, ehk kus algavad nohiku piirid?

Tegelikult voib tumeda peaga ja kotka nagemisega meesiludus vabalt tark investor olla, nohikutyypi prillipapa aga oma linnakese baaris kylastajaid teenindada kuni pensionini. Teine asi on mingile subkultuurile omased asjad, nagu liigsed tatokad, rebadel pyksid, jne. Aga neid tuleb eristada inimese geneetilisest valimusest.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusat meest vast ei jäägi nii vaatama, aga sellist ürgisast, keda tänapäeval aina harvem kohtab..

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga ilusa välimusega mehed tüüpiliselt ei köida mind ega tekita mingeid sügavamaid mõtteid-tundeid, ei viitsi väga analüüsida, mis selle taga on.

Hapud viinamarjad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klassikaline ilueedi tüüpi mees minu jaoks ilus ei ole. Samas on olemas ka selliseid mehi, kes ei ole ilueedi-tüüpi ilusad, aga siiski on ilusad – kenad näojooned, soliidne ja hea stiilitunnetusega riietus, hoolitsetud välimus, pikk kasv ja treenitud keha, aga seda kõike üldse mitte ülepakutult või liigselt sätitult/silmapaistvalt.

Mingit aukartust kellegi välimus minus ei tekita, aga üldjuhul on jäänud mulje, et inimesed valivad endale kaaslaseks ikka pigem enda stiilile ja ilustandarditele vastava kaaslase. Ilu on nii subjektiivne mõiste, et kellegi nägu või keha võib ühe jaoks ilus ja teise jaoks mitte nii väga ilus olla, aga ma ei ole vist elus kohanud paari, kus üks pool oleks näiteks väga soliidset, nn “ärimehe tüüpi” stiili kandev mees (ülikond, pintsakud, portfell jne) ja teine pool täielik boheemlane või siis vastupidi hipimees ja bimbostiilis naine. Pigem tundub, et üleüldise stiili ja väljanägemise poolest eelistavad inimesed sarnase maitsega kaaslast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga meie ei ela 30-aastate Saksamaal. Me elame maal, kus noored neiud õhkavad Stefani ja hulgiti Robert Rooli järgi ning suur osa naistest unistab päevitunud, pikast, tulisest Kreeka-, Itaalia- või Prantsusmaa tüüpi mehest, kes veel surfaks ning ideaalsel juhul omaks kena baritoni ja kaht rida kriiskavaks valgendatud hambaid. Mis on väga erinev kirjutuslaua taga istuvast nohikust prillide ja taanduva kartulikarva juuste piiriga.

Kõik naised kooris alati ütlevad, et keegi ei taha mingit tõmmut musklimeest jne.

Ja mis arvamus see veel on, et prillid = kole? Nii algklasside mõtteviis või nagu kuskilt 90ndate romcomist, kus imeilus peategelane on maskeeritud “koledaks” prillidega ja kampsuniga. ????

Sul on väga stereotüüpne ma ei tea kust laest võetud mõttemall. Need mehed, kes sulle meeldivad, meeldivad teistele naistele ka ja neid peetakse igati atraktiivseks.

Aga kus ma olen öelnud, et mina olen ainus, kellele meeldivad mittesportlikud prillidega pigem nohikumoodi mehed taanduva juuksepiiriga. Pole öelnud. Tore, kui teistele ka. Neid jagub 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga ilusa välimusega mehed tüüpiliselt ei köida mind ega tekita mingeid sügavamaid mõtteid-tundeid, ei viitsi väga analüüsida, mis selle taga on.

Hapud viinamarjad.

Miks? Minule meeldivad ka just omapäraselt koledad mehed, lakutud ja sätitud jätavad külmaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Minule meeldivad ka just omapäraselt koledad mehed, lakutud ja sätitud jätavad külmaks.

Kas ilus mees peab olema kindlasti lakutud ja sätitud? Minu ilus mees oli ilusate näojoontega, kenasti riides, puhas ja hästilõhnav. Kenasti riides, puhas ning hästi lõhnav peaks küll elementaarne olema, ei?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab hästi riides? St moekas?
Puhas, tark, vaimukas – seda küll.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab hästi riides? St moekas? Puhas, tark, vaimukas – seda küll.

Hästi riides ei võrdu tingimata moekas. Hästi riides on ka triiksärgi ning hästiistuva ülikonnaga.

Mind küll huvitab. Koledate ning halvastiistuvate riietega inimesega ei läheks ma mitte kuhugi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted liiga ilus mees