Esileht Pereelu ja suhted liiga ilus mees

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: liiga ilus mees

Postitas:
Kägu

Keda huvitab hästi riides? St moekas? Puhas, tark, vaimukas – seda küll.

Jutuks hea küll. Kes väidab, et pildil olev mees pole puhas ja vaimukas. Kas tark? Ei tea? Aga äkki on. Kas sobiks sulle?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab hästi riides? St moekas? Puhas, tark, vaimukas – seda küll.

Jutuks hea küll. Kes väidab, et pildil olev mees pole puhas ja vaimukas. Kas tark? Ei tea? Aga äkki on. Kas sobiks sulle?

Hea huumorimeel on äärmiselt oluline. Mulle küll sobiks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea huumorimeel on äärmiselt oluline. Mulle küll sobiks.

Punapea ja veel paks, on big no-no.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noored neiud õhkavad Stefani ja hulgiti Robert Rooli

Stefan ehk veel, aga Robert Rool? Mis ilu temas küll on peale selle, et tumedat verd.

Mina ka ei saa, aga kuulates nooremate töökaaslaste jutte ja vaadates kommentaare, on see lihtsalt näha. Ka siin teemas on mainitud, et eesti verd mehed ei saa ilusad ollagi.

Robert Rool on ehe näide sellest, et kui mehel on hea huumorimeel, karisma, ta hoolitseb enda eest ja on edukas takkaotsa, siis ei loe muud parameetrid enam midagi. Kui kõik need omaduselt Roolilt eemaldada, oleks ta üks suvaline tossike, keda ükski naine ei vaataks. Sellisena nagu ta aga on on tegu vägagi ligitõmbava mehega. Stefan on selline liiga imal ja magus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab hästi riides? St moekas? Puhas, tark, vaimukas – seda küll.

Jutuks hea küll. Kes väidab, et pildil olev mees pole puhas ja vaimukas. Kas tark? Ei tea? Aga äkki on. Kas sobiks sulle?

Hea huumorimeel on äärmiselt oluline. Mulle küll sobiks.

Sa küsid minult. Jah, kuigi ma pole ta vaimukuses kindel. Kui ta on näitleja ja see on mingi roll, siis vabalt. Või kui on näpatud pilt mingist rollimängust või Aliasest. Kui ta on perv, kes endast selliseid pilte sotsmeediasse paneb, siis ei. Ja kus on prillid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi riides ei võrdu tingimata moekas. Hästi riides on ka triiksärgi ning hästiistuva ülikonnaga.

See ongi moekas. Ülikond on igal ajal moekas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab hästi riides? St moekas? Puhas, tark, vaimukas – seda küll.

Jutuks hea küll. Kes väidab, et pildil olev mees pole puhas ja vaimukas. Kas tark? Ei tea? Aga äkki on. Kas sobiks sulle?

Hea huumorimeel on äärmiselt oluline. Mulle küll sobiks.

Sa küsid minult. Jah, kuigi ma pole ta vaimukuses kindel. Kui ta on näitleja ja see on mingi roll, siis vabalt. Või kui on näpatud pilt mingist rollimängust või Aliasest. Kui ta on perv, kes endast selliseid pilte sotsmeediasse paneb, siis ei. Ja kus on prillid?

Täiendan iseennast ja parandan arvamust. See on Shutterstock pilt, märkasin nüüd. Ehk siis tegemist on mingi eputisega, kes püüab modellitööd saada, saadab pildipankadele oma “naljakaid” fotosid ja lüüa oma eripäraga. Ühesõnaga – ei. Minu jaoks on esimene kättesattuv nägusa mehe pilt siin. Puhas, tark, ilmselt ka vaimukas (silmist ei sira vastu lollus).

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tööl minu alluv üks piltilus mees. Temaga näiteks ma ei suuda suhelda nii, nagu teistega. Isegi ei oska põhjendada, miks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noored neiud õhkavad Stefani ja hulgiti Robert Rooli

Stefan ehk veel, aga Robert Rool? Mis ilu temas küll on peale selle, et tumedat verd.

Mina ka ei saa, aga kuulates nooremate töökaaslaste jutte ja vaadates kommentaare, on see lihtsalt näha. Ka siin teemas on mainitud, et eesti verd mehed ei saa ilusad ollagi.

Robert Rool on ehe näide sellest, et kui mehel on hea huumorimeel, karisma, ta hoolitseb enda eest ja on edukas takkaotsa, siis ei loe muud parameetrid enam midagi. Kui kõik need omaduselt Roolilt eemaldada, oleks ta üks suvaline tossike, keda ükski naine ei vaataks. Sellisena nagu ta aga on on tegu vägagi ligitõmbava mehega. Stefan on selline liiga imal ja magus.

Maitsed on inimestel ikka nii erinevad. Ja tore ongi.

Mulle see kongus ninaga Rool ei sümpatiseeri üldse! Olgu ta edukas või edutu- täiesti külmaks jätab. Tüsedavõitu on samuti ja seda mitte lihaste arvelt..

Sõbrana on ilmselt nunnu ja tore, aga mehes tahaks näha ikkagi seksapiili ja ka tarkust.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrana on ilmselt nunnu ja tore, aga mehes tahaks näha ikkagi seksapiili ja ka tarkust.

Minu jaoks on konkurentsitult seksikam organ või kehaosa mehe juures tema aju. Mingid härgavad trennimehed, kes ei oska normaalselt kirjutadagi ega loe raamatuid/teaduskirjandust, ei köida absoluutselt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi riides ei võrdu tingimata moekas. Hästi riides on ka triiksärgi ning hästiistuva ülikonnaga.

See ongi moekas. Ülikond on igal ajal moekas.

Oleneb ikka ülikonnast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin vastata.
Mul on minust paarkümmend aastat noorem mees, kes on minust ikka palju ilusam nii näost kui keha poolest ja ka mehe iluikooni mõttes ilus.
Vahel ikka tekitab minus emotsionaalses mõttes tõrget, et ma pole temast ilusam, kuigi kui ennast üles löön, olen ka päris ilus.
Naised on teda jahtinud, tean seda eelnevast tema ajaloost, aga ta pole isegi aru saanud, et naine on olnud temast huvitatud.
Aga ta ise vist ei taju üldse, et on nii ilus, seega…mulle sobib ja talle kah.
Ja kui mõlemale sobib, no miks siis mitte.
Aga vahel, kui ärkan ilma meigita ja nägu hommikul padjanägu, siis vaatan teda ja mõtlen, et oihh, täitsa kompleks kohe, et mu mees on nii ilus ka ärgates ja mina mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heteronormatiivse mehena ei oska teemat kommenteerida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted liiga ilus mees