Esileht Pereelu ja suhted Liiga ilus mees

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Liiga ilus mees

Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui teiega soovib tutvuda piltilus mees? Täiesti teie maitse, aga ise olete heal juhul harju keskmine ja ülekaaluline? Kas võtaksite vedu või arvaksite, et mees on teie jaoks liiga hea ja hoiaksite distantsi?

Ise hoian liiga ilusate, edukate ja kuidagi silmapaistvate inimestega suheldes kindlasti distantsi.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tõesti võta teda. Miks võtta elus kõige parem, võta ikka midagi sellist, mis teistest üle jääb. Ma võtan selle ilusa mehe ise. Sina taha olla Harju keskmine, siis lepi ka Harju kesmisetega. Sa ikka said mu irooniast aru? 😀

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erandeid ju leidub, aga variant, et see piltilus mees, kes harju keskmist naist piirab, on nartsissist, on liiga suur. Ja eneseimetlejaga aastaid koos elamine on frustreeriv, tean mitut sellist paari – naine sööb antidepressante ja teeb head nägu, aga see, mida sõbrannadele pihitakse, on masendav. Ei tahaks endale sellist elu.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas piltilus ja maitse kattuvad? Mina võin küll lugeda üles rea piltilusaid mehi, kelle suhtes ei ole mitte mingit tõmmet. Need, kes on minu maitse, pole keegi piltilus.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui teiega soovib tutvuda piltilus mees? Täiesti teie maitse, aga ise olete heal juhul harju keskmine ja ülekaaluline? Kas võtaksite vedu või arvaksite, et mees on teie jaoks liiga hea ja hoiaksite distantsi?

Ise hoian liiga ilusate, edukate ja kuidagi silmapaistvate inimestega suheldes kindlasti distantsi.

Tead kui koledaks vanaduses need piltilusad mehed lähevad. OI jummel. Nemad kaotavad ju ilus kõige enam. Sa liigud lihtsalt liiga nooret inimeste keskel. Küll vanus tuleb ja kaovad need piltilusad, kellest eemale hoida. Vanusega tuleb inimese tõeline loomus ka välja. Lõpuks tuleb ju inimesega elada, mitte pildiga ajakirjas või instas.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piltilusad mehed, nagu ka piltilusad naised, on sisuliselt alati väga rikutud iseloomuga. Liigne tähelepanu rikub igaühe ära.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piltilusad mehed, nagu ka piltilusad naised, on sisuliselt alati väga rikutud iseloomuga. Liigne tähelepanu rikub igaühe ära.

see küll tõsi ei ole.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Defineeri piltilus.

Mis ühe jaoks piltilus, see teise jaoks Harju keskmine või suisa kole.

Ega mindki on piltilusaks peetud. Samas, mõni ei vaata mu poolegi. Ise end piltilusaks ei pea. See, et piltilusad on mingid natrsissistid, on nüüd küll ülepingutatud.

Lugege teemasid, kus räägitakse, milline tuntud inimene on ilus või seksikas. Mingit konsensust ei ole.

Et kui sinu meelest on see mees piltilus, siis on sita iseloomuga, minu meelest Harju keskmine ja väga mõnusa iseloomuga… Nii või?

Millist tuntud inimest su piltilus austaja võiks meenutada? Me siis ütleme, kas on ikka piltilus või ehk siiski täitsa tavaline ja paaritumiseks käib küll.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõrjun ka neid mehi, kes väga meeldivad ja tunduvad väga ilusad. Võtan need, kes eriti ei meeldigi, mõni kohe üldse ei meeldi. Kes tunduvad täisjobud ja koledad, nendega võin magada kohe, aga kui meeldib ja tundub väga ilus, siis tõrjun ja põgenen. Mina tegelen oma probleemiga psühholoogi juures, sa võiks ka proovida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:03; 18.05 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole päris kindlasti nii, et ilus inimene on rikutud iseloomuga ja peab end maailma nabaks.
Samas neid sellepärast kardetakse.
Mina sain alles umbes 35-aastaselt aru, et olin 18+ vanuses piltilus ja praegu pean end küll omavanuste seas päris kenaks, aga ikka olen argliku loomuga ja enesehinnang on alla keskmise.
Mäletan kui kunagi ülikooli läksin, tahtis üks väga ilus minuga sõbranna olla. Ma pelgasin teda, sest ta oli nii ilus ja ma ei saanud aru, miks ta minuga sõbrustamisest huvitus.
Kohutav mõeldagi, hiljem selgus, et täiesti tavaline tore tüdruk.
Selle kena mehega on nii, et kui selline küsimus sulle pähe tuleb, siis ehk see lihtsalt pole õige mees.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui teiega soovib tutvuda piltilus mees? Täiesti teie maitse, aga ise olete heal juhul harju keskmine ja ülekaaluline? Kas võtaksite vedu või arvaksite, et mees on teie jaoks liiga hea ja hoiaksite distantsi?

Ise hoian liiga ilusate, edukate ja kuidagi silmapaistvate inimestega suheldes kindlasti distantsi.

Kui oleks lapsed, hoiaks distantsi.

Ma välistaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise hoian liiga ilusate, edukate ja kuidagi silmapaistvate inimestega suheldes kindlasti distantsi.

Mismoodi sa seda teed, ehk selgitaksid?
Just seda edukust pean silmas.

Normaalne inimene ju ei tule võõrale jahuma, kui edukas või mitteedukas ta on. Ja see tõenäoliselt selgub alles kuu-paar pärast tutvuse algust. Mitte, et ta kelgiks, aga lihtsalt imbub välja.
Selle ajaga oled ära armunud ja siis hakkad teadlikult “distantsi” hoidma või? Põhjuseks tood, et mehel on ntx investeeringud.
Ära räägi jaburusi.

Sama on nende ilusate meestega – perekoolist võib lugeda, et neid Eestis lihtsalt ei ole.
Eesti mees on paks, kiilakas ja vananeb eesti naisega võrreldes poole kiiremini. Tõenõosus, et ilusat meest kohtad, on imeväike ja pole pikka arutlemist väärt.
Sest seda ei juhtu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki ta lihtsalt tundub sulle niii ülemõistuse ilus, sest oled vaikselt armunud.

Näita sõbrannadele ta pilte ja küll märgatakse mõned vead, mis sul kahe silma vahele on jäänud. ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole päris kindlasti nii, et ilus inimene on rikutud iseloomuga ja peab end maailma nabaks.

See ei ole alati nii, aga see võib ka nii olla. Vahel nad isegi pole eriti ilusad, aga kui neile on kogu aeg korrutatud, kui ilusad nad on, ja nad on aru saanud, et nad vastassoo arust väga võluvad, siis see võib mõne ära rikkuda ja ülbeks muuta küll. On ka teistsuguseid näiteid muidugi. Ja tõsi on ka see, et päris kõigi meelest ilusaid on vähe, aga on ju küll mehi ja naisi, kes paljusid järele vaatama panevad ja paljud toovad esile, et milline kompu mees või kaunitarist neiu, vahel, kui on selline paar, lisab veel mõni õeluskott juurde, et kuidas sul õnnestus selline ära sebida. Seda võib-olla teemaalgataja kardabki. Ma ei oska soovitusi ka jagada, võibolla satudki egoistliku õeluskoti otsa, kes tahab lihtsa välimusega ebakindlat naist, kes muudkui teda imetleks. Aga võibolla on see armastus ja su madal enesehinnang on ilmaaegu ja selle mehe jaoks oledki kauneim naine maailmas (ja võibolla ka sugugi mitte ainult selle mehe jaoks). Eks sa pead ise vaatama, kumb tõenäolisem variant on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nägin ükskord spaas sellist välimuselt küllaltki ebavõrdset paari. Naine oli keskmine, mees lihastes, ilusa näoga. Vaatasin, et kuidas sellel naisel küll selline kompu on õnnestunud endale hankida. Aga siis hommikusöögilauas see härra nagu ei tundunudki nii ilus enam, riided olid natuke vanamoodsad ja ilus keha ei tulnud enam välja. Ja kuidas ta käitus, oli ikka päris jube. Mütsatas lauda maha ja hakkas naist käsutama, et too seda ja teist. Naine siis vooris, härra sõi rahulikult. Läks ikka päris kaua aega, millal naine ka sai maha istuda. Siis härra istus veel veidi ülbelt, jõllitas teisi naisi, flirtis teenindajatega ja siis teatas, et läheb tuppa puhkama. Naine oli just saanud maha istuda. Jättiski naise sinna üksi sööma. Vaatasin, et no püha jumal, mis sellest ilusast mehest kasu on, kui pead talle nagu teenija olema.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:03; 18.05 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina abiellusin 30 aasta eest ilusa mehega. Ise olin muidugi ka kena☺
Nüüd on mu ilusal mehel pea kiilas ja minu juuksed hallid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Liiga ilus mees