Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: –

Postitas:

.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 13:47; 11.11 21:32;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Endalegi tundub tobe seda siia formuleerida

SIIA s.t. Ajaviitesse oli seda tõesti ikka eriti tobe “formuleerida”.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endalegi tundub tobe seda siia formuleerida, aga tahaks selle lihtsalt endast välja saada.Hiljuti lõppes päris pikaajaline suhe ning seejärel on olnud 3 lühiajalist suhet (kõik umbes 2-4 kuud). Kuigi olen juba varsti 30 ligi, pidasin teatud momentidel “õigeks” vanematele nendest kuttidest rääkida. Viimase kuti suhtes olin täiesti veendunud, et olen leidnud selle õige mehe, kuid mul tõmmati vaip alt ära, kuigi suhe liikus väga kenasti ning ühtegi probleemi polnud – lihtsalt öeldi, et ei taheta mulle haiget teha jne. Kusjuures kaks korda jutti sain sellise vastuse – et mina soovin suhtelt muud, kui nemad. Nüüd aga olen piinlikus olukorras, kus mul on endal tohutu südamevalu ja pean veelkord perele ütlema – näete, teil on ikka rumal tütar! Jälle ei saanud asja! Kaalusin isegi, et võib-olla ei räägikski kellelegi, et suhe otsa sai. Samas ikka küsitakse tema kohta ja siis peab kuidagi ära nihelema, mis ärataks kahtlust.

No palun öelge, mida sellise rumala peaga teha ????

Kas pere ja lähedased ei peaks mitte olema need, kes sind toetavad? Kui su pere selline ei ole, siis miks üldse oma elu nendega jagada? Kui nad on aga hoolivad ja toetavad, siis milles üldse küsimus.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No palun öelge, mida sellise rumala peaga teha ????

Väga lihtne.

1. Seekord veel ütle ära, et oled olnud loll. AGA lisa juurde, et oled ka elult õppinud.
2. Kui kohtad taas mingit “kutti” (vaheküsimus: miks sa mehi ei kohta?), siis siiberda temaga oma kohustuslikud kaks kuud ära, ja ALLES SIIS torma temaga, käest kinni, emme ja issi juurde.
Sinnamaani võid ju lihtsalt öelda, et suhtleme sõbra tasandil ja eks me näe, kui tõsiseks kunagi läheb, siis teeme tuttavaks ka.

Aga üldiselt – oled sa muidugi nagu tita.
30 aastane tita. (mida loomulikult ära võta solvamisena, vaiod kompli endina. Meestele väga meeldivad sellised, sest siis nad saavad end sinu kõrval tunda suure, targa ja tugeva jahimehena; neid kolme vahepealset totut ära arvesta)

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armumine on ok, aga miks ometi peaksid igast suhtest kohe vanematele rääkima? Minul on ka emaga väga lähedane suhe ja räägime tihti ja palju, aga minu suhteasju ta küll ei tea. Arvesta sellega, et kui sul endal on südamevalu, siis on ka su vanematel kurb oma tütre pärast ja ei ole vaja neid kogu aeg üles-alla kaasa tõmmata. Praegu ei jää sul tõesti muud üle, kui tunnistada, et oled loll olnud ja edaspidi võiksid mu meelest otsesele küsimusele vastata näiteks nii, et on küll keegi, kellega kohtun, aga vaatame, mis sest saab. Ja vanematele tutvustaks ikka tõesti siis, kui asi juba pikaajaline ja kindel on. Aga tänapäeval kestabki puberteet jube kaua, mis teha ;). Arvestades, et sa nimetad mehi kuttideks, siis polegi sealt midagi väga tõsist vist loota.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oleks nende meestega siis piisavalt kaua koos, et teada mida nemad suhtelt ootavad üldse, enne kui “suhe” avalikuks teha?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on tunne, et tegu on “selle õigega”, siis miks on sul vaja temaga kohe vanemate juurde joosta? Teil on terve elu selleks aega ????

Mina enne poolt aastat kedagi vanematekoju ei vii.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul välimusega lood on? Kuidas on iseloom? Raske uskuda, et alla 30ne naine ei suuda ühtegi suhet kauem hoida kui 2-4 kuud ja siis kõik mehed hakkavad uinamuinatama. Lisaks, kustkohast sa neid kutte üldse leiad? Viid koju, tutvustad vanematele ja mis siis edasi saab? Mees põgeneb? Kas vanemad on üldse valmis sinu peigmeest suhte arenedes perre vastu võtma või suhtuvad nii, et juba järgmine kandidaat? See paistab ju tulijale kohe silma, kui ta perele ei meeldi. Normaalne inimene ei jätkagi suhet kui paarilise pere teda nagu viienda rattana kohtleb. Äkki su vanemad küsivad liiga palju või targutavad või nähvavad? Jätavad mingi mulje, kus ka sinuga ei taheta või ei juleta edasi suhelda? Milleski peab ju asi olema. Mina kahtlustaksin perekonda, kui sul just ei ole erakordselt halb meesteõnn.

Ma võin öelda, et ma olin ühte inimesse päris armunud, kuid meie asju käis ta arutamas oma õega. See õde siis hakkas teda nn kaitsma ja vaatas mind iga kord sellise näoga, et kui liginen kaugemale kui viis meetrit, hüppab mulle kallale. Lisaks hüppas mulle mitu korda näkku kui meil parasjagu probleemid olid, et tema on ka neist kuulnud ja mina olen kõiges süüdi. Ma lihtsalt ei julgenud rohkem selle inimesega suhelda ja ka nn kadusin. Tema muidugi ei uskunud üldse, et tema nunnu ja rahulik õde võiks kellegi peale üldse närvi minna ja küsis mult, mida mina olen selleks teinud. Surnud ring suht. Teinekord pereliikmed lõhuvad suhteid, sest nad alateadlikult ei tahagi sind kellegagi koos näha.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga lõdva püksikummiga tüdrukutel kipubki suhtelörre noi 2-4 kuu takka olema. Sellised lõpetavadki hooldekodus üksikuna oodates surma. Viimane aeg hakata jahtima meedt, kes su seemendaks ja paremal juhul sooviks ka pikemat kooselu, kui 5 aastat perspektiivi.

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 15:18; 11.11 22:00;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma tutvustasin ka peaaegu köiki uusi suhteid oma vanematele.  Lihtsalt ma usaldasin ja armastasin neid ja tahtsin nendega oma elu jagada.  Mingil määral ka nende arvamust kuulda.

Teemaalgataja- ära pöe! Ka mul löppes yle 10-aastane suhe just enne 30-ndaid. Järsku olin vaba, vöisin teha, mida tahtsin ja kellega tahtsin. Mul oli nii kolme aastane periood, kus suhted kestsid just nii umbes 3 kuud ja möni oli yle poole aasta ka. Absoluutselt ei pöe ja ennast lödva pyksikummiga ei tunne. Yheöö suhteid polegi kunagi olnud.

Kui sul on toetavad vanemad, ei liiguta nad kulmu ka. Pigem lohutavad ja julgustavad. Muidugi nad kogu hingest loodavad, et löpuks leiaksid selle öige, kellega neile lapselapsi teha. 🙂

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endalegi tundub tobe seda siia formuleerida, aga tahaks selle lihtsalt endast välja saada.Hiljuti lõppes päris pikaajaline suhe ning seejärel on olnud 3 lühiajalist suhet (kõik umbes 2-4 kuud). Kuigi olen juba varsti 30 ligi, pidasin teatud momentidel “õigeks” vanematele nendest kuttidest rääkida. Viimase kuti suhtes olin täiesti veendunud, et olen leidnud selle õige mehe, kuid mul tõmmati vaip alt ära, kuigi suhe liikus väga kenasti ning ühtegi probleemi polnud – lihtsalt öeldi, et ei taheta mulle haiget teha jne. Kusjuures kaks korda jutti sain sellise vastuse – et mina soovin suhtelt muud, kui nemad. Nüüd aga olen piinlikus olukorras, kus mul on endal tohutu südamevalu ja pean veelkord perele ütlema – näete, teil on ikka rumal tütar! Jälle ei saanud asja! Kaalusin isegi, et võib-olla ei räägikski kellelegi, et suhe otsa sai. Samas ikka küsitakse tema kohta ja siis peab kuidagi ära nihelema, mis ärataks kahtlust.

No palun öelge, mida sellise rumala peaga teha ????

Miks sa pead mitme suhte lõppemist rumala tütre tunnuseks. Sõnakasutus oleks nagu mehe oma, kuigi võtad naise rolli. Kui sa ise nimetad end rumalaks, siis on sul kõigepealt vaja otsida abi, et saada sellisest negatiivsest hoiakust enda suhtes. Iga teiste väikenegi vihje on väga valus, kui endas on selline suhtumine iseendasse. Kui vana sa oled ? Suhtumine on nagu lapse oma, kes kardab riielda saada. Sa oled täiskasvanud inimene, kes nimetab end rumalaks ja tahab endaga midagi teha. Puhas enesepiinamine. Nii et otsi abi endale. Ja suhteid võib sul olla täpselt niipalju kui tahad. Ei taha pinnapealseid suhteid, liigu väga aeglaselt edasi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen autor ja täpsustan, et koju ma neist kedagi ei viinud. Häbi on mul selle pärast, et rääkisin nii suure entusiasmi ja innuga vanematele nendest meestest. Võtsin liiga kiirelt liiga tõsiselt. Ja nüüd kardangi, nagu siin keegi mainis, et kui keegi järgmine peaks tekkima, siis nad suhtuvad temasse “ahah, jälle mingi tüüp, nagunii kaob ära”-stiilis. Võibolla tõesti siis ei räägi enne, kui abielus olen… :))

Lisaks – olen analüüsinud nüüd, miks ma nii kiiresti ühest suhtest teise liigun. Ma olen lihtsalt nii palju olnud üksinda (ka selles pikas suhtes – vaimne üksindus), et ma lihtsalt ei taha enam. Küllastumus on. Olen ka mõelnud, kas see kiire liikumine ikka tervislik on ja kas peab tõesti alati võtma kuid ja kuid aega nö paranemiseks, või mitte.

Ei pea muidugi. Hüppa aga järgmise poiska voodisse ja lase neil sisse ka pursata, et rasestuda. Laps seob sind kohe mõne poisiga või mehega.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 15:18; 11.11 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis selles nii hirmsat on? Igal inimesel on ju ometi õigus valida endale sobiv partner ja esimese paari kohtamise käigus siiski selget pilti inimesest ei saa. Minul oli ka vahepeal palju lühiajalisi suhteid, ja ausalt, kõige paremini õpid inimest tundma kui oled juba natuke koos elanud (või nö kooselu mänginud). Küll aga tuleb selgelt välja ka see, et sa ise klammerdud uue mehe külge ja mõtled talle kuldse kuu selga. Mehed tunnevad seda ja see on hirmutav. Püüa endaga natuke tegeleda sel teemal. Ära hakka järgmist kohe härra õigeks pidama, keda eluaeg oodanud oled, sest ta pole seda. Keegi neist ei ole. Lihtsalt mõned on sobivamad kui teised. Aga püa võtta rahulikult, mitte ära hakka peale esimest kohtamist pulmakleiti valima. Õpi nautima iseenda seltskonda (sest seda sa selgelt ei oska) ja püüa endale selgeks teha, et midagi ei ole katki, kui sa veel mõnda aega üksi oled. Parem olla üksi kui halvas suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )