Esileht Kodunurk Liiga kõva ase

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Liiga kõva ase

Postitas:

Mida ja kas üldse annab teha, kui ostsime kogemata liiga jäiga kattemadratsi voodile, täitsa ebamugav on magada kohe. Pood ümber ei vaheta.
Kahju raisatud rahast, aga sama kahju on max 6-7 h ööunest, kuna magaks nagu plate peal ja lihtsalt ei kannata kauem lebada.

Kas annab näiteks ise madratsile mingi pehmenduskiht juurde panna? Kas müüakse kuskil näiteks memory foam kihti, mille siis ise madratsile juurde lisaks? Või aitab ikkagi ainult uue ja pehmema ostmine?

Võite soovitada ka häid, kas kellelgi ehk kogemust Sleepwelli top HR foam plus kattemadratsiga, on väärt asi? Kuna see poes 10 min proovimine pole ikka õige asi ja ei taha uuesti sama reha otsa astuda, siis kuulaks ehk teiste soovitusi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuttaval on mu meelest see ostetud ja kiidab väga http://www.dormeo.ee/kattemadratsid/memosan-roll-up-32-kattemadrats
Pane teine peale või proovi kellegile ära müüa, kes tahab tugevamat küljealust. Pehmenduseks lihtsalt poroloon osta, ise kasutan diivanil kui magan seal ja hea pehme on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

tahad kattemadratsile veel teist kattemadratsit otsa panna?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime meelega jäiga madratsi ja peale Sleepwelli Top Latex kattemadratsi. Magan normaalselt, väga mugav ja selg ei jää haigeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen just väga kõva madratsi otsingul (vanaaegne võimla maadlusmatt oleks ilmselt sobiv :)). Mis mõõdus, mis hinnaga, kuskohast ostsid?
(Kahjuks on nii, et ma ise poodi proovima minna ei saa)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis kuulaks ehk teiste soovitusi.

Ega sul nende soovitustega midagi tarka peale pole hakata, 50% magavad kõva peal ja 50% pehmel. Või siis vaatad, keda 51% on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul võttis uue madratsiga harjumine paar nädalat aega. Alguses tunduski liiga kõva ja keha jäi lausa valusaks, nagu oleks peksa saanud. Nüüdseks on väga mõnus sellel magada Varasemalt olin pehmega harjunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madrazzi. Eesti toodang-küll edasimüüjaon on natuke ludri ja ettemaksu ära mingil juhul üle poole tee, sest tavaliselt neil kohapeal pole sobilikku mōōtu vōtta. Memoryfoamiga kiht on 10cm ja tundub algul kōva aga magades vormib keha järgi. Mulle meeldib ja ei krōbise ega naise nägu väsinud vedrudega lōpuks juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Liiga kõva ase

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.