Esileht Sünnitus Liigeste valutamine pikka aega peale sünnitust

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Liigeste valutamine pikka aega peale sünnitust

Postitas:
Kägu

Tere

Raske on leida kõige sobivamat rubriiki selle teema püstitamiseks, aga proovin siin. Huvitavad juba sünnitanud naiste kogemused, kes vaevlevad samuti kuude kaupa liigeste valude käes. Ise olen hetkel 6,5-kuuse beebi emme ja ei taha kuidagi kaduda need liigesevalud. Algasid raseduse lõpus ja tundub justkui, et valu läheb kuudega aina hullemaks ja valu hakkab laienema juba üle keha (algul jalad, käed, nüüd kogu keha väsimus). Kiropraktiku juurde on aeg olemas, perearst ei oska suurt midagi kosta, kui et see läheb millalgi üle. Kuidas teie lahenduse leidsite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelil perearst, tuleb teha suunamine reumatoloogile. Minul ei olnud raseduse ajal, aga paar kuud peale sünnitust meeletud randmevalud, aga see oli seotud lapse tasumisega. Reumatoloog tegi oma testid ära ja ütles, et ülekoormus. Leiutasime mehega koos, kuidas ei peaks ma nii palju tassima ja olukord paranes, ka keha harjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli keiser, pärast mida valutasid jalad ja selg 8-9 kuud. Perearst ütles, et taastumiseks kulubki nii palju aega, kui pikk on rasedus. Leppisin sellega ega ravinud end kuidagimoodi.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkasid esimese lapsega valutama randmed kui ta oli umbes 3 kuune. Ennem kui perearst lubas edasi suunata eriarsti juurde leppisime, et teen 2 nädalase paracetamoli kuuri. Olin väga skeptiline, aga pean tõdema, et see aitas. Umbes 10 päeva pärast stabiilset manustamist valu kadus ja pole tagasi tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Palu perearstilt kindlasti saatekirja reumatoloogile. Minul algasid valud ca poole raseduse pealt. Sõrmed olid lõpuks nii valusad, et ei kujutanud ette, kuidas bodide trukke sulgema hakkan. Voodist tõustes lõid labajalad esimeste sammudega tuld. Õnneks taandusid mul valud iseenesest paari kuuga pärast lapse sündi. Reumatoloogile sain juba enne sündi ja tema võttis küll muret tõsiselt,  tegi teste ja jättis jälgimisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Liigeste valutamine pikka aega peale sünnitust