Esileht Sünnitus Liigliha peale sünnitust

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Liigliha peale sünnitust

Postitas:

Kas kellelgi on tekkinud peale sünnitust lahkliha õmbluse vahele liigliha? Mul on väike tumepunane lihatükike/laigule (ei ripenda) ja muidu poleks midagi sellest, aga vastikult kipitab, kui vetsus käia (st kui uriin peale läheb). Kas see võib ise ära kaduda ja millega määrida? Kas troxevasin geeliga võiks määrida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 22:47; 12.03 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sul sünnitusest möödas üldse on? Alguses kipitabki, pärast mitte. Ja miks just Troxevasin? Ma määrin seda veenilaienditele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusest möödas 1 kuu. Kas ilmtingimata polegi vaja sekkuda ja see selliseks ei jää? Määrisin troxevasini hemorroididele ja googeldades kuskil keegi soovitas liiglihale, aga teemast ei tulnudki lõpuks päris hästi välja, kas tegemist oli ikka liiglihaga. Seepärast tahtsingi igaks juhuks uurida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 22:47; 12.03 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka. Kaks kuud ja 2 nädalat läks aega, et enam ei kipitaks:S Punane on siiani (4 kuud möödas) Sinnani pesin iga kord end peale wc-s käimist, aitab paranemisele kaasa. Lubati mingi astelpaju õli kasutada, küsi apteegist, et lahklihahaavale, nad teavad.Ise ei kasutanud, koostisained ei sobinud mulle (allergia).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu sõbranna oma teist last sünnitas, tehti talle lahklihalõige. Nüüd, kümme aastat hiljem, sai tal sellest liigliha-jullast villand, mis lahklihalõike paranedes tekkis ja lasi selle kirurgiliselt eemaldada. Tema väitel oli see rippuv julla lausa paar cm pikk olnud, nagu väike noks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Liigliha peale sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.