Esileht Rasestumine ja lapse ootamine liigne vee joomine ja IVF ravimite mõju

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: liigne vee joomine ja IVF ravimite mõju

Postitas:

Pärast IVF punktsiooni öeldi mulle haiglas, et jooksin palju vett, et kehast ravimid välja saada (sõnastus umbes nii oli).
Hakkasin aga mõtlema, et ma joon niigi tavalisest palju rohkem vett. 2-3l päevas. Teen palju sporti ja niisama olen ka harjunud pidevalt toasooja vett rüüpama. Mul saadi punktsioonil vaid 3 rakku. Äkki selleks saadigi nii vähe, et jõin enne juba palju vett, uhtusin ravimid kehast välja ja nad ei saanud mõjuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 10:20; 04.04 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et rakke vee joomise pärast vähe saadi. Ma joon ka 2-3 liitrit vett päevas nagunii ja rakke saadi 21. Arst ütles, et ravimid mõjusid hästi. Mul oli veel stimulatsioonide ajal kogu aeg janu, seega jõin isegi veidi rohkem kui tavaliselt. Vett peab jooma hüperstimulatsiooni vältimiseks ja mulle ütles arst juba süstide ajal, et joo palju vett. Mul oli siiski hüperi oht peale punktsiooni ja siis jõin ka päris palju.

Ja ära selle kolme raku pärast muretse! Lapse saamiseks on sul vaja ühte. Loodetavasti lähevad kasvama 🙂 Mul näiteks oli palju rakke aga neist päris mitmed halva kvaliteediga, niiet see kui palju punktsioonil saadakse, pole alati määrav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh sulle 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 10:20; 04.04 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka stimulatsiooni ajal soovitatakse juua rohkelt vett. See ei saanud küll põhjus olla, ära muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne punktiooni ja peale punktsiooni soovitatakse palju vett juua. Peale punktsiooni jõin ka palju vett, mul hüperstimulatsiooni oht, aga õnneks seda ei tulnud (ajasin end palju jooma ja WC vahet käima). Ma olen hetkel rase, hetkel veel munasarjad suurenenud, arst käskis palju vett juua ja palju WC-s käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine liigne vee joomine ja IVF ravimite mõju

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.