Esileht Ilu ja tervis Liigsöömine, kui lapsed magavad

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Liigsöömine, kui lapsed magavad

Postitas:

Tere

Kuidas saada lahi liigsöömisest öösel, kui lõpuks lapsed magavad, kodu koristatud jm, siis enne voodisse minekut kugistan alla niipalju kui mahub ja siis magama…
Muul ajal nii kiire, et kas söömine hilineb. Aga pigem on see emotsionaalne söömine, et lõpuks aega endale ja siis tahaks palju kõike head endale sisse ajada…
Hiljem jubedad süümekad ja kaal üle 100kg 🙁

Kuidas sellest vabaneda? Kuidas ennast ravida?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 22:36; 26.10 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale laste magama panekut ja koristamist lähed ka ise kohe magama.
See “midagi head” on tegelikult midagi väga halba. Hammastega kaevad hauda endale.
Kui ise hakkama ei saa, siis psühholoog või psühhiaater aitavad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viitsin….peaasi et syya saaks..

Ei osta seda “kõike head” kappi. Ostad vaid toidu valmistamise tooraine, vaevalt sa öösel liha praadima viitsid hakata

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 22:36; 26.10 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan täiega, ma olen samasugune, natukene aitab küll, kui kodus “head” ei ole, aga head annab ise teha(kasvõi lihtsaid võileibu, jahu-või-suhkrupuru, kartulikrõpse, juustupalle, nimeta ainult, kõik teen valmis kui ikka isu on) ja ei ole ka probleemiks, kui kell näitab 1 öösel, teiseks variandiks muidugi kiirelt bensukas käia ja head tuua. Aidata kahjuks ei oska, sest mul on ka sama õgimisejama küljes ja ausalt ei aita ka magamaminek, siis ärkan lihtsalt keset ööd mega näljasena. Õnneks mul seni kaaluprobleemi ei ole, aga tervislik selline elu siiski ei ole. Muidugi on hommikul häbi, kui lapsed tahavad juustu ja ma olen kõik 500g üksi öösel ära söönud ????

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on hommikul häbi, kui lapsed tahavad juustu ja ma olen kõik 500g üksi öösel ära söönud

Püha jumal!

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine psühholoogi juurde ja proovi leida mingi muu viis, kuidas pereema rutiinist/stressist lõõgastuda. Kasvõi netflix, kudumine, heegeldamine, no mida iganes. Olin ise samamoodi väikeste laste kõrvalt 100+ kaalus ja sõin siis, kui maja vaikne. Leidsin enda jaoks sobiva toitumisviisi (tunduvalt rohkem valku ja head rasva, ei saiale ja magusale) ja muud pingemaandamise meetodid ja nüüd, kui lapsed teismelised, olen 40 kg kergem. Aga kahju on neist ca 10 aastast, kui sai oma söömise/ülekaalu ori oldud. Eelkõige leia alternatiive lõõgastumiseks. Edu!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen seda sama. Eile sõin näiteks 300 g šokolaadi ära ja siis keerasin magama. Mu ülesöömine algab tavaliselt sellest, et ma magan vähe, siis on tunne et pean ju tugev ema olema ja nii söögi end “tugevaks”. Väga rumal, ma tean, mida teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis sama, kui pärast lapsehoolduspuhkust tööle tagasi läksin. Ei saanud stressiga enam hakkama, tundus, et kogu aeg kiire, asjad kuhjuvad, kogu see lapsed lasteaeda, tööle, õhtul koju, lastega vaja tegeleda jne trall. Lisaks pidev mure, et jälle haigeks jäävad, et kas võtta haigusleht või kodukontori päev või saab mees koju jääda, mis projektid mul haiguslehe pärast ripakile jääks jne. Võtsin paari aastaga juurde 7 kg. Praegu olen saanud sellega nii kaugele, et õhtul lihtsalt ei söö, mitte ühte ampsu pärast õhtusööki. Vahepeal on tahtejõudu rohkem, mõnikord tekib libastumisi, aga kaalutõusule olen piiri peale saanud ja paar kilo allagi võtnud. Tuleb lihtsalt endale aru anda, et see õhtune stressisöömine ei muuda tegelikult ärevust väiksemaks. Mul on nüüd õhtuti see rutiin, et koristan veidi, vaatan suurema lapse õppimised üle, teen midagi nooremaga ja seejärel leian aega endale (mulle meeldib käsitöö ja lugemine), köögist käin kauge kaarega mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laske oma täiuseihalusest lahti. Lapsed õpivad ise, iga õhtu ei pea koristama, pesu pesema vms kõike ei pea kontrollima ega korraldama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtad aja päeval, et normaalsete vahedega korralikku toitu süüa.
Ära tee ennast nii tähtsusetuks, et jääd kõuge lõppu peale koristamist, pesupesemist, lapsi…
Lastele ju teed süüa, eeldatavalt tervislikku toitu – miks sa koos nendega ei söö?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks söö päeval ja lähed koos lastega magama.
Tuttav tunne, et pärast laste magamapanemist võib endale ka midagi head lubada teleka ees. See öine söömine tõstab kõige hullemini kaalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögiga maandad oma pingeid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hakkad söögi poole minema, siis pane omale vastu kõrvu ja võta klaas vett. Võta teine veel. Üks pane hommikuks lauale valmis.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkan siis veini jooma, veel hullem :(((

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Liigsöömine, kui lapsed magavad