Esileht Ilu ja tervis liigub siin äkki inimesi, kes kunagi teinud Leo Shotteri juures silmaoperatsiooni?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: liigub siin äkki inimesi, kes kunagi teinud Leo Shotteri juures silmaoperatsiooni?

Postitas:

Kui siin liigub selliseid inimesi siis palun rääkige kuidas teil läheb. Minul tehtud 18 aastat tagasi ja nüüd silmadega miskit halvasti 🙁
Mul suur hirm ja mure. Kuna arstid silma vaadates ei näe, et miskit viga oleks, siis olen hullult pabinas. Ise aga mõtlen, et kas äkki nüüd hakanud siis operatsioon kuidagi järgi andma. Silmad nimelt äkki lähevad käest ära. Algul üks silm läks lihtsalt lambist uduseks, hiljem tulid silme ette hõljumid, mis nüüdseks muudkui rohkenevad seal. Kaks nädalat teine silm, see küll peale arstil käiku ja nüd ei teagi kas on kokkusattumus või need tilgad tegid miski mis arst silma pani. Pani mulle silmadesse nimelt tuimestust ja kollaseid tilku, et vaadata silma kuivust ja puhastas lauservi rasunäärmetest. Peale seda mina enam kaugele ei näe. 🙁
Silmade ette viskab ka udu ja pilt nagu kergelt väreleks või nagu vaataks läbi klaaskuuli või ma ei oska seletada….
Olen murest hullumas ja põhjust ei teata.
Seepärast palungi, kui keegi teinud läbi selle operatsiooni, palun rääkige kuidas teil läinud on.
Operatsiooni tegin kuna mul olid prillid -7, peale oppi prille kasutama pole pidanud 18 aastat. Siiani oli kõik ok. Kas võib olla asi nüüd opis või on ikka miskit muud?
Silamaarst soovitas muidugi ka üldist tervist kontrollida lasta perearstil 🙁
Palun, palun rääkige

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen käinud, aastal 1998. kõik on korras, mingeid muresid pole.
nii kaua aega pärast seda op-i ei mõju see kuidagi.
Ma ise küsisin kunagi paar aastat pärast oma op-i tema käest ühe teise asja kohta ja ta tegi mulle selgeks, et mu silmad on nagu kõigil teistelgi – kõiksugu asju võib juhtuda nagu teistelgi ja kõiksugu asju võib nendega teha nagu teistegagi. (Minu küsimus oli läätsekandmise kohta)
ma arvan et sa peaksid rohkem arste usaldama. kui ikka mitu tükki seal mingeid probleeme ei näe, siis järelikult nii ongi. juba sinu “rasunäärmetest puhastamise” jutt on kummaline. usalda arste, nad on sinust targemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 11:40; 01.11 16:58; 03.11 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina olen käinud, aastal 1998. kõik on korras, mingeid muresid pole.
nii kaua aega pärast seda op-i ei mõju see kuidagi.
Ma ise küsisin kunagi paar aastat pärast oma op-i tema käest ühe teise asja kohta ja ta tegi mulle selgeks, et mu silmad on nagu kõigil teistelgi – kõiksugu asju võib juhtuda nagu teistelgi ja kõiksugu asju võib nendega teha nagu teistegagi. (Minu küsimus oli läätsekandmise kohta)
ma arvan et sa peaksid rohkem arste usaldama. kui ikka mitu tükki seal mingeid probleeme ei näe, siis järelikult nii ongi. juba sinu “rasunäärmetest puhastamise” jutt on kummaline. usalda arste, nad on sinust targemad.[/tsitaat]

Miks on rasunäärmetest puhastamise jutt imelik? Ütleski, et neil on korgid peal ja natuke avas seal neid.

kui mu silmad ei näe kaugele, on ees mingi udu, hõljumid ja värelused……ei saa ju olla, et midagi ei ole 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle pärast on imelik, et sinu jutu järgi koristati need rasunäärmed sul sealt ära.
ära mõtle üle, tee samm sammult need asjad ära, mida arst soovitab (k.a. perearsti külastus) ja küll see asi lõpuks laheneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 11:40; 01.11 16:58; 03.11 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin ca 15a tagasi ühe silmaga opil ja siiani pole mingeid probleeme ega tagasilööke olnud. teise silmaga siiski ei läinud, kuna protseduur oli suhteliselt ebamugav ja ma olen paras argpüks 🙂 hiljem on paar silmaarsti küll öelnud, et sedasi lõigatud silma on teinekord raske prillidega korrigeerida, aga ei tea, kas see tõsiseltvõetav info on. minul on prillid olemas, kuna teine silm jätkuvalt lühinägelik ja lõigatud silmale jäi ka -0,25, prillidega igatahes on nägemisteravus parem. nii et ära väga sellepärast muretse, ehk on su kaebuste põhjus siiski mujal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

äkki on sul hoopis ärevushäire?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin selle arsti juures operatsioonil. Ka umbes 18 aastat tagasi ja mõlema silmaga. Üldiselt pole siiani probleeme olnud. Samas tunnen, et varsti on vaja lugemisprille, aga küllap on see vanusest. Päris pisikest kirja näiteks ¨ampoonipudelitel ei näe enam hästi lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noaga lõigatud silmades võib küll esineda hägusust ja ka tekkiv pluss hakkab nägemist segama. Mul ühel silmal need kunagised armid väga mängivad ja aina kehvemaks nägemine läheb. Soovitan sul pöörduda päris silmakliinikusse uuringutele, et mis seal ikkagi on. Kuivad võivad need silmad ka kindlasti olla, aga eks põhimure on ikka see lihunikunuga, mis kunagi tehtud sai. Omal ajal küsisin Schotterilt otse, et kas hiljem plussi tekkides tekib probleeme ja ta väitis kaljukindlalt, et ei. Ometi see nii praegu on, sarvkest on lihtsalt ära kratsitud, nagu oleks klaas ärakribitud, sellepärast ei näegi hästi. Mul on õnneks üks silm ainult probleemne, aga mul oli ka väiksem miinus. Kas sulle plussprillid on kirjutatud? Minu hädad algasid siis, kui pluss hakkas tekkima. Lase uurida ja võib-olla peab isegi lõikama, et korrigeerida. Õnneks nüüd on lõikused ja teooria nii palju arenenud, et on võimalik paljut parandada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.11 21:45; 03.11 10:59; 03.11 15:26; 04.11 20:08; 05.11 15:52; 06.11 16:31; 09.11 15:12; 10.11 21:19; 14.11 09:41; 14.11 16:59; 29.11 23:00; 30.11 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noaga lõigatud silmades võib küll esineda hägusust ja ka tekkiv pluss hakkab nägemist segama. Mul ühel silmal need kunagised armid väga mängivad ja aina kehvemaks nägemine läheb. Soovitan sul pöörduda päris silmakliinikusse uuringutele, et mis seal ikkagi on. Kuivad võivad need silmad ka kindlasti olla, aga eks põhimure on ikka see lihunikunuga, mis kunagi tehtud sai. Omal ajal küsisin Schotterilt otse, et kas hiljem plussi tekkides tekib probleeme ja ta väitis kaljukindlalt, et ei. Ometi see nii praegu on, sarvkest on lihtsalt ära kratsitud, nagu oleks klaas ärakribitud, sellepärast ei näegi hästi. Mul on õnneks üks silm ainult probleemne, aga mul oli ka väiksem miinus. Kas sulle plussprillid on kirjutatud? Minu hädad algasid siis, kui pluss hakkas tekkima. Lase uurida ja võib-olla peab isegi lõikama, et korrigeerida. Õnneks nüüd on lõikused ja teooria nii palju arenenud, et on võimalik paljut parandada.[/tsitaat]

Plussprille kirjutatud pole, no ma pole arstil juppaega käinud ka enne kui nüüd see probleem tekkis. Aga lähedale vaatamisega on tekkinud raskusi jah.
Uuesti lõikama küll ei taha minna 🙁
Missugused Sul probleemid on nägemisega, kas tekkisid ka järsku ja kas plaanid uut lõikust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest võiks sa ükskõik, mis silmakliinikusse ju minna uuringutele, ei pea minema opi teinud arsti juurde, see võib tegelikult maha salata oma vead. Mine kuhugi mujale.
Mul on laserdatud silmad ja jutt, et aastaid hiljem võib mingi jama tekkida, on ikka hirmutav küll. Aga no ka ilma lõikamata võib silmahaigusi olla, et ei pruugi ju olla seotud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest võiks sa ükskõik, mis silmakliinikusse ju minna uuringutele, ei pea minema opi teinud arsti juurde, see võib tegelikult maha salata oma vead. Mine kuhugi mujale.
Mul on laserdatud silmad ja jutt, et aastaid hiljem võib mingi jama tekkida, on ikka hirmutav küll. Aga no ka ilma lõikamata võib silmahaigusi olla, et ei pruugi ju olla seotud. [/tsitaat]
dr. Schotter suri juba aastaid tagasi
aga ega nende silmaoppide (laserdamise kohta veel eriti) ei saagi pikaaegseid kogemusi olla, sest need pole ju pika ajalooga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 11:40; 01.11 16:58; 03.11 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lõikas dr Shotter silmi aastal 1999. Siiani kõik ok. Aga mulle ütles ta küll omal ajal, et kui pluss hakkab tulema, siis võivad tekkida muutused. Mul olid mõlemad silmad -4,5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat lõigatud silmadega ongi hiljem probleeme. Silmanägemine muutub vanusega ja siis hakkavad need armid mängima. Lisaks veel tulevikus tekkida võiv kae, ka seda on raskem opereerida (või üldse võimatu) lõigatud silmadel. Minu probleem on selline, et plussi tekkides läksin prille saama ja üks silm ka prilliga ei näe, nagu udu on ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.11 21:45; 03.11 10:59; 03.11 15:26; 04.11 20:08; 05.11 15:52; 06.11 16:31; 09.11 15:12; 10.11 21:19; 14.11 09:41; 14.11 16:59; 29.11 23:00; 30.11 20:40;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vat lõigatud silmadega ongi hiljem probleeme. Silmanägemine muutub vanusega ja siis hakkavad need armid mängima. Lisaks veel tulevikus tekkida võiv kae, ka seda on raskem opereerida (või üldse võimatu) lõigatud silmadel. Minu probleem on selline, et plussi tekkides läksin prille saama ja üks silm ka prilliga ei näe, nagu udu on ees. [/tsitaat]
no see on küll enda väljamõeldud jutt.
lõigatud silm on nagu iga teinegi, ei ole mingit erinevust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 12:47; 03.11 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no see on küll enda väljamõeldud jutt.
lõigatud silm on nagu iga teinegi, ei ole mingit erinevust.[/tsitaat]

Ei, kahjuks siiski mitte. Lõigatud (ka laseriga) silmal on sarvkest reeglina rikutud ja liiga õhuke, et hiljem probleemideta kunstläätse paigaldada (mida kae puhul tehakse). Silmaarstid ise enda silmi muide ei lõika. Aga ega seda klientidele ju ei räägita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.11 21:45; 03.11 10:59; 03.11 15:26; 04.11 20:08; 05.11 15:52; 06.11 16:31; 09.11 15:12; 10.11 21:19; 14.11 09:41; 14.11 16:59; 29.11 23:00; 30.11 20:40;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, kahjuks siiski mitte. Lõigatud (ka laseriga) silmal on sarvkest reeglina rikutud ja liiga õhuke, et hiljem probleemideta kunstläätse paigaldada (mida kae puhul tehakse). Silmaarstid ise enda silmi muide ei lõika. Aga ega seda klientidele ju ei räägita.[/tsitaat]
see jutt kõlab nüüd nagu prillimüüja oma jälle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 12:47; 03.11 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vat lõigatud silmadega ongi hiljem probleeme. Silmanägemine muutub vanusega ja siis hakkavad need armid mängima. Lisaks veel tulevikus tekkida võiv kae, ka seda on raskem opereerida (või üldse võimatu) lõigatud silmadel. Minu probleem on selline, et plussi tekkides läksin prille saama ja üks silm ka prilliga ei näe, nagu udu on ees. [/tsitaat]

Aga kaugele vaadates kõik ok? Minul just äkki ei näe enam kaugele. Päris lähedalt ka enam ei näe. Ja siis lisaks see udu ja kõik nagu väreleks silme ees. Ma olen suht õnnetu. Võib öelda, et suisa paanikas 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kaugele vaadates on udu. Aga mul on vaid 1 silmaga probleem, seega teine teeb kogu töö ära ja ma näen kaugele enam-vähem hästi. Lähedale aga ei näe enam ilma prillita hästi üldse, selle kehva silmaga ei näe ka +prilliga hästi. Nägemine kõigub selle kehva silmaga, vahel on parem, vahel halvem. Soovitan sul siiski aja panna päris silmakliinikus või siis mõne väga hea silmaarsti juures, kes on tõesti tark, mitte ei kirjuta ainult prille.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.11 21:45; 03.11 10:59; 03.11 15:26; 04.11 20:08; 05.11 15:52; 06.11 16:31; 09.11 15:12; 10.11 21:19; 14.11 09:41; 14.11 16:59; 29.11 23:00; 30.11 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see, et nägemine läks väga halvaks peale viimast silmaarstil käiku……kas tõesti kokkusattumus……samas ei saa ju ka olla, et mingid arsti pandud tilgad miskit silmas ära rikkus, et ma ei näe enam? Ei tahaks hästi uskuda seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmi nägemata on siin võimatu midagi öelda. Kui väga suur mure, võid ju ka minna traumapunkti, nii ütledki, et peale arstil käiku läks halvaks. Tilgad vaevalt nüüd midagi halba teha said.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.11 21:45; 03.11 10:59; 03.11 15:26; 04.11 20:08; 05.11 15:52; 06.11 16:31; 09.11 15:12; 10.11 21:19; 14.11 09:41; 14.11 16:59; 29.11 23:00; 30.11 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tegi dr Schotter operatsiooni vist 1998 a.
-7 pealt sain nägemise normi.
See-eest on nüüd tulnud seoses vanusega plussprillid. Pidev arvutitö on ka oma jälje jätnud.
Eelmisel aastal käisin Silmalaseris põhjalikus kontrollis. Siis sain ka oma lugemisprillid. Arst – väga kogenud dr Noor, kes on muide palju Schotteri patsiente näinud – ütles, et armkude võib ühel hetkel hakata nägemist mõjutama, aga seda on võimalik laseropiga silendada-parandada.
Seega, mine kuhugi, kus on kogemused opereeritud silmadega ning lase teha põhjalik kontroll. Tavalisel silmaarstil ei olegi sellist aparatuuri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 23:20; 16.11 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ongi dr. Noore juures parandatud. Algul oli tõesti palju parem, aga üha enam libiseb tagasi sinna, kus enne oli, st. järjest kehvemaks läheb. Nii et ma arvan, et ei tasu seda teha, ei anna püsivat tulemust + lihvitakse sarvkest õhemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.11 21:45; 03.11 10:59; 03.11 15:26; 04.11 20:08; 05.11 15:52; 06.11 16:31; 09.11 15:12; 10.11 21:19; 14.11 09:41; 14.11 16:59; 29.11 23:00; 30.11 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul ongi dr. Noore juures parandatud. Algul oli tõesti palju parem, aga üha enam libiseb tagasi sinna, kus enne oli, st. järjest kehvemaks läheb. Nii et ma arvan, et ei tasu seda teha, ei anna püsivat tulemust + lihvitakse sarvkest õhemaks.[/tsitaat]

Kas tõesti peab nüüd kahetsema hakkama, et kunagi see op tehtud sai 🙁
Kui halvaks see nägemine siis langeda võib? Minul näiteks kehvematel päevadel on nii…….silme ees tekstid virvendavad, süda läheb pahaks ja tulevad suisa nagu tasakaaluhäired…..väga halb on olla. Õhtuks on silmad nii läbi, et ma televiisorit vaadata ei saa, sest pilt vajub uttu või siis hajuks nagu laiali. kui panen silmad natukeseks kinni, siis mõnda aega on pilt jälle selge. Aga mul on ka tekkinud kuklapiirkonna peavalud. äkki on hoopis seos sellega. Silmaarst ei kuulanud juttu lõpunigi peavaludest kui juba teatas, et see on migreen ja perearst ütleb, et nemad ei saa peauuringule saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole mingi arst aga sinu sümptomid ei tundu üldse silmadega seotud olevat. Kas perearst on muidu hoolas? Kas sul ei ole mingit psühhiaatrilist probleemi, hüpohondriat või ärevushäireid? Kui midagi sellist ei ole ja perearst keeldub uuringutest, siis tuleks vahetada perearsti ja uurida ikkagi, mis viga on. Kas silmarõhku on mõõdetud? Mis uuringuid silmadele üldse tehtud? Silmarõhust võivad tulla suured probleemid.
Kahetsema peab kunagist silmaoppi küll, mina küll kahetsen. Nägemine halveneb, armid mängivad, silmad on kuivad ja siis armid mängivad veel enam. Kuid selliseid sümptome mul küll ei ole. Kindlasti peab opereeritud silmadel kasutama niisutavaid tilku, head on Ribolisin tilgad, B-vitamiiniga, neid aga igas apteegis ei ole. Kindlasti tuleb mõõta silmarõhku ja sarvkesta paksust, mis annab siis kokku tegeliku silmarõhu (mida õhem sarvkest, seda hullem on kõrge rõhk).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.11 21:45; 03.11 10:59; 03.11 15:26; 04.11 20:08; 05.11 15:52; 06.11 16:31; 09.11 15:12; 10.11 21:19; 14.11 09:41; 14.11 16:59; 29.11 23:00; 30.11 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma pole mingi arst aga sinu sümptomid ei tundu üldse silmadega seotud olevat. Kas perearst on muidu hoolas? Kas sul ei ole mingit psühhiaatrilist probleemi, hüpohondriat või ärevushäireid? Kui midagi sellist ei ole ja perearst keeldub uuringutest, siis tuleks vahetada perearsti ja uurida ikkagi, mis viga on. Kas silmarõhku on mõõdetud? Mis uuringuid silmadele üldse tehtud? Silmarõhust võivad tulla suured probleemid.
Kahetsema peab kunagist silmaoppi küll, mina küll kahetsen. Nägemine halveneb, armid mängivad, silmad on kuivad ja siis armid mängivad veel enam. Kuid selliseid sümptome mul küll ei ole. Kindlasti peab opereeritud silmadel kasutama niisutavaid tilku, head on Ribolisin tilgad, B-vitamiiniga, neid aga igas apteegis ei ole. Kindlasti tuleb mõõta silmarõhku ja sarvkesta paksust, mis annab siis kokku tegeliku silmarõhu (mida õhem sarvkest, seda hullem on kõrge rõhk). [/tsitaat]

Silmarõhku on mõõdetud (ühes silmas oli 14 ja teises 18-öeldi, et on korras), sarvkesta on uuritud vigastuste suhtes(no et kas terve on), silmapõhja on uuritud pupilli laiendava tilgaga.
niisutavaid tilkasid ma paraku praktiliselt kasutanud polegi. Kas tohin küsida palun, millised Sinu sümptomid on ja kuidas nad süvenevad?
Oh…oleks seda kõike ometi 18 aastat tagasi teadnud…..et sellised probleemid võivad tekkida. Mul vanust 40 ja tahaks ju ehk samapalju veel elada ja ikka nii, et nägemine säiliks.
Perearst…..noh……..ta ütleb mu peavalu kaebuste kohta, et kui ühed ja teised valuvaigistid ei aita, siis võta mõlemaid korraga. 🙁 Paraku nii ütleski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb lihtsalt udusemaks pilt. Ka kaugele vaadates. Mõnikord on parem, mõnikord udusem. Niisutavaid tilkasid pead kindlasti panema, armid on kuivad ja seetõttu on nägemine kehvem ka. Kas silmaarstile oled kurtnud oma sümptome?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.11 21:45; 03.11 10:59; 03.11 15:26; 04.11 20:08; 05.11 15:52; 06.11 16:31; 09.11 15:12; 10.11 21:19; 14.11 09:41; 14.11 16:59; 29.11 23:00; 30.11 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina olen käinud Schotteri juures 1998a. Praeguseks silmad väsivad ja hakkavad vahel kipitama, olen pannud selle arvuti süüks. Samuti läheb pilt kohati häguseks, seda eriti kui pimedas autoga sõidan. Hirmuga mõtlen nüüd minagi, mis saab edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisutavad tilgad 2-3 x päevas on kohustuslikud!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.11 21:45; 03.11 10:59; 03.11 15:26; 04.11 20:08; 05.11 15:52; 06.11 16:31; 09.11 15:12; 10.11 21:19; 14.11 09:41; 14.11 16:59; 29.11 23:00; 30.11 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka Schotteri juures op tehtud. Vist a 2000. Siiani on kõik ideaalne. Aasta-paar peale oppi olid silmad tundlikumad. Pikalt pimedas sõidud+südaööni töö arvuti taga viisid silmapõletikuni. Seda oli 1-2x. Rohkem pole millegi üle kurtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka Schotteri juures lõikusel. Need hõljumid on väga tuttavad. Samuti aegajalt kipitustunne ja udu. Aga need lähevad mul suhteliselt kiiresti üle. Küll on viimase aasta jooksul kiiresti tekkinud +.
Kahel korral olen teinud põhjaliku silmauuringu. Mõlemal korral on arstid öelnud, et neil on isekeskis kasutusel diagnoos “Schotteri silmad”. On palju Schotteri poolt lõigatud inimesi, kellele on raske prille leida. Ja kellel on probleemid.

Ma ise ei oska kurta. Jah, hõljumid segavad mind, eriti valge lume taustal, aga olen senini arvanud, et need on normaalsed. Ma ju ei tea, kuidas teised näevad. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 11:02; 15.11 15:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Ilu ja tervis liigub siin äkki inimesi, kes kunagi teinud Leo Shotteri juures silmaoperatsiooni?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.