Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Liigutused

Postitas:

Kui palju oleks normaalne liigutusi tunda? Ma hakkan juba närviliseks muutuma, sest minumeelest minu laps ei liiguta ennast piisavalt. Kahe päeva jooksul olen tundnud hästi all ainulr 2 korda väikeseid müksatusi. Eile õhtust saadik on täielik vaikus. Või sellise nädalanumbri juures ongi normaalne, et laps vahepeal endast märku ei anna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:22; 22.01 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni naine sellel ajal alles hakkabki liigutusi tundma, mis on algul väga nõrgalt tuntavad. Oleneb ka platsenta asetusest. Kas laps liigutas varem juba aktiivselt ja tugevalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:25; 22.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin tundma kuskil 17+ nädalal. Platsenta tagaseinas. Arsti sõnul ta ongi mul väga aktiivne. Eelmised kaks nädalat on suhteliselt aktiivselt liigutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:22; 22.01 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jooksid praegu kiiresti klaasitäie jääkülma vett, vaata, kas see paneb lapse aktiivsemalt liigutama? Ta on küll veel pisi ja seda meetodit kasutatakse vähe suuremate kõhutitade puhul, kuid proovida ju võid. Kui erakorraline pole kaugel, siis mina astuks sealt läbi südamerahustuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:25; 22.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sul pole mõnda tuttavat, kellelt dopplerit laenata? Saaksid südamelööke kuulata ja see rahustab maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe kiiresti erakorralisse, kui tita ei ole hakkand liigutama! Minagi hakkasin umbes 17 nädalal liigutusi tundma ja 24ndl tundisn neid juba ÜSNA TUGEVALT! Minagi kuulasin juttu et laps väike ja vb pahas asendis jne. ning sellepärast ei tunne korralikke liigutusi. Lõpuks kui ikkagi otsustsin sisetunnet usaldada ja erakorralisse minna selgus, et kõhutita on surnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta võib olla sul seljaga su kõhu vastas, siis sa eriti liigutusi ei tunnegi. Aga kui ikka muretsed, siis võid ju kontrollis ära käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

23dal peaks juba tundma ju…mul endal on 22ndl ja väga aktiivne, aina putkib ja mässab. Liigutusi tundma hakkasin hoopis 15ndl-l ja tegemist siis teise rasedusega aga käi kontrollis igaks juhuks ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei tundnud lapse liigutusi praktiliselt raseduse lopuni. praegu magab tita rahulikult oma und minu sules. olen kindel, et sul on koik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No enne kui erakorralisse tormad, helista nt sinna ja uuri asja. Peaks olema mingi valvearsti telefoni..helista ja küsi kas tasub muretseda..Kui valvearst ka muret tunneb, siis kutsub sind ise kohale.

Üldiselt on nii et iga päev EI PEA tundma liigutusi…Vahel on nii et hakatakse tundma umbes 17+ nädalal ja põtkib hullult, siis aga peale 20 nädalat on vahel vaikne..Võib olla et terve päev ei tee midagi…selles ei ole midagi ebanormaalset.
Endal oli ka kuskil 23 nädala paiku selline vaikne periood, kus kolm päeva tundsin päevas vaid ühe õrna müksatuse ja seegi nagu ei olnud midagi…
Ise hakkasin 16+ tundma ja teine rasedus käsil. Praegu 26+ ja viimased päevad ei jõua neid liigutusi lugeda ja muutuvad suht häirivaks isegi vahel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled need 2 päeva olnud hästi aktiivne? Oma kahest kogemusest (mõlemad üliaktiivsed tegutsejad kõhus)võin öelda, et kui ise oled päev läbi ringi liikunud ja sahminud, siis võibki olla nii, et laps vaikne. Tal on kõik ju mõnus, kui emme liigub ja kiigutab.

Kindlad hetked, mis on alati lapse liikuma pannud on siis, kui sööd magusat,oled pikalt söömata ja siis sööd, õhtul viskad voodisse pikali, paned midagi kõhule (nt laptopi). Igal ühel oma seletus, aga need on toimingud, mis panevad lapse liikuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean ühe ämmaka seisukohta, et enne 25.ndl ei peagi tundma liigutusi igapäevaselt.
Mina hakkasin liigutusi tundma ülivara (13/14ndl, kolmas rasedus), praegu olen harjunud, et mu väsimatu diskopepu võtab siiski umbes kord nädalas ööpäevaseid või veidi pikemaid puhkuseid. Korra on ta keeranud end ka nii, et selg oli vastu kõhtu – ju siis löögid läksid rohkem sissepoole, kus ma neid ei tundnud. Siis tekkis kerge pabin, aga meil üldiselt mingi omamoodi side välja kujunenud. Ta mul muret tunda ei lase, alati, kui mõtlen, et pole tükk aega tundnud midagi, saan uue müksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo mida te jahute ja ajate teist endast välja On olemas ka inimesi kes ei tunne kuni lõpuni mitte kui midagi igalühel individuaalne !!! Ma usun ,et isegi kui sa natuke tunned väikseid mükse siis ära paanitse kohe !!! ja kui ta ei liiguta siis pole ju ka midagi viga iga ühel omad tegemised ja tahtmised !!!. Ni ,et mina usun ,et se enda peas kinni ja mõeldakse lihtsalt üle ,et ni nagu teistel peab ka minul olema !!! .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Halloo mida te jahute ja ajate teist endast välja On olemas ka inimesi kes ei tunne kuni lõpuni mitte kui midagi igalühel individuaalne !!! Ma usun ,et isegi kui sa natuke tunned väikseid mükse siis ära paanitse kohe !!! ja kui ta ei liiguta siis pole ju ka midagi viga iga ühel omad tegemised ja tahtmised !!!. Ni ,et mina usun ,et se enda peas kinni ja mõeldakse lihtsalt üle ,et ni nagu teistel peab ka minul olema !!! .[/tsitaat]
Minu arvates VÄGA vastutustundetu kommentaar, eriti Kägu 20:26 kogemuse valguses. Halloo, aga sinu \”ups\”-ist ei ole lohutajat, kui lapsega tõesti midagi halvasti peaks olema. Eriti pole tähtsust sellel, mida sina \”usud\”!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.