Esileht Tööelu, raha ja seadused. Liikluskindlustus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Liikluskindlustus

Postitas:
Kägu

Mul on käes iga-aastane poliisi uuendamine. Panin oma andmed kalkulaatorisse ja ei jaksa ära imestada, kuidas saab liikluskindlustusel olla nii tohutu hinnavahe?

Minu puhul on odavama ja kallima liikluskindlustuse vahe 114 eurot. Odavaim 69 eurot, kalleim 183 eurot.

Kas viimasel on kullast poliis?

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasub võtta kõige odavam, sest nõuded, millele liikluskindlustus peab vastama, tulenevad seadusest ja on kõigil ühesugused. Kallimad ei paku midagi sulle juurde. Kaskoga on teine lugu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on veel väike vahe. kui mu laps omale elu esimese auto ostis ja esimest korda liikluskindlustust tegema hakkas, siis tal tuli kallima ja odavaima variandi vahe 8-kordne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasub võtta kõige odavam, sest nõuded, millele liikluskindlustus peab vastama, tulenevad seadusest ja on kõigil ühesugused. Kallimad ei paku midagi sulle juurde. Kaskoga on teine lugu.

Seda ma tean ja mõistagi sõlmisin lepingu sellega, kes pakkus 69 eurot.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned liikluskindlustused sisaldavad lisaks kohustuslikule kindlustusele ka veidi lisasid (autoabi jms), mis kuuluvad tavaliselt kasko paketti. See võib üks põhjus olla, miks hind kallim.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned liikluskindlustused sisaldavad lisaks kohustuslikule kindlustusele ka veidi lisasid (autoabi jms), mis kuuluvad tavaliselt kasko paketti. See võib üks põhjus olla, miks hind kallim.

jah, aga üldjuhul on see autoabi lisa kindlustustel +2€ või 3€ kuus, mitte sadu eurosid

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga milles on probleem? Sina võta sealt, kus on odavam ja eks iga selts teab ise, kuidas ta oma tooteid hinnastab. Kui üks hambaarst küsib 100 eurot ja teine sama asja eest näiteks 300 hoopis, siis sa ju ei kuku karjuma, et huvitav, kas tal on kullast puur või!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas viimasel on kullast poliis?

[/quote]
miks kullast, kõigest kallim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen, kas mõni miinustaja kommenteerib, miks ta miinustab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga milles on probleem? Sina võta sealt, kus on odavam ja eks iga selts teab ise, kuidas ta oma tooteid hinnastab. Kui üks hambaarst küsib 100 eurot ja teine sama asja eest näiteks 300 hoopis, siis sa ju ei kuku karjuma, et huvitav, kas tal on kullast puur või!

Probleem puudub. Vist juba ütlesin, et sõlmisin selle kindlustusandjaga, kelle oma on kõige odavam

Kas on vaja iga teema puhul tarvis ninna karata? Kas ei või arutleda? Mu meelest igati õigustatud teema, sest mõni inimene ehk ei süvenegi erinevatesse pakkumistesse, vaid pikendab koguaeg seal, kus eelmised on tehtud. Nii saatis ka mulle kindlustusselts, kellega olin seni lepingu teinud, automaatselt uue poliisi. Pärast võrdluse tegemist osutus see kõige odavamast pakkumisest 18 eurot kallimaks.

Lisaks, paljud inimesed ehk ei teagi, et liikluskindlustuse puhul ei ole suurt vahet, kellega leping sõlmida, sest erinevusi tingimustes ei ole.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sama asja üle imestanud.

Ja sõlmides kõige odavama, olen saanud vahel ka koos lisadega(autoabi jne) kindlustusi.

Praegusel autol mul Salva kõige soodsam pakkumistest ja sellel ka autoabi lisa komplektis.

Eelmisel autol oli Ergo kõige soodsam, seal oli lisana näiteks see, et kui mul juhtus parklamõlkimine, siis ergo viis tasuta kannatanu auto treileriga ära(läks maha kandmisele).

See oleneb suuresti automargist nagu olen aru saanud, erinevad kindlustused hinnastavad marke erinevalt.

 

Miinustavad vb kindlustusagendid, et julgetakse kõige odavamat soovitada 😀

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sama asja üle imestanud.

Ja sõlmides kõige odavama, olen saanud vahel ka koos lisadega(autoabi jne) kindlustusi.

Praegusel autol mul Salva kõige soodsam pakkumistest ja sellel ka autoabi lisa komplektis.

Eelmisel autol oli Ergo kõige soodsam, seal oli lisana näiteks see, et kui mul juhtus parklamõlkimine, siis ergo viis tasuta kannatanu auto treileriga ära(läks maha kandmisele).

See oleneb suuresti automargist nagu olen aru saanud, erinevad kindlustused hinnastavad marke erinevalt.

Miinustavad vb kindlustusagendid, et julgetakse kõige odavamat soovitada ????

Teemast veits välja, aga mis sul seal parklas siis juhtus, et teine auto lausa mahakandmisele läks? 😀

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sama asja üle imestanud.

Ja sõlmides kõige odavama, olen saanud vahel ka koos lisadega(autoabi jne) kindlustusi.

Praegusel autol mul Salva kõige soodsam pakkumistest ja sellel ka autoabi lisa komplektis.

Eelmisel autol oli Ergo kõige soodsam, seal oli lisana näiteks see, et kui mul juhtus parklamõlkimine, siis ergo viis tasuta kannatanu auto treileriga ära(läks maha kandmisele).

See oleneb suuresti automargist nagu olen aru saanud, erinevad kindlustused hinnastavad marke erinevalt.

Miinustavad vb kindlustusagendid, et julgetakse kõige odavamat soovitada ????

Kannatada saanud ja liikumisvõimetu auto äraviimine on üks osa liikluskindlustusest. St pole vahet mis firma oma sul on, lihtsalt osadel seltsidel on ka õnnetuse põhjustaja auto äraviimine ja/või autoabi ka hinnas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sama asja üle imestanud.

Ja sõlmides kõige odavama, olen saanud vahel ka koos lisadega(autoabi jne) kindlustusi.

Praegusel autol mul Salva kõige soodsam pakkumistest ja sellel ka autoabi lisa komplektis.

Eelmisel autol oli Ergo kõige soodsam, seal oli lisana näiteks see, et kui mul juhtus parklamõlkimine, siis ergo viis tasuta kannatanu auto treileriga ära(läks maha kandmisele).

See oleneb suuresti automargist nagu olen aru saanud, erinevad kindlustused hinnastavad marke erinevalt.

Miinustavad vb kindlustusagendid, et julgetakse kõige odavamat soovitada ????

Teemast veits välja, aga mis sul seal parklas siis juhtus, et teine auto lausa mahakandmisele läks? ????

koduhoovis tagurdasin naabri autole tagumisele küljeuksele nii tugevasti sisse, et raam läks ka veits kõveraks. Kuna oli mingi uunikum, siis taastada ei olnud kindlustuse arvates mõtet ja sellepärast kanti maha. Automaat käigukast ja jalg oli gaasi peal, mitte piduril, nagu arvasin olevat oma peas. Tavaliselt hoian piduri juures jala tagurdades, kuna auto liigub ilma gaasi andmatagi piisavalt tagurdamise käigu peal.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üks hambaarst küsib 100 eurot ja teine sama asja eest näiteks 300 hoopis, siis sa ju ei kuku karjuma, et huvitav, kas tal on kullast puur või!

Kukun küll ja sinna ei lähe.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see asi on ka veel oluline, et järgmine kord ei pruugi sama koht enam kõige odavam olla, seega niisama pikendada ei maksa. Mul on iga aasta eri firma. Alati teen võrdluse ja valin siis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ikka hästi saadud, ilmselt sõidad nukumaja. Kui autol võimsust omajagu, siis maksad kõvasti rohkem. Mu auto kasko aasta 1000, kindlustus 300 (odavamad)

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ikka hästi saadud, ilmselt sõidad nukumaja. Kui autol võimsust omajagu, siis maksad kõvasti rohkem. Mu auto kasko aasta 1000, kindlustus 300 (odavamad)

Ega kõik ei peagi mingi 5 liitrise vanuri või veoautoga sõitma. Ikka täielik Ida-Euroopa sellise asjaga siin keksida.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ikka hästi saadud, ilmselt sõidad nukumaja. Kui autol võimsust omajagu, siis maksad kõvasti rohkem. Mu auto kasko aasta 1000, kindlustus 300 (odavamad)

Ega kõik ei peagi mingi 5 liitrise vanuri või veoautoga sõitma. Ikka täielik Ida-Euroopa sellise asjaga siin keksida.

No täpselt. Ükskõik, millest teema algab, kui sellest juba kord sõna “auto” läbi käib, kargab alati keegi selline välja, kelle jaoks on see mingi uhkuseasi. Toonud siis oma auto kallima ja odavama kindlustuse vahe välja, mitte ladunud suva numbreid ritta. Oleks võinud firmasid ka mainida.

Olen säästliku eluviisi poolt ja ressursside raiskamise vastu. Kahjuks pole ma seda alati olnud, õnneks leidus loll, kes mu võimsa maasturi ära ostis. Nüüd sõidan veel väiksema masinaga kui nukumaja. Kui saaks, loobuks autost üldse.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täpselt. Ükskõik, millest teema algab, kui sellest juba kord sõna “auto” läbi käib, kargab alati keegi selline välja, kelle jaoks on see mingi uhkuseasi.

Ma vaatan iga päev neid rõvedaid vanamehi, kes kõrguvad kuskil üleval suure maasturi roolis, ülbe nägu peas ja panevad liikluses kõiki paika. Vahel on see auto mingi vana ront, aga mis siis. Mõtlen, et mis kompleksid peavad küll inimesel olema, et linnasõiduks sellise rondi ostab ja selle üle nii uhke on. Selline mõtteviis on nii maha jäänud kui veel üldse võib olla.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täpselt. Ükskõik, millest teema algab, kui sellest juba kord sõna “auto” läbi käib, kargab alati keegi selline välja, kelle jaoks on see mingi uhkuseasi.

Ma vaatan iga päev neid rõvedaid vanamehi, kes kõrguvad kuskil üleval suure maasturi roolis, ülbe nägu peas ja panevad liikluses kõiki paika. Vahel on see auto mingi vana ront, aga mis siis. Mõtlen, et mis kompleksid peavad küll inimesel olema, et linnasõiduks sellise rondi ostab ja selle üle nii uhke on. Selline mõtteviis on nii maha jäänud kui veel üldse võib olla.

Kui hapud viinamarjad peavad olema, et niimoodi sappi pritsida.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kindlustustel on eraldi hinnastamine, mille analüütikud paika panevad. Mõnedele “ei meeldi” punased autod Paidest, teisele jälle mustad bemmid Narvast või kollased uunikumid Haapsalust. Võta või jäta 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

koduhoovis tagurdasin naabri autole tagumisele küljeuksele nii tugevasti sisse, et raam läks ka veits kõveraks. Kuna oli mingi uunikum, siis taastada ei olnud kindlustuse arvates mõtet ja sellepärast kanti maha. Automaat käigukast ja jalg oli gaasi peal, mitte piduril, nagu arvasin olevat oma peas. Tavaliselt hoian piduri juures jala tagurdades, kuna auto liigub ilma gaasi andmatagi piisavalt tagurdamise käigu peal.

Päris õudne ikka, kui sinusugune naaber on, kes üldse sõita ei oska. Koduhoovi ei saa ka parkida, mingi tädi sõidab auto täiesti sodiks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne, kui kellelgi sinusugune tühja tänitajast tädi naabriks on.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne, kui kellelgi sinusugune tühja tänitajast tädi naabriks on.

Sa ise oleks õnnelik või, kui pargid oma koduhoovi ja siis mingi saamatu naaber sõidab su auto nii sodiks, et see läheb mahakandmisele. Mina küll ei oleks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui hapud viinamarjad peavad olema, et niimoodi sappi pritsida.

Sapi pritsimisega alustasid ju sina.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis kompleksid peavad küll inimesel olema, et linnasõiduks sellise rondi ostab

Et kui on maale või muude teatud tingimuste jaoks ostetud auto, siis on keelatud linnas sõitmine üldse?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne, kui kellelgi sinusugune tühja tänitajast tädi naabriks on.

Sa ise oleks õnnelik või, kui pargid oma koduhoovi ja siis mingi saamatu naaber sõidab su auto nii sodiks, et see läheb mahakandmisele. Mina küll ei oleks.

Võibolla sellises situatsioonis oleks tõesti – vana auto, kellelegi müüa nagunii pole, taastamisväärtus suurem turuväärtusest – vabalt võiksin õnnelik olla. Kui oleks tõeliselt väärtuslik  “uunikum”, vaevalt see kortermaja hoovis seisaks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne, kui kellelgi sinusugune tühja tänitajast tädi naabriks on.

Sa ise oleks õnnelik või, kui pargid oma koduhoovi ja siis mingi saamatu naaber sõidab su auto nii sodiks, et see läheb mahakandmisele. Mina küll ei oleks.

Aga sinu autot pole ju see kirjutaja puruks sõitnud. Miskipärast ikka tänitad foorumis niisama.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sama asja üle imestanud.

Ja sõlmides kõige odavama, olen saanud vahel ka koos lisadega(autoabi jne) kindlustusi.

Praegusel autol mul Salva kõige soodsam pakkumistest ja sellel ka autoabi lisa komplektis.

Eelmisel autol oli Ergo kõige soodsam, seal oli lisana näiteks see, et kui mul juhtus parklamõlkimine, siis ergo viis tasuta kannatanu auto treileriga ära(läks maha kandmisele).

See oleneb suuresti automargist nagu olen aru saanud, erinevad kindlustused hinnastavad marke erinevalt.

Miinustavad vb kindlustusagendid, et julgetakse kõige odavamat soovitada ????

Sa nimetad “parklamõlkimiseks” intsidenti, kus ohvri auto tuleb treileriga ära viia ja läheb mahakandmisele???

Kummalised arusaamad.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Liikluskindlustus