Esileht Ajaviite- ja muud jutud Liina Steini piinlikud plagiaadid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Liina Steini piinlikud plagiaadid

Postitas:
paadund perekoolik

Need kleidid ongi ju täiega maha viksitud, siin ei jää ju vastupidisele arvamusele mingitki ruumi. Piinlik.

+36
-2
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Kahtlaselt ilusad on küll.

Vahvad ettevõtted kus puudub käive Eestis ja aastaaruandeid ka ei esita, aastaid!
VD-d meeldetuletusi ei ole, seega ei ole ka EL müüki.
Eksport kuhugi kolmandatesse riikidesse?
Millest palkadeks raha saadakse?
Sellise pinna üürgi ei saa odav olla.

https://www.teatmik.ee/et/personprivate/108100-Liina-Stein

+15
-1
Please wait...

Postitas:
kessel

Vahvad ettevõtted kus puudub käive

Kui riiklikud registrid näitavad, et “käive on 0”, siis see tähendab lihtsalt seda, et tegu on väikeettevõttega, mis ei ole käibemaksukohuslane (ettevõtte aastakäive on alla 40 000€).

+3
-19
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Kui riiklikud registrid näitavad, et “käive on 0”, siis see tähendab lihtsalt seda, et tegu on väikeettevõttega, mis ei ole käibemaksukohuslane (ettevõtte aastakäive on alla 40 000€).

Väga lihtne on vaadata, et need mõlemad ON juba ammu käibemaksukohuslased. Antud teatmik.ee lingilt on näha ka KMD-de hilinemisega esitamine.

LIINA STEIN OÜ KMKR nr:EE101455923 alates 13.06.2011
Liina Stein Tallinn OÜ KMKR nr:EE102000681 alates 31.08.2017

+15
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Need kleidid on nii kallid tal, et ei taha uskuda küll, et ta pole käibemaksukohuslane, vastasel juhul müüb ta 10 kleiti aastas :))

+21
0
Please wait...

Postitas:
tädi Horror

Peab ikka täitsa pime olema, kui seal kopeerimist ei näe ja millegipärast kahtlen, et Michael Kors ühe Maarjamaa neiu pealt šnitti võttis 🙂

+31
0
Please wait...

Postitas:
tervist

Need kleidid ongi ju täiega maha viksitud, siin ei jää ju vastupidisele arvamusele mingitki ruumi. Piinlik.

Minu jaoks loeb see, kes nad õmbles ja kas omanikud käisid kleidiproovis. Kui käisid, siis tuleb kurjutama hakata, et kleit on kleidi kujuga ja et riiet müüakse rohkem kui 1 kleidi jagu.  KUi on kvaliteetne riie, siis mitu kleiti sellest tohib teha? Kui on ühesugused kehad, kellele sobivad teatud tüüpi kleidid ja inimesele meeldivad sarnased värvid, siis millised võimalused on ? Kui sa lähed õmbleja juurde, pilt näpus, et tahad sellist… Asi läheb karmiks siis kui selgub, et kleite pole kohapeal õmmeldud ja pakutakse oma loominguks.

+2
-30
Please wait...

Postitas:
cxzyq

Asi läheb karmiks siis kui selgub, et kleite pole kohapeal õmmeldud ja pakutakse oma loominguks.

Eks kõik kleidid õmmeldakse kusagil kohapeal, aga vahe on selles, kas moelooja nimetab väidetavalt enda nägemuse järgi õmmeldud kleiti enda originaalseks loominguks või õmbleja on vastavalt kliendi soovile, kes on tulnud pilt näpus õmmelnud originaalile sarnase kleidi, aga ei pretendeeri selle kleidi loojaks.

+29
0
Please wait...

Postitas:
bluevelvet

Appi, sellel lillelisel kleidil ju isegi lillede toonid ja sordid ûks ûhele suht :O Ja lôige ka. Kuidas see disainer saab väita, et see pole pôhimôtteliselt sama kleit?! Inimesed pole pimedad ju.

+34
-1
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

Ma heameelega vaataks neid võrdlusi kopeerimisest, pange siia võrdlused mille kohta arvate, et on disain kopeeritud. Ma veidi aega vaatasin neid tooteid, erilisi sarnasusi ei leidnud.

+3
-31
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

Peab ikka täitsa pime olema, kui seal kopeerimist ei näe ja millegipärast kahtlen, et Michael Kors ühe Maarjamaa neiu pealt šnitti võttis 🙂

Pane siia Korsi ja Steini muster kõrvuti, mõlema lingid.

0
-22
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Appi, sellel lillelisel kleidil ju isegi lillede toonid ja sordid ûks ûhele suht :O Ja lôige ka. Kuidas see disainer saab väita, et see pole pôhimôtteliselt sama kleit?! Inimesed pole pimedad ju.

Tegu on sama kangaga. Kangas pole ju selle teise disaineri originaallooming, vaid ka temal mujalt sisse ostetud. Saaks aru kui mõlemad oleksid samale tühjale põhjale need lilled ise õmmelnud. Samast kangast kleite võib maailmas olla veel mitukümmend(sada, tuhat) versiooni ja täiesti võimalik et mitu neist kattub veidi omavahel. See, millega Liina Steini oma kõrvutati pole just väga omanäoline ja L. S. disain pole sellega rohkem sarnane kui et mõlemad on poolpikad pikkade käistega kleidid.

+2
-32
Please wait...

Postitas:
Siska

Tegu on sama kangaga. Kangas pole ju selle teise disaineri originaallooming, vaid ka temal mujalt sisse ostetud. Saaks aru kui mõlemad oleksid samale tühjale põhjale need lilled ise õmmelnud. Samast kangast kleite võib maailmas olla veel mitukümmend(sada, tuhat) versiooni ja täiesti võimalik et mitu neist kattub veidi omavahel. See, millega Liina Steini oma kõrvutati pole just väga omanäoline ja L. S. disain pole sellega rohkem sarnane kui et mõlemad on poolpikad pikkade käistega kleidid.

Oota, et kui tegu on SAMA kangaga ja VÄGA SARNASE lõikega kahel disaineril siis pole tegu plagiaadiga, sest…?? 🙂 (Kuigi, no olgem ausad, see lõige pole tõesti midagi ülioriginaalset.) Keegi ei uriseks, kui kasvõi see bodycon kleit oleks ühevärviline või muu lilleline, neid on miljoneid  sama lõikega. Aga kuna on tehtud järgi ikkagi täpselt sama kleit, siis mis see on, kui pole kuulsama disaineri pealt tehtud koopia?

+21
-3
Please wait...

Postitas:
Siil udus

Ühelt moeloojalt ootaks siiski natuke rohkem enda ideid. Üks asi on inspiratsiooni saada, aga antud näidete  puhul on siiski tegemist kopeerimisega. Ta on ikkagi moeLOOJA, mitte Aliexpressis mingi hiina tehase tootejuht.

Samas, lugu lugenud pole, äkki tõesti klient tuli pildiga näpus ja tõelise kunstnikuna keelduti 1:1-le samasugust tegemast (nagu professionaalsed tatoveerijadki ei tee), siis ei olegi midagi ette heita. Aga kui väidetakse, et on tema enda looming … no ega ikka pole küll.

+28
-1
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Pane siia Korsi ja Steini muster kõrvuti, mõlema lingid.

Teemaalgatuses on ju link, kust saab mõlemaid kõrvuti vaadata. Ei viitsi ühte klikki teha, ootad, et keegi pildid siia teemasse paneks? Kui laisk porikärbes saab üks inimene olla?

+25
-3
Please wait...

Postitas:
Filli

Pole ju linki.

Ok, kui sisse logida, siis näeb. Minu viga.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Päris huvitav on moelooja poolt plagiaadisüüdistusele vastata sisuliselt tekstiga, et olge positiivsemad ja ärge nähke igal pool negatiivset.

+23
0
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

Ma olen Eestis õmmeldud toodetele märksa sarnasemaid plagiaate näinud.

Burberry kopeerimine (see on kindlasti plagiaat, sest oma nime kanga juurde panemine, mis on Burberryga peaaegu 100% identne, on selge disaini kopeerimine)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=716035089556708&set=pb.100034506716296.-2207520000..&type=3

https://www.facebook.com/2178539572475360/photos/pb.100034506716296.-2207520000../3118101011852540/?type=3

https://www.facebook.com/2178539572475360/photos/pb.100034506716296.-2207520000../3073091029686872/?type=3

BOSS (oleks võinud oma riidepuu kõrvale panemata jätta ja teist fonti kasutada, praegu on täielik kopeerimine)

https://www.facebook.com/2178539572475360/photos/pb.100034506716296.-2207520000../3007751206220855/?type=3

https://www.facebook.com/2178539572475360/photos/pb.100034506716296.-2207520000../3114979508831357/?type=3

Neid fotosid on seal kümneid kus saab tuvastada tuntud kaubamärgi koopiad.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100034506716296&sk=photos

+3
-3
Please wait...

Postitas:
k2rbestejumal

Appi, sellel lillelisel kleidil ju isegi lillede toonid ja sordid ûks ûhele suht :O Ja lôige ka. Kuidas see disainer saab väita, et see pole pôhimôtteliselt sama kleit?! Inimesed pole pimedad ju.

Ega siis (tipp)moeloojad ei tee Abakhani kangast riideid, vaid disainivad rõivad otsast lõpuni, sealhulgas ka materjali mustri.

+29
-2
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Kas see ei olnud mitte see Gucci film kus siis Cutsi mutsi naine avastas turult kuidas müüakse kalleid kotte täiesti odavalt. Siis ärijuht vastas talle, et rikastele müüme kalleid Cutsi mutsi kotte, aga vaestele odavamaid nö plagiaate. St nad ise tootsid ka neid plagiaate. Cutsimutsi naine muidu pööritas silmi, kuidas tema tuhandeid väärt kotte ikka saab odavalt ka müüa. Aga selline ongi elus äri.

+3
-20
Please wait...

Postitas:
Rullike

Päris huvitav on moelooja poolt plagiaadisüüdistusele vastata sisuliselt tekstiga, et olge positiivsemad ja ärge nähke igal pool negatiivset.

Mida muud siin enam öelda oligi, tõesti kohutavalt piinlik.

+17
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Tema pole ainuke, Mia & Leela mantlid ja seelikud olid ka väga sarnased Ted Bakeri omadele.

+10
0
Please wait...

Postitas:
piret005

Tema pole ainuke, Mia & Leela mantlid ja seelikud olid ka väga sarnased Ted Bakeri omadele.

See on tõesti piinlik. Ma ei saa aru, kes neid mantleid ostab, kui maksavad rohkem kui originaalid, mis istuvad paremini, on kvaliteetsemast kangast ja kvaliteetsema teostusega.

+23
0
Please wait...

Postitas:
ttriinu

Kõrged hinnad, kas tõesti on Eestis neile toodetele piisavalt turgu?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
seliiina

No ega selline riie isegi aliexpressist tellides odav ka ei ole 🙂 :

+1
-1
Please wait...

Postitas:
sadness

No ega selline riie isegi aliexpressist tellides odav ka ei ole 🙂 :

Mis riie see on?

Mina ostsin kaks LS kleiti läbi e-poe ja need mõlemad olid mulle suur pettumus – nii kehva materjaliga kleite ei ole ma kuskilt saanud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Ega see, et teisigi selliseid kopeerijaid on, ei vähenda tema tegu.

+16
0
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Mis kõva argument see “Aga teised teevad ka!” peaks olema?

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Morris

Selgelt maha viksitud. Moedisainerid hoiavad end ikka kursis trendidega ja sellega, mida suured moemajad teevad. Seega niisugust juhust ei saa olla, et uups, kogemata. Seda enam paneb imestama, et julgetakse liiga sarnase disainiga yldse väljagi tulla.
See Korsi kleit on ikka väga tuntud, muuseas käis Carmen Kass sellega ka presidendi vastuvõtul.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Ega siis (tipp)moeloojad ei tee Abakhani kangast riideid, vaid disainivad rõivad otsast lõpuni, sealhulgas ka materjali mustri.

Isegi mina leian selle kanga mitmest netipoest kiire otsinguga üles ja ostude ajalugu näitab oste ammu enne seda kui too moelooja oma kleidiga välja tuli. Mina seejuures pole moelooja, neil on ilmselt omad varustajad.

0
-18
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Liina Steini piinlikud plagiaadid