Esileht Ajaviite- ja muud jutud Liis Haavel “Kuuuurijas”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )

Teema: Liis Haavel “Kuuuurijas”

Postitas:
Kägu

Jube inimene, selline tuleks igaveseks luku taha panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube inimene, selline tuleks igavesti luku taha panna.

Millega ta nüüd siis hakkama on saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See mees on tal ka eriline pärl. Selllllist ropendamist pole ammu kuulnud 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube inimene, selline tuleks igavesti luku taha panna.

Millega ta nüüd siis hakkama on saanud?

Muidu ma suhtun kuuuurijasse suure skeptilususega, kuid tänane saade tundus küll väga tõene olevat. Ikka uskumatud tüübid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõesti, esimene kord, kus Lusti vastu isegi mingi lugupidamine tekkis, julge naine ja selle saatega tegi head tööd, ajas õiget asja. Aga no mis ometi selliste vastu aitaks, nagu Haavel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuid tänane saade tundus küll väga tõene olevat.

Ole normaalne.
Jäägem ikkagi perekooli tõdede juurde, et Lust on petis ja valetaja, lisaks vilets ajakirjanik.
Liis teenib ausa tööga raha (45€/kord terve korteri koristamine) ja need klatsiraipekotkad lendasid lausa kahe kaameraga peale.

Shnaider lihtsalt kogemata arvas, et tegu on venelastega, mistõttu ka kasutas suhtlemiseks osaliselt vene keelt.
No viisakas temast, et pisutki suutis vastu tulla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
pritnispeeers

Päris hea mark oma vanematele.
Siit loo moraal. Oma vanainimestel tuleb hoolega silm peal hoida. Kus käivad, kellega suhtlevad, milline nende päev oli….tegelt nad tahavad rääkida, aga neid ei viitsita kuulata. Minu tädi, kes nüüdseks juba pilvepeal, langes ühe usukamba lõksu, kes sättis mutil pangaarve pealt iga kuu nende peajõmmi arvele täitsa kabeda summa jooksma. Tädi enda lapselapsed tunnistasid ka pärast, et ega loodus tühja kohta ei salli. Keegi ikka hõivab selle. Kui ise vanuri vastu huvi ei tunne, on pärast hilja targutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanainimesed vajavad seltsi, tahavad ära kuulamist ja on tihti ka väga usaldavad. Selliseidki kasutataksegi ära ja tihti ei julge nad tunnistada. Samas võib aferistide ohvriks langeda ka suht tavaline ja muidu vägagi normaalselt mõtlev inimene (enda ema ostis mingid sodi kallis raha eest, ise ka imestas pärast).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanainimesed vajavad seltsi, tahavad ära kuulamist ja on tihti ka väga usaldavad. Selliseidki kasutataksegi ära ja tihti ei julge nad tunnistada. Samas võib aferistide ohvriks langeda ka suht tavaline ja muidu vägagi normaalselt mõtlev inimene (enda ema ostis mingid sodi kallis raha eest, ise ka imestas pärast).

Kui on ärarääkimise taktika on õige, siis lõksu langevad kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on ärarääkimise taktika on õige, siis lõksu langevad kõik.

Kahjuks küll. Endal lähedane eakas langes Layonessi lõksu. Serveeriti seda nii, et hea investeering mida saab lähedastele pärandada. Pani üle 8000 euri sinna, mida ilmselt tagasi ei saa. Ei rääkinud ka meile, tahtis üllatust teha (seda see oligi, ainult negatiivne)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind üritas “ärarääkida” amwey (vms. nimi oli) vaimustunud agent, kes kuidagi ei suutnud aru saada, miks ma õhinal tema pakkumisest kinni ei haara, oma palgatöö sinnapaika ei jäta ja kohe hullult rikkaks saada ei taha. 2 tundi jauras, kuigi ma vastasin esimene 5 minutiga keelduvalt, mehe sugulane ka veel – ei saanud ju ka füüsiliselt ukse taha visata.
Muide vaadake – tänane “Minu pere” on just sellest – Susan ja Ben liituvad püramiidskeemiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube inimene, selline tuleks igaveseks luku taha panna.

Aga kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis läbi selle saate sai vastu päid ja jalgu ka kogu Eesti nö. kriminaalhooldussüsteem, mis lihtlabaselt ei tööta.
Eksvangid teevad täpselt seda, mida tahavad ja mis pähe tuleb.

Kõige hullem, mis neile pähe võib tulla on vana pätielu jätkamine ja siin riigis ei takista neid selleks absoluutselt mitte miski ega mitte keegi.

Oled pangaröövel, röövid pärast edasi, oled pedofiil, sokutad end vabalt lasteaeda tööle, oled Herman Simm, sõidad üle piiri Venemaale ja saad pagunid peale + elu lõpuni Vene Föderatsioonilt kopsaka pensioni.

Ja miks nad seda ära ei kasuta – ikka ju kasutavad.
Liis Haavel ilmselt ei kavatse järgmise 100 aasta joosul kuhugi tööle minna ja millegi muuga tegelema hakata.
Ta on lihtsalt osavamaks muutunud, vaeval ta enam samal kombel vahele jääb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

45€/kord terve korteri koristamine

See on Tallinnas tavaline koristaja taks, summas pole küll midagi kummalist.

Aga ikka väga hea inimestetundja on see Haavel. Psühhopaat nagunii. Ma kujutan ette, et kui ma küsiks poes mõnelt papilt raha, saaks kepiga üle küüru. Aga Haavelile antakse 2000 eurot.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga ikka väga hea inimestetundja on see Haavel. Psühhopaat nagunii. Ma kujutan ette, et kui ma küsiks poes mõnelt papilt raha, saaks kepiga üle küüru. Aga Haavelile antakse 2000 eurot.

Noo, mis tal seal tunda on. Kriteeriumid on lihtsad: seniil – sobib, veel mitte seniil ja mõistus peas – ei sobi.
Ja jutt muidugi jookseb.

Kolmest sõnast koosneva lause proovib nii moodustada, et 2/3 on lausvale.
Näiteks “ma lähen poodi” tähendab, et “shnaider juba on poes”, so. 1 asi on õige ka.

Aga jah, toimib. Mulle kutsutaks rahaküsimise peale politsei, Haavelile kutsutakse rahaauto.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks Lust petis on?
Mulle ta siiani meeldinud. Kuuuurijat siiski ei vaata, pole minu rida lihtsalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka vaatasin, jube kohe mis toimub, nagu see üks kes kalli krundi ja maja ära kinkis ja nüüd sisuliselt ühikatoas elab/jagab teise Haaveli kelmiga. Mis vanaduspõlv see on.
Õudne rets see Haaveli mees oli, rusikas taskus, ropendas.
Politsei veel kaitseb kelmi. Uskumatu mis toimub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neil on mu mälu järgi väga kummaline ja kole suhe. Guugeldades peaks see lugu ka välja tulema. Ma ei kujuta ette, kas see vastab tõele või on üks Haavli paljudest valedest.

Sa mõtled seda Inno ja Irjo luulet? Püha taevas, saad ju ise ka aru et tegemist on prof kelmidega, mõlemalt poolt.
Ja üleüldse mis krdi õigustus see on.Varas on varas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neil on mu mälu järgi väga kummaline ja kole suhe. Guugeldades peaks see lugu ka välja tulema. Ma ei kujuta ette, kas see vastab tõele või on üks Haavli paljudest valedest.

Sa mõtled seda Inno ja Irjo luulet? Püha taevas, saad ju ise ka aru et tegemist on prof kelmidega, mõlemalt poolt.

Ja üleüldse mis krdi õigustus see on.Varas on varas.

Ei, Innost ja Irjast ei ta ma selle looga seoses midagi, ta on ise sel teemal kirjutanud /intervjuu andnud. Ja polegi ma midagi õigustanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka vaatasin, jube kohe mis toimub, nagu see üks kes kalli krundi ja maja ära kinkis ja nüüd sisuliselt ühikatoas elab/jagab teise Haaveli kelmiga. Mis vanaduspõlv see on.

Õudne rets see Haaveli mees oli, rusikas taskus, ropendas.

Politsei veel kaitseb kelmi. Uskumatu mis toimub.

Haavli mees oli jube ja hirmuäratav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ega Haavli elu ka lihtne ole. Lootusetu on ju leida ausat ja tasuvat tööd kriminaalkorras karistatuna, kui su nimi on paljudele teada ja vohab internetis. Sama toimub ju ka ehitusvaldkonnas. Need, kes on petised, need on ka sunnitud jääma petisteks, sest taak käib info näol kaasas. Mina mõtlen, et kõige hullem on veel Haavli lapsel (lastel) elus kasvada, lasteaed läheb veel kiirelt, aga koolis on juba lapsed piisavalt targad, et teada, millisest perest keegi tuleb. Ma ütleks isegi, et sealt tuleb veel aastatepikkune põhikaristus. Näen sama petisest ehitajate puhul, kes on oma nime korralikult määrinud, on vahetanud küll nimesid, aga ikka on karma neil sabas. Nende naisedki ei võta meestega ühist nime, et mitte sama määritud saada… Valus vaatamine oli, aga usun sellesse, et karma on aeglane, aga õiglane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lootusetu on ju leida ausat ja tasuvat tööd kriminaalkorras karistatuna, kui su nimi on paljudele teada ja vohab internetis.

Noh-jah, aga lähebki Rimi keskkööki kohale ja teatab, et tahab nõudepesija kohale kandideerida. Ja et mul tuleb see hästi välja, kui te ei usu, vaadake Kuuuurijat.

Arvad, et saadetakse ta sealt tulema?
Need ju otsivad omale tikutulega neid nõudepesijaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lootusetu on ju leida ausat ja tasuvat tööd kriminaalkorras karistatuna, kui su nimi on paljudele teada ja vohab internetis.

Noh-jah, aga lähebki Rimi keskkööki kohale ja teatab, et tahab nõudepesija kohale kandideerida. Ja et mul tuleb see hästi välja, kui te ei usu, vaadake Kuuuurijat.

Milleks minna nõudepesijaks, kui raha saab palju lihtsamalt? Kas sa arvad, et vargad, petised, kelmid tegutsevad sellepärast, et on tööpuudus? Varastada on ju palju lihtsam. Koolikaaslane on selline – vanglast tuleb ja vanglasse läheb – kahtlen, et selles, kas ta on oma elus üldse tööl käinud, võibolla nõukaaja lõpus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rõhk on sõnal “tasuv”… Rimi nõudepesija sisse tuua on veidi kontekstist välja pakkumine sul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks minna nõudepesijaks, kui raha saab palju lihtsamalt?

Ei, loomulikult, ma saan aru, et saab 100X lihtsamalt.

Pole ju ka seadust, mille alusel saaks talle panna 70+ võõrale inimesele lähenemiskeelu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igati julgustav looke.
Peategelane juura haridusega. Tallinna piirkonnas
2-3 edukat diili ja pool milli koos.
Selle eest saab juba uut elu alustada nt lõuna-euroopas. Selle eest võib paar kuud istuda ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina mõtlesin, et loo temast ja pildi võiks panna kõikide maakondade tasuta lehtede esikaanele. Lisaks veel soovitus, et vanurid kleebiksid tema pildi välisukse sissepoole, et enne ukse avamist nägu värskelt meeles oleks. Vaesekestel ei ole ju meeles mida nad kunagi telekast nägid, lehtede tellimine kallis jnejne. Tegemist on ikka väga kohutava ja südametu inimesega. Samas nii need petturid meil siin hõlpuelu elavadki. Istuvad natuke ning selle ajaga mõtlevad uue plaani välja ning välja saades tegutsevad. Vene kogukond ei tea temast üldse midagi ilmselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

45€/kord terve korteri koristamine

See on Tallinnas tavaline koristaja taks, summas pole küll midagi kummalist.

psühhopaat/sotsiopaat

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igati julgustav looke.

Peategelane juura haridusega. Tallinna piirkonnas

2-3 edukat diili ja pool milli koos.

Selle eest saab juba uut elu alustada nt lõuna-euroopas. Selle eest võib paar kuud istuda ka.

Jah, sellised me haritud inimesed siis ongi 😆 Psühhopaat õpib psühholoogiat, pätt juurat jne 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina mõtlesin, et loo temast ja pildi võiks panna kõikide maakondade tasuta lehtede esikaanele.

Lisaks võiks SoM-ilt küsida (on ju olemas mingid Vanurite Eneseabi ja Nõustamiseühingud) raha, et seda pilti näitaks TV3 Vaprate ja Ilusate ja Kirgede tormi vahele.
Või, mida iganes nad päeval telekast vaatavad.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Liis Haavel “Kuuuurijas”