Esileht Ajaviite- ja muud jutud Liis Haavel “Kuuuurijas”

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Teema: Liis Haavel “Kuuuurijas”

Postitas:
Kägu

Kindlasti mängib siin rolli ka see, et ta täiesti mehe mõju all. Kuid see ei tee teda süüdimatuks ning oma tegude eest ikka vastutab. Mul sõbranna elab samas majas ja vist nii Liis kui laps(ed) saavad seal küll regulaarselt peksa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kindlasti mängib siin rolli ka see, et ta täiesti mehe mõju all. Kuid see ei tee teda süüdimatuks ning oma tegude eest ikka vastutab. Mul sõbranna elab samas majas ja vist nii Liis kui laps(ed) saavad seal küll regulaarselt peksa.

Kas see pätt mees ei karjunud seal auto juures et tema hoolitseb laste eest mitte laste ema. Jäi kuidagi meelde ja imestasin taolist lauset. Lastekaitse peaks kindlalt kohapeale minema ja uurima üldse olukorda. Nähes selle rusikaid seal tõmblemas ja ropendamas kes teab üldse kuidas ta neid lapsi veel tümitab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ta täiesti mehe mõju all.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle jäi ainult see arusaamatuks, miks oli Liis Haavel kõik oma laenupaberid koos võõra ID-kaardiga koristama tulles proua tagatuppa laiali laotanud, kus saatejuht neid siis sorida sai? Ja kuidas see üldse puhttehniliselt käis? Läksid proua juurde, rääkisid temaga, Haavel barrikadeerus vannitoas, siis ütlesid korteriomanikule, et kuulge me vaatame ajaviiteks siin teie korteris natuke ringi ja siis sattusid tagatoas paberikuhilale?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks küll pättidel (muud inimesed sellest võimalusest vast väga huvitatud ei olegi) nime vahetada lastakse?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina mõtlesin, et loo temast ja pildi võiks panna kõikide maakondade tasuta lehtede esikaanele. Lisaks veel soovitus, et vanurid kleebiksid tema pildi välisukse sissepoole, et enne ukse avamist nägu värskelt meeles oleks. Vaesekestel ei ole ju meeles mida nad kunagi telekast nägid, lehtede tellimine kallis jnejne. Tegemist on ikka väga kohutava ja südametu inimesega. Samas nii need petturid meil siin hõlpuelu elavadki. Istuvad natuke ning selle ajaga mõtlevad uue plaani välja ning välja saades tegutsevad. Vene kogukond ei tea temast üldse midagi ilmselt.

Mis sellest Haaveli pildist?Tal kümmneid ” koleege” ju .Panen näiteks oma isa “lüpsja” FB siia ülesse ,saan ju mina “litaka” isikuandmete rikkumise eest kaela veel! Kuni ta süüdimatuks pole kuulutatud on see tema vara ju mida ta jagab

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav, need usukambad ka leiavad üles raseda naise, kes on kaotanud mehe ning omab korterit või proua, kes on jusut jäänud leseks ning omab 5-toalist korterit

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle jäi ainult see arusaamatuks, miks oli Liis Haavel kõik oma laenupaberid koos võõra ID-kaardiga koristama tulles proua tagatuppa laiali laotanud, kus saatejuht neid siis sorida sai? Ja kuidas see üldse puhttehniliselt käis? Läksid proua juurde, rääkisid temaga, Haavel barrikadeerus vannitoas, siis ütlesid korteriomanikule, et kuulge me vaatame ajaviiteks siin teie korteris natuke ringi ja siis sattusid tagatoas paberikuhilale?

Usun et seda ID kaardi kannab kaasas et kaardi omanik ei saaks midagi toimetada, panka minna näiteks, arvet arvutis vaadata, tehinguid teha. Hoidsid teda ju seal ühikatoas vangis pmt selle teise petetud vanuriga.
Võlakirju kannab kaasas et läheb ühe vanuri juurest teise juurde ja aga näitab et näe selle maksin ja seda maksab kunagi ja kogub aga allkirju. Ime veel et mingit kodust testamenti veel ei leitud.
Mina arvan et kui jooksis vahepeal vannitoast välja paanikas kui Lusti nägi et näiteks telefoni kotist võtta siis rabinas tulid muud asjad ka välja. Põhimõtteliselt korteriomaniku luba oli aga ega m kohapeal ka polnud.
Aga miks see sind see nii huvitab, hakkas kelmist kahju ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuidas saab selline inimene olla kõrgema haridusega? see annab isegi Vesipruulile silmad ette 🙂 https://www.saarlane.ee/foorum/teema.asp?kat=5&fid=13&tid=17024&offset=10

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuidas saab selline inimene olla kõrgema haridusega?

Kas ta sulle on siiani jätnud mulje, kui aus inimene?
Mulle mitte.
Miks see “tiplom” siis kuskilt hangitud ei või olla?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuidas saab selline inimene olla kõrgema haridusega?

Kas ta sulle on siiani jätnud mulje, kui aus inimene?

Mulle mitte.

Miks see “tiplom” siis kuskilt hangitud ei või olla?

Ta oli kooliajal tegelikult väga tark ja arukas ning oleks võinud vabalt väga head karjääri teha. Diplom ka täitsa päris. Aga selle õudsa mehega kohtudes pööras sõna otseses mõttes ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuidas saab selline inimene olla kõrgema haridusega? see annab isegi Vesipruulile silmad ette 🙂 https://www.saarlane.ee/foorum/teema.asp?kat=5&fid=13&tid=17024&offset=10

Ma üldse ei imestaks kui selle kirja kirjutanud see hull mees üldse. Vahepeal kirjutatud kolmandas isikus, nii et vaevalt Liis seda kirjutas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, need usukambad ka leiavad üles raseda naise, kes on kaotanud mehe ning omab korterit või proua, kes on jusut jäänud leseks ning omab 5-toalist korterit

Needsamad sotsiaaltöötajad annavad. Kõikidele sellistele andmetele ligipääs on ainult neil. Olnud ka juhtumeid kus sellised ise “liishaaveldavad”, aga väiksemas mahus ja see mätsitakse kinni. Kaotavad ehk töökoha. Polegi palju vaja, paar maja või korterit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris hea mark oma vanematele.

Neil on mu mälu järgi väga kummaline ja kole suhe. Guugeldades peaks see lugu ka välja tulema. Ma ei kujuta ette, kas see vastab tõele või on üks Haavli paljudest valedest.

See ei ole midagi uut, et psüühiliselt ebastabiilne inimene väidab talle ebasobiva inimese kohta koledaid asju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

90-aastase vanamehega teeb laenulepingu 4-ks aastaks pikendamise võimalusega.
Nii kaua pikendab, kui papi lusika nurka viskab ja pole vaja midagi tagasi maksta. On ikka mõnel nahaalsust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sellel mehel on see vanamehelt petetud viimsi poolsaare liivaranna ja metsaga magus rannaäär ju käes, samaväärne kui presidendil seal läheduses. Miks seal midagi ei arendata? Sealt tuleks kümneid ja kümneid miljoneid. Tahaks näha seda notarit, kes selle tehingu tegi. Aga Liis peab võõraste vanainimeste vestusid pesema.
Seal poolsaare otsas ei julgegi enam jalutada kui selline rusikakangelane omanik on, sellisega küll ei taha vastamisi juhtuda. Aga ikkagi, miks ta ei arenda seal, mingi konks asjal juures? Ime siis, et Viimsis metsa maha ei võeta ja ridaelamuid kilomeetrite viisi ei ehita, sellisel tüübil on mingist loodusest ja elukeskkonnast täiesti ükstaspuha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka kindel,et see mees on suuresti kõige selle taga. Kõik on ta ju endale ja oma emale saanud, Haavel on paljas kui püksinööp. Ei imesta, kui saabki iga päev peksa ja sunnitakse kõike seda tegema. Ma ei kaitse teda karvavõrdki aga selline mulje jääb ja kui selline terror on juba nii pikalt kestnud,siis välja sellest ringist tulla on väga raske. See krim hooldaja peaks hoopis selles osas sekkuma kuidagi, et Haavel selle mehe tegelikud motiivid päevavalgele tooks ja kuidagi saaks selle kirvenäo trellide taha saata. Pole välistatud,et siis saaks ehk Haavel ka hakata ausamat elu elama. Palju tal neid lapsi on? Ühte ootas vist vanglas? Lastest on küll väga kahju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui teil on infot, et see mees peksab Liisi ja lapsi, siis andke sellest ometi teada politseile, võib-olla pigem isegi Lustile, sest nagu näha, politsei on täiesti võimetu, kui sellised sulid saavad edasi tegutseda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka kindel,et see mees on suuresti kõige selle taga. Kõik on ta ju endale ja oma emale saanud, Haavel on paljas kui püksinööp. Ei imesta, kui saabki iga päev peksa ja sunnitakse kõike seda tegema. Ma ei kaitse teda karvavõrdki aga selline mulje jääb ja kui selline terror on juba nii pikalt kestnud,siis välja sellest ringist tulla on väga raske. See krim hooldaja peaks hoopis selles osas sekkuma kuidagi, et Haavel selle mehe tegelikud motiivid päevavalgele tooks ja kuidagi saaks selle kirvenäo trellide taha saata. Pole välistatud,et siis saaks ehk Haavel ka hakata ausamat elu elama. Palju tal neid lapsi on? Ühte ootas vist vanglas? Lastest on küll väga kahju.

Mina olen ka sama mõelnud, sest need summad on ju ulmelised, mida ta on välja petnud. See pole enam see, et tööle teda keegi ei võta, et kuidagi peab ju toidu ja elamise jaoks raha saama. Selleks ei ole vaja mitmelt vanurilt tuhandeid ega kinnisvara välja petta ja nii juba 20 aastat järjest.

https://www.postimees.ee/223803/liis-haaveli-vanemate-arvates-on-tutar-vello-loidi-ori

Aastast 2010 selline lugu ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usun et seda ID kaardi kannab kaasas et kaardi omanik ei saaks midagi toimetada, panka minna näiteks, arvet arvutis vaadata, tehinguid teha. Hoidsid teda ju seal ühikatoas vangis pmt selle teise petetud vanuriga.

Võlakirju kannab kaasas et läheb ühe vanuri juurest teise juurde ja aga näitab et näe selle maksin ja seda maksab kunagi ja kogub aga allkirju. Ime veel et mingit kodust testamenti veel ei leitud.

Mina arvan et kui jooksis vahepeal vannitoast välja paanikas kui Lusti nägi et näiteks telefoni kotist võtta siis rabinas tulid muud asjad ka välja. Põhimõtteliselt korteriomaniku luba oli aga ega m kohapeal ka polnud.

Aga miks see sind see nii huvitab, hakkas kelmist kahju ?

Vaevalt küll, et ta seda Jussi seal “pantvangis hoiab”. Pigem käis vbl vanamehele mingeid asju ajamas (nt digiretseptiga rohtu toomas). Siis on vaja mõlema ID kaarti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nimi Liis Haavel (või siis uue nimega Elois-Catherine Haavel) on mulle aastatetagustest pealkirjadest tuttav, aga enne seda Kuuuurija saadet oli jäänud kahe silma vahele asjaolu, et tegu on nö petiste perekonnaga, eesotsas siis see tema “mees” (kes enda küll Liisi meheks ei tunnista – Vello Loit, uue nimega Loit Schneider) ja mehe ema, Liisi ämm, Maimu-Milvi Loit, uue nimega Maimu-Milvi Schneider.

Ma täiesti usun, et ongi aastatepikkuse vaimse ja füüsilise vägivallaga saaded Liis nii kontrolli alla, et ta on selle pere ori, kes nende pettuseid täide viib ja nende nö avalik nägu on. Samas, ega see ei vähenda ohvrite kannatusi.

Pigem jah kivi meie kriminaalsüsteemi kapsaaeda. Kui normaalselt karistada ei oska, siis ärge lubage neil vähemalt nii kergesti nime muuta.

Mul tekkis küsimus, et miks Haavel ja Loit Lusti p*derastiks ja pedofiiliks kutsusid. Lihtsalt sülg tõi suhu või lootsid, et nii karmide sõnade tõttu ei lasta klippi eetrisse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tekkis küsimus, et miks Haavel ja Loit Lusti p*derastiks ja pedofiiliks kutsusid.

Et irvitada Eesti kui õigusriigi üle.
Meil ei juhtu pättidega mitte midagi. Trammijänes aga pannakse sellise asja eest kinni.
Sest trammijänesest saab politsei vabalt jagu, aga selle Loiduga ei julge igaks juhuks katsetada, äkki saavad veel kambakesi peksa ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd siis on vaesest Liisist ohver tehtud, keda mehe perekond petma ja varastama sunnib. Tõsiselt, ise ka usute?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem käis vbl vanamehele mingeid asju ajamas (nt digiretseptiga rohtu toomas). Siis on vaja mõlema ID kaarti.

Vale jutt. Vaja on enda ID-kaarti ja teada retseptiomaniku isikukoodi. Tema ID-kaarti ei pea olema ja tegelikult ei olegi seaduslik, et inimesed võõraid ID-kaarte esitavad oma taskust, kui nad ei ole just ID-kaardi omaniku notariaalselt volitatud esindajad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd siis on vaesest Liisist ohver tehtud, keda mehe perekond petma ja varastama sunnib. Tõsiselt, ise ka usute?

Varsti teevad korjanduse ka et kelmi “päästa”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õigusega irvitavad kui isegi nii tuntud pätte ei suudeta/viitsita ohjeldada. Kole!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tekkis küsimus, et miks Haavel ja Loit Lusti p*derastiks ja pedofiiliks kutsusid. Lihtsalt sülg tõi suhu või lootsid, et nii karmide sõnade tõttu ei lasta klippi eetrisse?

Vaatasid ju otse kaamerasse, ju nad kaamerameest niiviisi sõimasid

Please wait...
Postitas:
Kägu

delfis oli päeval samal teemal artikkel, enam ei leia millegipärast…

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/liis-haavel-tegutseb-jalle-katrin-lust-vottis-kuulsa-petturi-pihtide-vahele-kuid-sai-ise-haaveli-mehe-kohutava-vihavalingu-osaliseks?id=88331869

Please wait...
Postitas:
Kägu

Needsamad sotsiaaltöötajad annavad. Kõikidele sellistele andmetele ligipääs on ainult neil. Olnud ka juhtumeid kus sellised ise “liishaaveldavad”, aga väiksemas mahus ja see mätsitakse kinni. Kaotavad ehk töökoha. Polegi palju vaja, paar maja või korterit.

Sotsiaaltöötajate seas on väga palju usklikke. Kuna abivajajad on nendest nõrgemad, siis nad saavad “teiste teenimisel” oma jumalale meelepärased olla ning ka sektile kasu tuua.

Suurem osa neist teenib siiski vaid rahajumalat ja ei kuulu kusagile sekti.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Liis Haavel “Kuuuurijas”