Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Liisa Annus?

Postitas:
Kägu

Mida arvate antud arstist? Kas piisavalt professionaalne ?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Liisa Annus?

Ei soovita üldse. Minul ajas paar korda segamini tsüsti ja ovulatsiooni. Pidas kohe-kohe ovuleerima hakkavat folliiklit tsüstiks. Kaks korda ajastas IUI selliselt, et eduka protseduuri jaoks oli juba liiga hilja. Pikaajalise triibupüüdjana usaldad end viljatusarsti ja meditsiini kätte ning saad vastutasuks järjestikkused arsti eksimused. Lisaks lükkas peale seda kui uus raviplaan paigas ja IVF-i lepingud sõlmitud ootamatult protseduuri edasi (tuues põhjenduseks kliiniku rahapuuduse). Neid asju peaks ikka enne kontrollima kui patsiendiga lepinguid sõlmima hakatakse. Ühesõnaga ebaprofessionaalne abi ja katteta lubadused. Mina vahetasin seepeale kliinikut ja arsti. Olen otsusega rahul.

0
0
Please wait...

Postitas:
blahblah

RE: Liisa Annus?

Huvitav lugemine. Annus on ka minu arst ja mul ei ole ühtegi sellist kogemust. Kõik on toimunud normaalselt. Minul ei ole ühtegi sassiajamist ega puterdamist. Olen rahul.
Kliinik sai tõepoolest minu teada sel aastal oodatust palju vähem raha Haigekassalt. Kui varem sai sealt toimetada kenasti praktiliselt järjekorrata, siis nädal tagasi sain teada, et protseduuri ei saa teha enne sept lõppu-oktoobrit, sest nad on alarahastatud.
Aga mina ei oskaks küll ühtegi halba sõna tema kohta ka siis öelda, kui väga tahaks.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.