Esileht Ilu ja tervis liiter kohvi

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: liiter kohvi

ehk 4 suurt tassi hommikul. Kas seda on liiga palju? Arvestades, et pärast päeva jooksul joon veel olenevalt päevast 4-6 tassi.
Mis üleliigsest kohvi tarbimisest võib tervisele juhtuda? (Seda tean, et kaltsiumi viib välja ja võtan seda nagunii juurde. ja kaalu pärast ei põe, pealegi joon seda kohvi ainult mustalt ja suhkruta.)
Kas minusuguseid kohvilähkreid on siin veel? Kas olete püüdnud kohvikoguseid vähendada või ei hakka vaeva nägema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et mida teeb – viib vedelikku kehast välja. Tervisesaates räägiti, et kohviga väljutatud vedelikukoguse taastamiseks peab sama palju vett (ehk sama arv tassitäisi) asenduseks tarbima + päevane veevajadus tuleb ka veel lisada. Sisuliselt üks tassitäis kohvi vajaks asenduseks kaks tassitäit vett. Kaltsium pole ainus, mida kohv kehast välja viib. Sama käib ka teiste mineraalide ja vitamiinide kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui tugev tervis sul on:)

Ma ka nooremana jõin liitrite kaupa musta kohvi ja midagi hullu ei juhtunud.

Nüüd keskealisena üritan piirduda hommikuse paari kruusitäie ja lõunase ühe tassitäiega, sest lihtsalt sisetunne ütleb, et magu ei taha enam nii palju.
Mul küll mingeid häireid pole tekkinud, aga lõpuks võib see kohvikogus lihtsalt magu ärritada. Ja kui vererõhk juhtub kõrge olema, siis pole ka soovitatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanust 43 aastat ja joon palju musta kanget kohvi.isegi õhtul võin juua, magama jään ikka. tervise peale pole hakanud, teen ka aktiivselt trenni, joon palju vett. ja kohvihoolikuks hakkasin kuskil 17-18 aastaselt.
ainuke asi on see, et olen kangest kohvist sõltuvuses. kui head kanget kohvi ei saa, hakkab pea valutama. õnneks juhtub seda väga harva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohv on organismile täielik saast. Kui inglise keelt jagad, siis toksi netti \”coffee and estrogen dominance\”, \”negative effects of coffee\” ja eesti keeleski saad lugeda nt. happelisest ja aluselisest toitumisest. Kohv on väga happeline ja tekitab organismis happelise keskkonna, mis on paljude haiguste stardipakk. Kohvis sisaldub palju keemilisi aineid, mis mõjuvad organismile mürgina, lisaks on tavapoest ostetud kohv pestitsiididega kõvasti saastatud. 4 ja enam tassi kohvi tekitavad kehas veel östrogeeni ja progesterooni tasakaalutuse. Teatavasti on östrogeeni pikaajaline üleküllus organismis mitmete vähkide ajendiks. Lugege edasi. Ise lõpetasin kohvi joomise peale selle kõige lugemist lõplikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jaa, kohv ajab tõesti kehast lisaks vedelikule välja ka kasulikke aineid. Seega põhjustab kohvi liigtarbimine ka kaalutõusu–vaja on need ained ju kuskilt tagasi saada. Ka östrogeeni üleküllus mõjub rasvade ladestumisele soodsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedeliku viib ohtralt välja nagu alkoholgi. Nii et pead seda vedelikku samal ajal samavõrra juurde saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd nii dramaatiliselt ka ei võtaks kui KatiR seda kirjeldab.

Arvan, et 1-2 tassi hommikul või terve päeva jooksul oleks paras kogus. Nii palju, kui teemaalgataja joob, see on vist juba liig.
Mõõdukas kohvitarbimine võib tervisele isegi kasulik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]M
Mõõdukas kohvitarbimine võib tervisele isegi kasulik olla.[/tsitaat]
Ongi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa nii palju seda jood.
ärkamiseks? see ju ei ärata enam, vaid sa oled nii harjunud. ma ka kunagi jõin väga palju kohvi. ma olin sellega nii harjunud, et ma võisin peale kohvi joomist magama minna. see ei avalda enam oodatud toimet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis liiter kohvi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.