Esileht Koolilaps Liivalaia Gümnaasim

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Liivalaia Gümnaasim

Postitas:

Avatakse kolm esimest klassi.Vabu kohti veel on.Asub kesklinnas ja maja ilusti remonditud.Võiballa parem ,kui õhtune vahetus.Mis arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No just. Ja siis käib kisa-kära, et kesklinna \”eliitkoolid\” tuleks ära kaotada, kuna kesklinna elanikel polevat oma lapsi kodurajoonis kohe MITTE KUHUGI kooli panna. Mina ka muide ei tahaks oma lapsi Pirita nigelavõitu gümnaasiumi saata ning käia oleks sinna samuti ebamugavam kui kesklinna kooli …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et selleaastane süsteem on jabur ja ajuvaba. Libasissekirjutustega see uus kord hakkama ei saa. Tulemuseks on hoopis see, et osad koolid topitakse nii täis kui vähegi võimalik ja kannatavad need lapsed, kel see tõesti on kodulähedane kool. Samas on osades koolides ruumi üle.
Ma arvasin millegipärast, et uue korra järgi toimub määramine ikka selle järgi palju koolis ruumi on. See, et ühes koolis on ruumi üle ja veidi eemal asuvas koolis peavad lapsed kahes vahetuses käima, on minu arvates lihtsalt üle mõistuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et selleaastane süsteem on jabur ja ajuvaba. Libasissekirjutustega see uus kord hakkama ei saa. Tulemuseks on hoopis see, et osad koolid topitakse nii täis kui vähegi võimalik ja kannatavad need lapsed, kel see tõesti on kodulähedane kool. Samas on osades koolides ruumi üle.
Ma arvasin millegipärast, et uue korra järgi toimub määramine ikka selle järgi palju koolis ruumi on. See, et ühes koolis on ruumi üle ja veidi eemal asuvas koolis peavad lapsed kahes vahetuses käima, on minu arvates lihtsalt üle mõistuse.[/tsitaat]
Mina näiteks jällegi pooldan kahte vahetust. Mul on laps unekott, kes lasteaedagi enne kelle kümmet ei jõua. Ma ei kujuta ette, kuidas ma teda igal hommikul hakkaksin üles kangutama, et kaheksaks kooli saada. Olgu veel lisatud, et ise olen küll juba vara arvuti juures tööd tegemas. Pigem on mul selleks ajaks kui laps tõuseb juba paar tundi tööd tehtud. Samuti olen hetkel titega kodune, niisiis peangi oma tööaja sättima sinna kui teised (sh titt) veel magavad.

Niisiis meile see II vahetus sobib ja kohe päris hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 13:31; 08.07 22:06;
To report this post you need to login first.

Õiglane oleks see, kui oleks pikemalt ette teada, kuhu kooli laps määratakse ning kas on tegemist hommikuse või õhtuse vahetusega. Sel juhul oleks vanematel mittesobivuse korral piisavalt aega teist kooli otsida. Ja samas ei paanitseks need perekonnad, kes on määratuga rahul.
Hetke situatsioon sunnib igaks kümneks juhuks eliitkoolidesse katsetama, kuna ei tea, kuhu ja millistel tingimustel laps määratakse. Kuna täpselt niipalju, kui on perekondi, on ka erinevaid eelistusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina näiteks jällegi pooldan kahte vahetust. Mul on laps unekott, kes lasteaedagi enne kelle kümmet ei jõua. Ma ei kujuta ette, kuidas ma teda igal hommikul hakkaksin üles kangutama, et kaheksaks kooli saada. Olgu veel lisatud, et ise olen küll juba vara arvuti juures tööd tegemas. Pigem on mul selleks ajaks kui laps tõuseb juba paar tundi tööd tehtud. Samuti olen hetkel titega kodune, niisiis peangi oma tööaja sättima sinna kui teised (sh titt) veel magavad.

Niisiis meile see II vahetus sobib ja kohe päris hästi.[/tsitaat]Aga võiksid. Kangutada nimelt. Ma ei kujuta ette, mis sellisest edaspidi saama hakkab.Ilmselt mitte midagi.Ilmselt sellepärast kossabki nii kaua, et sina \”tööd\” teha saaksid.See sul tittedele (nagu sa oma lapsi nimetad) sisse söödetud elurütm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga võiksid. Kangutada nimelt. Ma ei kujuta ette, mis sellisest edaspidi saama hakkab.Ilmselt mitte midagi.Ilmselt sellepärast kossabki nii kaua, et sina \”tööd\” teha saaksid.See sul tittedele (nagu sa oma lapsi nimetad) sisse söödetud elurütm.[/tsitaat]
Võta rahulikult. Teine ja kolmas klass on niikuinii kõigil õhtupoolne. Seega tõesti ei näe põhjust aasta otsa kangutada ja pingutada, et siis kaks järgmist aastat seda rütmi jälle muuta. Küll laps IV klassiks nii palju arenenud on, et suudab ka ise hommikul ennast üles ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 13:31; 08.07 22:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Liivalaia Gümnaasim

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.