Esileht Koolilaps Lilled 1. septembril

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lilled 1. septembril

Postitas:

Mul on hästi rumal küsimus. Kuna kooli läheb 1. laps, siis olen natuke segaduses. Millal annavad lapsed lilled õpetajale? Enne aktust? Peale aktust? Kogunetakse 15 minutit enne aktust.
Ja veel. Kas lapsele endale viiakse ka lilli? Kui jah, siis mis hetkel need üle antakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 14:39; 29.08 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilled annab laps õpetajale enne aktust. Kogunemisel ju võtab õpetaja lapsi vastu.
Seda, et lapsele lilli viiakse, pole kohanud. Kodus muidugi võib anda. Lapsele lilled on minu jaoks ikka kooli lõpetamise teema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 14:53; 29.08 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilled annab laps õpetajale enne aktust. Kogunemisel ju võtab õpetaja lapsi vastu.
Seda, et lapsele lilli viiakse, pole kohanud. Kodus muidugi võib anda. Lapsele lilled on minu jaoks ikka kooli lõpetamise teema.

Ma jälle annaksin peale aktust. Siis ei pea õpetaja selle lillesülemiga seisma või istuma. Ja oma lapsele viiksin küll lilli. Lilli võib alati kinkida ja kooliminek on eriline sündmus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun ka, et enne algust. Meile öeldi, et klass koguneb klassiruumi juurde ja sealt marsivad pidulikult aulasse, kus vanemad neid juba ootavad. Lapsed saavad pidulikult aabitsa/mütsi. Neil vist pole seal kuskil lilli hoida 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka enne aktust. Tavaliselt 1.klass koguneb enne aktust oma klassis ju. Enda laps läks eelmisel sügisel 1.klassi ja meil oli nii, et ôpetaja ootas lapsi klassis, iga tulija andis õpetajale lilled (klassiruumis ôpetajal vaasid olemas). Kuidagi veider oleks klassi minna ja mitte lilli anda ôpetajale 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jälle annaksin peale aktust. Siis ei pea õpetaja selle lillesülemiga seisma või istuma. Ja oma lapsele viiksin küll lilli. Lilli võib alati kinkida ja kooliminek on eriline sündmus.

Ega nad ju aulas kogune. Ikka oma klassis ja õpetaja jätab oma lilled klassi. Lapsel on ju samamoodi halb nende lilledega aktusele minna. Lisaks on tavaline ka see, et lapsed viiakse lõpuklassi laste käekõrval aulasse.
Oma lapsele võid muidugi lilli viia. Aga tavaliselt pole kooli poolt sellist oma laste õnnitlemist ette nähtud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 14:53; 29.08 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka enne aktust. Tavaliselt 1.klass koguneb enne aktust oma klassis ju. Enda laps läks eelmisel sügisel 1.klassi ja meil oli nii, et ôpetaja ootas lapsi klassis, iga tulija andis õpetajale lilled (klassiruumis ôpetajal vaasid olemas). Kuidagi veider oleks klassi minna ja mitte lilli anda ôpetajale ????

Meil kogunetakse jah kohe aula juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 14:39; 29.08 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see on ikka erinev koolides.
Meil koguneti fuajees ja lapsed tulid lilledega saali ja hoidsid lilli niikaua enda käes kuni oli nimeliste päevikute, aabitsate ja teklite jagamine. Lapse nimi hõigati välja, läks õpetaja juurde ja andis lilled ja õpetaja andis päeviku ja aabitsa ning direktor pani tekli pähe. Õpetajal oli lilleneiu kõrval, kes võttis lilled enda kätte. Meil öeldi ka enne koosolekul, et lapsed tulevad lilledega saali.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on pärast klassis klassijuhatajatund, siis pärast antakse ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie anname pärast aktust. Meie koguneme mänguväljakul. Algab rongkäik. Õpetajal oleks halb rongkäigus lilli hoida. Saalis on aktus õpetaja istub nende juures. Direktor nimetab iga lapse nime ja laps saab aabitsa. Peale aktust on klassijuhataja tund. Seal õpetaja tutvustab ennast ja räägib lähipäevadest. Peale tundi lahkudes anname lilled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Lilled 1. septembril

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.