Esileht Koolilaps lilled gümnaasiumis

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: lilled gümnaasiumis

Postitas:

Kas teie 10. klassis alustavad lapsed viivad klassijuhatajale kooliaasta alguse puhul lilli? Mul poiss läheb uude kooli gümnaasiumisse ja tema ütleb et ei viida, ta ei kavatse ainuke olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ôpetaja. KIndlasti viiakse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viiakse ikka. Ei usu küll, et ta ainuke oleks, kes viib. Üks võimalus on muidugi võtta lillede asemel nt šokolaaditahvel, see ei paista välja, kui piinlik oleks ainuke olla, saab jätta kotipõhja peitu. Pugemise ja hea mulje jätmise mõttes muidugi olekski kasulik ainuke olla, jääb kohe õpetajale positiivselt meelde, aga eks ta kardab, et kaaslastele jääb ta seetõttu siis negatiivselt meelde. Ja eks mõni sotsiaalselt ebaküpsem karda ka seda üleandmise hetke, et pisut piinlik või nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks täna. Lilled on igal aastal viinud. Ei olnud sugugi ainus, enamik oli lilledega tulnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka viiakse. See häbenemine tekkis kuskil 5-6 klassis, kui ei tahetud enam lilli viia, aga paari aastaga läks üle-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, iga aasta mõni ema küsib seda. Kas ise ei käidud gümnaasiumis või üldse koolis? Või et nagu üleüldises ühiskonnas ei tule tuttav ette selline igivana 1.sept traditsioon klassijuhtajale lilli viia.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie 10. klassis alustavad lapsed viivad klassijuhatajale kooliaasta alguse puhul lilli? Mul poiss läheb uude kooli gümnaasiumisse ja tema ütleb et ei viida, ta ei kavatse ainuke olla.

Minu meelest pole inimene, kes ei julge teistest erineda, üldse valmis gümnaasiumi minema.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps viis kõik 12 aastat kooliaasta alguses klassijuhatajale lilled, aasta lõpus klassijuhatajale ja kolmele aasta lemmikõpetajale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:39; 02.09 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps viis kõik 12 aastat kooliaasta alguses klassijuhatajale lilled, aasta lõpus klassijuhatajale ja kolmele aasta lemmikõpetajale. Polnud ainukene

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:39; 02.09 16:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps lilled gümnaasiumis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.