Esileht Kodunurk lillekastiga kummutit?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: lillekastiga kummutit?

Postitas:

Tere
Kas keegi on kusagil näinud müügil lillekastiga kummutit nagu nõukaajal tehti? Guugeldades ei suuda kuidagi leida.
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 19:16; 10.04 21:04; 12.04 13:37; 13.04 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen küll nõukaaegne, aga ei saa aru millest jutt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 19:46; 10.04 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline sahtlitega u 70 cm kõrge kummut/kapp, mille peal on plastikust süvend, kuhu saab lillepotid panna või lausa otse istutada. Mul vanaemal on selline ja hästi lahe on, aga ei jõua pärandusena oodata 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 19:16; 10.04 21:04; 12.04 13:37; 13.04 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen näinud sellist lauda, madal nagu diivanilaud, aga kummutit mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 19:46; 10.04 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsi lillelaud vms, kasutatuna neid (soov, okidoki, osta) vahel liigub

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 10:06; 13.04 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nägin sellist küll aga vana kuulutus

http://www.spunk.ee/kuulutus.php?id=91209

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, vot lillelaud andiski õiged tulemused, aga tänapäeval neid vist ei tehta enam, liiguvadki vanad vaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 19:16; 10.04 21:04; 12.04 13:37; 13.04 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostad tavalise kummuti ja eemaldad pealmise plaadi. Sisse sobivast suurusest plastikust vann/ vannid.

Meil oli ca 30a tagasi selline lillelaud, vanaisa tegi. Aga tegelikult tekitab see küsimuse, et miks need lilled ei võiks niisama kummutil seista? Vbl on asi minu vaenulikkuses plastiku vastu oma kodus, aga ma ei näe enam sellisel vannindusel pointi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline lakk/m66bliplaat jne on ikka päris õrn igasuguste veekahjustuste suhtes ja kas on asi minus kui kastjas, aga seda l6distamist taimekastmisel ikka ette tuleb, hakka siis iga kord peal kuivatama potialuseid ja kõike muud, et tilka vett pottide alla ei jääks 🙂 plastik on parem kui lihtsalt potialus.
Kunagi olen näinud, et taimed istutati ka kohe selle vanni sisse, oli kaktusepeenar seal, ilma pottideta.
Lillelauad on ka saadaval ilma kummutiosata, kuid kokku on see üks praktiline m66blitükk, vanematekodus veel täiesti olemas. Uusi poile tõesti näinud, samas eritellimusega kindlasti saaks, seda pole ju raske teha ka ise, kui leidub meeldiv kummut ja sinna sisse lõigata ava nt sobivas suuruses plastaluse jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 10:06; 13.04 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase roostevab terasest vann teha ja jalad alla. Saadki sellise “peenra” tuppa. põrand on sul kivist, et see vett ei karda? Kui juba kapi peale kardad vett ajada siis ilmselgelt tilgub ka põrandale seda vett.
Odavam on korralik ja kvaliteetne kastmise kann osta, kui mingeid imekappe välja ehitada. MA olen näinud, mis selle plastvanni servade all kapi serv tegi ja ma oma lastega elamisse sellist hallituse jama küll ei tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on küll igasugused retrotoataimed ja rohelus väga moes, aga see kummut küll lahe (ega moodne) lahendus ei tundu. Pigem midagi sellist
https://www.pinterest.com/pin/380765343481209883/
https://www.pinterest.com/pin/321444492135168709/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillelauad on ka saadaval ilma kummutiosata, kuid kokku on see üks praktiline m66blitükk, vanematekodus veel täiesti olemas. Uusi poile tõesti näinud, samas eritellimusega kindlasti saaks, seda pole ju raske teha ka ise, kui leidub meeldiv kummut ja sinna sisse lõigata ava nt sobivas suuruses plastaluse jaoks.

No miks ei võiks tavalise kummuti peale lihtsalt lillekasti panna, mis vahet seal siis lõppude lõpuks on? Minu meelest palju praktilisem – kui kummuti-lillekasti kombinatsioonist ära tüdined, siis saad kumbagi eraldi ka kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on küll igasugused retrotoataimed ja rohelus väga moes, aga see kummut küll lahe (ega moodne) lahendus ei tundu. Pigem midagi sellist
https://www.pinterest.com/pin/380765343481209883/
https://www.pinterest.com/pin/321444492135168709/

Ohh, kui palju ägedaid lahendusi sellel viimasel lingil!

Seda nõukaaegset lillekastiga kummutit mäletan hästi– naabritel oli kodus, aga eriti kena ta küll välja ei näinud. Tänapäeval kasutaks sellist vast rõdul või kasvuhoones, kus alumised sahtlid täidaksid tööristakasti funktsiooni. Aga edu otsimisel ikkagi. ☺
Pakun, et IKEA-st võiks midagi sarnast leida. Neil on palju sellist nutikat disaini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii suurt lillekasti, mis kummuti ära kataks pole ka näinud. Teiseks ei kuku nii taimed kummuti otsast alla vaid lähevad vaid kastis veidi viltu kui keegi neid sikutab. Kuna toas on ruumi vähe, siis lihtsalt lillede hoiustamiseks ei taha ruumi raisata nagu need printeresti pildid olid.
Aitäh kaasa mõtlemast kõigile 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 19:16; 10.04 21:04; 12.04 13:37; 13.04 18:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk lillekastiga kummutit?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.