Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lillemüük Balti Jaama juures, vanalinna poole

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lillemüük Balti Jaama juures, vanalinna poole

Postitas:
Kägu

Armas Perekooli tehisintellekt, palun ütle mõni lillepood Balti Jaamas või Nunne alguses, kust hommikul enne 10 lille saaks juba osta?
Olgu, TI vist juba tudub, googeldasin ise ja sain vastuse, tänan tähelepanu eest, teema läbi.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Balta turu ruumides on minu meelest vähemalt 2 lillepoodi … lisaks on üks kohe Balti Jaama hoones sees, kohe Selveri kõrval ja seal maaliinide bussipeatuste juures peaks ka üks putka olema. Meil kontor seal lähistel ja ikka saadakse ka juba enne 9 kuskilt lilled kätte 🙂 Balta turu lettidel peaks ka lihtsamad lilled juba hommikul täitsa olemas olema …

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Armas Perekooli tehisintellekt

Selver avatakse 7.00 ja lillepood 9.00, mis TI-d sulle siin vaja on?

Ja eile oleks võinud enne 16.00 ärgata ja sinna tänaseks ette helistada.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

kell 10 on küll selline kellaaeg, et selleks ajaks on kõik lillepoed reeglina avatud. kesklinnas eriti.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kell 10 on küll selline kellaaeg, et selleks ajaks on kõik lillepoed reeglina avatud. kesklinnas eriti.

ENNE kümmet, õpi lugema, inimene.

Armas Perekooli tehisintellekt

Selver avatakse 7.00 ja lillepood 9.00, mis TI-d sulle siin vaja on?

Ja eile oleks võinud enne 16.00 ärgata ja sinna tänaseks ette helistada.

Ja sina võta lihtsalt rahustavat tabletti. Miks ma peaksin poodi ette helistama, et ma tulen ja tahan üht õit? Naljatilk.

Balta turu ruumides on minu meelest vähemalt 2 lillepoodi … lisaks on üks kohe Balti Jaama hoones sees, kohe Selveri kõrval ja seal maaliinide bussipeatuste juures peaks ka üks putka olema. Meil kontor seal lähistel ja ikka saadakse ka juba enne 9 kuskilt lilled kätte 🙂 Balta turu lettidel peaks ka lihtsamad lilled juba hommikul täitsa olemas olema …

Sulle aga suur aitäh kaasa mõtlemast, leidsingi juba netist selle selveri kõrval oleva poekese üles 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

jah, ma sain väga hästi aru, et enne kümmet on lilli vaja ja nii ongi, et kl 10 ei ole mingi müstiliselt varane kellaaeg, mil avatud lillepood on pigem erand kui reegel. hr google annab juba “balti jaam lillepood” otsinguga mitu kl 9 avatavat poodi, nii et perekooli TI poole pöördumine on natuke nagu peenutsemine või nii.

ma saaksin aru, kui sa oleksid GAGi lapsevanem ja tahaksid poode, mis enne kl 8 lahti on, siis oleks PK poole pöördumine asjakohane. ma ei hakanud isegi sellises olukorras postitust tegema, vaid ostsime lilled lihtsalt eile ära.

+1
-1
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lillemüük Balti Jaama juures, vanalinna poole