Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lillepoed Tartus

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Lillepoed Tartus

Postitas:
Kägu

Milliseid lillepoode soovitate, kus lilled oleksid värsked? Täna Anne Selveri lillepoest ostetud lill lagunes tunni pärast.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui kuskil lilled kõige kiiremini vahetuvad siis ilmselt Lõunakeskuse Mileedi poes või siis Mileedi enda poes. Esiteks on nad ise maaletoojad ja teiseks on nende müük juba asukoha pärast suurim, et lillede liikuvus on suurem.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käin Võru tänaval Moone poes. Ka maaletooja kauplus.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mileedis on jubekallid, teised poed nagu odavamad veidi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis selle poe nimi on, aga asub Kivilinna tanklaga samas majas (Kivilinna Konsumist üle parkimisplatsi). Väga hea valik ja kvaliteet. Teevad ka ilusaid kimpe ja seadeid, olen mitu korda tellinud ja alati rahule jäänud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis selle poe nimi on, aga asub Kivilinna tanklaga samas majas (Kivilinna Konsumist üle parkimisplatsi). Väga hea valik ja kvaliteet. Teevad ka ilusaid kimpe ja seadeid, olen mitu korda tellinud ja alati rahule jäänud.

Lõikelillede kohta pole kogemust, aga matusepärgi teevad nad küll näiteks väga ilusaid ja taskukohase hinnaga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

+1 Kivilinna tankla lillepoele. Seal on otsast otsani lilli kõik täis ja pidevalt väike järjekord ehk liikuvus on hea. Minul on lilled kaua ilusatena püsinud. 🙂

Samuti meeldib mulle Võru tänavas Maxima kõrval asuv lillepood. Liisu lilled vist oli nimi. Seal ka ilusad ja vastupidavad lilled vähemalt minu kogemuste põhjal. Samuti olen alati seal käies näinud ~5 inimest poes ehk peaks ka see liikuvus hea olema.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

+1 Kivilinna tankla lillepoele. Seal on otsast otsani lilli kõik täis ja pidevalt väike järjekord ehk liikuvus on hea. Minul on lilled kaua ilusatena püsinud. 🙂

Samuti meeldib mulle Võru tänavas Maxima kõrval asuv lillepood. Liisu lilled vist oli nimi. Seal ka ilusad ja vastupidavad lilled vähemalt minu kogemuste põhjal. Samuti olen alati seal käies näinud ~5 inimest poes ehk peaks ka see liikuvus hea olema.

Olen nõus. Parim on Kivilinna tankla oma (Genista OÜ vist, kui internetipanga väljavõtetest õigesti mäletan). Hinnad soodsad ja lilled värsked.
Liisu lilledes käisin siis, kui sealkandis elasin. Halbu kogemusi pole olnud, kuid hinnad on tsipa kõrgemad kui esimesena kirjeldatud poes.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liisu lilledest olen ka vanu lilli saanud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaubahallis, või mis selle nimi nüüd on, on alati väga kvaliteetsed lilled, ainuke häda, et müüja on jube nipsakas ja ütleb klientidele halvasti.

pole ikka pensionile läinud?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Moone ja Liisu lilled, Jardinid lillepoed kõige hullemad (see vist ongi ka Anne Selveris ka)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaubahallis, või mis selle nimi nüüd on, on alati väga kvaliteetsed lilled, ainuke häda, et müüja on jube nipsakas ja ütleb klientidele halvasti.

See Kaubahalli müüja on naljakas, alati ohib ja puhib, kuidas ta ei jõua, lilled tulevad liiga hilja ja ostjad liiga vara jne. Aga paremaid lilli Tartu linnast ei saa, nii et ikka lähen alati sinna. Elamus garanteeritud, pärast naeran veel tükk aega omaette seda etendust. Otseselt halvasti pole see müüa mulle kunagi nähvanud, aga hädaldamist on ikka saja eest tõepoolest. Ja veidi aega tuleb varuda selle jaoks, jooksuga sealt poest juba läbi ei lähe.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See Kaubahalli müüja on naljakas, alati ohib ja puhib, kuidas ta ei jõua, lilled tulevad liiga hilja ja ostjad liiga vara jne. Aga paremaid lilli Tartu linnast ei saa, nii et ikka lähen alati sinna. Elamus garanteeritud, pärast naeran veel tükk aega omaette seda etendust. Otseselt halvasti pole see müüa mulle kunagi nähvanud, aga hädaldamist on ikka saja eest tõepoolest. Ja veidi aega tuleb varuda selle jaoks, jooksuga sealt poest juba läbi ei lähe.

Aitäh hoiatamast, sellisel juhul üritan ka juhuslikult sinna poodi mitte kunagi sattuda. Ei meeldi sellised “eripärased” teenindajad, kes end klientide peal välja elavad. Olgu kaup siis nii hea kui tahes. Õnneks on mul suhteliselt kodu lähedal siingi teemas kiidetud Kivilinna tankla lillepood, käin juba aastaid ainult seal.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kuulasin ükskord 10 min (ta lõpetas ühte kimpu enne minu teenindamist) hindade teemal hädaldamist. Et inimesed on rumalad ja hädaldavad tema poe hindade üle, kuigi tema võtab ainult väga kvaliteetset kaupa ja see kõrgemat hinda õigustabki. Ma vist ütlesin 30x selle jutu jooksul “mõistan” ja “arusaadav”, sest ma kartsin, et ta hakkab minuga ka pahandama muidu 😀 Aga lilled olid tõesti ilusad. Ostsin inkaliiliaid, hästi paljude õitega olid temal. Konkurentide halvustamist oli ka omajagu.

Ühelt poolt arusaadav, inimene teeb hingega tööd, aga samas nagu kahju ka. Tundub jube stressis olevat seetõttu.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan täitsa aru, miks lillepoed on marus, et toidupoest lilli ostetakse – seal on tihti lilled värskemad ja odavamad. Kui kallid ja mittevärseked on tihti lillepoodide lilled!
Meil on suur kollektiiv ja ma käin iga nädal lilli ostmas, seepärast on ka kogemusi. Mul on inimestest, kes ei süvene, mida nad kalli raha eest ostavad, kohe kahju. Vahel lillepoes olen näinud, kuidas müüja on ära sokutanud vana kaupa, paaril korral (kui on olnud vanem inimene vms) olen viisakalt öelnud, et seal need on ju hoopis värskemad. Nii et tihti saad toidupoest 3.- eest ikka väga värske (tihti ka eestimaise) lillekimbu.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi nägin kuidas Viru Väravate juures lausa rahvale nähtavalt roosidel välimisi õielehti ära rebiti. Kenad “värsked” nupsud jäid jah.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan täitsa aru, miks lillepoed on marus, et toidupoest lilli ostetakse – seal on tihti lilled värskemad ja odavamad. Kui kallid ja mittevärseked on tihti lillepoodide lilled!

Meil on suur kollektiiv ja ma käin iga nädal lilli ostmas, seepärast on ka kogemusi. Mul on inimestest, kes ei süvene, mida nad kalli raha eest ostavad, kohe kahju. Vahel lillepoes olen näinud, kuidas müüja on ära sokutanud vana kaupa, paaril korral (kui on olnud vanem inimene vms) olen viisakalt öelnud, et seal need on ju hoopis värskemad. Nii et tihti saad toidupoest 3.- eest ikka väga värske (tihti ka eestimaise) lillekimbu.

Ma ei tea, kus kohast Tartu toidupoed lilli ostavad aga Tallinnas saavad enam vähem kõik ühest kohast ja need ei kõlba loomasöödaks ka mitte. Naistepäeva lilli kannatab ainult spets liilepoest, Viru tn. või Bauhausi aiandusosast osta. Tallinna poed vist saavadki enam vähem kõik oma lilled Nurmikost, Riketsist ja kelltki veel. Pole aint aru saanud, kes on see kolmas(ilmselt allilma tegelased).

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii vähe, kui ma olen Tallinnas pidanud lilli ostma, no seal vist üldse lugu ei peeta lilledest. Võrreldes Tartu lillepoodide (ja nendes valiku) rohkusega, ikka VÄGA nutune seis. Mul lille ja valikurohkuse armastajana on hea meel, et ma Tartukandis elan, ausalt.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Rosiine28

Eile enne sulgemist ostsin Kivilinna tankla lillepoest roosid. 5 tundi hiljem olid 3 õit longus. Sellist asja pole enne juhtunud.  Järelikult pole seal ka enam värskeid lilli müügil.

+1
0
Please wait...
Postitas:
podisodi

Ma päris nii ei üldistaks, et üks pood müüb alati värskeid ja teine närtsinud lilli.

Kivilinna omale paneks ka omalt poolt +1. Ning kui Annelinna Selveri lillepoes jääd tühjade kätega, siis seal kohe üle tee, väiksema Maxima kõrval kortermaja esimesel korrusel (Kalda tee 30) on ka päris meeldiv lillepood.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Treesi

Kui kuskil lilled kõige kiiremini vahetuvad siis ilmselt Lõunakeskuse Mileedi poes või siis Mileedi enda poes. Esiteks on nad ise maaletoojad ja teiseks on nende müük juba asukoha pärast suurim, et lillede liikuvus on suurem.

Mulle tellib elukaaslane sealt tihti tähtpäevadeks kimpe. Viimane suur roosikimp oli juba järgmisel päeval närtsinud. Varasemad ei ole ka need hästi püsinud. Kusjuures toidupoe roosid on märksa kauem ilusad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kerstin84

Nii vähe, kui ma olen Tallinnas pidanud lilli ostma, no seal vist üldse lugu ei peeta lilledest. Võrreldes Tartu lillepoodide (ja nendes valiku) rohkusega, ikka VÄGA nutune seis. Mul lille ja valikurohkuse armastajana on hea meel, et ma Tartukandis elan, ausalt.

Endise tartlase ja praeguse tallinlasena ma kohe küsiks kus kohast sa Tallinnas lilli ostad? Kaubamajast? Stockist? Nõmme turult. Tõepoolest ükski tallinlane neist kohtadest lilli ei osta. Nõmmel on väga hea lillepood, kus tehakse ilusaid kimpe, pärgi, lilled alati värsked. Mina tellin ja ostan alati sealt. Kesklinnas Pronksi tänaval on hea lillepood.

Tartus soovitan tõesti Mileedit.

0
-2
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Endise tartlase ja praeguse tallinlasena ma kohe küsiks kus kohast sa Tallinnas lilli ostad? Kaubamajast? Stockist? Nõmme turult. Tõepoolest ükski tallinlane neist kohtadest lilli ei osta. Nõmmel on väga hea lillepood, kus tehakse ilusaid kimpe, pärgi, lilled alati värsked. Mina tellin ja ostan alati sealt. Kesklinnas Pronksi tänaval on hea lillepood.

Tartus soovitan tõesti Mileedit.

Põlise Tallinna inimesena nüüd küll nii arvamust ei avaldaks mida tallinlased teevad või ostavad. Viimati Kaubamajast imeilusa lillekimbu ostnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
pohlake

Raatuse tänaval Mirtex lilled on ka hea maitsekate kimpudega pood, saadavad ka kulleriga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
motorist

Tartus Liisu Lilled ja Jardini lillepoed. Viimastest olen saanud teha ka eraldi tellimusi (nt. anemoone mai alguses). Pärgi lasen teha konkreetses turuputkas.

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lillepoed Tartus