Esileht Sünnitus Limakork ja sünnitus?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Limakork ja sünnitus?

Postitas:

Ma tean, et seda teemat on leierdatud siin miljon korda, aga mul tuli täna limakork vist ära, selline limane helepruun tomp. Nüüd hommikust saadik on sellised õrnad päevade valud, mis kiirgavad selga ja vahest isegi lähevad tugevamaks, aga ei regulaarseid valusid ei ole hakanud. Tean, et paljudel on see limakork ka ära tulnud mitu ndl enne sünnitamist, aga kuna mul tähtajast juba 5 päeva üle ja teine sünnitus tulemas 1.6 a vahega, kas see võiks hakata tähendadama seda, et võin sünnitama minna. Kas kellegil on ka samal päeval limakork ära tulnud ja õhtul või järgmine päev sünnitus alanud? Ma esimese lapsega seda limakorki ei näinudki ja mõnele võib tunduda, et olen rumal, aga ma kardan, sest mees on soomes ja ma ei tea, kas ma peaksin hakkama teda juba koju kutsuma…Mis teie teeksite…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli reede lõunal limakork ära ja sünnitama läksin reede öö vastu laupäeva. Siis tekkisid ka õrnad valud…minul oli täpselt sama teema, et mees oli välismaal tööl, aga kahjuks ta sünnituseks kohale ei jõudnudki. Mina isiklikult arvan, et sa lähed varsti sünnitama, kuna 5 päeva on ju ka üle läinud, nii et, igati aeg..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:22; 27.02 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

minul on mõlema lapsega limakork tulnud paar tundi enne sünnitust. hakka sättima:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal päeval kaks last sünnitanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldjuhul tähendab limakork siiski sünnitegevuse algust. ka minul hakkasid mõlemad sünnitused limakorgi eraldumisega. esimesega tuli limakork ca 12h enne valusid ja teisega 2h enne.
sul jääb üle ainult oodata valude regulaarsemaks muutumist. mine jalutama, joo nõmmliivateed ja julgusta last tulema 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 17:06; 27.02 18:59; 27.02 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba joon, valud käivad, 15 min, 20 min, tagant, aga ei tea, kas lähevad regulaarseks, igaljuhul pikali olla enam ei lase, mees on laevaga teel siia poole loodan, et jõuab enne koju, kui haiglasse lähen!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen esimene kommenteerija.. nii tore, soovin edu ja loodan, et mees ikka jõuab õigeks ajaks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:22; 27.02 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ju lähevad ka regulaarseks, aga esimesega läheb ikka aega. seni liiguta, tantsi, mine sooja dushi alla ja valude vahel puhka. räägi lapsega, et ootate issi ära ja küll kõik laabub. naudi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 17:06; 27.02 18:59; 27.02 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teemaalgataja, valud käivad paar tundi 15 min tagant, ei saagi aru kas nüüd tulid pool tundi tagasi veed ära või mis, aga tuli nagu pissihäda ja nii kui istusin solises midagi potti, aga valud praegu tihedamaks ei ole läinud, kas teie veel ootaksite kodus või hakkaksite haigla poole sättima, kuni 5-8 min peale läheks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kindlasti veel haiglasse ei kiirustaks, vaid naudiks kodus omas tempos avanemist. liiga varakult haiglasse jõudmine võib pidurdada kogu protsessi ja tekitada siis omakorda vajaduse stimulatsiooniks ja muudeks sekkumisteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 17:06; 27.02 18:59; 27.02 20:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Limakork ja sünnitus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.