Esileht Lapse ootamine Limane voolus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Limane voolus

Postitas:

Viimane trimester käsil ja viimastel päevadel on väga palju voolust ja see näeb välja selline paks ja kollane nagu nohu, ämmaka ajani on veel 1,5 nädalat jäänud ja mõtlen, kas ma peaksin äkki erakorralisse minema, et äkki on mingi põletik sees või tupeseen(kas see võib selline välja näha?). Miks üldse muretsen, sest selg valutab ka juba 2 päeva ja täna üsna kõvasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 21:59; 05.11 17:47; 14.11 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegu võib olla limakorgiga. Võib esineda ka väikesi verekiude seal sees.
Osadel tuleb see vahetult enne sünnitust, osadel tükk maad varem ja mõni ei olegi seda kunagi märganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käige muidugi emos. Saate südamerahu ja kui on seen siis rohud peale. Minul oli seen ja täpselt selline kollane, limane, kohupiimane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emos käidud, ongi tegemist limakorgiga, emakakael on lühenenud ja nüüd olen voodirežiimil, sest tähtajani veel 2 kuud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 21:59; 05.11 17:47; 14.11 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emos käidud, ongi tegemist limakorgiga, emakakael on lühenenud ja nüüd olen voodirežiimil, sest tähtajani veel 2 kuud.

Kas lõhn oli ka kuidagi teistmoodi? See on päris ehmatav info, et ise peab oskama niimoodi limakorki diagnoosida, mul ka vahel ikka kollakat voolust, vahel jällegi vesisem valkjam, sünnituseni ca 3 kuud. Eelmise rasedusega ei näinud mingit limakorki (või ei osanud ära tunda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud mingit lõhna, aga voolus oli piisavalt imelik, et kahtlema panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 21:59; 05.11 17:47; 14.11 20:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Limane voolus