Esileht Ilu ja tervis Limapauna põletik põlvel

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Limapauna põletik põlvel

Postitas:
Kägu

Seda räägib arst sulle uuringutulemuste tutvustamisel. Patella on põlvekeder. Liigeses pole häda, sidemed ja meniskid on terved.  Ei usu, et perearst oma torkimisega selle põhjustas, pigem läksid juba algava põletikuga/traumaga arstile ja tema torkimine vast ei puutu üldse asjasse, ‘genes niisamagi, sest limapaunapõletikku sul enam ei ole (ja äkki polegi olnud, mine tea).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskab keegi lahti seletada? Nii palju kui mina googeldasin, siis suht nutune seis.

Ära googelda, sealt loeb kõikvõimaliku välja, oota arsti seletus ära. Üleüldse on saatanast see googeldamine.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen TA ja endiselt oma põlvega mures ja suht lootust kaotamas juba. Paraku kõik arstid siiski ütlevad, et mu põlve seis on selline selle perearsti torkimise tagajärjel. Ja kahjuks selle 8 mm moodustise kohta ei osanud arst midagi tarka öelda, et mis see siis sel tegelikult on. Põlvekedra pealne kahjustus võib olla aga nõela torkimisest. Ja kuna see nõelaga torkimine tekitas põletiku, siis see ka ägendas kõhre kulumist. See siis arsti jutt.

Ülejärgmine nädala lähen füsoterapeudi juurde. Hetkel söön Artrostopi, mille kohta küll ortopeed ütles, et ma ei sööks seda üle 2 kuu. See ju nii lühikese ajaga ei pidavatki mõjuma? Põlv nendele seoses ilmselt seda sisemist valu enam ei anna. Aga see väga nõme põlve surin, suremine, nagu sipelgad-ma ei suuda selle tundega enam olla. See tunne on siis põlvest üles poole ja jutina möödaa välis külge kuni puusani ja vahest on terve reis sellinne surisev, surnud.

Ma tahaks väga loota, et sealt füsoterapeudilt saab abi.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tohib küsida kes sind sinna füsioterapeudile saatis või lähed ise?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen TA ja endiselt oma põlvega mures ja suht lootust kaotamas juba. Paraku kõik arstid siiski ütlevad, et mu põlve seis on selline selle perearsti torkimise tagajärjel. Ja kahjuks selle 8 mm moodustise kohta ei osanud arst midagi tarka öelda, et mis see siis sel tegelikult on. Põlvekedra pealne kahjustus võib olla aga nõela torkimisest. Ja kuna see nõelaga torkimine tekitas põletiku, siis see ka ägendas kõhre kulumist. See siis arsti jutt.

Ülejärgmine nädala lähen füsoterapeudi juurde. Hetkel söön Artrostopi, mille kohta küll ortopeed ütles, et ma ei sööks seda üle 2 kuu. See ju nii lühikese ajaga ei pidavatki mõjuma? Põlv nendele seoses ilmselt seda sisemist valu enam ei anna. Aga see väga nõme põlve surin, suremine, nagu sipelgad-ma ei suuda selle tundega enam olla. See tunne on siis põlvest üles poole ja jutina möödaa välis külge kuni puusani ja vahest on terve reis sellinne surisev, surnud.

<!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-288×162-999997-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-288×162-999997-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-240×135-999997-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-240×135-999997-nonexxxclearxxxblock –> Ma tahaks väga loota, et sealt füsoterapeudilt saab abi.

Kõlab täiesti neuroloogilise probleemina, see surin, tuimus jne. Põlve füsioloogiline kahjustus on eraldi seisev teema. Müstika, et sa abi ei leia.

Mainekas ortopeed ja mainekas neuroloog. Kahe peale panevad pildi kokku

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Põlv nendele seoses ilmselt seda sisemist valu enam ei anna. Aga see väga nõme põlve surin, suremine, nagu sipelgad-ma ei suuda selle tundega enam olla. See tunne on siis põlvest üles poole ja jutina mööda välis külge kuni puusani ja vahest on terve reis sellinne surisev, surnud.

See on ju närvidest, mitte põletikust ega muust.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõlab nagu minu põlv ja kõhrekahjustused ka sul teine-kolmas staadium. Mul tehti artroskoopia ning eemaldati lahtised kõhretükid vms, ei mäleta, see oli juba 8 aastat tagasi. 3 nädalat karkudega ning mure kadunud.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõlab nagu minu põlv ja kõhrekahjustused ka sul teine-kolmas staadium. Mul tehti artroskoopia ning eemaldati lahtised kõhretükid vms, ei mäleta, see oli juba 8 aastat tagasi. 3 nädalat karkudega ning mure kadunud.

Kas Sul siis oli ka selline surin, tuimus?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tohib küsida kes sind sinna füsioterapeudile saatis või lähed ise?

Füsoterapeudile saatis taastusravi arst.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Füsoterapeudile saatis taastusravi arst.

Füsioterapeudile. Aga kui taastusravist saadeti siis ongi ilmselt närvikahjustus, see taastub lihtsalt ajaga, surin ja tuimus on närvidele iseloomulik küll. Meenuta kui sul näiteks käsi ära suri, mis tunne oli kui käsi taastus, samasugune oli, aga lihtsalt märksa intensiivsem ja andis lühikest aega tunda.

0
0
Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Ilu ja tervis Limapauna põletik põlvel