Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lindinette 20 tablettide 2 kuuri järjest võtmine, et päevi edasi lükata.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lindinette 20 tablettide 2 kuuri järjest võtmine, et päevi edasi lükata.

Postitas:

Tere. Kas siin on kogemusi seoses Lindinette 20 talettidega 2 kuuri järjest võtmisega eesmärgil päevi edasi lükata. Ma käisin soojamaa reisil ja otsustasin seekord 2 kuuri järjest võtta. Pole kunagi seda teinud, aga kuna päevad pidid kohe teisel reisupäeval hakkama, siis otsustasin, et parem on kui lükkan edasi ja saaks mõnusalt ujuda ja päevitada. Võtsin siis 2 kuu tabletid järjest ära ilma et oleks nädala vahele jätnud, ja nüüd pidid reedel päevad hakkama, aga pole siiani hakanud. Kas ma ajasin nüüd tsükli sassi või ma ei taha mõelda selle peale, et rase. Mul juba 2 last on. Pole testi veel ostma jooksnud. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see ennustamine ole veidi keeruline. Võib ju olla nii üks kui teine. Kõige kindlam oleks loomulikult test teha ja veenduda raseduses või mitteraseduses. Samas tundub üsna loogiline, et kui tsükli käiku häirida, siis võib sellest tekkida omakorda tsüklihäireid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muudetud tsükkel (kui pole varem teinud), soe kliima + lennureis võivad kõik kokku mõjutada ja paigast lükata. Testi võid igaks juhuks teha, aga olenemata sellest, kas vereeritsus hakkab või ei, pead uue lehega õigel ajal alustama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen palju päevasid reisi tõttu vahele jätnud nii tablettide kui rõngaga. Pigem on tsükkel hetkel sassis ning ilmselt varsti siiski hakkavad päevad. Võta õigel ajal uus pakk kasutusse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lindinette 20 tablettide 2 kuuri järjest võtmine, et päevi edasi lükata.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.