Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaĆŸ

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )

Teema: Lingam massaaĆŸ

Postitas:
KĂ€gu

palju polulaarsust kogunud massaaz 🙂
KĂŒsimus on neile, kes koolituse lĂ€binud ja ka proovinud oskusi rakendada.
Kuidas on Ônnestunud? kas tundsite end kindlalt?
Ja kuidas oli mehe reaktsioon?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

eh, ma ikka esialgu kiirustasin liigselt.
kas mees plaanib ka minna?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma tahaks ka minna 🙂 Kui palju kursus maksis muidu? Kas vĂ€ga imelik ei olnud, vĂ”i noh, mingit krampi vĂ”i asja ei tulnud peale, julgesid ilusti seal koolitusel katsetada ja mĂ€ssata? 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Epp ise mÔjus ka kuidagi vÀga rahustavalt

Who the f.ck is Epp?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

palju polulaarsust kogunud massaaz :)
KĂŒsimus on neile, kes koolituse lĂ€binud ja ka proovinud oskusi rakendada.
Kuidas on Ônnestunud? kas tundsite end kindlalt?
Ja kuidas oli mehe reaktsioon?

M***i hÔÔrumine vÔi?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

M***i hÔÔrumine vÔi?

Perekooli tase.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

VĂ€ga huvitav teema! Ise olen paari pĂ€eva pĂ€rast minemas. Mingeid ĂŒlisuuri ootusi pole, eks nĂ€is…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Who the f.ck is Epp?

Epp KĂ€rsin, tema teeb neid koolitusi. Aga need nii populaarsed, et pool aastat vist ajad kinni.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Varsti keegi leiutab pepuaugu massazi, mĂ”eldakse mingi uhke nimi ja rahvas jĂ€lle tormab. Pool aastat ajad kinni jne jne…
TÀnan ei soovi lingamit. Pole minu jaoks. Igasuguste hullustega pole vaja vaja kaasa kÀrutada.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

oot, alles oli teema, kui vaesed me oleme, pilduda igasugustele lisavÀÀrtust mittetootvatele koolitustele aga raha jĂ€tkub. Fakt on see, et meest on olulisemalt lihtsam erutada, kui naist – seega ei nĂ€e sellisel koolitusel mĂ”tet v.a. tĂ”esti, kui mehel on erektsioonihĂ€ired. Aga minu mehel funkab kĂ”ik tip-top.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Varsti keegi leiutab pepuaugu massazi, mÔeldakse mingi uhke nimi ja rahvas jÀlle tormab. Pool aastat ajad kinni jne jne

TÀnan ei soovi lingamit. Pole minu jaoks. Igasuguste hullustega pole vaja vaja kaasa kÀrutada.

Kas oled mees vÔi naine? Kui naine, siis see polegi sinu jaoks, vaid mehe jaoks, kellele saad oma oskustega enneolematut mÔnu tekitada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

oot, alles oli teema, kui vaesed me oleme, pilduda igasugustele lisavÀÀrtust mittetootvatele koolitustele aga raha jĂ€tkub. Fakt on see, et meest on olulisemalt lihtsam erutada, kui naist – seega ei nĂ€e sellisel koolitusel mĂ”tet v.a. tĂ”esti, kui mehel on erektsioonihĂ€ired. Aga minu mehel funkab kĂ”ik tip-top.

KÀi Àra ja siis otsusta, kas oli mÔte vÔi mitte. See pole mingi erektsiooniprobleemide lahendamiseks mÔeldud asi.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Nii palju, kui olen sedalaadi kursuseid ja nende juhendajaid nÀinud, on tegu ikkagi parajate pervodega, tahad vÔi ei taha. Antud tegijat muidugi ei tunne, nii et tema kohta ei pruugi see kehtida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

ma lihtsalt ei ole oma raha peale vihane. Viimasel ajal igasuguseid koolitusi tekkinud nagu seeni pĂ€rast vihma ja kĂ”ikide koolituste eesmĂ€rk on tĂ”estada, et kĂ”ik, mis vana on kĂ”lbmatu ja tuleb kindlasti vĂ”tta ĂŒle uus ja idamaine. Minu kaine talupojamĂ”istus ĂŒtleb, et enamike koolituste (kristallid, inglid, tantra) eesmĂ€rk on raha noppimine ja seda veel inimestelt kellel seda eriti ei ole. Oma sissetuleku juures vĂ”iksin tellida selle koolituse koju, aga kui lugesin koduka lĂ€bi – siis see ei veenud mind raha selleks kulutama. Ähvardada, et minusuguste juurest, kes selliseid asju ei usu, minnakse Ă€ra – on naeruvÀÀrne. VĂ”i ongi koolituse eesmĂ€rk hakata abielumehi sellega vĂ”rgutama? Siis langes suhtumine veelgi.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Who the f.ck is Epp?

Epp KĂ€rsin, tema teeb neid koolitusi. Aga need nii populaarsed, et pool aastat vist ajad kinni.

Ei ole midagi. Alati vabaneb “ootamatult” samal pĂ€eval vĂ”i pĂ€ev varem paar kohta koolitusele (vĂ€lja mĂŒĂŒmata kohad ilmselt). Nende FB lehel jagatakse siis seda infot.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

ma lihtsalt ei ole oma raha peale vihane. Viimasel ajal igasuguseid koolitusi tekkinud nagu seeni pĂ€rast vihma ja kĂ”ikide koolituste eesmĂ€rk on tĂ”estada, et kĂ”ik, mis vana on kĂ”lbmatu ja tuleb kindlasti vĂ”tta ĂŒle uus ja idamaine. Minu kaine talupojamĂ”istus ĂŒtleb, et enamike koolituste (kristallid, inglid, tantra) eesmĂ€rk on raha noppimine ja seda veel inimestelt kellel seda eriti ei ole. Oma sissetuleku juures vĂ”iksin tellida selle koolituse koju, aga kui lugesin koduka lĂ€bi – siis see ei veenud mind raha selleks kulutama. Ähvardada, et minusuguste juurest, kes selliseid asju ei usu, minnakse Ă€ra – on naeruvÀÀrne. VĂ”i ongi koolituse eesmĂ€rk hakata abielumehi sellega vĂ”rgutama? Siis langes suhtumine veelgi.

TĂ€pselt nii ongi, seda enam, et tean seda Eppu aastaid. KĂŒll oli “kuulus tantsutĂ€ht”, kĂŒll mĂŒĂŒs kosmeetikat mis tegi “imesi”, nĂŒĂŒd siis uus vĂ€ljund- meeste peeniste hÔÔrumine. Ega muidu ei öelda – lollidelt tulebki raha Ă€ra vĂ”tta, see piskugi mis neil on.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

TĂ€pselt nii ongi, seda enam, et tean seda Eppu aastaid. KĂŒll oli “kuulus tantsutĂ€ht”, kĂŒll mĂŒĂŒs kosmeetikat mis tegi “imesi”, nĂŒĂŒd siis uus vĂ€ljund- meeste peeniste hÔÔrumine. Ega muidu ei öelda – lollidelt tulebki raha Ă€ra vĂ”tta, see piskugi mis neil on.

See pole mingi uudis, et suur osa naistest tigedad frigiidid on.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

KÀi Àra ja siis otsusta, kas oli mÔte vÔi mitte. See pole mingi erektsiooniprobleemide lahendamiseks mÔeldud asi.

kas sa siis ei ole tema kodulehekĂŒlge kĂŒlastanudki? Ise kiidad takka ja ei teagi mida sinule kursusel lubati.
ee, et mul on rahuldustpakkuv voodielu ilma igasuguste kursusteta ei muuda mind tigedaks ja frigiidseks. Kahju, et perekooli ei osata oma seisukohti kaitsta ilma labase sÔimuta.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

kas sa siis ei ole tema kodulehekĂŒlge kĂŒlastanudki? Ise kiidad takka ja ei teagi mida sinule kursusel lubati.
ee, et mul on rahuldustpakkuv voodielu ilma igasuguste kursusteta ei muuda mind tigedaks ja frigiidseks. Kahju, et perekooli ei osata oma seisukohti kaitsta ilma labase sÔimuta.

Frigiidsuse kommentaar polnud ju sinu tsitaadi pihta. Miks end siiski puudutanuna tundsid?
Aga asi on suhtumises ja selle vÀljendamises, kui sa aru ei saanud.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Sai Ă€ra kĂ€idud ja nĂŒĂŒdseks on ka mehe peal korduvalt jĂ€rele katsetatud. LĂ€ksime selleks tarbeks SPA-sse, vĂ”tsime sauna ja mullivanniga sviidi, kĂŒĂŒnlad ja kookosĂ”li kaasas. VĂ”tsimegi aja lihtsalt maha.
Koolitus ĂŒletas ootusi, oli vĂ€ga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaĆŸi rÀÀkis ja rÀÀkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi ÀÀrmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve Ă”htu oma kogemusest rÀÀkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata plĂ€kutab 😀 Eriline kompliment oli see, kui minu muidu vĂ€ga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga tĂ€pselt juhtus.
Aga vĂ€ga Ă€ge igatahes! Ise teha on ka vĂ€ga mĂ”nus. Peale mitut lingamit armatsesime pikalt. Oleme 16a koos olnud, aga sellel ööl tundsin nagu ma seksiksin uue mehega. Siis veendusin, et see koolitus ei jooksnud kindlasti mööda kĂŒlgi maha. Mees on nĂŒĂŒd yoni massaaĆŸi kursusel kirjas ja mulle tundub, et meie voodielu ei saa kunagi enam endine olema. Tavalised “kĂ€hkukad” ei ole enam teema ja mees ĂŒtles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sĂ”brale sĂ”brapĂ€evaks. Mees ĂŒtles, et tal on kahju kĂ”ikidest meestest, kelle naised ei oska seda neile pakkuda. Et need jÀÀvadki pimedusse.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi ĂŒsna lĂŒhike ja aju peab vĂ€ga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve pĂ€eva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaĆŸ palju enamat kui koolitusel Ă”petatakse. Pidi tulema ka edasijĂ”udnute koolitus, aga tahaks kĂ”ike ja kohe! 😀

Please wait...
Postitas:
Must-tulp

Sai Ă€ra kĂ€idud ja nĂŒĂŒdseks on ka mehe peal korduvalt jĂ€rele katsetatud. LĂ€ksime selleks tarbeks SPA-sse, vĂ”tsime sauna ja mullivanniga sviidi, kĂŒĂŒnlad ja kookosĂ”li kaasas. VĂ”tsimegi aja lihtsalt maha.
Koolitus ĂŒletas ootusi, oli vĂ€ga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaĆŸi rÀÀkis ja rÀÀkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi ÀÀrmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve Ă”htu oma kogemusest rÀÀkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata plĂ€kutab 😀 Eriline kompliment oli see, kui minu muidu vĂ€ga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga tĂ€pselt juhtus.
Aga vĂ€ga Ă€ge igatahes! Ise teha on ka vĂ€ga mĂ”nus. Peale mitut lingamit armatsesime pikalt. Oleme 16a koos olnud, aga sellel ööl tundsin nagu ma seksiksin uue mehega. Siis veendusin, et see koolitus ei jooksnud kindlasti mööda kĂŒlgi maha. Mees on nĂŒĂŒd yoni massaaĆŸi kursusel kirjas ja mulle tundub, et meie voodielu ei saa kunagi enam endine olema. Tavalised “kĂ€hkukad” ei ole enam teema ja mees ĂŒtles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sĂ”brale sĂ”brapĂ€evaks. Mees ĂŒtles, et tal on kahju kĂ”ikidest meestest, kelle naised ei oska seda neile pakkuda. Et need jÀÀvadki pimedusse.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi ĂŒsna lĂŒhike ja aju peab vĂ€ga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve pĂ€eva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaĆŸ palju enamat kui koolitusel Ă”petatakse. Pidi tulema ka edasijĂ”udnute koolitus, aga tahaks kĂ”ike ja kohe! 😀

Epp sina vĂ”i ? :)))) Ära nĂŒĂŒd oma reklaamiga ĂŒle liialt pinguta. Äril ei lĂ€he hĂ€sti ?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

kĂ”ik oli kena kĂŒll, aga selle kinkekaardi teemaga pingutasid ĂŒle – kas sĂ”ber hakkab siis su mehele massaazi tegema?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Koolitus ĂŒletas ootusi, oli vĂ€ga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaĆŸi rÀÀkis ja rÀÀkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi ÀÀrmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve Ă”htu oma kogemusest rÀÀkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata plĂ€kutab Eriline kompliment oli see, kui minu muidu vĂ€ga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga tĂ€pselt juhtus.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi ĂŒsna lĂŒhike ja aju peab vĂ€ga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve pĂ€eva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaĆŸ palju enamat kui koolitusel Ă”petatakse. Pidi tulema ka edasijĂ”udnute koolitus, aga tahaks kĂ”ike ja kohe!

kĂ”ik oli kena kĂŒll, aga selle kinkekaardi teemaga pingutasid ĂŒle – kas sĂ”ber hakkab siis su mehele massaazi tegema?

Ei ole Epp. 🙂 Kinkekaardi tahab osta sĂ”brale, et see saaks selle oma naisele sĂ”brapĂ€evaks kinkida ja lĂ€bi selle ka sellest mehe kirjeldatud pimedusest vĂ€lja. Kui minu mees sĂ”bra naisele selle kingiks, oleks pĂ€ris imelik 😀 Kas ta selle mĂ”tte teoks ka teeb, ma ei tea.

Meil oli see sviit tegelikult juba enne seda broneeritud kui teadsin mis kuupĂ€eval koolitusele lĂ€hen. Langes lihtsalt vĂ€ga sobivale ajale 🙂 Edaspidi teen kindlasti kodus. Kui ainult hotellis hakata tegema, lĂ€heks maru kalliks 😀

Ma soovitan kindlasti see koolitus jĂ€rele proovida. Olin ise ka skeptiline ja kui siit mingeid negatiivseid kommentaare lugesin, muutusin veel rohkem skeptiliseks. Koolitusele lĂ€ksin ĂŒsna suure eelarvamusega. NĂŒĂŒd tean, et tasub ise jĂ€rele proovida. VĂ”ib meeldivalt ĂŒllatuda.

Epp ei olnud mingi ĆĄarlatan ja hullu pappi ta nende koolitustega ka kokku ei aja. Meie koolitusel oli 8 naist, kuna 2 jĂ€tsid viimasel hetkel tulemata. Maksimum ongi 10. Koolitus toimus Tartus, ta ise elab Tallinnas. Koolitus kestis 4h + 1h enne ja 1h peale koolitust, et ruume sĂ€ttida, dildosid puhastada jne. 5h sĂ”itu kokku. 11h tööd ja koolituselt osalejate kĂ€est sai ta kĂ€tte 400eur. Palju ta ruumide eest maksab, ei tea. Kuna koolitus oli ĂŒsna soliidsetes ruumides kesklinnas, ĂŒtleme 100eur. JĂ€i kĂ€tte max 300eur. See teeb tunnitasuks 27.7eur miinus maksud. Koolitusi on tal nĂ€dalas paar tĂŒkki.
KĂ”igele lisaks on ju ka materjalikulu, auto kĂŒtus jne. Ta korra mainis, et kĂ€ib hÀÀlekoolitusel – see ka maksab. Kui mina sellist koolitust teeks, siis ma kĂŒsiks veidi kĂ”rgemat hinda, aga teeks mahukamat koolitust selle eest.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

tÀisnapakad. punt naisi istub koos ja Ôpib tÔemeeli, kuidas mehe riista masseerida?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

las see epp vĂ”i kesiganes Ă”petab teid korralikult rimmingut ka mehele tegema, siis mees kohe löristab Ă”nnest nutta tegevuse kĂ€igus, mitte ei poeta paari haledat pisarat…

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

ma tahaks kohe nĂ€ha mehi, kes lĂ€heks analoogsele koolitusele, kus Ă”petatakse, kuidas naisele mĂ”nu teha. usun, et sellele koolitusele oleks kogu aeg vabalt kohti saada 😀 aga jah, naised muudkui Ă”pivad ja Ă”pivad, kuidas meest ĂŒha paremini ja pĂ”nevamalt rahuldada, et see teistesse naistesse ei lĂ€heks … paraku ei usu, et nende naiste mehed oma naisi selliste oskuste pĂ€rast rohkem hindama hakkavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

ma tahaks kohe nĂ€ha mehi, kes lĂ€heks analoogselt koolitusele, kus Ă”petatakse, kuidas naisele mĂ”nu teha. usun, et sellele koolitusele oleks kogu aeg vabalt kohti saada 😀 aga jah, naised muudkui Ă”pivad ja Ă”pivad, kuidas meest rahuldada, et see teistesse naistesse ei lĂ€heks 
 paraku ei usu, et nende naiste mehed oma naisi selliste oskuste pĂ€rast rohkem hindama hakkavad.

Sinu mees ei lÀheks, minu mees kindlasti lÀheks. Meeste jaoks peab see ainult teistmoodi toimuma. Mehed ei ole valmis teise mehe kÔrval seksuaalse alatooniga asja ajama. Ses mÔttes on naised ja mehed tÔesti erinevad.
Ja hindab ta mind mĂ€ekĂ”rguselt ĂŒle teiste naiste muuhulgas ka kĂ”rgema seksuaalsuse tĂ”ttu.

Ainult kitsarinnaline frigiid suudab sellise asja peale tulla, et seksuaalvallas end arendada soovitakse pĂ”hiliselt partneri kinnihoidmise eesmĂ€rgil. See vĂ”ib olla sulle ĂŒllatus, aga on vĂ€ga palju inimesi, kes naudivadki naudingu jagamist.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Olen mees ja olen saanud lingam massaaĆŸi koos tantramassaaĆŸiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kĂŒmneid minuteid jĂ€rjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit jĂ€rjest olla selles seisundis toob tĂ”esti pisara silma. Seda peab kogema. Sama on ka Yon-i massaaĆŸiga. Kui naisele seda teha, siis on orgasmid sama pikad ja tihedad. Ja kusjuures kliitori orgasm ĂŒldse ei tehta, sest see on nendest kĂ”ige vĂ€hem mĂ”nu tekitavam orgasm. Yon-i massaĆŸis on G-punkti-, A-punkt-i, U-punkt-i ja emakakaela orgasmid. Lisaks Ă”ige oskaja suudab ka naisejakulatsiooni esile kutsuda.
Seega tutvuge selle maailmaga. Ja kui te koolitusel massaaĆŸilaual olete ning orgasmiĂ”nnest taastute minimaalselt 10 minutit, siis saate aru, et see ei ole tavaline mu**i vĂ”i v**u hÔÔrumine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Olen mees ja olen saanud lingam massaaĆŸi koos tantramassaaĆŸiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kĂŒmneid minuteid jĂ€rjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit jĂ€rjest olla selles seisundis toob tĂ”esti pisara silma. Seda peab kogema. Sama on ka Yon-i massaaĆŸiga. Kui naisele seda teha, siis on orgasmid sama pikad ja tihedad. Ja kusjuures kliitori orgasm ĂŒldse ei tehta, sest see on nendest kĂ”ige vĂ€hem mĂ”nu tekitavam orgasm. Yon-i massaĆŸis on G-punkti-, A-punkt-i, U-punkt-i ja emakakaela orgasmid. Lisaks Ă”ige oskaja suudab ka naisejakulatsiooni esile kutsuda.
Seega tutvuge selle maailmaga. Ja kui te koolitusel massaaĆŸilaual olete ning orgasmiĂ”nnest taastute minimaalselt 10 minutit, siis saate aru, et see ei ole tavaline mu**i vĂ”i v**u hÔÔrumine.

Mees sa vaevalt oled, tundub, et m..i hÔÔrumise Ă€ril lĂ€heb kehvasti, sellepĂ€rast ka siinsed ĂŒlistuslaulud 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas Epuke isklikult hÔÔrus sul pisara silma ?

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )

Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaĆŸ

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.