Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaž

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Teema: Lingam massaaž

Postitas:

palju polulaarsust kogunud massaaz 🙂
Küsimus on neile, kes koolituse läbinud ja ka proovinud oskusi rakendada.
Kuidas on õnnestunud? kas tundsite end kindlalt?
Ja kuidas oli mehe reaktsioon?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 10:03; 21.01 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eh, ma ikka esialgu kiirustasin liigselt.
kas mees plaanib ka minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 10:03; 21.01 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ka minna 🙂 Kui palju kursus maksis muidu? Kas väga imelik ei olnud, või noh, mingit krampi või asja ei tulnud peale, julgesid ilusti seal koolitusel katsetada ja mässata? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epp ise mõjus ka kuidagi väga rahustavalt

Who the f.ck is Epp?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:03; 18.02 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju polulaarsust kogunud massaaz :)
Küsimus on neile, kes koolituse läbinud ja ka proovinud oskusi rakendada.
Kuidas on õnnestunud? kas tundsite end kindlalt?
Ja kuidas oli mehe reaktsioon?

M***i hõõrumine või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

M***i hõõrumine või?

Perekooli tase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav teema! Ise olen paari päeva pärast minemas. Mingeid ülisuuri ootusi pole, eks näis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epp ise mõjus ka kuidagi väga rahustavalt

Who the f.ck is Epp?

Epp Kärsin, tema teeb neid koolitusi. Aga need nii populaarsed, et pool aastat vist ajad kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti keegi leiutab pepuaugu massazi, mõeldakse mingi uhke nimi ja rahvas jälle tormab. Pool aastat ajad kinni jne jne…
Tänan ei soovi lingamit. Pole minu jaoks. Igasuguste hullustega pole vaja vaja kaasa kärutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot, alles oli teema, kui vaesed me oleme, pilduda igasugustele lisaväärtust mittetootvatele koolitustele aga raha jätkub. Fakt on see, et meest on olulisemalt lihtsam erutada, kui naist – seega ei näe sellisel koolitusel mõtet v.a. tõesti, kui mehel on erektsioonihäired. Aga minu mehel funkab kõik tip-top.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.01 13:48; 24.01 14:31; 26.01 08:40; 01.02 08:21; 01.02 18:27; 20.02 10:07; 20.02 12:10; 08.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti keegi leiutab pepuaugu massazi, mõeldakse mingi uhke nimi ja rahvas jälle tormab. Pool aastat ajad kinni jne jne…
Tänan ei soovi lingamit. Pole minu jaoks. Igasuguste hullustega pole vaja vaja kaasa kärutada.

Kas oled mees või naine? Kui naine, siis see polegi sinu jaoks, vaid mehe jaoks, kellele saad oma oskustega enneolematut mõnu tekitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.01 14:26; 24.01 14:27; 25.01 22:15; 26.01 09:17; 01.02 13:33; 16.02 21:18; 20.02 10:49; 01.10 10:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot, alles oli teema, kui vaesed me oleme, pilduda igasugustele lisaväärtust mittetootvatele koolitustele aga raha jätkub. Fakt on see, et meest on olulisemalt lihtsam erutada, kui naist – seega ei näe sellisel koolitusel mõtet v.a. tõesti, kui mehel on erektsioonihäired. Aga minu mehel funkab kõik tip-top.

Käi ära ja siis otsusta, kas oli mõte või mitte. See pole mingi erektsiooniprobleemide lahendamiseks mõeldud asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.01 14:26; 24.01 14:27; 25.01 22:15; 26.01 09:17; 01.02 13:33; 16.02 21:18; 20.02 10:49; 01.10 10:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju, kui olen sedalaadi kursuseid ja nende juhendajaid näinud, on tegu ikkagi parajate pervodega, tahad või ei taha. Antud tegijat muidugi ei tunne, nii et tema kohta ei pruugi see kehtida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.01 14:30; 04.02 21:06; 17.02 09:57; 20.02 16:57; 22.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt ei ole oma raha peale vihane. Viimasel ajal igasuguseid koolitusi tekkinud nagu seeni pärast vihma ja kõikide koolituste eesmärk on tõestada, et kõik, mis vana on kõlbmatu ja tuleb kindlasti võtta üle uus ja idamaine. Minu kaine talupojamõistus ütleb, et enamike koolituste (kristallid, inglid, tantra) eesmärk on raha noppimine ja seda veel inimestelt kellel seda eriti ei ole. Oma sissetuleku juures võiksin tellida selle koolituse koju, aga kui lugesin koduka läbi – siis see ei veenud mind raha selleks kulutama. Ähvardada, et minusuguste juurest, kes selliseid asju ei usu, minnakse ära – on naeruväärne. Või ongi koolituse eesmärk hakata abielumehi sellega võrgutama? Siis langes suhtumine veelgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.01 13:48; 24.01 14:31; 26.01 08:40; 01.02 08:21; 01.02 18:27; 20.02 10:07; 20.02 12:10; 08.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epp ise mõjus ka kuidagi väga rahustavalt

Who the f.ck is Epp?

Epp Kärsin, tema teeb neid koolitusi. Aga need nii populaarsed, et pool aastat vist ajad kinni.

Ei ole midagi. Alati vabaneb “ootamatult” samal päeval või päev varem paar kohta koolitusele (välja müümata kohad ilmselt). Nende FB lehel jagatakse siis seda infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt ei ole oma raha peale vihane. Viimasel ajal igasuguseid koolitusi tekkinud nagu seeni pärast vihma ja kõikide koolituste eesmärk on tõestada, et kõik, mis vana on kõlbmatu ja tuleb kindlasti võtta üle uus ja idamaine. Minu kaine talupojamõistus ütleb, et enamike koolituste (kristallid, inglid, tantra) eesmärk on raha noppimine ja seda veel inimestelt kellel seda eriti ei ole. Oma sissetuleku juures võiksin tellida selle koolituse koju, aga kui lugesin koduka läbi – siis see ei veenud mind raha selleks kulutama. Ähvardada, et minusuguste juurest, kes selliseid asju ei usu, minnakse ära – on naeruväärne. Või ongi koolituse eesmärk hakata abielumehi sellega võrgutama? Siis langes suhtumine veelgi.

Täpselt nii ongi, seda enam, et tean seda Eppu aastaid. Küll oli “kuulus tantsutäht”, küll müüs kosmeetikat mis tegi “imesi”, nüüd siis uus väljund- meeste peeniste hõõrumine. Ega muidu ei öelda – lollidelt tulebki raha ära võtta, see piskugi mis neil on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.01 07:23; 01.02 18:08; 01.02 18:09; 01.02 18:12; 03.02 21:52; 22.02 18:13; 22.09 19:42; 01.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nii ongi, seda enam, et tean seda Eppu aastaid. Küll oli “kuulus tantsutäht”, küll müüs kosmeetikat mis tegi “imesi”, nüüd siis uus väljund- meeste peeniste hõõrumine. Ega muidu ei öelda – lollidelt tulebki raha ära võtta, see piskugi mis neil on.

See pole mingi uudis, et suur osa naistest tigedad frigiidid on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.01 14:26; 24.01 14:27; 25.01 22:15; 26.01 09:17; 01.02 13:33; 16.02 21:18; 20.02 10:49; 01.10 10:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot, alles oli teema, kui vaesed me oleme, pilduda igasugustele lisaväärtust mittetootvatele koolitustele aga raha jätkub. Fakt on see, et meest on olulisemalt lihtsam erutada, kui naist – seega ei näe sellisel koolitusel mõtet v.a. tõesti, kui mehel on erektsioonihäired. Aga minu mehel funkab kõik tip-top.

Käi ära ja siis otsusta, kas oli mõte või mitte. See pole mingi erektsiooniprobleemide lahendamiseks mõeldud asi.

kas sa siis ei ole tema kodulehekülge külastanudki? Ise kiidad takka ja ei teagi mida sinule kursusel lubati.
ee, et mul on rahuldustpakkuv voodielu ilma igasuguste kursusteta ei muuda mind tigedaks ja frigiidseks. Kahju, et perekooli ei osata oma seisukohti kaitsta ilma labase sõimuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.01 13:48; 24.01 14:31; 26.01 08:40; 01.02 08:21; 01.02 18:27; 20.02 10:07; 20.02 12:10; 08.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot, alles oli teema, kui vaesed me oleme, pilduda igasugustele lisaväärtust mittetootvatele koolitustele aga raha jätkub. Fakt on see, et meest on olulisemalt lihtsam erutada, kui naist – seega ei näe sellisel koolitusel mõtet v.a. tõesti, kui mehel on erektsioonihäired. Aga minu mehel funkab kõik tip-top.

Käi ära ja siis otsusta, kas oli mõte või mitte. See pole mingi erektsiooniprobleemide lahendamiseks mõeldud asi.

kas sa siis ei ole tema kodulehekülge külastanudki? Ise kiidad takka ja ei teagi mida sinule kursusel lubati.
ee, et mul on rahuldustpakkuv voodielu ilma igasuguste kursusteta ei muuda mind tigedaks ja frigiidseks. Kahju, et perekooli ei osata oma seisukohti kaitsta ilma labase sõimuta.

Frigiidsuse kommentaar polnud ju sinu tsitaadi pihta. Miks end siiski puudutanuna tundsid?
Aga asi on suhtumises ja selle väljendamises, kui sa aru ei saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.01 14:26; 24.01 14:27; 25.01 22:15; 26.01 09:17; 01.02 13:33; 16.02 21:18; 20.02 10:49; 01.10 10:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ära käidud ja nüüdseks on ka mehe peal korduvalt järele katsetatud. Läksime selleks tarbeks SPA-sse, võtsime sauna ja mullivanniga sviidi, küünlad ja kookosõli kaasas. Võtsimegi aja lihtsalt maha.
Koolitus ületas ootusi, oli väga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaži rääkis ja rääkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi äärmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve õhtu oma kogemusest rääkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata pläkutab 😀 Eriline kompliment oli see, kui minu muidu väga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga täpselt juhtus.
Aga väga äge igatahes! Ise teha on ka väga mõnus. Peale mitut lingamit armatsesime pikalt. Oleme 16a koos olnud, aga sellel ööl tundsin nagu ma seksiksin uue mehega. Siis veendusin, et see koolitus ei jooksnud kindlasti mööda külgi maha. Mees on nüüd yoni massaaži kursusel kirjas ja mulle tundub, et meie voodielu ei saa kunagi enam endine olema. Tavalised “kähkukad” ei ole enam teema ja mees ütles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sõbrale sõbrapäevaks. Mees ütles, et tal on kahju kõikidest meestest, kelle naised ei oska seda neile pakkuda. Et need jäävadki pimedusse.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi üsna lühike ja aju peab väga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve päeva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaž palju enamat kui koolitusel õpetatakse. Pidi tulema ka edasijõudnute koolitus, aga tahaks kõike ja kohe! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ära käidud ja nüüdseks on ka mehe peal korduvalt järele katsetatud. Läksime selleks tarbeks SPA-sse, võtsime sauna ja mullivanniga sviidi, küünlad ja kookosõli kaasas. Võtsimegi aja lihtsalt maha.
Koolitus ületas ootusi, oli väga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaži rääkis ja rääkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi äärmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve õhtu oma kogemusest rääkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata pläkutab ???? Eriline kompliment oli see, kui minu muidu väga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga täpselt juhtus.
Aga väga äge igatahes! Ise teha on ka väga mõnus. Peale mitut lingamit armatsesime pikalt. Oleme 16a koos olnud, aga sellel ööl tundsin nagu ma seksiksin uue mehega. Siis veendusin, et see koolitus ei jooksnud kindlasti mööda külgi maha. Mees on nüüd yoni massaaži kursusel kirjas ja mulle tundub, et meie voodielu ei saa kunagi enam endine olema. Tavalised “kähkukad” ei ole enam teema ja mees ütles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sõbrale sõbrapäevaks. Mees ütles, et tal on kahju kõikidest meestest, kelle naised ei oska seda neile pakkuda. Et need jäävadki pimedusse.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi üsna lühike ja aju peab väga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve päeva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaž palju enamat kui koolitusel õpetatakse. Pidi tulema ka edasijõudnute koolitus, aga tahaks kõike ja kohe! ????

Epp sina või ? :)))) Ära nüüd oma reklaamiga üle liialt pinguta. Äril ei lähe hästi ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ära käidud ja nüüdseks on ka mehe peal korduvalt järele katsetatud. Läksime selleks tarbeks SPA-sse, võtsime sauna ja mullivanniga sviidi, küünlad ja kookosõli kaasas. Võtsimegi aja lihtsalt maha.
Koolitus ületas ootusi, oli väga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaži rääkis ja rääkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi äärmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve õhtu oma kogemusest rääkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata pläkutab ???? Eriline kompliment oli see, kui minu muidu väga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga täpselt juhtus.
Aga väga äge igatahes! Ise teha on ka väga mõnus. Peale mitut lingamit armatsesime pikalt. Oleme 16a koos olnud, aga sellel ööl tundsin nagu ma seksiksin uue mehega. Siis veendusin, et see koolitus ei jooksnud kindlasti mööda külgi maha. Mees on nüüd yoni massaaži kursusel kirjas ja mulle tundub, et meie voodielu ei saa kunagi enam endine olema. Tavalised “kähkukad” ei ole enam teema ja mees ütles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sõbrale sõbrapäevaks. Mees ütles, et tal on kahju kõikidest meestest, kelle naised ei oska seda neile pakkuda. Et need jäävadki pimedusse.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi üsna lühike ja aju peab väga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve päeva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaž palju enamat kui koolitusel õpetatakse. Pidi tulema ka edasijõudnute koolitus, aga tahaks kõike ja kohe! ????

kõik oli kena küll, aga selle kinkekaardi teemaga pingutasid üle – kas sõber hakkab siis su mehele massaazi tegema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.01 13:48; 24.01 14:31; 26.01 08:40; 01.02 08:21; 01.02 18:27; 20.02 10:07; 20.02 12:10; 08.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ära käidud ja nüüdseks on ka mehe peal korduvalt järele katsetatud. Läksime selleks tarbeks SPA-sse, võtsime sauna ja mullivanniga sviidi, küünlad ja kookosõli kaasas. Võtsimegi aja lihtsalt maha.
Koolitus ületas ootusi, oli väga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaži rääkis ja rääkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi äärmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve õhtu oma kogemusest rääkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata pläkutab Eriline kompliment oli see, kui minu muidu väga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga täpselt juhtus.
Aga väga äge igatahes! Ise teha on ka väga mõnus. Peale mitut lingamit armatsesime pikalt. Oleme 16a koos olnud, aga sellel ööl tundsin nagu ma seksiksin uue mehega. Siis veendusin, et see koolitus ei jooksnud kindlasti mööda külgi maha. Mees on nüüd yoni massaaži kursusel kirjas ja mulle tundub, et meie voodielu ei saa kunagi enam endine olema. Tavalised “kähkukad” ei ole enam teema ja mees ütles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sõbrale sõbrapäevaks. Mees ütles, et tal on kahju kõikidest meestest, kelle naised ei oska seda neile pakkuda. Et need jäävadki pimedusse.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi üsna lühike ja aju peab väga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve päeva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaž palju enamat kui koolitusel õpetatakse. Pidi tulema ka edasijõudnute koolitus, aga tahaks kõike ja kohe!

kõik oli kena küll, aga selle kinkekaardi teemaga pingutasid üle – kas sõber hakkab siis su mehele massaazi tegema?

Ei ole Epp. 🙂 Kinkekaardi tahab osta sõbrale, et see saaks selle oma naisele sõbrapäevaks kinkida ja läbi selle ka sellest mehe kirjeldatud pimedusest välja. Kui minu mees sõbra naisele selle kingiks, oleks päris imelik 😀 Kas ta selle mõtte teoks ka teeb, ma ei tea.

Meil oli see sviit tegelikult juba enne seda broneeritud kui teadsin mis kuupäeval koolitusele lähen. Langes lihtsalt väga sobivale ajale 🙂 Edaspidi teen kindlasti kodus. Kui ainult hotellis hakata tegema, läheks maru kalliks 😀

Ma soovitan kindlasti see koolitus järele proovida. Olin ise ka skeptiline ja kui siit mingeid negatiivseid kommentaare lugesin, muutusin veel rohkem skeptiliseks. Koolitusele läksin üsna suure eelarvamusega. Nüüd tean, et tasub ise järele proovida. Võib meeldivalt üllatuda.

Epp ei olnud mingi šarlatan ja hullu pappi ta nende koolitustega ka kokku ei aja. Meie koolitusel oli 8 naist, kuna 2 jätsid viimasel hetkel tulemata. Maksimum ongi 10. Koolitus toimus Tartus, ta ise elab Tallinnas. Koolitus kestis 4h + 1h enne ja 1h peale koolitust, et ruume sättida, dildosid puhastada jne. 5h sõitu kokku. 11h tööd ja koolituselt osalejate käest sai ta kätte 400eur. Palju ta ruumide eest maksab, ei tea. Kuna koolitus oli üsna soliidsetes ruumides kesklinnas, ütleme 100eur. Jäi kätte max 300eur. See teeb tunnitasuks 27.7eur miinus maksud. Koolitusi on tal nädalas paar tükki.
Kõigele lisaks on ju ka materjalikulu, auto kütus jne. Ta korra mainis, et käib häälekoolitusel – see ka maksab. Kui mina sellist koolitust teeks, siis ma küsiks veidi kõrgemat hinda, aga teeks mahukamat koolitust selle eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.

täisnapakad. punt naisi istub koos ja õpib tõemeeli, kuidas mehe riista masseerida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 11:04; 01.02 13:28; 02.02 13:37; 02.02 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

las see epp või kesiganes õpetab teid korralikult rimmingut ka mehele tegema, siis mees kohe löristab õnnest nutta tegevuse käigus, mitte ei poeta paari haledat pisarat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma tahaks kohe näha mehi, kes läheks analoogsele koolitusele, kus õpetatakse, kuidas naisele mõnu teha. usun, et sellele koolitusele oleks kogu aeg vabalt kohti saada 😀 aga jah, naised muudkui õpivad ja õpivad, kuidas meest üha paremini ja põnevamalt rahuldada, et see teistesse naistesse ei läheks … paraku ei usu, et nende naiste mehed oma naisi selliste oskuste pärast rohkem hindama hakkavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 11:04; 01.02 13:28; 02.02 13:37; 02.02 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tahaks kohe näha mehi, kes läheks analoogselt koolitusele, kus õpetatakse, kuidas naisele mõnu teha. usun, et sellele koolitusele oleks kogu aeg vabalt kohti saada ???? aga jah, naised muudkui õpivad ja õpivad, kuidas meest rahuldada, et see teistesse naistesse ei läheks … paraku ei usu, et nende naiste mehed oma naisi selliste oskuste pärast rohkem hindama hakkavad.

Sinu mees ei läheks, minu mees kindlasti läheks. Meeste jaoks peab see ainult teistmoodi toimuma. Mehed ei ole valmis teise mehe kõrval seksuaalse alatooniga asja ajama. Ses mõttes on naised ja mehed tõesti erinevad.
Ja hindab ta mind mäekõrguselt üle teiste naiste muuhulgas ka kõrgema seksuaalsuse tõttu.

Ainult kitsarinnaline frigiid suudab sellise asja peale tulla, et seksuaalvallas end arendada soovitakse põhiliselt partneri kinnihoidmise eesmärgil. See võib olla sulle üllatus, aga on väga palju inimesi, kes naudivadki naudingu jagamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.01 14:26; 24.01 14:27; 25.01 22:15; 26.01 09:17; 01.02 13:33; 16.02 21:18; 20.02 10:49; 01.10 10:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja olen saanud lingam massaaži koos tantramassaažiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kümneid minuteid järjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit järjest olla selles seisundis toob tõesti pisara silma. Seda peab kogema. Sama on ka Yon-i massaažiga. Kui naisele seda teha, siis on orgasmid sama pikad ja tihedad. Ja kusjuures kliitori orgasm üldse ei tehta, sest see on nendest kõige vähem mõnu tekitavam orgasm. Yon-i massažis on G-punkti-, A-punkt-i, U-punkt-i ja emakakaela orgasmid. Lisaks õige oskaja suudab ka naisejakulatsiooni esile kutsuda.
Seega tutvuge selle maailmaga. Ja kui te koolitusel massaažilaual olete ning orgasmiõnnest taastute minimaalselt 10 minutit, siis saate aru, et see ei ole tavaline mu**i või v**u hõõrumine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.02 16:58; 01.02 19:28; 01.02 20:00; 01.02 20:47; 18.02 22:15; 20.02 16:33; 22.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja olen saanud lingam massaaži koos tantramassaažiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kümneid minuteid järjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit järjest olla selles seisundis toob tõesti pisara silma. Seda peab kogema. Sama on ka Yon-i massaažiga. Kui naisele seda teha, siis on orgasmid sama pikad ja tihedad. Ja kusjuures kliitori orgasm üldse ei tehta, sest see on nendest kõige vähem mõnu tekitavam orgasm. Yon-i massažis on G-punkti-, A-punkt-i, U-punkt-i ja emakakaela orgasmid. Lisaks õige oskaja suudab ka naisejakulatsiooni esile kutsuda.
Seega tutvuge selle maailmaga. Ja kui te koolitusel massaažilaual olete ning orgasmiõnnest taastute minimaalselt 10 minutit, siis saate aru, et see ei ole tavaline mu**i või v**u hõõrumine.

Mees sa vaevalt oled, tundub, et m..i hõõrumise äril läheb kehvasti, sellepärast ka siinsed ülistuslaulud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.01 07:23; 01.02 18:08; 01.02 18:09; 01.02 18:12; 03.02 21:52; 22.02 18:13; 22.09 19:42; 01.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja olen saanud lingam massaaži koos tantramassaažiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kümneid minuteid järjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit järjest olla selles seisundis toob tõesti pisara silma. Seda peab kogema. Sama on ka Yon-i massaažiga. Kui naisele seda teha, siis on orgasmid sama pikad ja tihedad. Ja kusjuures kliitori orgasm üldse ei tehta, sest see on nendest kõige vähem mõnu tekitavam orgasm. Yon-i massažis on G-punkti-, A-punkt-i, U-punkt-i ja emakakaela orgasmid. Lisaks õige oskaja suudab ka naisejakulatsiooni esile kutsuda.
Seega tutvuge selle maailmaga. Ja kui te koolitusel massaažilaual olete ning orgasmiõnnest taastute minimaalselt 10 minutit, siis saate aru, et see ei ole tavaline mu**i või v**u hõõrumine.

Kas Epuke isklikult hõõrus sul pisara silma ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.01 07:23; 01.02 18:08; 01.02 18:09; 01.02 18:12; 03.02 21:52; 22.02 18:13; 22.09 19:42; 01.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaž

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.