Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaž

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )

Teema: Lingam massaaž

Postitas:

Olen mees ja olen saanud lingam massaaži koos tantramassaažiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kümneid minuteid järjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit järjest olla selles seisundis toob tõesti pisara silma. Seda peab kogema. Sama on ka Yon-i massaažiga. Kui naisele seda teha, siis on orgasmid sama pikad ja tihedad. Ja kusjuures kliitori orgasm üldse ei tehta, sest see on nendest kõige vähem mõnu tekitavam orgasm. Yon-i massažis on G-punkti-, A-punkt-i, U-punkt-i ja emakakaela orgasmid. Lisaks õige oskaja suudab ka naisejakulatsiooni esile kutsuda.
Seega tutvuge selle maailmaga. Ja kui te koolitusel massaažilaual olete ning orgasmiõnnest taastute minimaalselt 10 minutit, siis saate aru, et see ei ole tavaline mu**i või v**u hõõrumine.

Nõrk, mitte ainult G; A; U punktid, kuhu sa B;C; D,E; F jne punktid jätad ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.01 07:23; 01.02 18:08; 01.02 18:09; 01.02 18:12; 03.02 21:52; 22.02 18:13; 22.09 19:42; 01.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ära käidud ja nüüdseks on ka mehe peal korduvalt järele katsetatud. Läksime selleks tarbeks SPA-sse, võtsime sauna ja mullivanniga sviidi, küünlad ja kookosõli kaasas. Võtsimegi aja lihtsalt maha.
Koolitus ületas ootusi, oli väga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaži rääkis ja rääkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi äärmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve õhtu oma kogemusest rääkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata pläkutab Eriline kompliment oli see, kui minu muidu väga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga täpselt juhtus.
Aga väga äge igatahes! Ise teha on ka väga mõnus. Peale mitut lingamit armatsesime pikalt. Oleme 16a koos olnud, aga sellel ööl tundsin nagu ma seksiksin uue mehega. Siis veendusin, et see koolitus ei jooksnud kindlasti mööda külgi maha. Mees on nüüd yoni massaaži kursusel kirjas ja mulle tundub, et meie voodielu ei saa kunagi enam endine olema. Tavalised “kähkukad” ei ole enam teema ja mees ütles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sõbrale sõbrapäevaks. Mees ütles, et tal on kahju kõikidest meestest, kelle naised ei oska seda neile pakkuda. Et need jäävadki pimedusse.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi üsna lühike ja aju peab väga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve päeva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaž palju enamat kui koolitusel õpetatakse. Pidi tulema ka edasijõudnute koolitus, aga tahaks kõike ja kohe!

kõik oli kena küll, aga selle kinkekaardi teemaga pingutasid üle – kas sõber hakkab siis su mehele massaazi tegema?

Ei ole Epp. :) Kinkekaardi tahab osta sõbrale, et see saaks selle oma naisele sõbrapäevaks kinkida ja läbi selle ka sellest mehe kirjeldatud pimedusest välja. Kui minu mees sõbra naisele selle kingiks, oleks päris imelik ???? Kas ta selle mõtte teoks ka teeb, ma ei tea.

Meil oli see sviit tegelikult juba enne seda broneeritud kui teadsin mis kuupäeval koolitusele lähen. Langes lihtsalt väga sobivale ajale :) Edaspidi teen kindlasti kodus. Kui ainult hotellis hakata tegema, läheks maru kalliks ????

Ma soovitan kindlasti see koolitus järele proovida. Olin ise ka skeptiline ja kui siit mingeid negatiivseid kommentaare lugesin, muutusin veel rohkem skeptiliseks. Koolitusele läksin üsna suure eelarvamusega. Nüüd tean, et tasub ise järele proovida. Võib meeldivalt üllatuda.

Epp ei olnud mingi šarlatan ja hullu pappi ta nende koolitustega ka kokku ei aja. Meie koolitusel oli 8 naist, kuna 2 jätsid viimasel hetkel tulemata. Maksimum ongi 10. Koolitus toimus Tartus, ta ise elab Tallinnas. Koolitus kestis 4h + 1h enne ja 1h peale koolitust, et ruume sättida, dildosid puhastada jne. 5h sõitu kokku. 11h tööd ja koolituselt osalejate käest sai ta kätte 400eur. Palju ta ruumide eest maksab, ei tea. Kuna koolitus oli üsna soliidsetes ruumides kesklinnas, ütleme 100eur. Jäi kätte max 300eur. See teeb tunnitasuks 27.7eur miinus maksud. Koolitusi on tal nädalas paar tükki.
Kõigele lisaks on ju ka materjalikulu, auto kütus jne. Ta korra mainis, et käib häälekoolitusel – see ka maksab. Kui mina sellist koolitust teeks, siis ma küsiks veidi kõrgemat hinda, aga teeks mahukamat koolitust selle eest.

hm, kui hästi sa tead tema ajakulu, koolituste arvu jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.01 13:48; 24.01 14:31; 26.01 08:40; 01.02 08:21; 01.02 18:27; 20.02 10:07; 20.02 12:10; 08.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tahaks kohe näha mehi, kes läheks analoogselt koolitusele, kus õpetatakse, kuidas naisele mõnu teha. usun, et sellele koolitusele oleks kogu aeg vabalt kohti saada aga jah, naised muudkui õpivad ja õpivad, kuidas meest rahuldada, et see teistesse naistesse ei läheks … paraku ei usu, et nende naiste mehed oma naisi selliste oskuste pärast rohkem hindama hakkavad.

Sinu mees ei läheks, minu mees kindlasti läheks. Meeste jaoks peab see ainult teistmoodi toimuma. Mehed ei ole valmis teise mehe kõrval seksuaalse alatooniga asja ajama. Ses mõttes on naised ja mehed tõesti erinevad.
Ja hindab ta mind mäekõrguselt üle teiste naiste muuhulgas ka kõrgema seksuaalsuse tõttu.

Ainult kitsarinnaline frigiid suudab sellise asja peale tulla, et seksuaalvallas end arendada soovitakse põhiliselt partneri kinnihoidmise eesmärgil. See võib olla sulle üllatus, aga on väga palju inimesi, kes naudivadki naudingu jagamist.

Meestele toimuvad Yoni massaaži koolitused ja täpselt samamoodi 10 meest koos õpivad. Kui mu mees peale meie esimest lingami kogemust ennast registreeris, oli esimene vaba koht koolitusele alles kolme kuu pärast. Nii et nõudlust ilmselgelt on kõvasti.

Mina oma meest küll selle tõttu ei taha hästi rahuldada, et ta teistesse naistesse ei läheks. Väga haige mõtlemine. Kui ma kardaks paaniliselt, et mu mees läheks teistesse naistesse, ma ei oleks temaga koos! Tahan osata oma meest rahuldada, kuna tunnen iga keharakuga et ta VÄÄRIB SEDA! 😉 Ta on mind terve elu toetanud, armastanud, tasakaalustanud, mu tujusid kannatanud, olnud meie ühistele lastele suurepärane isa ja eeskuju, muutnud mind paremaks inimeseks jne. Austan teda südamest ja tahan talle anda nii palju kui suudan. Seda igas valdkonnas, mitte ainult voodis. See on meil vastastikune. Ei ole nii et üks ainult võtab ja teine annab.
Kui kodus on halb mees, siis ilmselt tõesti pole erilist motivatsiooni talle midagi pakkuda. Hea kui kord kuus oma voodisse lased. 😀 Aga kõigil ei ole halvad mehed kodus.

Neile, kes arvavad, et siin seda kiitvad inimesed kindlasti Epu äri kuidagi upitavad, uurige natuke internetist selle teema kohta. Epp on väga väike tegija ja mul endal on sügavalt ükskõik, kes neid koolitusi siin Eestis teeb ja kuidas Epul konkreetselt see äri läheb. Kui ta oma koolituste formaati ei muuda ja hindu ei tõsta, põleb ta nagunii varsti läbi. Peaasi et keegi neid koolitusi teeb ja teeb hästi. Praegu on Epp vist ainukene ja ta koolitusel on arenguruumi. Neid koolitajaid võiks rohkem olla ja loodangi, et koolitusel käinutest otsustavad mõned end täiendada ja ise ka koolitama hakata, et see rahva seas levima hakkaks.
Tavaline seks on lihtsalt nii igav ja naudingutevaene võrreldes sellega, mida nüüd kogeda sain ja mul on tõeliselt kahju, et seda alles nüüd õppisin, olles pea 40a. Naljakas mõelda, et 4h koolitust nii palju muutis. Me olime mehega viimastel aastatel nagu rahul, et kord nädalas seksime. Mõned ei tee sedagi. Nüüd peale koolitust on igal õhtul mingi isu peal. Mitte niisama seksi, vaid lingami pluss seksi.
Mul on olnud üsna mitmeid partnereid ning mõnd neist pidasin varem tõeliseks lõviks voodis. Nüüd mõtlen, et tegelikult olid nad ühed kuivad nühkijad. 😀

Ei tasu enne maha teha kui pole ise proovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ära käidud ja nüüdseks on ka mehe peal korduvalt järele katsetatud. Läksime selleks tarbeks SPA-sse, võtsime sauna ja mullivanniga sviidi, küünlad ja kookosõli kaasas. Võtsimegi aja lihtsalt maha.
Koolitus ületas ootusi, oli väga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaži rääkis ja rääkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi äärmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve õhtu oma kogemusest rääkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata pläkutab Eriline kompliment oli see, kui minu muidu väga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga täpselt juhtus.
Aga väga äge igatahes! Ise teha on ka väga mõnus. Peale mitut lingamit armatsesime pikalt. Oleme 16a koos olnud, aga sellel ööl tundsin nagu ma seksiksin uue mehega. Siis veendusin, et see koolitus ei jooksnud kindlasti mööda külgi maha. Mees on nüüd yoni massaaži kursusel kirjas ja mulle tundub, et meie voodielu ei saa kunagi enam endine olema. Tavalised “kähkukad” ei ole enam teema ja mees ütles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sõbrale sõbrapäevaks. Mees ütles, et tal on kahju kõikidest meestest, kelle naised ei oska seda neile pakkuda. Et need jäävadki pimedusse.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi üsna lühike ja aju peab väga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve päeva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaž palju enamat kui koolitusel õpetatakse. Pidi tulema ka edasijõudnute koolitus, aga tahaks kõike ja kohe!

kõik oli kena küll, aga selle kinkekaardi teemaga pingutasid üle – kas sõber hakkab siis su mehele massaazi tegema?

Ei ole Epp. Kinkekaardi tahab osta sõbrale, et see saaks selle oma naisele sõbrapäevaks kinkida ja läbi selle ka sellest mehe kirjeldatud pimedusest välja. Kui minu mees sõbra naisele selle kingiks, oleks päris imelik Kas ta selle mõtte teoks ka teeb, ma ei tea.

Meil oli see sviit tegelikult juba enne seda broneeritud kui teadsin mis kuupäeval koolitusele lähen. Langes lihtsalt väga sobivale ajale Edaspidi teen kindlasti kodus. Kui ainult hotellis hakata tegema, läheks maru kalliks

Ma soovitan kindlasti see koolitus järele proovida. Olin ise ka skeptiline ja kui siit mingeid negatiivseid kommentaare lugesin, muutusin veel rohkem skeptiliseks. Koolitusele läksin üsna suure eelarvamusega. Nüüd tean, et tasub ise järele proovida. Võib meeldivalt üllatuda.

Epp ei olnud mingi šarlatan ja hullu pappi ta nende koolitustega ka kokku ei aja. Meie koolitusel oli 8 naist, kuna 2 jätsid viimasel hetkel tulemata. Maksimum ongi 10. Koolitus toimus Tartus, ta ise elab Tallinnas. Koolitus kestis 4h + 1h enne ja 1h peale koolitust, et ruume sättida, dildosid puhastada jne. 5h sõitu kokku. 11h tööd ja koolituselt osalejate käest sai ta kätte 400eur. Palju ta ruumide eest maksab, ei tea. Kuna koolitus oli üsna soliidsetes ruumides kesklinnas, ütleme 100eur. Jäi kätte max 300eur. See teeb tunnitasuks 27.7eur miinus maksud. Koolitusi on tal nädalas paar tükki.
Kõigele lisaks on ju ka materjalikulu, auto kütus jne. Ta korra mainis, et käib häälekoolitusel – see ka maksab. Kui mina sellist koolitust teeks, siis ma küsiks veidi kõrgemat hinda, aga teeks mahukamat koolitust selle eest.

hm, kui hästi sa tead tema ajakulu, koolituste arvu jne.

Iga mõtlev inimene saab selle ju välja arvutada. Koolituste arv on kirjas nende FB-grupis. Ajakulu on ka väga lihtne arvutada. Kui koolitus ise kestab 4h, siis Epp ise tuleb kohale umbes 1h varem, kuna tal on mitu kotitäit asju, mida ta üksi tassib ruumidesse ning kõik need asjad peab ta enne koolituse algust valmis sättima. Kõik kes me koolitusel olime, nägime ju seda, mis seal oli ja oskame arvestada kui palju aega nende sättimiseks võib umbkaudselt minna. Läpakas ühendada, muusika käima panna, mingid plaadid lauale, dildod sinna külge, materjalid jne. Pärast peab need asjad kõik kokku pakkima ja inimesed tahavad kõik mingeid küsimusi küsida.
Sellest ta saladust pole kusagil teinud, et ta Tallinnas elab. Kuna ma käisin koolitusel Tartus, siis Tallinnast Tartusse sõidab umbes 2.5h. Eks see ajakulu kõigub 1-2h piires ilmselt, olenevalt kus linna otsas ta elab või kus linnas koolitust teeb. Umbkaudselt saab aga igaüks selle välja arvutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin siin: http://tantra.ee/tantra-massaaz-vol-1/
Võtad oma partneri kaasa ja lähed. Kahe päeva jooksul õpite teineteise peal tehnikaid. Partnerite vahetusi ei toimu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.02 16:58; 01.02 19:28; 01.02 20:00; 01.02 20:47; 18.02 22:15; 20.02 16:33; 22.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin siin: http://tantra.ee/tantra-massaaz-vol-1/
Võtad oma partneri kaasa ja lähed. Kahe päeva jooksul õpite teineteise peal tehnikaid. Partnerite vahetusi ei toimu.

Aitäh! Ma ise oleks küll nõus minema, aga mees võibolla häbeneb. Palju seal paare on korraga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin siin: http://tantra.ee/tantra-massaaz-vol-1/
Võtad oma partneri kaasa ja lähed. Kahe päeva jooksul õpite teineteise peal tehnikaid. Partnerite vahetusi ei toimu.

Aitäh! Ma ise oleks küll nõus minema, aga mees võibolla häbeneb. Palju seal paare on korraga?

Siis oli 12 paari. Häbeneda pole midagi, sest üsna ruttu tekib seal väga usalduslik ja vaba õhkkond. Kõik on oma partneriga ametis ja seetõttu kedagi ei huvita teine paar. Õpitakse aktiivselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.02 16:58; 01.02 19:28; 01.02 20:00; 01.02 20:47; 18.02 22:15; 20.02 16:33; 22.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin siin: http://tantra.ee/tantra-massaaz-vol-1/
Võtad oma partneri kaasa ja lähed. Kahe päeva jooksul õpite teineteise peal tehnikaid. Partnerite vahetusi ei toimu.

Aitäh! Ma ise oleks küll nõus minema, aga mees võibolla häbeneb. Palju seal paare on korraga?

Siis oli 12 paari. Häbeneda pole midagi, sest üsna ruttu tekib seal väga usalduslik ja vaba õhkkond. Kõik on oma partneriga ametis ja seetõttu kedagi ei huvita teine paar. Õpitakse aktiivselt.

Oh jummel. Sellisele küll ei taha minna. Ei kahtle su jutus õhkkonna kohta, aga nii paljude paaridega koos siiski tõrgun minemast. Ilmselt suurema summa eest saab ka privaatsema koolituse võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin siin: http://tantra.ee/tantra-massaaz-vol-1/
Võtad oma partneri kaasa ja lähed. Kahe päeva jooksul õpite teineteise peal tehnikaid. Partnerite vahetusi ei toimu.

Aitäh! Ma ise oleks küll nõus minema, aga mees võibolla häbeneb. Palju seal paare on korraga?

Siis oli 12 paari. Häbeneda pole midagi, sest üsna ruttu tekib seal väga usalduslik ja vaba õhkkond. Kõik on oma partneriga ametis ja seetõttu kedagi ei huvita teine paar. Õpitakse aktiivselt.

Oh jummel. Sellisele küll ei taha minna. Ei kahtle su jutus õhkkonna kohta, aga nii paljude paaridega koos siiski tõrgun minemast. Ilmselt suurema summa eest saab ka privaatsema koolituse võtta.

Ma nagu eriti ei põeks. Seal alasti ringi ei kõnnita. Oled ikka rätikus või hommikumantlis. Massaažilauale lähed, siis heidad sinna ka pikali, rätik üle. Massaaži ajal alles eemaldatakse jupikaupa rätik, et ülejäänud keha soojas oleks. Masaaži ajal sa enam alastusest ei mõtle. Võimalus oli ka eemale minna kuskile seina äärde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.02 16:58; 01.02 19:28; 01.02 20:00; 01.02 20:47; 18.02 22:15; 20.02 16:33; 22.02 15:25;
To report this post you need to login first.

Olen mees ja olen saanud lingam massaaži koos tantramassaažiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kümneid minuteid järjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit järjest olla selles seisundis toob tõesti pisara silma. Seda peab kogema. Sama on ka Yon-i massaažiga. Kui naisele seda teha, siis on orgasmid sama pikad ja tihedad. Ja kusjuures kliitori orgasm üldse ei tehta, sest see on nendest kõige vähem mõnu tekitavam orgasm. Yon-i massažis on G-punkti-, A-punkt-i, U-punkt-i ja emakakaela orgasmid. Lisaks õige oskaja suudab ka naisejakulatsiooni esile kutsuda.
Seega tutvuge selle maailmaga. Ja kui te koolitusel massaažilaual olete ning orgasmiõnnest taastute minimaalselt 10 minutit, siis saate aru, et see ei ole tavaline mu**i või v**u hõõrumine.

sul on vist P-punkti hõõrutud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 11:04; 01.02 13:28; 02.02 13:37; 02.02 13:40;
To report this post you need to login first.

Mina käisin siin: http://tantra.ee/tantra-massaaz-vol-1/
Võtad oma partneri kaasa ja lähed. Kahe päeva jooksul õpite teineteise peal tehnikaid. Partnerite vahetusi ei toimu.

Aitäh! Ma ise oleks küll nõus minema, aga mees võibolla häbeneb. Palju seal paare on korraga?

Siis oli 12 paari. Häbeneda pole midagi, sest üsna ruttu tekib seal väga usalduslik ja vaba õhkkond. Kõik on oma partneriga ametis ja seetõttu kedagi ei huvita teine paar. Õpitakse aktiivselt.

okse tuleb kurku seda lugedes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 11:04; 01.02 13:28; 02.02 13:37; 02.02 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa olla nii eitav. :))) Käisin ka koolitusel ja olen täiesti võlutud! Tõesõna võlutud!
Ma olen ise ikka varem ka mehele lingam massaaži teinud, no kes ei oleks ma loodan. Kuid koolituselt sain ikka hästi palju nippe juurde ja mitmeid teadmisi, mida netist materjale ja videoid vaadates lihtsalt ei olnud osanud märgata. See koolitus tundub esmapilgul ikka täiesti kosmos, no tõesti, et mis mõttes lähen ja hõõrun suvalise 10 võõra naisega kõrvuti dildosid? Kohapeal oli aga kõik kuidagi täiesti ok ja ma ei tea, kuidas ta suudab seda teemat ja koolitust viia läbi selliselt, et ei ole ei häbi ega piinlik.
…. ja mees on ka yoni massaaži koolitusel kirjas. Täiesti ongi selliseid mehi :)).

PS! Samas ei kujuta meid ette ühelgi Tantrafestivalil või tantrakoolitusel teiste paaridega sebimas. Armastus ja intiimsuse jagamine kahe inimese vahel on sügavalt isiklik ja privaatne meie jaoks.
(Naine 40+, kaks last ja 12 aastat abielu).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 21:30; 04.02 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa olla nii eitav. :))) Käisin ka koolitusel ja olen täiesti võlutud! Tõesõna võlutud!
Ma olen ise ikka varem ka mehele lingam massaaži teinud, no kes ei oleks ma loodan. Kuid koolituselt sain ikka hästi palju nippe juurde ja mitmeid teadmisi, mida netist materjale ja videoid vaadates lihtsalt ei olnud osanud märgata. See koolitus tundub esmapilgul ikka täiesti kosmos, no tõesti, et mis mõttes lähen ja hõõrun suvalise 10 võõra naisega kõrvuti dildosid? Kohapeal oli aga kõik kuidagi täiesti ok ja ma ei tea, kuidas ta suudab seda teemat ja koolitust viia läbi selliselt, et ei ole ei häbi ega piinlik.
…. ja mees on ka yoni massaaži koolitusel kirjas. Täiesti ongi selliseid mehi :)).

PS! Samas ei kujuta meid ette ühelgi Tantrafestivalil või tantrakoolitusel teiste paaridega sebimas. Armastus ja intiimsuse jagamine kahe inimese vahel on sügavalt isiklik ja privaatne meie jaoks.
(Naine 40+, kaks last ja 12 aastat abielu).

Ära sa märgi-või kohe nii võlutud. Ise 12 aastat abielus ja ei oska mehe riista mudida. Häbi sul olgu :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.01 07:23; 01.02 18:08; 01.02 18:09; 01.02 18:12; 03.02 21:52; 22.02 18:13; 22.09 19:42; 01.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häbi õnneks otseselt ei ole :)). Aga isegi kui on väga hea, siis ennem ei saagi ju aru, et võib veel parem olla, kui pole paremaks läinud.

Samas tahaksin veel kommenteerida, et ega lingam massaažiga vussis suhet küll ei paranda. Inimeses peab olema sees ikka sügav andmise ja vastuvõtmise soov ja kui suhted omavahel head ei ole, siis pole vist mõtet tunniajase lingam massaažiga lappima ka hakata. Ilmselt hüpaks mees püsti ja kaoks :). Normaalses suhtes rutiini elustamiseks on aga super.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 21:30; 04.02 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ära käidud ja nüüdseks on ka mehe peal korduvalt järele katsetatud. Läksime selleks tarbeks SPA-sse, võtsime sauna ja mullivanniga sviidi, küünlad ja kookosõli kaasas. Võtsimegi aja lihtsalt maha.
Koolitus ületas ootusi, oli väga informatiivne. Kuigi meil mehega ka varem voodielul mu meelest midagi viga ei olnud, siis peale seda massaaži rääkis ja rääkis mees sellest kui hea see oli. Oli teine kuidagi äärmiselt emotsionaalne ja elevil ning tahtis terve õhtu oma kogemusest rääkida. Kiskus lausa kuidagi veidraks mu jaoks, et ta nii palju ja nii avameelselt vahetpidamata pläkutab ???? Eriline kompliment oli see, kui minu muidu väga karmi olemisega mehel orgasmi ajal pisarad silmanurkadesse tulid. Ta ise ei osanud ka kirjeldada, mis temaga täpselt juhtus.
Aga väga äge igatahes! Ise teha on ka väga mõnus. Peale mitut lingamit armatsesime pikalt. Oleme 16a koos olnud, aga sellel ööl tundsin nagu ma seksiksin uue mehega. Siis veendusin, et see koolitus ei jooksnud kindlasti mööda külgi maha. Mees on nüüd yoni massaaži kursusel kirjas ja mulle tundub, et meie voodielu ei saa kunagi enam endine olema. Tavalised “kähkukad” ei ole enam teema ja mees ütles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sõbrale sõbrapäevaks. Mees ütles, et tal on kahju kõikidest meestest, kelle naised ei oska seda neile pakkuda. Et need jäävadki pimedusse.

Koolituse miinuseks on see, et see on ikkagi üsna lühike ja aju peab väga kiirelt töötama. Mul jooksis pidevalt aju kokku, kuna Epp nii kiiresti vadistas. Mulle meeldiks kui koolitus kestaks terve päeva, kulgeks rahulikumas tempos ja kataks rohkem teemasid. Sest nii palju kui lugenud olen, on lingam massaaž palju enamat kui koolitusel õpetatakse. Pidi tulema ka edasijõudnute koolitus, aga tahaks kõike ja kohe! ????

hahaa, kui läbipaistev reklaam. näib et iga teine postitus ongi Epu enda kiidulaul.
“hõõrusin tal pisarad silmanurka” seda juttu võib ta igast sõnavõtust kuulda. kui tahate reaalselt õppida, kuidas meest rahuldada kümnel erineval moel, siis leidke internetist materjal ja hakake katsetama. avalikult intiimasjade ajamine
(seminari korras dildo hõõrumine) on lihtsalt naeruväärne. ausalt öeldes ei imesta kui sellest valmib järjekordne “piilukaamera” klipp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.02 12:20; 18.02 20:03; 20.02 09:39; 20.02 23:54; 21.02 22:03; 07.03 14:36; 21.09 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mees ütles ka, et ta on siiani pimeduses elanud ning juba plaanis kinkekaardi osta parimale sõbrale sõbrapäevaks

Ma oleksin ikka VÄGA mures, kui mu mees pärast taevalikku seksi minuga hüppaks püsti ja tormaks kohe oma sõbrale kinkekaarti ostma … Mul tekiks kohe küsimus, mille või KELLE peale ta seksi ajal mõtles.

Niisugune hool oma sõbra seksuaalelu pärast on pehmelt öeldes … veider.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.01 14:30; 04.02 21:06; 17.02 09:57; 20.02 16:57; 22.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb küll, et enamik naisi huvitub pigem sellest, kuidas mehele megahead naudingut pakkuda, aga naistega omavahel rääkides tuleb välja, et ise ei saa nad üldse orgasmi või siis piirduvad vaid kliitoriorgasmiga. Seega enne kui kõik naised meeste peeniseid masseerima hakkavad, tasuks endale selgeks teha, kuidas naise keha töötab, milleks on G-punkt loodud, kuidas treenida oma vaagnapõhjalihaseid (et kogeda tugevamaid orgasme ja ÜHTLASI pakkuda ka mehele suuremat naudingut) jne. Keda huvitab, kuidas naine tegelikult on loodud funktsioneerima, siis saab lugeda naiste tagasisidet siit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb küll, et enamik naisi huvitub pigem sellest, kuidas mehele megahead naudingut pakkuda, aga naistega omavahel rääkides tuleb välja, et ise ei saa nad üldse orgasmi või siis piirduvad vaid kliitoriorgasmiga. Seega enne kui kõik naised meeste peeniseid masseerima hakkavad, tasuks endale selgeks teha, kuidas naise keha töötab, milleks on G-punkt loodud, kuidas treenida oma vaagnapõhjalihaseid (et kogeda tugevamaid orgasme ja ÜHTLASI pakkuda ka mehele suuremat naudingut) jne. Keda huvitab, kuidas naine tegelikult on loodud funktsioneerima, siis saab lugeda naiste tagasisidet siit

Võid päris kindel olla, et need, kes ise orgasmi ei saa ja seksi nautida ei suuda/oska, on ka siinse teema vastased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.01 14:26; 24.01 14:27; 25.01 22:15; 26.01 09:17; 01.02 13:33; 16.02 21:18; 20.02 10:49; 01.10 10:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, Epp!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.01 14:30; 04.02 21:06; 17.02 09:57; 20.02 16:57; 22.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja olen saanud lingam massaaži koos tantramassaažiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kümneid minuteid järjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit järjest olla selles seisundis toob tõesti pisara silma.

Nägin kunagi telekast saadet, milles räägiti haruldastest tervisehädadest. Oli üks noor tüdruk (oli ta nüüd brasiillane või midagi sinnakanti, ei mäleta täpselt), kes vaevles pidevate iseeneslike orgasmide käes. Ikka mitu korda päevas. Ta oli totaalselt äravaevatud. Ei mingit mõnu. Lõpuks suutsid arstid selgitada, millest selline probleem.
Ma ei soovi siin teemat materdada ega välja naerda või takka kiita, lihtsalt Simu jutt meenutas kohe toda lugu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja olen saanud lingam massaaži koos tantramassaažiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kümneid minuteid järjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit järjest olla selles seisundis toob tõesti pisara silma. Seda peab kogema. Sama on ka Yon-i massaažiga. Kui naisele seda teha, siis on orgasmid sama pikad ja tihedad. Ja kusjuures kliitori orgasm üldse ei tehta, sest see on nendest kõige vähem mõnu tekitavam orgasm. Yon-i massažis on G-punkti-, A-punkt-i, U-punkt-i ja emakakaela orgasmid. Lisaks õige oskaja suudab ka naisejakulatsiooni esile kutsuda.
Seega tutvuge selle maailmaga. Ja kui te koolitusel massaažilaual olete ning orgasmiõnnest taastute minimaalselt 10 minutit, siis saate aru, et see ei ole tavaline mu**i või v**u hõõrumine.

Epul on vist isiksuse kahestumine. Kui vaja on naine kui vaja siis mees:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.02 12:20; 18.02 20:03; 20.02 09:39; 20.02 23:54; 21.02 22:03; 07.03 14:36; 21.09 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja olen saanud lingam massaaži koos tantramassaažiga. See tekitab orgasme, mis kestavad kümneid minuteid järjest. Kusjuures ejakulatsiooni ei toimu, sest oled koguaeg natuke alla selle piiri. Mitu korda 10 – 15 minutit järjest olla selles seisundis toob tõesti pisara silma. Seda peab kogema. Sama on ka Yon-i massaažiga. Kui naisele seda teha, siis on orgasmid sama pikad ja tihedad. Ja kusjuures kliitori orgasm üldse ei tehta, sest see on nendest kõige vähem mõnu tekitavam orgasm. Yon-i massažis on G-punkti-, A-punkt-i, U-punkt-i ja emakakaela orgasmid. Lisaks õige oskaja suudab ka naisejakulatsiooni esile kutsuda.
Seega tutvuge selle maailmaga. Ja kui te koolitusel massaažilaual olete ning orgasmiõnnest taastute minimaalselt 10 minutit, siis saate aru, et see ei ole tavaline mu**i või v**u hõõrumine.

Epul on vist isiksuse kahestumine. Kui vaja on naine kui vaja siis mees:)

Sünni- ja nime poolest olen ma rohkem nigu mees:) .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.02 16:58; 01.02 19:28; 01.02 20:00; 01.02 20:47; 18.02 22:15; 20.02 16:33; 22.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünni- ja nime poolest olen ma rohkem nigu mees:) .

Kas seesama nigu mees, kes “pläkutama” hakkas ja parimale sõbrale kinkekaarti ostma tõttas, endal pisar silmas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:03; 18.02 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep ja ka mina olen tegelikult Epp, käin siin mitme konto alt ennast kiitmas vaata ???? Mis sest, et koolitused tavaliselt kõik täis on ja inimesed, kes kohal käivad, tunduvad ka asjaga rahul olevat.

Ah, mida ma tahan öelda, on see, et see on iga inimese oma valik. Mõned seksivadki eluaeg oma mehega nii, et “ah, teeme selle asja nüüd ruttu ära, mul telekas seebikas hakkamas” või “las ma lihtsalt laman, aja sina asi ära”. Aga siis on see teine grupp inimesi, keda huvitab seksuaalsus veidi rohkem ja kes soovivadki, et seks oleks mõlemale mõnus ja huvitav kogemus, mitte lihtsalt pelgalt nühkimine.

Ma leian, et kedagi ei tasu halvustada. Ja nii nagu meie, kes seal koolitusel osalenud oleme, ei halvusta meritähti, kes asjast huvitet ei ole, ei peaks teie ka iga positiivse kommentaari peale “EPP! EPP ISE!” karjuma – uskuge mind, mina tean isiklikult vähemalt 5 inimest (suhtleme igapäevaselt), kes sel koolitusel käisid ja sellega rahul ka olid.

Tõepoolest, on ainult kaks varianti- kas käid Epuga dildot hõõrumas või oled meritäht. Pole ju olemas võimalust, et inimestel on endal niipalju fantaasiat ja partneritunnetamise oskust, et rahuldavat voodielu elada.
Epp, tõesti, mine tootvale tööle ja katsu oma nümfomaanlusega ise hakkama saada-eestlaste jaoks ei ole intiimsus midagi sellist, mida peaks grupis ja karjakaupa viljelema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.02 12:20; 18.02 20:03; 20.02 09:39; 20.02 23:54; 21.02 22:03; 07.03 14:36; 21.09 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulsin ka mingist kakkari kõdistamise kursustest, keegi P. Ersevest pidi tegema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loen, et koolitused täis ja ettemüüdud – ometi keegi kiitja just väitis, et paar kohta jäi koolitusel vabaks. Seega soovitan olla oma väidetes järjekindel. Eriti ebausutav on n.o. selle mehe sõnavõtt, kus ja milliseid punkte ta mõjutas pisar silmas.
Inimeste seksuaalsus ongi erinev ja saan aru neist, kes vajavad abi. Käigu ja tehku, aga see ei tähenda, et teistel on selles valdkonnas probleem. Meid on loodus õiglaselt kohelnud andes meile loomuliku seksuaalsuse,mis ei vaja mingit järelaitamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.01 13:48; 24.01 14:31; 26.01 08:40; 01.02 08:21; 01.02 18:27; 20.02 10:07; 20.02 12:10; 08.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loen, et koolitused täis ja ettemüüdud – ometi keegi kiitja just väitis, et paar kohta jäi koolitusel vabaks. Seega soovitan olla oma väidetes järjekindel. Eriti ebausutav on n.o. selle mehe sõnavõtt, kus ja milliseid punkte ta mõjutas pisar silmas.
Inimeste seksuaalsus ongi erinev ja saan aru neist, kes vajavad abi. Käigu ja tehku, aga see ei tähenda, et teistel on selles valdkonnas probleem. Meid on loodus õiglaselt kohelnud andes meile loomuliku seksuaalsuse,mis ei vaja mingit järelaitamist.

Loomulikust seksuaalsusest pole mõtet unistada nii kitsarinnalist suhtumist omaval inimesel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.01 14:26; 24.01 14:27; 25.01 22:15; 26.01 09:17; 01.02 13:33; 16.02 21:18; 20.02 10:49; 01.10 10:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kitsarinnalisus välistab seksuaalsuse? oi, kui piiratud mõtlemine on sinul – sa peaksid oma teooria järgi ikka kohe mitu kursust läbi tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.01 13:48; 24.01 14:31; 26.01 08:40; 01.02 08:21; 01.02 18:27; 20.02 10:07; 20.02 12:10; 08.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, on ainult kaks varianti- kas käid Epuga dildot hõõrumas või oled meritäht. Pole ju olemas võimalust, et inimestel on endal niipalju fantaasiat ja partneritunnetamise oskust, et rahuldavat voodielu elada.
Epp, tõesti, mine tootvale tööle ja katsu oma nümfomaanlusega ise hakkama saada-eestlaste jaoks ei ole intiimsus midagi sellist, mida peaks grupis ja karjakaupa viljelema.

Jah. Rahuldavat voodielu saab tõesti nii elada. Ei vaidle vastu., aga ma usun, et inimestel tõesti ei ole niipalju fantaasiat ja partneritunnetamise oskust, et iseseisvalt õppida ja saada aimu idamaades sajandeid õpitud ja täiustatud seksuaalenergia rakendamistest. Kogu euroopa koos sinuga on selles vallas alles lapsekingades. Me ju suht hiljuti alles pimedas keskajas elasime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.02 16:58; 01.02 19:28; 01.02 20:00; 01.02 20:47; 18.02 22:15; 20.02 16:33; 22.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks on ületähtsustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.01 14:30; 04.02 21:06; 17.02 09:57; 20.02 16:57; 22.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaž

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.