Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaž

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )

Teema: Lingam massaaž

Postitas:

Tõepoolest, on ainult kaks varianti- kas käid Epuga dildot hõõrumas või oled meritäht. Pole ju olemas võimalust, et inimestel on endal niipalju fantaasiat ja partneritunnetamise oskust, et rahuldavat voodielu elada.
Epp, tõesti, mine tootvale tööle ja katsu oma nümfomaanlusega ise hakkama saada-eestlaste jaoks ei ole intiimsus midagi sellist, mida peaks grupis ja karjakaupa viljelema.

Jah. Rahuldavat voodielu saab tõesti nii elada. Ei vaidle vastu., aga ma usun, et inimestel tõesti ei ole niipalju fantaasiat ja partneritunnetamise oskust, et iseseisvalt õppida ja saada aimu idamaades sajandeid õpitud ja täiustatud seksuaalenergia rakendamistest. Kogu euroopa koos sinuga on selles vallas alles lapsekingades. Me ju suht hiljuti alles pimedas keskajas elasime.

Uu, millest sa räägid? Idamaadest? Odavast Tai seksist? Euroopa on lapsekingades ja pimedas keskajas?! Halloo, mine tagasi viienda klassi ajalootundi. Veidi maailmas rändamist ja “idamaadega” tegelikku tutvumist ei teeks ka paha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.02 12:20; 18.02 20:03; 20.02 09:39; 20.02 23:54; 21.02 22:03; 07.03 14:36; 21.09 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii Perekooli tase. Kui kellelegi miski meeldib ja ta seda kiidab, siis tingimata peab tegu olema reklaamiga. PÄRiSELT ju lihtsalt EI SAA kellelegi miski meeldida! Kõige kohta peab olema negatiivne arvamus! Kõik need sajad koolitusel käijad ju ei saa kindlasti mitte rahul olla, kuigi nad on nõus maksma 50eur selle peenise nühkimise eest. Nad peavad kiruma pärast. Kui ei kiru, siis on nad kas Epu varikontod või Epu palgatud agendid! 😀

Sama teema oli siin Lotte kohvikuga – keegi kiitis, siis oli kohe reklaam ja veel nii mõneski teemas sama asja nähtud.

Meie peres aga vedas. Kuna keegi ütles koha ära yoni koolitusele ja reageerisin esimesena, sain mehele koha kiiremini kui algselt arvasin. Neil Fb-s on vahel kirjas kui koht vabaneb ja mulle jooksis see seinale. Mees käis ära ja nüüd ootan praktikat. Hetkel kahjuks päevad, seega yoni massaaži veel ei saa, aga rindade massaaži proovis mees ära. Lingami koolitusel haibiti see nii üles, et pettusin ausalt öeldes. Meile (naistele) räägiti, et see kestab 30min ja sellega on võimalik kogeda imelisi orgasme. Rinnamassaažiga siis. Mees tegi pikemalt kui 30min, aga ma ei kujuta ette, kuidas sellega mingeid orgasme on võimalik üldse saada. Eelmänguks päris OK, aga see on ka kõik. Järgmisel päeval olid rinnad eriti mõnusad ja pehmed ka. Kui pidevalt saada, siis mõjub rindade välimusele ka ilmselt väga hästi kui hea rafineerimata õliga teha 😀

Eks näis, kuidas selle yoni massaažiga on. Põnevusega ootan. Koolitusega iseenesest jäi mees väga rahule. Oli pingevaba ja tore õhkkond olnud. Palju nalja oli saanud ja mehed olid kõik muhedad olnud. Ühe oli sinna saatnud eksabikaasa 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A reklaamtekstid on perekoolis üldse lubatud v? Kui sa Epuke, tahad reklaami või kuulutust tellida, siis tuleb reklaami eest maksta, mitte siin tasuta libatseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.02 12:20; 18.02 20:03; 20.02 09:39; 20.02 23:54; 21.02 22:03; 07.03 14:36; 21.09 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A reklaamtekstid on perekoolis üldse lubatud v? Kui sa Epuke, tahad reklaami või kuulutust tellida, siis tuleb reklaami eest maksta, mitte siin tasuta libatseda.

Sul on lihtsalt ilmselgelt mingi isiklik viha ja kadedus selle Epu peale, et igas postitajas teda näed! 😀 Klaari temaga need asjad ära ja jäta teised rahule jumala eest! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul isiklikku viha pole, aga nyyd hakkasin internetist vaatama, et kellega tegu. Tuleb välja, et Epp kasvatab üksinda tütart. Ma ei kujuta ette, milline on selle lapse elu näiteks koolis. Lapsed räägivad, kus nende emad töötavad-kes on poemüüja, kes juuksur, kes maakler..Epu laps ütleb siis..? Mida? Et ema on dildosilitaja? Kodu on täis m***e ja pea ja jalgateta alasti naiste torsosid! Miks üks ema oma lapsele nii teeb? Võid ju olla täiskasvanu, otsustada ja seista enda eest, aga laps ju seda ei suuda. Maailm on meie ümber niigi seksistlik, ma kujutan ette kui palju pingeid pisikesel tüdrukul koolis sellepärast on. Oma poeg on samavana ja kui klassis mingi allapoole vööd nali on, siis osad tüdrukud jooksevad klassist välja, see on niivõrd häiriv nende jaoks..Aga jah, ilmselt pole lastepsühholoogia Epu tugevaim külg, peaasi, et raha jookseks.

Epul on mees olemas juba aastaid. Uhke kihlasõrmus sõrmes veel. Rääkis ka sellest. Kas ukrainlane või ungarlane vms.
Kui ma sellist tööd teeksin, ma seletaksin lapsele, et ma olen koolitaja. Neid dildosid jms ei pea ju laps üldse nägemagi. Pooltel eesti naistel on dildod kodus – kõik demonstreerivad neid uhkelt lastele või? 😀 Teine variant on lihtsalt avameelne olla. Lapsed on väga avatud meelega ja oskavad asju palju vähem räpasemalt võtta kui paljud täiskasvanud. Ei mõtle vuihh ja vuihh kui neile sellist mõtlemist sisse kodeeritud pole. Kui laps endas kindel on ja need kiusajad korra paika paneb, ei järgne sellele rohkem mingit kiusamist. Olen kunagi kooliajal seoses muu asjaga ise kogenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin loen, et mees regas ja käis Yon-i koolitusel ning nüüd ootad kuni saad seda massaazi. Tekkis küsimus, et kuidas see koolitus käib, kui oma partnerit ei ole? Võõra naise peal koolitatakse?
Kui ma käisin, siis olid ikka oma partneriga. Ennelõunat lingam ja peale lõunat Yoni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.02 16:58; 01.02 19:28; 01.02 20:00; 01.02 20:47; 18.02 22:15; 20.02 16:33; 22.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ukrainlane või ungarlane vms.

Kas ukrainlane või ungarlane või ugandalane või uiguur või uruguailane või usbekk – mis seal vahet, onju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.01 14:30; 04.02 21:06; 17.02 09:57; 20.02 16:57; 22.02 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ukrainlane või ungarlane vms.

Kas ukrainlane või ungarlane või ugandalane või uiguur või uruguailane või usbekk – mis seal vahet, onju.

vahet jah pole, põhiline, et uhke kihlasõrmus on sõrmes ..kunagi möllas see neiuke Valgas või Võrus, nüüd hõõrub raha eest pealinnas m..i

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.01 07:23; 01.02 18:08; 01.02 18:09; 01.02 18:12; 03.02 21:52; 22.02 18:13; 22.09 19:42; 01.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii Perekooli tase. Kui kellelegi miski meeldib ja ta seda kiidab, siis tingimata peab tegu olema reklaamiga. PÄRiSELT ju lihtsalt EI SAA kellelegi miski meeldida! Kõige kohta peab olema negatiivne arvamus! Kõik need sajad koolitusel käijad ju ei saa kindlasti mitte rahul olla, kuigi nad on nõus maksma 50eur selle peenise nühkimise eest. Nad peavad kiruma pärast. Kui ei kiru, siis on nad kas Epu varikontod või Epu palgatud agendid! ????

Sama teema oli siin Lotte kohvikuga – keegi kiitis, siis oli kohe reklaam ja veel nii mõneski teemas sama asja nähtud.

Meie peres aga vedas. Kuna keegi ütles koha ära yoni koolitusele ja reageerisin esimesena, sain mehele koha kiiremini kui algselt arvasin. Neil Fb-s on vahel kirjas kui koht vabaneb ja mulle jooksis see seinale. Mees käis ära ja nüüd ootan praktikat. Hetkel kahjuks päevad, seega yoni massaaži veel ei saa, aga rindade massaaži proovis mees ära. Lingami koolitusel haibiti see nii üles, et pettusin ausalt öeldes. Meile (naistele) räägiti, et see kestab 30min ja sellega on võimalik kogeda imelisi orgasme. Rinnamassaažiga siis. Mees tegi pikemalt kui 30min, aga ma ei kujuta ette, kuidas sellega mingeid orgasme on võimalik üldse saada. Eelmänguks päris OK, aga see on ka kõik. Järgmisel päeval olid rinnad eriti mõnusad ja pehmed ka. Kui pidevalt saada, siis mõjub rindade välimusele ka ilmselt väga hästi kui hea rafineerimata õliga teha ????

Eks näis, kuidas selle yoni massaažiga on. Põnevusega ootan. Koolitusega iseenesest jäi mees väga rahule. Oli pingevaba ja tore õhkkond olnud. Palju nalja oli saanud ja mehed olid kõik muhedad olnud. Ühe oli sinna saatnud eksabikaasa ????

ja kuidas siis oli yoni massaaž?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolitus kestis 4h + 1h enne ja 1h peale koolitust, et ruume sättida, dildosid puhastada jne. 5h sõitu kokku.

Ah et seksiõpetajal kuulub kõik tööaja sisse. Kui matemaatika õpetaja räägiks ruumide sättimisest, õppevahendite korrastamisest (töölehtede koostamine, printimine, kalkulaatorite ja mallide jagamine, pliiatsite teritamine …), töökohale sõitmisest, siis ei taheta seda sugugi tööajaks pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 12:44; 06.03 20:19; 07.03 18:10; 07.03 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin loen, et mees regas ja käis Yon-i koolitusel ning nüüd ootad kuni saad seda massaazi. Tekkis küsimus, et kuidas see koolitus käib, kui oma partnerit ei ole? Võõra naise peal koolitatakse?
Kui ma käisin, siis olid ikka oma partneriga. Ennelõunat lingam ja peale lõunat Yoni.

Reedeõhtu kanal 2-ga tutvustas seda Eppu. Tema rääkis, et ikka mulaazide peal käib harjutamine ja konspekti kirjutad pidevalt kõrvale. Ei ole mingit kambakesi kiimlemist. Muidu iseenesest tundus intelligentne naine kui ta vahele igale poole mingit esoteerika jama poleks ajanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah et seksiõpetajal kuulub kõik tööaja sisse. Kui matemaatika õpetaja räägiks ruumide sättimisest, õppevahendite korrastamisest (töölehtede koostamine, printimine, kalkulaatorite ja mallide jagamine, pliiatsite teritamine …), töökohale sõitmisest, siis ei taheta seda sugugi tööajaks pidada.

Kas matemaatikaõpetajal on 35 tundi nädala klassi ees tunde? Ma teadsin ikka, et tööaega arvestatakse õpetajale 35 tundi, aga tegelik konkreetne klassi ees antavate tundide arv on mingi.. 18-24 vist? St see puudujääv osa peakski kuluma tundide ettevalmistamiseks, õppevahendite korrastamiseks, tööde parandamiseks jmt. Kas ma eksin ja tegelikult oled sa 35 tundi klassi ees ja kõik muu tuleb vabast ajast?

Matemaatikaõpetaja võiks muidu aru saada küll, et inimene ise (eraettevõtja nagu Epp on) arvestab oma töö tasuvust ikka selle põhjal, kui palju ta kokku aega kulutab sinna ja palju see aeg kokku nö sisse toob.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 19:02; 07.03 12:25; 07.03 19:20; 08.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a) Ma ei ole matemaatikaõpetaja.
b) Ma tean, et õpetajatele on arvestatud paar tundi päevas tööde tegemiseks ja parandamiseks. Arvan, et selle ajaga ei jõua kõike.
c) Ma ei rääkinud töö tasuvusest, vaid juhtisin tähelepanu inimeste erinevale suhtumisele erinevatesse õpetajatesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 12:44; 06.03 20:19; 07.03 18:10; 07.03 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see massaaž oli midagi taolist (väljavõte ühest konspektist, punkte on veel, st. tegutsemiskava on pikem):

1. Kuiva käega vajuta häbemeluule, lingami kohal, käsi risti kõhuga. Pingete piirkond
2. Masseeri läbi jalgevahe piirkond, näppudega, peopesaga, pikalt.
3. Masseeri ka munandite alt, lahtise peopesaga, hoides munandeid peopesal
4. Võta vasaku käega kinni Lingami juurest ja venita lingamit varvaste suunas suht tugevalt (küsi partnerilt 10 palli skaalas ega valus ole. 8 on max!). parem käsi pane südametšakrale. Venita umbes 15-30 sek ja tee seda 3-4korda
5. Raputa lingamit, hoides seda peast (rulli eesnahk alla), tee ringe ja raputa küljelt-küljele (aitab vibratsiooni viia ka vaagna põhja ja on väga hea lõõgastav tunne).
6. Tõmba lingamit diagonaalselt- vasaku käega vasaku varba suunas. Paremaga tõmba energiat südame suunas. Tee 3-4korda ühele poole.
7. Raputa lingamit
8. Vasaku käega parema jala suunas, parem käsi tõmbab südamesse energiat. 3-4x
9. Tõmba lingamit otse südame suunas. 10st 8 pallise tugevusega.
10. Raputa lingamit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

a) Ma ei ole matemaatikaõpetaja.
b) Ma tean, et õpetajatele on arvestatud paar tundi päevas tööde tegemiseks ja parandamiseks. Arvan, et selle ajaga ei jõua kõike.
c) Ma ei rääkinud töö tasuvusest, vaid juhtisin tähelepanu inimeste erinevale suhtumisele erinevatesse õpetajatesse.

Aga see inimene kelle peale sa kommenteerima hakkasid, rääkis just nimelt töö tasuvusest. Nii et sinust oli imelik hakata sealt mingeid muid mõtteid välja lugema. Ja kust sa võtad, et keegi suhtub matemaatika õpetajas tunni ettevalmistamise ajasse erinevalt? Loomulikult ma eeldan, et see on tal tehtav töö ajal. Ma tõepoolest ei tea, kuidas reaalselt on, sest ei ole õpetaja. Aga eeldan küll, et ta tunniplaan ja tööd on nii planeeritud, et mahub nädala normtöötundide sisse. Kui ei ole, siis on kurb küll. Ma ei tea, kas sinu arvamus on õigem või minu oma – aga loodan, et minu oma ja õpetaja ei pea hirmsasti ületunnitööd tegema.

Ja muus osas, kas sa tahad, et ma suhtuks matemaatikaõpetajasse samamoodi nagu seksiõpetajasse? Täpselt sama oluline ja peaks tunnid kooli kohustuslikuks panema? Ei, vabanda, aga ei suhtu. Ma arvan, et matemaatika on siiski olulisem, matemaatika tunnid on vajalikud iga inimese hariduses. Seksuaalsus on ka muidugi iga inimese elu osa, aga lingam massaazi tunnid pole kindlasti midagi, mida iga inimene läbi peab tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 19:02; 07.03 12:25; 07.03 19:20; 08.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see massaaž oli midagi taolist (väljavõte ühest konspektist, punkte on veel, st. tegutsemiskava on pikem):

1. Kuiva käega vajuta häbemeluule, lingami kohal, käsi risti kõhuga. Pingete piirkond
2. Masseeri läbi jalgevahe piirkond, näppudega, peopesaga, pikalt.
3. Masseeri ka munandite alt, lahtise peopesaga, hoides munandeid peopesal
4. Võta vasaku käega kinni Lingami juurest ja venita lingamit varvaste suunas suht tugevalt (küsi partnerilt 10 palli skaalas ega valus ole. 8 on max!). parem käsi pane südametšakrale. Venita umbes 15-30 sek ja tee seda 3-4korda
5. Raputa lingamit, hoides seda peast (rulli eesnahk alla), tee ringe ja raputa küljelt-küljele (aitab vibratsiooni viia ka vaagna põhja ja on väga hea lõõgastav tunne).
6. Tõmba lingamit diagonaalselt- vasaku käega vasaku varba suunas. Paremaga tõmba energiat südame suunas. Tee 3-4korda ühele poole.
7. Raputa lingamit
8. Vasaku käega parema jala suunas, parem käsi tõmbab südamesse energiat. 3-4x
9. Tõmba lingamit otse südame suunas. 10st 8 pallise tugevusega.
10. Raputa lingamit

see küll mingi lingam pole, see on puhas retsimine, sikutamine ja raputamine. Seda Epp õpetabki v?

Õppige parem siit ja kokkuhoitud 50 euri eest ostke endale midagi head:
http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/lingam-massaazh?id=1173630

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.02 12:20; 18.02 20:03; 20.02 09:39; 20.02 23:54; 21.02 22:03; 07.03 14:36; 21.09 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust sa võtad, et keegi suhtub matemaatika õpetajas tunni ettevalmistamise ajasse erinevalt?

Näiteks siit perekoolist õpetajate tööd ja palka kommenteerivatest teemadest.

Ja muus osas, kas sa tahad, et ma suhtuks matemaatikaõpetajasse samamoodi nagu seksiõpetajasse? Täpselt sama oluline ja peaks tunnid kooli kohustuslikuks panema?

Vastan su oma lausega: sinust oli imelik hakata minu tekstist mingeid selliseid mõtteid välja lugema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 12:44; 06.03 20:19; 07.03 18:10; 07.03 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks siit perekoolist õpetajate tööd ja palka kommenteerivatest teemadest.

Siis on mul midagi mööda läinud. Ma pole märganud siin üheski teemas, et keegi kurdaks, et miks õpetajate tööaeg on ainult 20 tundi klassitunde nädalas. Kõik saavad aru, et sellele 20 tunnile lisandub ju tundideks ettevalmistamine, tööde parandamine jmt. Kui sul on mõni vastupidine viide, siis palun näidata. Ja ikkagi arusaamatu, miks sa selle siia seksiteemasse tõid?

Vastan su oma lausega: sinust oli imelik hakata minu tekstist mingeid selliseid mõtteid välja lugema.

Tõlgi siis palun, mida su lause tähendas täpselt:

vaid juhtisin tähelepanu inimeste erinevale suhtumisele erinevatesse õpetajatesse.

Ma sain tõepoolest aru, et sa arvad, et kõikidesse õpetajatesse tuleb sinu arvates võrdselt suhtuda – nii seksiõpetajasse kui ka matemaatikaõpetajasse. Kas sain valesti aru?

PS. Vabandan teematriivi pärast, aga mind tõesti huvitab, mismoodi on seksiõpetuse teema matemaatika õpetusega seotud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 19:02; 07.03 12:25; 07.03 19:20; 08.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks on ületähtsustatud.

Selle kommentaari suur plusside arv lubab arvata ka siinsete Kägude suurte lahutuste arvu põhjuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 21:26; 09.03 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sain valesti aru?

Jah, oled suuremale osale minu lausetest oma sisu asemele mõelnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 12:44; 06.03 20:19; 07.03 18:10; 07.03 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, oled suuremale osale minu lausetest oma sisu asemele mõelnud 🙂

No aga selgita siis ometi rumalale, mida lause “vaid juhtisin tähelepanu inimeste erinevale suhtumisele erinevatesse õpetajatesse” tähendab? Kas erinevatesse õpetajatesse tohib või ei tohi erinevalt suhtuda? Või pole see oluline? Miks sa seda küsisid? Selgita ometi rumalale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 19:02; 07.03 12:25; 07.03 19:20; 08.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näe kaks kägu jälle omavahel kaklema läinud ja teema ära kaaperdanud.
Rääkige siin teemas ikka lingami masseerimisest:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see massaaž oli midagi taolist (väljavõte ühest konspektist, punkte on veel, st. tegutsemiskava on pikem):

1. Kuiva käega vajuta häbemeluule, lingami kohal, käsi risti kõhuga. Pingete piirkond
2. Masseeri läbi jalgevahe piirkond, näppudega, peopesaga, pikalt.
3. Masseeri ka munandite alt, lahtise peopesaga, hoides munandeid peopesal
4. Võta vasaku käega kinni Lingami juurest ja venita lingamit varvaste suunas suht tugevalt (küsi partnerilt 10 palli skaalas ega valus ole. 8 on max!). parem käsi pane südametšakrale. Venita umbes 15-30 sek ja tee seda 3-4korda
5. Raputa lingamit, hoides seda peast (rulli eesnahk alla), tee ringe ja raputa küljelt-küljele (aitab vibratsiooni viia ka vaagna põhja ja on väga hea lõõgastav tunne).
6. Tõmba lingamit diagonaalselt- vasaku käega vasaku varba suunas. Paremaga tõmba energiat südame suunas. Tee 3-4korda ühele poole.
7. Raputa lingamit
8. Vasaku käega parema jala suunas, parem käsi tõmbab südamesse energiat. 3-4x
9. Tõmba lingamit otse südame suunas. 10st 8 pallise tugevusega.
10. Raputa lingamit

kui see asi nii käibki, siis ma saan aru miks mehel pisarad silmas olid…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.01 13:48; 24.01 14:31; 26.01 08:40; 01.02 08:21; 01.02 18:27; 20.02 10:07; 20.02 12:10; 08.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.google.ee/search?sclient=tablet-gws&site=&source=hp&q=epp+k%C3%A4rsin&oq=epp+k%C3%A4rsin&gs_l=tablet-gws.3#imgrc=LmieqsLB1EmnSM%3A

Sain vist vastuse kùsimusele, et kas dildo peab endal kaasas olema vöi saab kohapeal laenutada ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 21:26; 09.03 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just eile tegin mehele taas 🙂
Koolitusel kąisin nii 4-5 kuud tagasi aga üks teine naistetahvas tegi, mitte siinkirutud Epp.

Koolitus ise nägi välja nii, et kõikidel (ca10 naist), olid iminapaga dildod laual ees, koolitajal kah. Lisaks koolitaja näitas videot kuidas ta reaalselt mehele teeb.

Õhkkond väga asjalik ja ei olnud kellelgi imelik või piinlik.
Ligi 40-50 erinevat liigutust oli. Kõigepealt lasi videos ette, pani pausile ja rääkis väga asjalikult miks ja kuidas seda teha. Samal ajal kirjutasime konspekti ja proovisime mulaazil järgi.
Ja nii kogu liigutuste komplekti. Vahepeal sai esitada küsimusi ja rääkis üldiselt seksuaalsusest jms…
Väga informatiivne ja asjalik.

Olen teinud mehele nii 2-3x kuus…ta tahaks muidugi rohkem, küsib ise selle järele.
Mina julgeks küll soovitada naistele seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 09:26; 22.09 01:16; 24.09 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just eile tegin mehele taas ????
Koolitusel kąisin nii 4-5 kuud tagasi aga üks teine naistetahvas tegi, mitte siinkirutud Epp.

Koolitus ise nägi välja nii, et kõikidel (ca10 naist), olid iminapaga dildod laual ees, koolitajal kah. Lisaks koolitaja näitas videot kuidas ta reaalselt mehele teeb.

Õhkkond väga asjalik ja ei olnud kellelgi imelik või piinlik.
Ligi 40-50 erinevat liigutust oli. Kõigepealt lasi videos ette, pani pausile ja rääkis väga asjalikult miks ja kuidas seda teha. Samal ajal kirjutasime konspekti ja proovisime mulaazil järgi.
Ja nii kogu liigutuste komplekti. Vahepeal sai esitada küsimusi ja rääkis üldiselt seksuaalsusest jms…
Väga informatiivne ja asjalik.

Olen teinud mehele nii 2-3x kuus…ta tahaks muidugi rohkem, küsib ise selle järele.
Mina julgeks küll soovitada naistele seda.

kliendid hakkavad otsa saama v?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.02 12:20; 18.02 20:03; 20.02 09:39; 20.02 23:54; 21.02 22:03; 07.03 14:36; 21.09 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kellelegi miski meeldib ja ta seda kiidab, siis tingimata peab tegu olema reklaamiga.

Asi pole praegu selles, et inimene kiidab ja talle meeldib. Asi on hoopis selles, et see kiitja väidab, et seda, mida tema reklaamitaval kursusel õpib, pole mitte kuidagi võimalik ühelgi teisel viisil õppida.
Selline suhtumine meenutab juba sektantlust.

Olen paljud seksitrikid, sh peenise erinevad käsitlusviisid, õppinud vastavatest raamatutest ja netist ja oma mehe peal harjutades ja ma ei näe mingit põhjust, miks ma peaksin sama asja ülekordamiseks mingile seksigurule pappi köhima hakkama.
Tänapäeval saab kõike netist. Pane Youtube otsingusse tantra lingam massage ja leiad nii mõndagi. Igatahes parem, kui mingi osalustunde nimel suure karjaga kõigi ees mulaazi peal harjutada.
Lisaks on eesti keeleruumis koomiline ja totter vana head vemba “lingamiks” nimetada. Mida see terminitega peenutsemine peaks seksile juurde andma?

Mõnele eespool imestanud käole ma aga ütleks, et mehi on väga erinevaid ja mõni nendest võib munandikoti õrna või isegi tugevamat sikutamist vägagi nautida. Oma meest ma küll hoiatasin, et kui me nii jätkame, on sul pensionieaks kotid põlvini, aga tema oigas, et selle mõnu nimel võib ta selle riski võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 12:51; 22.09 10:33; 30.09 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal ajal kirjutasime konspekti j

Kas konspekti võtad siis ette?
Miks üldse peab konspekti kirjutama? Kas inspiratsiooni võib ka kasutada?

Kas unenägude seletamise koolitusel ka käid? Noh nii igaks juhuks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 18:33; 01.10 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

M***i hõõrumine või?

Perekooli tase.

Normaalne tase sel juhul. Perselakkumise ümber nimetamine rimminguks ei tee sellest veel midagi peent.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kirjutasin 9.26…et käisin koolitusel jne…

Ma muide otsisin netist õppevideosid samuti aga ei leidnud tol ajal. Loomulikult oleks pigem privaatselt kodus vaadanud mitte “karjakesi dildosid masseerinud”
Mis puudutab konspekti, siis jah, seda oli vajalik kirjutada, sest infot palju ja lihtsalt ei jää meelde.
See on üsna tehniline ja nüansirikas.

Ausalt öeldes on pisut kentsakas, et täiskasvanud naised nii fuihh-“m*nnihõõrumine-suhtumisega on. Minu meelest on enese oskuste arendamine, et oma kallile kaasale midagi head ja lõõgastavat pakkuda, igati normaalne ja vajalik tegevus.
Kui nt köögis piirduksid oskused ainult paari kolme roaga, siis viskaks kiirelt nö kopa ette, ikka tahaks uusi maitseid ja retsepte. Sama ka magamistoas: kaua ikka üht ja sama repertuaari korrata…

See oli lihtsalt arvamuse avaldus, mitte reklaam vms… kuigi milleks peaksin ilkujatele midagi seletama või õigustama?
Keda see teema ei huvita ja midagi asjalikku öelda pole, siis pole vaja teemat risustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 09:26; 22.09 01:16; 24.09 00:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaž

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.