Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaž

Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Teema: Lingam massaaž

Postitas:

Ma muide otsisin netist õppevideosid samuti aga ei leidnud tol ajal. Loomulikult oleks pigem privaatselt kodus vaadanud mitte “karjakesi dildosid masseerinud”

Millal see “tol ajal” õige oli? Seksialast kirjandust hakati avaldama juba väga ammu. Raamatukogudest sai neid tasuta laenutada. Juba perekooli algusaastatel levitati siinsamas internetilinke suuseksi ja muu toreda kohta. Millest sa räägid?

Ausalt öeldes on pisut kentsakas, et täiskasvanud naised nii fuihh-“m*nnihõõrumine-suhtumisega on.

Ei, täiskasvanud naised ei ole munnihõõrumise suhtes fuih-suhtumisega vaid oma privaatsuse rikkumise suhtes ja sinu labase reklaami suhtes. Ja see, mida sa kirjutad, on väga palju kasutatud demagoogiavõte – kui inimesed ei ole rahul sellega, et sa nende valikuid maha tambid ja oma rahulolematuse välja ütlevad, siis sa tambid neid uuesti maha väitega, et nad on, viisakalt väljendudes, ülearu konservatiivsed aga sina Tead Tõde ja kõik peavad just selle tõttu tegema samamoodi, nagu sina.

Tule maa peale! Sina ei leiutanud seksi, erinevaid seksimänge ega isegi mitte seksikoolitusi. Kõike seda, mida sa siin räägid, on nii naised kui mehed teadnud juba ammu. See ei ole mitte midagi enneolematut. Ja sinupoolne oponentide labane halvustamine EI OLE HEA REKLAAM! Sa teed praegu väga halba PR-i sellele kursusele. Isegi kui ma arvaks, et mul oleks selliselt kursuselt midagi õppida, ei tahaks ma tulla kohta, kus minusse nii halvasti suhtutakse, nagu sina suhtud siin kõigisse, kes on vähegi sinust erineval arvamisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 12:51; 22.09 10:33; 30.09 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muide otsisin netist õppevideosid samuti aga ei leidnud tol ajal. Loomulikult oleks pigem privaatselt kodus vaadanud mitte “karjakesi dildosid masseerinud”

Millal see “tol ajal” õige oli? Seksialast kirjandust hakati avaldama juba väga ammu. Raamatukogudest sai neid tasuta laenutada. Juba perekooli algusaastatel levitati siinsamas internetilinke suuseksi ja muu toreda kohta. Millest sa räägid?

Ausalt öeldes on pisut kentsakas, et täiskasvanud naised nii fuihh-“m*nnihõõrumine-suhtumisega on.

Ei, täiskasvanud naised ei ole munnihõõrumise suhtes fuih-suhtumisega vaid oma privaatsuse rikkumise suhtes ja sinu labase reklaami suhtes. Ja see, mida sa kirjutad, on väga palju kasutatud demagoogiavõte – kui inimesed ei ole rahul sellega, et sa nende valikuid maha tambid ja oma rahulolematuse välja ütlevad, siis sa tambid neid uuesti maha väitega, et nad on, viisakalt väljendudes, ülearu konservatiivsed aga sina Tead Tõde ja kõik peavad just selle tõttu tegema samamoodi, nagu sina.

Tule maa peale! Sina ei leiutanud seksi, erinevaid seksimänge ega isegi mitte seksikoolitusi. Kõike seda, mida sa siin räägid, on nii naised kui mehed teadnud juba ammu. See ei ole mitte midagi enneolematut. Ja sinupoolne oponentide labane halvustamine EI OLE HEA REKLAAM! Sa teed praegu väga halba PR-i sellele kursusele. Isegi kui ma arvaks, et mul oleks selliselt kursuselt midagi õppida, ei tahaks ma tulla kohta, kus minusse nii halvasti suhtutakse, nagu sina suhtud siin kõigisse, kes on vähegi sinust erineval arvamisel.

No KES KEELAB sul mingites raamatutes näpuga järge ajada ja raamatukogudest seksiraamatuid laenutada? Jumala eest, lase käia! Koolitusele lähevad need, kes oma aega hindavad ning tahavad kõik selle paari tunni jooksul meeldivas humoorikas keskkonnas omandada ning on valmis selle eest raha välja käima.
Keegi polegi väitnud, et mujalt seda õppida ei saaks ning keegi pole ka maha teinud neid kes videost õpivad. Küll aga käivad koolitustel käijad teistele millegipärast pinda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.01 04:42; 24.01 23:47; 01.02 00:31; 01.02 09:20; 01.02 18:46; 01.02 18:56; 01.02 19:37; 01.02 20:06; 21.02 14:27; 22.02 10:35; 22.02 14:36; 22.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub,et äri enam nii hästi ei lähe, seepärast see lõputu jauramine..ajaa, tüüpreklaam “koolitus on välj amüüdud aga just 1 koht vabanes”-lihtsameelseteltju tuleb raha kätte saada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.01 07:23; 01.02 18:08; 01.02 18:09; 01.02 18:12; 03.02 21:52; 22.02 18:13; 22.09 19:42; 01.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muide otsisin netist õppevideosid samuti aga ei leidnud tol ajal. Loomulikult oleks pigem privaatselt kodus vaadanud mitte “karjakesi dildosid masseerinud”

Millal see “tol ajal” õige oli? Seksialast kirjandust hakati avaldama juba väga ammu. Raamatukogudest sai neid tasuta laenutada. Juba perekooli algusaastatel levitati siinsamas internetilinke suuseksi ja muu toreda kohta. Millest sa räägid?

Ausalt öeldes on pisut kentsakas, et täiskasvanud naised nii fuihh-“m*nnihõõrumine-suhtumisega on.

Ei, täiskasvanud naised ei ole munnihõõrumise suhtes fuih-suhtumisega vaid oma privaatsuse rikkumise suhtes ja sinu labase reklaami suhtes. Ja see, mida sa kirjutad, on väga palju kasutatud demagoogiavõte – kui inimesed ei ole rahul sellega, et sa nende valikuid maha tambid ja oma rahulolematuse välja ütlevad, siis sa tambid neid uuesti maha väitega, et nad on, viisakalt väljendudes, ülearu konservatiivsed aga sina Tead Tõde ja kõik peavad just selle tõttu tegema samamoodi, nagu sina.

Tule maa peale! Sina ei leiutanud seksi, erinevaid seksimänge ega isegi mitte seksikoolitusi. Kõike seda, mida sa siin räägid, on nii naised kui mehed teadnud juba ammu. See ei ole mitte midagi enneolematut. Ja sinupoolne oponentide labane halvustamine EI OLE HEA REKLAAM! Sa teed praegu väga halba PR-i sellele kursusele. Isegi kui ma arvaks, et mul oleks selliselt kursuselt midagi õppida, ei tahaks ma tulla kohta, kus minusse nii halvasti suhtutakse, nagu sina suhtud siin kõigisse, kes on vähegi sinust erineval arvamisel.

Ilmselgelt see teema kõnetab sind, muidu ju nii vihasel toonil ei kirjutaks.
Huvitav,et selles teemas ongi 2 leeri tekkinud…need, kes kiidavad ja need, kes on tulihingelised vastased.

Hmm…privaatsuse rikkumine? Huvitav, minu jaoks on suurem privaatsuse rikkumine kui spordiklubi kitsas riietusruumis keegi oma palja puhmaga must paarikümne cm kaugusel toimetab…

Tule maa peale???
Hmm…kus ma väitsin, et leiutasin seksimängud???
Küll aga on piisavalt palju nii ajakirjandusest ja siitsamast foorumist teemasid kus räägitakse, et partner on voodis ära tüüdanud, enam seks ei klapi jne jne mul juhtus sama, muide… niiet ma usun, et millegi uue proovimine ei tee kahju küll kellelegi.
Mina muide alles seda temaatikat avastamas…

Aga no väga tore, et sina kõike tead. Aasta tagasi otsisin selle massaazi videoõpetusi netist aga ei leidnud (tasuliste kohta ei tea). Kui neid nii küllaldaselt on, pane siis linke…

Ja mis puudutab PR jura kohta… siin võiksid ise maa peale tulla. Kui mul on mingi kogemus, mida jagan ( milleks see foorum ongi ju), siis no nii ongi ja punkt. Mind ei huvita kas sa tahad sinna kursusele minna või laenutad õpiku hoopis.
Lihtsalt kõrvaltvaatajana on kahju, et neid, kes on saanud positiivse kogemuse, tambivad maha need, kelle jaoks on seks üldse ületähtsustatud jne jne.
Nagu materdada ja seda tõde kuulutada, et tegu mõttetuse ja reklaamiga oleks õigem?
Ja üldse, miks sa üldse sõna võtad siin kui sul puudub nii huvi kui kogemus? Tegele parem teemadega mis sind huvitavad ja ära küta end üles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 09:26; 22.09 01:16; 24.09 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub,et äri enam nii hästi ei lähe, seepärast see lõputu jauramine..ajaa, tüüpreklaam “koolitus on välj amüüdud aga just 1 koht vabanes”-lihtsameelseteltju tuleb raha kätte saada

Äri ei lähe jah, nüüd on vaja Evelini saatesse promo otsima minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 12:51; 22.09 10:33; 30.09 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin peaks siis olema see nn lingam massaazhi òpetusvideo, säästke oma raha!:)https://youtu.be/9JOISZPD0do

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin peaks siis olema see nn lingam massaazhi òpetusvideo, säästke oma raha!:)https://youtu.be/9JOISZPD0do

Siin peaks siis olema see nn lingam massaazhi òpetusvideo, säästke oma raha!:)https://youtu.be/9JOISZPD0do

Ei väsi kordamast- lollidelt tulebki raha ära võtta. Aga kui mehega on suhe sant, ei aita siin ei lingami või mis iganes massaaz.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.01 07:23; 01.02 18:08; 01.02 18:09; 01.02 18:12; 03.02 21:52; 22.02 18:13; 22.09 19:42; 01.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub,et äri enam nii hästi ei lähe, seepärast see lõputu jauramine..ajaa, tüüpreklaam “koolitus on välj amüüdud aga just 1 koht vabanes”-lihtsameelseteltju tuleb raha kätte saada

Eks proovi koolitusele siis aega saada. Alates suvest ei ole nad isegi ootejärjekorda kedagi võtnud ja aasta lõpuni on kõik koolitused välja müüdud. Ühe koha vabanemisest antakse reeglina teada ca mõned tunnid enne koolituse algust. Kui vabu kohti oleks piisavalt, ei oleks nii viimasel hetkel teatamine just efektiivne moodus inimesi juurde saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.01 14:26; 24.01 14:27; 25.01 22:15; 26.01 09:17; 01.02 13:33; 16.02 21:18; 20.02 10:49; 01.10 10:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin peaks siis olema see nn lingam massaazhi òpetusvideo, säästke oma raha!:)https://youtu.be/9JOISZPD0do

Siin peaks siis olema see nn lingam massaazhi òpetusvideo, säästke oma raha!:)https://youtu.be/9JOISZPD0do

Ei väsi kordamast- lollidelt tulebki raha ära võtta. Aga kui mehega on suhe sant, ei aita siin ei lingami või mis iganes massaaz.

Kindlasti kulutad sa nii mõnegi asja peale, mis mõne teise meelest lollus on. Ei saa ikka aru, miks nii leilis oled selle peale, mismoodi teised inimesed oma raha kulutavad ja millega tegelevad.
Mina arvan, et sinna koolitusele lähevad pigem just need, kel oma kaasaga hea suhe, mitte vastupidi. Aga eks igaüks vaatab asja oma mätta otsast ja ilmselt sinna ongi su viha maetud…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.01 14:26; 24.01 14:27; 25.01 22:15; 26.01 09:17; 01.02 13:33; 16.02 21:18; 20.02 10:49; 01.10 10:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm…privaatsuse rikkumine? Huvitav, minu jaoks on suurem privaatsuse rikkumine kui spordiklubi kitsas riietusruumis keegi oma palja puhmaga must paarikümne cm kaugusel toimetab…

Tule maa peale???
Hmm…kus ma väitsin, et leiutasin seksimängud???

Hmm….Hmmm…
Sa oma konspekti laenaksid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 18:33; 01.10 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saates ta mainis oma elukaaslast ja endisi elukaaslasi. Nii noorel naisel juba palju elukaaslasi?

saates ta ütles ka oma vanuse – 36, muide. nii et sellises vanuses võib endisi elukaaslasi kogunenud olla küll.
ja minu arust ta nägi oma vanusest ikka palju noorem välja – suht kindlasti hoiab hea suhe ja hea seks, naise heaolust hooliv mees naise noore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lingam massaas? Epp võiks ära õppida ž tähe. Vaatasin Evelini saadet ja muud seal ei kuulnud, kui massaas ja massaas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees arvas, et pisarad võisid suurest õnnest silma tulla küll, kui see m..ivenitamine ükskord läbi sai!;)
Mul on tegelikult paar tuttavat seal koolitusel käinud. 50 ligi naised, mehed olid maha jätnud. Nüüd on seksigurud omast arust. Aga mehi ikka pole. Kuigi iga uut kandidaati masseeritakse nõuetekohaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2014. aastal tegeles ta toitumisnõustamisega ja oli ka spetsiaalse kaalukatele mõeldud treeningkava välja töötanud ning viis läbi Workshopi “ADEN Gel Lac ja disain”. Nüüd on ta siis juba spetsialist suguelundite alal. Maksude alal paistab ta siiski nõrk (või hoopiski väga hea?) olevat, sest neid maksab ta nii populaarse teenuse kohta imevähe makse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüdseks juba mitmeid tegijaid ja erinevate hindadega, näiteks:

1) Epu kursus on lingam.ee ja 72 eur
2) http://www.eluenergia.com/ ja 50eur
3) http://tantrasandra.weebly.com/ ja 45eur, osa massaazi näitab ette meesmodelli peal.
4) https://www.facebook.com/events/923314904436183/ ja 66eur
5) https://www.facebook.com/events/1695617267419942/ ja 45eur

Paistab, et üksikuid üritusi teevad mitmed, kuid regulaarselt siis Epp ja Sandra Tantra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha müristus.
Vastab vist tõele, et ühiskonna heaolu tõus tähendab paradoksaalselt keskmise e ühiskonna IQ langemist.

Handjob, blowjob, näpuka kursused – kõht peab liiga täis ja aju liiga tühi olema.

Mul on seda kõike raske uskuda, ma olen sama üllatunud kui oleksin avastusest, et päkapikud on päriselt olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Lingam massaaž

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.