Esileht Ilu ja tervis Linguoperatsioon. Kusepidamatus?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Linguoperatsioon. Kusepidamatus?

Postitas:

Mure seisneb selles, et peale sünnitust ,  vahekorra ajal, kuidas nüüd öelda,  käin küll pissil enne vetsus ära aga asja kallale jõudes ikka tuleb piss. Lugesin , et see ongi sünnitunud naiste probleemiks. Sünnitusest möödas juba 3 aastat. Olen teinud neid kegeli harjutusi aga nendest pole kasu.

Ma olen 30. On kellelgi sama probleem. Nii villand on sellest. Iga seksi ajal on sama asi.  Vahet pole , isegi kui olen just vetsust tulnud, ikka tuleb seda pissi seksi ajal…..

Google ütles et seda oppi et taheta teha alla 40 a. Et on seotud kuidsgi sünnitusega, kui tahad veel rasestuda. Mina kindlasti sooviksin endale veel lapsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Viibrikut oled proovinud? Ei pea kohe ostma, saad aparaadi ka laenutada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 14:03; 24.11 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale seda operatsiooni ei saa enam sünnitada vaid tehakse keiser.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
    <li style=”text-align: left;”>

    Kas Viibrikut oled proovinud? Ei pea kohe ostma, saad aparaadi ka laenutada.

    Tänan sind. Ei ole sellisest asjast kuulnudki. Uurisin. Viibriku enda lehel laenutust ei toimu. Kirjutasin nendega. Oskab keegi öelda kust seda saaks laenutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
    <li style=”list-style-type: none;”>
    <li style=”text-align: left;”>

 

Kas Viibrikut oled proovinud? Ei pea kohe ostma, saad aparaadi ka laenutada.

    <li style=”list-style-type: none;”>
    Tänan sind. Ei ole sellisest asjast kuulnudki. Uurisin. Viibriku enda lehel laenutust ei toimu. Kirjutasin nendega. Oskab keegi öelda kust seda saaks laenutada?

 

Meil on jah arstide seisukoht, et pärast sünnitust tehke kegeli harjutusi ja kusepidamatus on paratamatu. Vaagnapõhjalihaste treenija on kordades efektiivsem, tulemusi näeb paari nädalaga. Mina tellisin aliexpressist  SensaTone aparaadi, see on uk-s tunnustatud. Viibrik ei ole ainus, neid on teisigi.

Amazonis on müügil,aga postikulu tuleb veel otsa https://www.amazon.co.uk/TensCare-Exerciser-Treatment-Bladder-Incontinence/dp/B001S2LGH0

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 14:03; 24.11 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul joostes-hüpates oli jama peale lapsi. Perearst tegi saatekirja, tehti mingi nõme uuring, mis ei näidanud midagi. Õnneks ikka võeti opile. Elu nagu lill pärast oppi, mine või batuudile hüppama (kuigi ei soovitatud ;). Kindel ei ole, aga minuarust edasine lastesaamine oli see teema, et siis tuleks pärast uuesti teha. Et kui kindel plaan lähiajal, siis oleks edasi lükatud, pole ju mõtet mitu korda teha. Mul plaani enam polnud. Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Linguoperatsioon. Kusepidamatus?