Esileht Kasutajaabi ja mõtted Linkidele klõpsamisel..

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Linkidele klõpsamisel..

Postitas:

..võiks avaneda uus aken. Minu meelest on nii palju mugavam ja kiirem, kui back nuppu klõpsida ja tagasisaatmist PK lehele “oodata”.
Selline ettepanek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

..võiks avaneda uus aken. Minu meelest on nii palju mugavam ja kiirem, kui back nuppu klõpsida ja tagasisaatmist PK lehele “oodata”.
Selline ettepanek.

Ise saad ju avada uues aknas kui tahad. Hiire parema nupuga või klaviatuuril oleva kontekstimenüü klahviga saad hiire asukohale sobivate käskudega kohaliku menüü ja sealt siis valid, et kas avad lingi uuel vahelehel või päris uues aknas. Kui hiirt või klaviatuuri polegi, siis puutetundlikul ekraanil hoia näppu veidi kauem selle koha peal ja siis näed ka erinevaid valikuid, kus ka lingi avanemine uuel vahelehel.
Ja lingi lisaja saab ka seda määrata, et avaneks uuel lehel. Näiteks nii:
http://www.neti.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise saad ju avada uues aknas kui tahad.

Jajah, kõike saab, aga saab ka teha nii, et vaikimisi avaneb uus aken. Enamik netilehtedest ka nii seatud on, et link avaneb uues aknas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 00:06; 03.04 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest võiks see link avaneda vaikimisi teises aknas, nagu varem oli. Enamus perekooli kasutajaid on sellised dubuserid, kes ei tule selle pealegi, et linki postitades linnuke sinna kastikesse teha, et link teises aknas avaneks. Ja mõni postitab üldse terve lingi postitusse ning siis pole võimalustki, et see teises aknas avaneks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 08:43; 05.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/INFO_JA_MEEDIA/Ajakirjad/
Mina olen ka selline dumbuuser. Kuidas seda teha, kuhu linnuke panna, palun puust ja punaseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/INFO_JA_MEEDIA/Ajakirjad/
Mina olen ka selline dumbuuser. Kuidas seda teha, kuhu linnuke panna, palun puust ja punaseks?

Kui tahad linki panna, siis kirjutad mingi sõna või väljendi, mis siis hiljem saab selleks lingiks, näiteks vajuta siia. Seejärel valid selle sõna või väljendi ning üleval menüüs vajutad “link” nupule. URL lahtrisse kopid soovitud lingi ja paned linnukese lahtrisse “ava uuel sakil” (vms taolist). Kogu moos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 00:06; 03.04 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et tehti korda. Kuid nüüd kaotati teemade eelvaade ära. Pandi salapärasesse kohta, kursoriga peab taga ajama, kus ta on. No kas tõesti pole võimalik siin perekoolis asju ära parandada nii, et midagi uut jälle nahka ei keeraks?? Ühe käega annavad, teisega võtavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 08:43; 05.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Linkidele klõpsamisel..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.