Esileht Hobinurk Linnakesed Barcelonast “ülespoole”+rendiauto

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Linnakesed Barcelonast “ülespoole”+rendiauto

Postitas:

Siin liigub kindlasti palju inimesi, kes on on Hispaania rannikut külastanud. Läheme 12-aastaste kaksikutega suvel nende esimesele välisreisile. Lennuk maandub Barcelonas, sealt võtame rendiauto ja liigume mööda rannikut Prantsusmaa poole. Palun soovitage ilusate vaadete ja randadega rahulikke linnu-külasid, kuhu võiks majutust vaadata. Lloret Mar nt tundub küll kaunis, aga see vist väga ülerahvastatud?
Teine küsimus on see, et kas rendiautoga võib vabalt piiri ületada või peab see olema eraldi lepingus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:42; 21.10 11:35; 28.10 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me olime Lloretis, aga sõitsime terve ranniku läbi, mulle meeldis ikkagi Lloret kõige rohkem. Need linnad on kõik üsna maalilised.
Prantsusmaale pidime ostma lisakindlustuse ja see kehtis mingid paarsada km. Kui oleksime kaugemale tahtnud sõita, oleks mingi teine koefitsient olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 19:38; 25.10 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tossa meeldis meile rohkem kui Lloret, viimane kuidagi liiga turistikas, Tossa aga armas väike linn koos vanalinnaga. Sõidate ka läbi Blanesi, kuid see ka erilist muljet ei jätnud. Ma eelistaks pigem lõunapoolseid rannikulinnu (eriti, kui maanduda Barcelonas, mitte Gironas), kuidagi armsamad ja liiv mõnus peenike. Põhjapoolsetes randades on kruusa moodi liiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tossa meeldis meile rohkem kui Lloret, viimane kuidagi liiga turistikas, Tossa aga armas väike linn koos vanalinnaga. Sõidate ka läbi Blanesi, kuid see ka erilist muljet ei jätnud. Ma eelistaks pigem lõunapoolseid rannikulinnu (eriti, kui maanduda Barcelonas, mitte Gironas), kuidagi armsamad ja liiv mõnus peenike. Põhjapoolsetes randades on kruusa moodi liiv.

Milliseid linnu soovitad lõuna pool? Ei taha väga turistikaid ja rahvarohkeid. (ilmselt nõuan võimatut)…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:42; 21.10 11:35; 28.10 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rahvarohket mitte tahta, olete seal täiesti valel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis huvid teil on. Meile tundus ka Tossa de Mar liiga turistikas. Lloretist rääkimata. Meeldis aga väga Figueres ning seal Dali muuseum. Ööbisime seal lähedal Rosese nimelises linnakeses sellises hotellis https://www.almadrabapark.com/. Asus ilusa suure aia sees ning väike rannake ujumiseks oli kohe trepist alla minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kindel, et su lapsed oma esimesel väljamaa reisil tahavad ka vaid rahulikku merd vahtida ja mitte võõramaa elu näha?
Barcelonas on vaatamist nii palju! Äkki hoopis oleksite mõne öö seal, lapsed näeksid suurlinna, külastaksite Sagrada Familiat, Montserrat kloostrit ja muid maailmakuulsaid paiku? Väga põnev ju, tahan ikka tagasi minna! Ka rand on suur, rahvas ei sega eriti.
Lloretis on ka 2 randa, ühel pool suurem melu, poed, turutänavad, lõputult kohvikuid ja söögikohti, teisel pool vähem melu, suht vaikne rajoon.
Kui auto rendite, siis pole vaja ka kogu puhkust ühes kohas veeta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 19:38; 25.10 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kindel, et su lapsed oma esimesel väljamaa reisil tahavad ka vaid rahulikku merd vahtida ja mitte võõramaa elu näha?

Jah, ma olen kindel, et lapsed ei taha rahvarohkeid paiku külastada, vaid võimalikult rahulikes randades tundide kaupa vees möllata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:42; 21.10 11:35; 28.10 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Barcelonas on vaatamist nii palju! Äkki hoopis oleksite mõne öö seal, lapsed näeksid suurlinna, külastaksite Sagrada Familiat, Montserrat kloostrit ja muid maailmakuulsaid paiku? Väga põnev ju, tahan ikka tagasi minna!

Näed siis kuidas võivad kohad tekitada diametraalselt erinevaid muljeid. Mulle ei meeldi Barcelona absoluutselt, ainult tahaks ära minna. Madriid seevastu meeldib väga, teistest Segovia on suurepärane, Figueres ja Dali muuseum, Castelldefels väga meeldiv ja meeldiks vast lastelegi.
Castelldefels

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madriid seevastu meeldib väga,

Olen Hispaanias 21 korda reisinud ja Madriid on kõige vähem meeldinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Linnakesed Barcelonast “ülespoole”+rendiauto